Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość Arkady
Panie zcinają długie włosy bo chcą mieć krudkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Do mis06 ,powiedz gdzie mieszkasz bo co wiem to w ieczorem po 21 godz. salony fryzjerskie są nieczynne[dotyczy twoich komentarzy na linku mia87]czasami trzeba się zastanowić co się puszcza w eter.Pozdrawiam,a fryzurka tej pani świetna-lubię takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Do" Aga81"jak zdecydujesz się ściąć swoje włosy to może podeślesz fotkę ?z nową fryzurą ,bo nasze doradzania chyba nic nie pomogą bo to jest Twoja własna nieprzymuszona wola -sam się o tym przekonałem gdy namawiałem swoją kobietę do ścięcia włosów,jak się teraz okazało nie tylko moimi sugestiami się kierowała.Pozdrawiam i życzę powodzenia w obcinaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie już
a ja zapuszczam i zapuszczam i jż prawie mam takie długie jakie mi się marzą:) musze tylko jeszcze znaleźć dobrego fryzjera który rozumie że 2cm to 2 cm a pocieniowac to nei znaczy ściąć 20 cm a potem pocieniować i będe mieć swoją wymarzoną fryzurke:) kiedyś za namową znajomych ściełam i strasznie żalowałam,no ale już niedługo będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 16 lat
i włosy do łopatek ostatnio bardzo mi wypadają i się przetłuszczają (to rozumiem w końcu wiek dojrzewania) ale co zrobić żeby nie wypadały ?? myślałam że może by je ściąć tak w stylu bob ponoć podcięcie wzmacnia włosy?? czy to prawda?? co powinam zrobić żeby mi nie wypadały?? czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 16 lat
i włosy do łopatek ostatnio bardzo mi wypadają i się przetłuszczają (to rozumiem w końcu wiek dojrzewania) ale co zrobić żeby nie wypadały ?? myślałam że może by je ściąć tak w stylu bob ponoć podcięcie wzmacnia włosy?? czy to prawda?? co powinam zrobić żeby mi nie wypadały?? czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
mam 15 lat włosy do łopatek bardzo mi się ostatnio przetłuszczają i wypadają co zrobić by temu zaradzić? myślałam żeby podciąć włosy w stylu bob ponoć podcięcie wzmacnia włosy?? czy to dobry pomysł?? co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia15
mam 15 lat włosy do łopatek bardzo mi się ostatnio przetłuszczają i wypadają co zrobić by temu zaradzić? myślałam żeby podciąć włosy w stylu bob ponoć podcięcie wzmacnia włosy?? czy to dobry pomysł?? co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szyszuni 16
kup sobie drożdze w tabletkach w aptece, mojej siostrze pomogły a miała ten sam problem, podcięcie włosów niewiele jej pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wlosy siegaly za pas, w sumie moze to nie jest jakas zdumiewajaca dlugosc, ale szczerze to chodowalam je od urodzenia, do 17 roku zycia ( chyba wolno rosly) byly geste, grube, koloru braz... postanowilam sciac najpierw do wysokosci lopatek,a namowila mnie do tego fryzjerka bo fakt faktem koncowki byly troche zniszczone.... zgodzilam sie, po roku obcielam wlosy do ramion, byly wycieniowane- w sumie to byl impuls, chcialam cos ze soba zrobic, cos zmienic, troche zaluje, bo wystarczyloby podcinanie ich regularnie po kilka cm.... od 3 lat mam blond pasemka, czuje sie w nich swietnie, chociaz moje wlosy bardzo na tym cierpia, staly sie ciensze i jakos ich mniej, chcialabym to zmienic ale nie chce juz wracac do ciemnego koloru, teraz zapuszczam te wlosy od roku, nie widac oszalamiajacej roznicy, mam wrazenie ze to co juz uroslo doslownie sie wykrusza na koncach........ nie wiem juz sama co robic, zapuszczac, czy znow sciac do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wlosy siegaly za pas, w sumie moze to nie jest jakas zdumiewajaca dlugosc, ale szczerze to chodowalam je od urodzenia, do 17 roku zycia ( chyba wolno rosly) byly geste, grube, koloru braz... postanowilam sciac najpierw do wysokosci lopatek,a namowila mnie do tego fryzjerka bo fakt faktem koncowki byly troche zniszczone.... zgodzilam sie, po roku obcielam wlosy do ramion, byly wycieniowane- w sumie to byl impuls, chcialam cos ze soba zrobic, cos zmienic, troche zaluje, bo wystarczyloby podcinanie ich regularnie po kilka cm.... od 3 lat mam blond pasemka, czuje sie w nich swietnie, chociaz moje wlosy bardzo na tym cierpia, staly sie ciensze i jakos ich mniej, chcialabym to zmienic ale nie chce juz wracac do ciemnego koloru, teraz zapuszczam te wlosy od roku, nie widac oszalamiajacej roznicy, mam wrazenie ze to co juz uroslo doslownie sie wykrusza na koncach........ nie wiem juz sama co robic, zapuszczac, czy znow sciac do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Aila 24 kogo obchodza twoje wywody o wlosach do lopatek...my tu piszemy o krociutkich wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Aila 24 kogo obchodza twoje wywody o wlosach do lopatek...my tu piszemy o krociutkich wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Rogerek masz rację co do Aili24.Aila24 jak będziesz chciała lub jak obetniesz włosy na krótko to wtedy napisz o tym ,bo hodowla włosów to inny topik,nie obraż się ale przeczytaj wcześniejsze stronki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rogera
a nie o tym dlaczego obcinamy włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasly
