Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość Średniowłosa
Brawo przedostatni wpis, za tę" pasję w wmawianiu, że ogolone są piękne" - krótko, ale konkretnie, Paulinka odezwą sie zaraz do Ciebie, teraz gotuję pierogi (robie ponć najlepsze na swiecie) i coś słysze, że nasi skoczkowie maja problemy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
No dobra, jedne są z kapustą, przysmażane, a drugie z mięsem, polane masełkiem i z koperkiem, uwielbiam gotować, tylko tak normalnie nie mam czasu. Długowłosa, kłamstwo jest kłamstwem, niezależnie od tematu. Brzydzę się nim. Ale dobra, popatrz na to: str 81 1.12. 2011 godz.13.19 ( wpis Haicuttera) "Irytuje mnie stwierdzenie że taki lekko upośledzony Marek440 który nie zna kogoś o kim pisze a obrzuca go inwektywami, jest "normalnym facetem" bo lubi zarośnięte kobiety, a ktoś kto lubi elegancko obcięte i zadbane kobiety jest "normalny inaczej"... i str 83 2 styczeń 2012 str 83, również wpis haicuttera "Ja już kilka razy przepraszałem za moje wypowiedzi z przed lat, kajałem się za swoje chamskie zwroty i obraźliwe epitety". Spójrz na daty, 1 grudzień( " o zarośniętych" i zaniedbanych) to nie jest wypowiedź sprzed lat, tylko sprzed miesiąca, czyli kolejne kłamstwo! I Ty mówisz, ze Adam się zmienił, zmądrzał? Obudź się dziewczyno! Paulinka, ja nie chcę Tobą manipulować, w przeciwieństwie do wiadomych starszych panów (haicutter jest 8 lat starszy niż ja, a jego sługus, którego wieku nie znam, nie liczy się). Bądź sobą, bądź tą Paulinką, która weszła na to forum kilka miesiecy temu. Pamietasz, jak wtedy pisałam, że jesteś fajna? Bo byłaś, nie będac pod niczym wpływem... Pomimo tego proszę tych panów do dyskusji, wyjaśnienie wszystkich niejasności, może być bardzo ciekawie, ODWAGI PANOWIE!!!!!.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie moge uwierzyć, że temat
ten wciąż żyje :O Jak można z uporem maniaka nakręcać to chore forum? Długowłosa, średniowłosa i nie wiem jeszcze jaka-włosa debatują z uporem godnym lepszej sprawy. Że też wam nie szkoda czasu na dyskusje z fetyszytą, którego grzechem nie jest wcale fetysz lecz HIPOKJRYZJA i OBŁUDA (zaprzeczanie, ukrywanie rzeczywistych motywów). Za to, że ten człowiek mieni się fryzjerem, fryzjerzy powinni go zbiorowo pozwać za obrazę całego środowiska. To tak, jakby zboczeniec robił "reklamę" ginekologom. Pozostaje się tylko cieszyć, że dewiacje pana autora mają też pozytywne strony jak przekazywanie ściętych włosów na peruki dla fundacji. Choć ogólnie idea jest jakaś niepokojąca i nie wiem, czy te fundacje chciałyby te włosy, gdyby wiedziały, co się roi w głowie darczyńcy i co on być może nad tymi włosami wyprawiał :O Podsumowując - żenada, głównie dla dyskutantek produkujących się tu bez opamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"elegancko obcięte i zadbane kobiety" - czyżby to wg rogerka i Adama synonim łysej . To już nieładnie. Jeżeli jeszcze się obraźliwa odp wobec mnie pojawi to faktycznie nie będę litościwa dla takich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
