Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość a mnie sie wydaje
Jestem kobietą i mam zapewne jak się domyślasz raczej dlugie wlosy (ale nie w tym rzecz) co do demokracji, hmmm roznie to bywa , są panny co na slepo biegna za modą i choć np. uwielbiam fryzurę na pazia, to jednak uwazam ze ona nie pasuje wielu dziewczynom, a mimo to one takową mają jeszcze 1 dygresja -wlosy bardzo krótkie pasują kobietą, kótre mają regularne rysy twarzy a niestety nie wszytskie są posiadaczkami tak owych...:) a pozatym co uważasz o klonach Ameli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa to się nazywa \"OBOWIĄZKOWA DEMOKRACJA\" :):):) i zgadzam się ze synonimem kobiety są włosy-czyli coś więcej niż jeżyk:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P aha i nie obraź się ale czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie, ze masz lekkiego bzika na punkicie krótkich włosów i niby nic w tym złego ale mam wrazenie ze nieco dyskryminujesz te co jednak mają dłuższe włosy ...to tak apropos demokracji... Sama jestem posiadaczką pięknie wycieniowanych z przodu, blond wlosów prawie sporo za lopatke, uwilbiam je czesać , spinać, podpinać, uwielbiam jakich kosmyki dotykają moich policzków, ubostwiam jak faceci głąszczą moje włosy, uwielbiam jak opadają na moje nagie piersi:)....z któtkimi by się tak nie da:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
pojawia się nasz fryzjer?????????????????????????????????? Ja mam długie wlosy i bardzo je lubię.... aczkolwiek moglibyśmy pogadac o zrobieniu fryzurki na innej części mojego ciała;);):) Bo ja uważam, ze tójkącik jest już dawno pase!!!!!!!!!!!!!!!!! Co ty na to??????????????????????????????????mrrrrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po prostu uwielbiam dlugie wlosy..nawet u mezczyzn.nic nie poradze na to,ze sie z haircutterem nie zgadzam:-) mam pytanie:czy przy bardzo kobiecej budowie ciala(duzy biust,duza,okragla pupa-ale nie gruba;-) ) dosc wysoki wzrost-170cm tez radzilbys mi sciac wlosy???ja probowalam juz wielu dlugosci i sciec,a teraz zapuszczam i mam wlosy do lopatek,bo kazda krotka fryzura mnie pogrubiala.tylko z dlugimi czuje sie dobrze.ale ciekawa jestem twojego zdania,haircutter.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOKA,nie wiem czy chodzi Ci o ten bioslik o którym myślę , ale najogólniej mówiąc jest to bardzo dobra seria kosmetyków (szamponów) do wielu rodzajów włosów (zniszczonych, po trwałej, przetłuszczających się itp). jest też balsam rekonstrułujący który kosztuje w stanach ok.10 dolarów,nie wiem jak w polsce. Tych kosmetyków używasz tak jak innych marek o podobnym zastosowaniu. Co do fryzury to się nie wypowiadam bo znowu ktoś mi będzie zażucał że namawiam do ścinania włosów na krótko lub coś w tym stylu. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kto znowu się nie przedstawił pyta gdzie się podziewam bo ma trójkącik do strzyżenia. ńie ma problemu , mogę Ci go pensetką ufryzować tylko żebyś za głośno nie mjałczała. A tak na serio to nie ten adres.Podobno śą salony od fryzur intymnych ale ja takich nie robię i mógłbym Ci zębów narobić. Pozdrawiam kimkolwiek jesteś. A co do dyskryminowania długowłosych to chyba wyolbrzymiacie sprawę. Nie zmuszam swoich klientek żeby ścinały włosy na krótko.Kobieta albo tego chce, albo nie.No czasem się niektórym wydaje że tego chcą ale jeśli się uprze to ja nie zamierzam nikogo odwodzić od tego pomysłu. Wiadomo że kiedy widzę że krótkie fryzury nie pasują do tważy klientki prubóję jej to wyperswadować ale same wiecie jak to z wami jest.Póki nie zobaczycie to nie uwierzycie. A!! Nie martwcie się,ja się tu na nikogo nie gniewam i nie obrażam.Po to założyłem ten topik żeby każdy kto chce i ma coś do powiedzenia na ten temat wypowiedział się.I nie ważne czy ktoś mi nawrzuca że jestem idiotą , czy pochwali mojego bzika co do ścinania długich włosów. Szanuję każdą wypowiedź i zdanie każdej (go) z Was. Pozdrawiam i czekam na następne wypowiedzi i dygresje. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais,uważam żw skoro w krótkich włosach nie czujesz się dobrze to zdecydowanie powinnaś nosić długie. Poza tym jak już nie raz pisałem bez zdjęcia ciężko komuś dorzdzić czy ma ściąć włosy czy nosić długie. Nic to,najważniejsze jest byś czuła się komfortowo i nie ważne czy są to włosy długie czy nie, czy podoba się to znajomym czy nie.Grunt żeby tobie się podobało i żebyś się dobrze czuła.To Twoje włosy ,Twój wyglond i Twoja fryzura. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozę Twój toipc nie ma powodzenia, moniewaz jest jednak wiele dziewczyn, które jednak wolą mieć długie włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam, a ja do ciebie na maila właśnie napisałam (już nie w sprawie \"dziwów\" na topiku) i cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko,ja tu nikogo na strzyżenie nie namawiam i nie wierzę że nie ma wśród miłośniczek długich włosów takich dziewczyn które choć raz w życiu nie odważyły się ściąć włosy. Ja tu nie prowadzę kącika porad fryzjerskich tylko prosiłem Was dziewczyny o opis waszych wrażeń ze strzyżenia i po nim bez względu na to kiedy ono było, no i pytałem co Was skłoniło do tego kroku. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elifia ,oglondałem swoja skrzynkę i nie mam od Ciebie żadnej wiadomości (przynajmniej z takim podpisem) Sory vinetu ale musisz chyba napisać jeszcze raz,chyba że podpisałaś się jakoś inaczej. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lettki,bracie,wpóciłeś mi wiarę w ludzi!!! Nareszcie nie jestem osamotniony w swym zamiłowaniu . Jeśli możesz udostępnić chociaż parę fragmentów ze swoich filmików będę Ci wdzięczny.Chętnie podzielę się z Tobą swoimi skromnymi zbiorami i fotek i filmów. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nawet juri konkursu MISS POLONIA mają podobne zdanie co do krótkich włosów (podobne zdanie do mojego). Nareszcie ktoś docenił krótkowłosą kobietę i obdarował taką tytułem MISS. A przecież w juri większość stanowili panowie. Jednym słowem \"DŁUGIE WŁOSY DO LAMUSA!!!\" Pozdrawiam i piszcie czasami! ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam tą stronę i jestem przerazona, po 1 tymi kilogramowymi kocamii, które dzwigają te obrzydliwe panny, ale po 2 takze tymi krótkimi frzurami? nie wiem czy sie ze mną zgodzisz ale te krótkie fryzury tez im wcale nie dodają urody. Bo zeby frzyura krótka byla ladna i ciekawa trzeba się chyba trochę napracowac a to co tam widzialam...to zenada...kazda co ma dlugie wlosy moze spiąć je w kucyk u uciąć....fuuuuuuuuuuuuuu Dajcie lepiej jakies fajniejsze strony i moze z ladniejszymi babkami bo te to jakies maszary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio dopadłem stronkę z tailandi ale tam to już kompletny fetysz.większość panienek wątpliwej urody,ale to szczegół.najgorsze jest to że wielu panienkom z włosów niekiedy za tyłek robią zupełnie łysą jak kolano glacę.to dopiero jest ochyda.z resztą same zobaczcie.adres to www.thaihair.com. pozdrawiam. adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam do pasa, ale musiałam duuuuuzo ściąc i wycieniowac , bo od robienia blond pasemek (moje naturalne to ciemny brąz) zrobiło mi się siano. Po myciu rozczesywałam godzinę. Mój ojciec - tez fryzjer - nie wierzył, że dobrze myje włosy, dopóki sam nie spróbował rozczesać tych włosów i nie skontrolował mnie przy ich myciu.......Potem stwierdził, że miałam coś niesamowitego na głowie.Teraz włosy z tyłu mam za stanik, z przodu krótsze ( były wycieniowane), zaczynam zapuszczac do pośladków , ale juz nie będe robiła pasemek tylko pofarbuję włosy (zeby przykryc blond pasma i nie rozjasniac więcej i by nie było widac odrostów) na kolor zblizony do mojego naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam z tymi powodami dla których ścinacie włosy. Coś wam nie idzie to opisywanie. Karolinko,dzięki Ci za Twój opis i nie niszcz więcej włosków. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi działać i działa bo codziennie na nią wchodzę gdyż jej właściciel dzień w dzień ją aktualizuje. www.thaihair.com Spróbuj wejść przez GOOGLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie oglądam tą stronę, z większosci tych dziewczyn robi się potwory:( nie wiem co Cię w tym kręci...bo rozumiem ktos moze bardziej lubic krótkie fryzury....ale to co tam widzę to jest ewidentne oszpecanie tych nieszczęsnych kobiet i chyba niewile ma wspolnego z fryzjerstwem ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degazowka
moim zdanem sciecie dluugich wlosow jest niekiedy wyrazem jakiegos manifestu,oto przestalam byc dzieckiem,jestem kobieta i wiem ze czesto tak jest a sprawa nie tyczy sie tylko 18 ale i starszych dziewczyn,uwolnienie sie od czegos,pozostawienie czegos za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaaa
:) Nie czytałam wszystkich wypowiedzi bo mi się nie chce, ale nie zgodzę się, że krótkie włosy (mam na myśli jeżyka, chłopczycę i trochę dłuższe) dodają kobiecości. Każdy ma inne zdanie, a ja uważam, że kobieta to kobieta - w długich włosach wygląda najlepiej:) Ja sama mam do połowy pleców, trzeci chyba raz w życiu. Pierwszy raz obcięłam długie włosy do brody w wieku lat 11, do dziś mam tamten warkocz w szufladzie:) Potem tak samo długie na taką samą "krótkość" obcięłam jak miałam 15 lat, do dziś żałuję tego kroku, było mi beznadziejnie. Dziś mam 18 i przyobiecałam sobie, że więcej na krótko nie zetnę choćby nie wiem co! Co mnie wtedy podkusiło, o rany... Pozdrawiam twórcę topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pysiuuu za twoją wypowieź .Szanuję Twoje zdanie choć mam ciut inne poglondy na temat krótkich włosów. Trzymam kciuki za twoją wytrwałość w zapuszczaniu. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uważam, że młoda kobieta musi mieć długie włosy - to większośc jej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura z tą większością urody. Jak ktoś jest ładny to nawet gdyby zgolił włosy na jeża to nadal pozostanie ładny. Ostatnio ścinałem włosy naprawdę ślicznej dziewczynie. Kiedy siadała na fotelu jej gęste kasztanowe włosy sięgały pośladków , a gdy wstawała z fotela najdłuższe włosy mjały jakieś dwa centymetry. Mimo to dziewczyna była śliczna (nie wiem czy nie ładniejsza niż z długą czupryną). Jej piękna tważ była wyexponowana widać było jej zgrabną figurę nie przytłoczoną już ciężkimi długimi włosami a i wydawała się być wyższa i jeszcze szczuplejsza. Tak więc nadal twierdzę że nie trzeba mieś długich włosów by być pięknym.Pokuszę się nawet o stwierdzenie że długimi włosami niektóre mniej urodziwe damy starają się zatuszować \"błędy\" natury,no bo jak tu inaczej wytłumaczyć sytuację gdy dziewczyna ma cienkie paskudnie żadkie włosy ale z uporem trwa przy długości za pas.To tylko przykład ale tak często jest. Częściej zdaża mi się ścinać piękne gęste włosy niż takie mysie ogonki ,ale co tam,trzeba być odważnym i otwartym na nowoczesność by ściąć sobie długie włosy. W polsce nadal trwa przekonanie rodem ze średniowiecza że długie włosy świadczą o kobiecości a jak się któraś wyłamie ....Oj kobitki kobitki,czasem jak tak patrzę na te polskie ulice i widzę te długie włosy to mi się mażanny na wiosnę kojażą.Switezianki jesteście i tyle. Niby takie nowoczesne,postępowe,że już nie wspomnę o feministkach ale fryzyrki to z czasów króla świeczka lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem mloda i uwazam ze dlugie wlosy sa takie romantyczne....zreszta widziales na moim zdjeciu;)a teraz mnie opitolili o losie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×