czesc Wam! widze ze konwersacja wre.. aja moze nie trafilam zbytnio dobrze ale mam takie zapytanie, chcialabym sciac wlosy tak do ramion troszke krocej(mam do pasa prawie ) i sie zastanawiam jak czy pocieniowac czy proste.Ogolnie mam wlosy ciemny blond, jest to naturalny kolor i mam je proste,podkresle tez ze moja twarz ma owalny kształt i czola nie moge miec odkrytego bylam juz u tylu fryzjerow ale jakos niemam zaufania jakos mi scinali nie tak jak chcialam.. ech doradzcie mi zebym mogla pojsc i dokladnie wytłumaczyc fryzjerowi jak ma mi je scisac i zeby mi pasowalo :) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasly
czesc Wam! widze ze konwersacja wre.. aja moze nie trafilam zbytnio dobrze ale mam takie zapytanie, chcialabym sciac wlosy tak do ramion troszke krocej(mam do pasa prawie ) i sie zastanawiam jak czy pocieniowac czy proste.Ogolnie mam wlosy ciemny blond, jest to naturalny kolor i mam je proste,podkresle tez ze moja twarz ma owalny kształt i czola nie moge miec odkrytego bylam juz u tylu fryzjerow ale jakos niemam zaufania jakos mi scinali nie tak jak chcialam.. ech doradzcie mi zebym mogla pojsc i dokladnie wytłumaczyc fryzjerowi jak ma mi je scisac i zeby mi pasowalo :) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęś z hamburga
jak masz owalną twarz, to chyba lepiej wycieniowane, bo niewycieniowane ci ją jeszcze wydłużą, a wycieniowane - zaokrąglą, no chyba że je niemiłosiernie wyskubiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haircutter Dlaczego jestes taki agresywny jak ktos ma inne zdanie? Zaatakowałeś dziewczyne tylko dlatego że napisała że inaczej mysli, Twój sposób wypowiedzi nie świadzczy najlepiej o Twojej kulturze osobistej. I do tego piszesz bzdury. Mam długie włosy a mój facet mnie kocha niezaleznie od tego czy bym miała krótkie czy długie, mam długie bo takie mi sie podobają i tak się dobrze czuję. Gdyby mój chlopak kazał mi sciac wlosy tylko dlatego ze on woli krótkie, to byłoby chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haircutter, dlaczego agresywnie atakujesz ludzi którzy maja inne zdanie niż Ty? Nie swiadczy to najlepiej o Twojej kulturze osobistej. Pozatym piszesz bzdury. Zaden normalny facet nie bedzie stawial warunkow ze dziewczyna ma miec wlosy krotkie czy dlugie, a robienie sobie fryzury wbrew sobie, dla kogos itp nie jest dobrą decyzja. Ja mam dlugei wlosy bo super sie w nich czuje i nie chce miec krotkich, to kwestia mojego wyboru i nikt mnei nei bedzie na sile namawial do zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iganetka, czy ja cię namawiam do ścięcia włosów?? Nosisz długie, twoja sprawa, a mnie nic do tego. Tematem topika jest \"100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.\" Masz coś do powiedzenia na ten temat.. pisz śmiało. Jeśli chcesz się pochwalić że masz włosy do pasa i zapewne wyglądasz jak świtezianka, zapraszam na inny topik o tematyce długich włosów,świtezianki XXI wieku, lub coś w tym stylu. Pozdrawiam cię (chyba nie agresywnie). Haircutter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheheh
A jednak musialeś dodać trochę zlośliwości ;) Z tobą się nie da normalnie rozmawiać jeśli ktoś ma inne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go H.
nei agresywbie ale bardzo zlościlwie, choć przytoczyłeś temat forum to jednak ma on się nijak do tego jak caly czsa piszesz. aby temat zgadzał się z Twoimi wypowiedziami to musiałby on brzmiec " dlaczego uważam, że dlugie wlosy są wieśniackie" widzę że masz jakiś cholerny uraz do dlugich włosów. I co sie tej switezianki czepiłes? nigdzie w balladzie slowem nie wspominają jakie miala włosy, nie wiesz też jak wyglądała (z opisu wynika że jednak była piękna skoro ten młody z nią kręcił) więc gdzie TWoje wypowiedzi się trzymają kupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jednemu psu \"Burek\". Wolę napisać \"Świtezianka\" niż \"topielica\". A co do tematu i awersji do długich włosów...temat jest OK, a awersji nie mam. Uwielbiam długie włosy...obcinać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
haha dobre to bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Przeczytałam ten temat, przejrzałam bloga Haircutter i naszło mnie na ścięcie włosów. Z długością nigdy nie szalałam. Mam włosy do 3/4 pleców, a chciałabym jeżyka jak na Haircutter blogu. Niesamowicie się nakręciłam, ale boję się jak na takie plany/zmianę zareaguje mój facet, który uwielbia się bawić moimi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Przeczytałam ten temat, przejrzałam bloga Haircutter i naszło mnie na ścięcie włosów. Z długością nigdy nie szalałam. Mam włosy do 3/4 pleców, a chciałabym jeżyka jak na Haircutter blogu. Niesamowicie się nakręciłam, ale boję się jak na takie plany/zmianę zareaguje mój facet, który uwielbia się bawić moimi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przejrzałąm blog Haircutter i naszło mnie na drastyczne cięcie. Mam włosy do nerek;), a strasznie mi się spodobał jeżyk. Nie wiem tylko co na takie plany/zmianę powiedziałby mój facet, który uwielbia się bawić moimi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przejrzałąm blog Haircutter i naszło mnie na drastyczne cięcie. Mam włosy do nerek;), a strasznie mi się spodobał jeżyk. Nie wiem tylko co na takie plany/zmianę powiedziałby mój facet, który uwielbia się bawić moimi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topielice
topielice nie charakteryzują się dlugimi włosami, ino mokrymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×