nick "nie moge uwierzyć, ze temat.....": ależ ja się swietnie bawię, cztając te wszystkie zachęty do "eleganckiej, konstruktywnych opinii" na temat jakiejś tam fryzury (najczęściej łysej). To znakomite odreagowanie po całodziennym stresie. Wchodzę tu co kilka dni na 10 - 15 min, nie jest to więc złodziej czasu, dzisiaj rzeczywiscie mam dyżur na tym portalu, bo jest dzień wolny, a ja jestem troche przeziębiona i siedzę domu. Co do Haircuttera, opinia absolutnie zgodna z moją (nie chodzi o fetysz, tylko o zakłamanie), co do przekazywania włosów na fundacje, wolę się nie wypowiadać, ale swoje zdania mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe średniowłosa myśli, że mnie obazi, nie ma takiej możliwości, bo to co wypisuje jest zupełnym bełkotem. Jednak jedno mnie zastanawia, taka znawczyni sztuki, miłośniczka Lisa (czy też jego żyny:)P) Obznana w świecie mody i ...stojąca przy garach...hehe powiem szczerze, to co napisała ostatnio podoba mi się najbardziej. A może to ona jest kucharką którą wyrzucili z roboty i nie przyjęli do kolejnej. hehe teraz się podlizuje Długowłosej_17 i włazi w dupeczkę:) brawo. Twierdzi, że jest inteligentna i na poziomie, jej wpisy mówią wszystko. Skoro tak jest to ja nie chcę eprezentować takiego poziomu, a jeżemli mówimy o sztuce to na pewno to co ja widziałem może tylko oglądać w telewizji. Do tego wypisuje obrzydliwe teksty na temat haircuttera i mnie pod innym nickiem, a parę godzin później sama sobie bije brawo. Teraz ja jej biję brawo:P I ta obłuda i zakłamanie, piszę we wcześniejszych postach, zapewne by nas obrazić, że nie jesteśmy prawdziwymi facetami, a teraz tekst Panowie czekam na odzew. Jest niesłowna obiecała, że nie będzie już komentować moich wpisów, jak jest każdy widzi. To tylko świadczy o tym co pisałm wcześniej, jest sprzątaczką albo kucharką rozchwianą emocjonalnie, która rzeczywiście nie ma co robić z czasem, bo wciąż cytuje wypowiedzi ze stron, których nawet nie chce mi się otwierać hehe i ten tekst Paulinka ja Cie uwielbiam i wejdę ci głęboko tam gdzie chcesz tylko proszę o poparcie, nie chcę zostać sama, bo i tak już mam spie...lone życie:) A na koniec, dziś byłem na świetnym koncercie, rewelacja, muzyka świetna, znajomi, atomosfera i w sumie tak sobie pomyślałem, po co ja się w to gó..no tutaj ładuję, przecież mam życie bardzo ciekawe. Chyba z tego zrezygnuję, co zapewne będzie po myśli tej co ma totalnie mdłą fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 powiedz co się wydarzyło, przecież pisaliśmy normalnie i planowaliśmy rozmowy z szacunkiem dla innych. Coś się zmieniło, ktoś Cię obraził??? Jestem bardzo ciekaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerek tak ta rozmowa nabrała tempa że aż się trochę pogubiłam, nie wiem co jest prawdą a co nie. Szczerze powiedziawszy nie chcę mi sie w to wnikać. A dodatkowo zgłupiałam czytając Twoją przedostatnią wypowiedź, bo chyba chciałeś napisać że średniowłosa twierdzi że jest inteligentna, a wyszło tak że można to dwuznacznie rozumieć.( czyli tak jakby to sie mnie tyczyło.) Trochę mnie poniosło i sie zdenerwowałam bo niby tylko łyse są zadbane i elegancko obcięte, ale nie wiem jaka jest prawda wg Ciebie. możesz mi wyjaśnić. Szkoda że Adam nic już nie pisze, bo chciałabym z nim przeprowadzić rozmowę.Myślę że dalej będziemy rozmawiać z szacunkiem, ale używając odpowiednich słów tak by nie urazić żadnej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
No proszę, jak to niektórym nerwy puszczają...jak miło Tak rzeczywiście miałam niekomentować wpisów sługusa Adama, ale myślałam, że ma odrobinę godności i ponieważ go olałam, nie bedzie na mnie zwracał uwagi. Ale to jest typ, który sam z siebie ma bardzo ubogi zakres tematów i żyje na portalu z czepiania się i z ataku na innych (naprawdę, wiem co mówię). Jak zaczął jazgotac na mój temat, ze jestem agresywna i brzydka, to go walnęłam pare razy. Sam sie prosił. To już nawet chyba Adam ma więcej charakteru. Tak nawiasem mówiąc jak można oceniać wygląd kogoś kogo się nie widziało na oczy??? Chociaż zaraz, zaraz, można. Jeżeli jest się facetem, dla którego żadnej dziewczynie nie warto starać się w kuchni i w sypialni, przez co siedzi się przez całe dnie przey zboczonach portalach, to chyba się jest napradę nieatrakcyjnym. Mój mąż wyglada jak Morrison w wersji bez brody, więc sami rozumiecie, że chcę być dobrą żoną pod każdym wzgledem.... Niestety zaziebienie, którego nabawiłam się na Sylwestra w Alpach nie mija, posiedzę w domu murem jeszscze te dwa dni i ostrzegam, ze będe tu częstym gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 przecież o średniowłosej jak i o każdym innym temacie można mieć swoją własną opinię. Ty ją możesz uważać za inteligentną, ja po jej wpisach uważam ją za nieokrzesaną, niecywilizowaną i niekulturalną podającą się za żonę Morrisona wypisującą brednie starą panne. To, że mam odmienne zdanie od Ciebie nie znaczy wcale, że Cię krytykuję, wręcz przeciwnie. Z mądrą osobą mającą woje zdanie warto porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami. Co do tego, że tylko elegancko obcięte kobiety są fajne, to śrdniowłosa znów pół nocy grzebała w topiku i wypisuje te bzety, aby zamącić nam wszystkim w głowie i abyśmy odeszli od głównego tematu i zaczęli obrzucać się błotem. Ona zapewne w takich sytuacjach czuje się jak tyba w wodzie. Mnie to jednak nie bawi i jeżeli dalej będzie się tu udzialała, będę musiał opuścić ten topik, bo przecież nie będę robił czegoś wbrew swojej woli. Haircutter kiedyś napisał rzeczywiście o tych elegancko obciętych, ale przecież przeprosił zmienił nstawienie, co powinno być cenione:) Jak jest z moim gustem to już wiesz i długie włosy są czasami piękne:) Wczoraj na tym koncercie było kilka naprawdę długowłosych dziewczyn i muszę powiedzieć, że wyglądały świetnie:) Mam nadzieję, że też nie obraziłem Cie moim tekstem z fetyszystami. Ja się potrafię śmiać z siebie i żartować, Uważam, że nie trzeba wszystkiego brać na poważnie:) Kończąc mój wpis wyrażam ogromną nadzieję, że jednak średniowłosa pod swoim czy innym nickiem nie będzie już tutaj nikogo obrażać, w co jednak śmiem wątpić. Też żałuję, że Adama tu nie ma, ale tochę się nie dziwię, jak czyta te wpisy średniowłosej to mnie też się odechciewa tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
Słuchajcie, mam nos od katatu czerwony jak krasnal ..... No tak , dla niektórych katolików dzień bez kłamstwa jest dniem straconym. Ja nie napisałam, ze jestem żoną Morrisona, tylko, że mój mąż jest podobny do Morrisona, a to jest jednak drobna różnica. Rozumiem, zazdrośc skręca, że nie jest sie takim przystojnym jak on, ale są pewne granice bezczelnosci. Długowłosa, chłoptyś sie zaraz popłacze, że został sam na linii boju, taka to z niego "mężczyzna", więc pociesz go. Ale zeby nie było, ze ja jestem taka najgosza, proponuje zawieszenie broni: on przeprosi za wszystkie KŁAMSTWA , które napisał o mnie ( podam listę) i wzajemnie będziemy traktować się jak powietrze. Zastrzegam sobie prawo do wyrażania opinii o łyso-jeżykowatych dziewczynach i o fetyszystach. Chyba uczciwe warunki, prawda? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
Upsss, coś nie halo? ok, ze mna jak z dzieckiem. Jeżli gdzies kłamałam, chociaż wydaje mi się, że nie, ale na wszelki wypadek obiecuję, że przeproszę. Ni mówię o opiniach, bo tu padały mocna słowa z obu stron, ale o ewidentnych kłamstwach, typu np. ze jestem sprzataczką, albo, że mnie z roboty wylali. No co, pasi ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik_
Średniowłosa, dlaczego obrażasz katolików? zastanów się nad tym, co wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeetgg
katolIk a czemu ma ne c? ZabronIsz jej ? NIe ma takIej opcjI zaraz I ja moge cI wIazanke poslac katolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
Witam. nick Katolik, domyślam sie chyba kim jesteś, ale pewnosci nie mam więc Ci odpowiem. Od obrażania katolików na tym forum to nie jestem ja, tylko Haircutter. Jego sposób rozumowania to np: prawie wszyscy księża sa gejami, a od gejostwa do pedofilstwa tylko krok. Więc utylizować to całe towarzystwo w Oswięcimiu. A poczęte dziecko to jest galareta. A że ta galareta czuje jak człowiek i wyskrobac ją, to tak jak pociąć noworodka nożyczkami fryzjerskimi, to oczywiscie wg Haircuttera pikuś. Jeszcze teraz mi się ręce trzęsą jak sobie to przypomnę. Ja pisałam konkretnie o jednym, który chwali się, ze jest obrońcą krzyża, więc pewnie katolikiem (w kazdym razie chrzescianinem). Ten obrońca krzyża kłamie chyba rzeczywiście codziennie. Twierdził już, oczywiscie bezpodstawnie, że jestem np : - 40- letnią rozwódką z dziecmi, - starą panną, - wyrzucili mnie z pracy, - że ja rozmawiam na tym forum sama z soba pod różnymi nickami (obawiam się, ze to jest jego przypadłość, która usiłuje przypisac innym) - że ja jestem sprzątaczką Chciałam nadmienić, że to ostatnie miało w jego zamysle mnie ponizyć, czyli ten "katolik" pogardza kobietami wykonujacym zawód sprzataczki. Nie szanuje ogniska domowego, bo kobieta, która ugotuje mężowi obiad, to wg niego pospolita kuchta domowa. Już nawet nie mówię, ze jest fetyszystą który obnosi się ze swoim zboczeniem, co religia zdaje się też potępia. A ręke wyciągnietą do pojednania odrzuca. Dziękuje za takich chrzescian, przynosza tylko wstyd religii, którą wyznają. Zegnam, Panie Katoliku, na drugi raz zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziezowkaamozeinie
zgadzam się ze Średniowłosą, ALLEGROOO i ,,ja uwazam zee" ale też z katolikiem ! ludzie, roger i dlugowlosa ! co Wy macie do Średniowłosej ? moim zdaniem każdy ma prawo by wyrazić swoją opinię. i Ona właśnie tak zrobiła, a Wy od razu się jej czepiacie... Wyluzujcie... powiem po "młodzieżowemu". A co do Ciebie , Średniowłosa, mam tylko 1. Zgadzam się z katolikiem_ , bo... mówisz że nie obrażasz katolików. Okej. Ale może byś się nie czepiała Ojca T.Rydzyka. On nie jest niczemu winiem. Ciekawe czy się domyśla że istnieje jakiś topik, na którym wpisują się fetyszyści. (chodzi mi o np. R... i A.... Nie będę mówić kto. Może się domyślą ) Więc... DO WAS, którzy czepiacie się Średniowłosej... proszę byście sie nie kłócili, a do Ciebie, Średniowłoso abyś "wyluzowała" z Kościołem. PAPAA :* Olka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,Sredniowłosa
To prawda, z Długowłosa od początku nadawałam na jednej fali, z małymi przerwami, kiedy dwaj wiadomi panowie robili jej wodę z mózgu. Nawiasem mówiąc, sukienka podobna Serenity, o które pisała Długowłosa jest mi z pewnych powodów bardzo bliska. Nie mogę być jednak zbyt miła dla Długowłosej, bo jest to natychmiast odbierane przez chore, zboczone umysły, jako podlizywanie się albo jeszcze coś gorszego... Co do religii, naprawdę nie ja to zaczęłam (bo to rzeczywiście nie miejsce na ten temat), jestem niezbyt gorliwą katoliczką, ale absolutnie nie krytykuje KK, wrecz przeciwnie zagadzam się z nim. Krytykowałam za to i to bardzo, jednego katolika, który jednocześnie epatuje i katolicyzmem (chociaż nikt go o to nie pyta) i zboczeniem i kłamie i oczernia i oczernia i kłamie.... Co do Ojca Rydzyka, absolutnie sie go nie czepiam, nie będę sie wypowiadać w temacie, który jest mi nie znany, ale skoro Haircutter i jego kumpel go nie lubią, to może to być całkiem fajny. Chwila refleksji. Musze przyznać, że półroczny pobyt na tym forum był dla mnie niezłą szkołą. Nigdy chyba nie widziałam takiego zakłamania, manipulacji, złośliwości, głupoty jak tu. Pierwszy raz w życiu spotkałam sie z sytuacją, gdzie winny jest nie ten co kłamie, tylko ten co demaskuje te kłamstwa. I to wszystko wokół bardzo niemądrego tematu. A co było gdyby sprawa poważniejsza ? Strach sie bać. Właściwie chyba zakończyłam swoje porachunki z Haicutterem, osiągnęłam to, co chciałam, udowodniłam mu WIELKIE KŁAMSTWO. Kłamał przez pięć lat, gdy zapytałam go dlaczego to robi, nie umiał odpowiedzieć. A przecież nie jest taki całkiem niemądry i jak kłamał tak zapamiętale, to robił to w jakimś celu. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze albo o seks. Motyw materialny w tym przypadku wykluczam. Kłamał więc, zarzekajac się, że nie jest fetyszystą. I kłamie nadal. Wszystki Ole, Madziulki, Agnieszki, które tu sie wpisywały przez wiele lat, zostałyście po proprostu wykorzystane. Nie wiem, ale mnie nie byłoby miło na Waszym miejscu. Myślę, że teraz potraktuję to forum trochę jako blog. Czasem tu zajrzę i wpisze jakieś okołotematowe przemyślenia. I to by było na tyle. Na razie żegnam i pozdrawiam. średniowłosa aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średniowłosa, jestem bardzo ciekawa z jakich to powodów ta sukienka jest Ci bliska ;D. Ale nie musisz mówić jeżeli nie chcesz. Swoją droga, chyba uszyję sobie taką na zamówienie ;D. Ci co chcą mnie z Toba skłócić to po prostu zazdroszczą umiejętności porozumiewania sie bez wrzut, poniżań itp. Wydaję mi się że sprawa ładnych włosów czy wyglądu też jest ważna. Ale masz rację są dużo poważniejsze sprawy na tym świecie, ale w nich nikt nie pisze na anonimowym forum. A powiedzieć kłamstwo prosto w oczy to chyba większy problem czy kogoś poniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski 11
Dziewczyny.Czy bardziej podniecające jest dla was jak się wam goli długie włosy na jeża czy tak samo jak się wam goli krótsze( znaczy bez różnicy względem długości)? Może któraś się z was wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziezowkaamozeinie
średniowłosa jeśli tak to ok ;D papa :* co do Ciebie ciekawski to ... Ciebie chyba wszystko podnieca... zastanawiałeś się kiedyś, że może NAS (kobiety) takie "coś" NIE PODNIECA ? Przynajmniej mnie... ;dd dobra, rozumiem że inne sprawy mogą podniecać, ale to ? nie wiem... ;dd papa ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nikt nie pisze, ale...uwaga, zaraz zaczną na mnie pluć te żony księcia williama...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziezowkaamozeinie
yhy... i co jeszcze . : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że coś topik zamiera tak samo jak u mnie. rogerek, szkoda że Adam jeszcze na moim topiku nie przedstawił swojej opinii, masz z nim kontakt? ciekawski 11 pamiętam jak mi opowiadałeś ten swój sen ale widzę że nikt Ci nie udzielił odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie. Niestety ja nie znam odpowiedzi na to pytanie i chyba nigdy nie poznam, bo w moich planach zupełnie nie widać wizyty u fryzjera ;) Dziwne, że coraz więcej fetyszystów poznaje xD i wcale nie są tacy jak tu się o nich wypowiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
No proszę, rzeczywiście to wspaniałe forum umiera śmiercią naturalną. I bardzo dobrze. Długowłosa, oczywiście, że wygląd jest ważny i to nawet bardzo. Ale bez przesady, "merytoryczne i konstruktywne wymiany poglądów" na temat długości włosów, to zupełny przerost formy nad treścią. Niewiele brakowało, żeby powstały rozprawy naukowe na ten temat. I to nie sprawy wyglądu były powodem tych wszystkich kłamstw i manipulacji, tylko czyjeś chore upodobania. Nawiasem mówiąc, nie bardzo rozumiem, czego Ty jeszcze chcesz od Adama i co znaczy Twoje otatnie zdanie o feryszystach. Długowłosa, jak napisałaś o sukni Serenity, to oczywiście nie wiedziałam, o co Ci chodzi. Ale wygooglałam ją sobie i jeżeli to jest taka długa, bardzo szeroka na dole, z dwóch warstw, to bardzo podobna do tej wisi w mojej szafie, a cztery lata temu po prostu brałam w niej ślub, który był trochę w hipisowskim klimacie "dzieci kwiaty": powiewna sukienka, rozpuszczone włosy, opaska na czole. Żadne koki, gorsety i fiszbiny czy ubrany samochód. Jechaliśmy starym garbusem, bez kierowcy, prowadził mąż, chciałam ja, ale się nie zgodził. Na dziś kończę i mam nadzieję, że nikt nie da mi powodu do grzebania w sprawach, które uważam za wyjaśnione i zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średniowłosa raczej nie doczekamy sie udowodnienia przez naukowców opinii na temat jakiej długości włosy się mieć powinno najlepiej, bo kto by sie tego niby miał podjąć. Mówisz o chorych upodobaniach a tak naprawdę te argumenty i próba zmuszenia jakiejś dziewczyny by to zrobiła są dla mnie żałosne i śmieszne. Pisząc o fetyszystach że wcale tacy nie są to mam na myśli to że zabawne jest jak taki jeden załóżmy cały czas powtarza Ci kiedy Cię zobaczy zetnij włosy bo: i tak w kółko, za każdym razem podając inny powód. Każda dziewczyna powinna być obeznana w temacie włosów, np ich pielęgnacji, wyglądu, i spędzając czas przed lustrem doskonale wie czy ma zdrowe włosy czy coś nie tak czy są cienkie. Więc jak jakiś zabawny fetyszysta chcący mnie zmusić do ścięcia włosów podleci i powie że np ale masz zniszczone włosy czy cienkie to mi się śmiać chce, i mu załóżmy odwarknę xD mówiąc: może i mam zniszczone ale twoje znajome mają tak zniszczone że ich nie widać xD( oczywiście nikogo nie zamierzam obrażać, a jedynie odpowiadam takiemu nieprawdą na nieprawdę). Powiem tak myślę że ani Adam ani rogerek tacy nie są. Jedyne to może Adam trochę na wstępie namieszał. Nikt nie zabroni mu lubić krótkowłosych i chwalić ich za to że ścięły długie włosy. tak samo jak nikt nie zabroni lubić takiemu jak marek 440 takich co nigdy nie zetną długich włosów i chwalić ich za to. Odmienność to podstwa tego świata. Problem może być jak na razie tylko jeden to że długie włosy łatwo ściąć a z krótkich na długie już nie tak łatwo. Ale jak naukowcy znajdują lekarstwa na choroby i tworzą wynalazki to kiedyś możliwość szybkiego przejścia na długie włosy może zaistnieje:) i tym optymistycznym akcentem kończę moja wypowiedź jakże równie długą co moje włosy ;) Pozdrówka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziezowkaamozeinie
Średniowłosa ujęłaś to jak ... ZAWODOWIEC ?! xd Świetnie, nic dodać nic ująć. Pozdrawiammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodazzz
Coz, ja tez sie moze wypowiem... Moj naturalny kolor to jasny blond, dlugie wlosy mniej wiecej do pasa od zawsze. Jakis czas temu byla moda na farbowanie sie na krwista czerwien, co tez uczynilam, na poczatku szamponetka, pozniej farba... Farbowalam tak dluzszy czas, w koncu te czerwone wlosy mi sie znudzily i pomalowalam na kolor zblizony do naturalnego, no i sie okazalo, ze te moje nieszczesne wlosy sa w stanie strasznym... W sumie dopiero gdy przefarbowalam sie na blond, koncowki zaczely sie rozdwajac, wypadac itd. Przyjaciolki zaczely doradzac, zebym skorzystala z tej okazji i sprawdzila, jak wygladalabym w krotkich wlosach. Poszlam do fryzjera, scielam te wlosy na boba... I sie rozplakalam. Co prawda nie wygladam zle, ale jednak psychiczne przywiazanie sie do tych wlosow robi swoje. Teraz znowu zapuszczam, wloski powoli odrastaja, kazdy centymetr mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_458
Zrobiłam sobie postanowienie na ten rok, że obetnę włosy radykalnie na całkiem krótko. Teraz ma do połowy pleców.Trochę mi szkoda bo wszyscy mi mówią że mam ładne włosy, ale muszę obciąć. Muślałam najpierw żeby jakoś stopniowo je skracać, najpierw do ramom, potem na boba, itd. Ale zeszłym roku moja kuzynka się obcięła. Pojechła gdzieś latem i wróciła wycięta na całkiem krótko. Ona mi radzi że też powinnam się koniecznie tak obciąć. Nie ma co żałować włosów, jeśli nie chcę być dziewczynką w kucyku tylko kobietą to powinnam iść do fryzjera tak jak ona. Ona mi radzi, żeby się nie pieprzyć w szukanie dobrego fryzjera, wymyślanie w jakiej fryzurze było by mi najlepiej. Ona weszła do pierwszego lepszego fryzjera, gdzie nie trzeba było czekać i zaraz poproszono ją na fotel i heja cięcie "na chłopczycę". Potem przez parę dni musiała się przrzyzwyczajać ale jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_458
Zrobiłam sobie postanowienie na ten rok, że obetnę włosy radykalnie na całkiem krótko. Teraz ma do połowy pleców.Trochę mi szkoda bo wszyscy mi mówią że mam ładne włosy, ale muszę obciąć. Muślałam najpierw żeby jakoś stopniowo je skracać, najpierw do ramom, potem na boba, itd. Ale zeszłym roku moja kuzynka się obcięła. Pojechła gdzieś latem i wróciła wycięta na całkiem krótko. Ona mi radzi że też powinnam się koniecznie tak obciąć. Nie ma co żałować włosów, jeśli nie chcę być dziewczynką w kucyku tylko kobietą to powinnam iść do fryzjera tak jak ona. Ona mi radzi, żeby się nie pieprzyć w szukanie dobrego fryzjera, wymyślanie w jakiej fryzurze było by mi najlepiej. Ona weszła do pierwszego lepszego fryzjera, gdzie nie trzeba było czekać i zaraz poproszono ją na fotel i heja cięcie "na chłopczycę". Potem przez parę dni musiała się przrzyzwyczajać ale jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×