Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość lolipops
pytanie do haircuttera: Czy twoją ex żonę ścinałeś sam na krótko czy jakiś inny fryzjer?? Czy często strzyżesz dziewczyny maszynką? A teraz trochę mojej opini: Kobiety w krótkich włosach wyglądają o wiele młodziej. Nienawidzę dziewczyn które mówią -Obcięłam włosy na krótko -WOW!! Jakie miałaś wtedy a jakie masz teraz -Wcześniej miałam do łopatek a teraz mam do ramion ... I zgadzam się z haircutterem. Każda kobieta powinna chociaż raz w życiu mieć długie włosy a potem od razu ściąć je na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka..
Trzy lata temu miałam włosy do tyłka..ćwiczłam gimnasyke artysyczna więc moje włosy przez 60% dnia były spiete w ciasny koczek..Nie przywiązwalam w tedy dużej wagi do wyglądu więc były mi one całkowicie obojetne.byle by mozna było je zczesać w rygorstczny kok.Nadszedł nowy etap w moi życiu...zmiana szkoły i kończyłam poważne "naście" lat..Doszłam do wniosku,że jak zmiana to na maxa...pozlam do fryzjera..(znajomomgo) i pytał sie on mnie conajmniej 10 razy czy ABY NAPEWNO chce to zrobic..nie zawachałam się..włosy miałam zwązane w wysoki kucyk..zamknełam oczy i słyszałam tylko zgrzyt zamykajacych sie ostzy nożyczek..odpadły razem z gumką,która nie miała się na czym juz trzymać..:):) potem zaczęło sie cieniowanie itp. po wyściu z salnu [włosów nie zabrałam:(] było mi jakoś...weselej..niby częściowo ludzie ganli moją decyzję,ale co mi tam!! teraz gdy patrzę na zdjęcia z tamtego okresu..to mi wstyd..zero ułożenia..uczesania..KOSZMAR!!!!! obecnie zaczęłam kntynuować tradycje rodzinna zapuszczaąć włosy..są juz prawie do tyłka, i NIE ZAMIERZAMich zcinać!!Sa moją duma i wszyscy (z moim chłopakiem na czele) dopinguja mnie..Mimo iż czasem mam załamania z powodu baku wspólpracy z ich strony :/ to za nic w swiecie nie popełnie tantego błędu..chyba że cos narawde decydującego zdażyło by się w moim życiu..nie wiem co w tedy mna kierowało..i apeluję: dziewczyny zastanówcie sie porządnie zanim popełnice taki błąd jak ja..nie polecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, błąd jak błąd, ale szanuję Cię bardzo bo masz pojęcie o czym piszesz. Miałaś bardzo długie włosy i odwagę by je obciąć. Nie podobała ci się zmiana, i miała prawo.Ja przecież nie twierdzę że każda kobieta musi uwielbiać krótkie włosy.Ja twierdzę że jak chce się na jakiś temat rozmawiać to wypadało by mieć jakiekolwiek pojęcie. lolipops, teraz do ciebie. Co do ex żony to ja byłem tym strasznym fryzjerem który wykonał jej nieodpartą chęć i spełnił marzenie. Co do częstego strzyżenia maszynką to jest z tym różnie. Strzygę często i to całkiem długaśne włosy zwłaszcza gdy w telewizji pokażą jakąś gwiazdkę która ogoliła sobie włosy. Po czymś takim nie pomagają żadne argumenty z mojej strony.Czy włosy są do ramion, czy sięgają kolan, idolka danej gwiazdki musi wyglądać taksamo. Dziękuję ci za poparcie mojego zdania co do obcinania włosów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubi dubi dam
ja w tamtym roku ścinałam z włosów za za pupę,do pasa,zrobiłam trwałą i przefarbowałam z rudego na ciemny brąz.potem po trwałej ścięłam do łopatek,zaczęłam odżywiać ale to nic nie dało.zaczęły masowo wypadać,więc skróciłam do ucha,to wyglądałam jak zmoczony pudel :-(.no i w końcu,w marcu tego roku ścięłam włosy na jeża (brrr)teraz mają ok.3 cm i tak sobie myślę że już w listopadzie mogę je ładnie wycieniować.ale tak to fajnie tymbardziej że na początku lipca kąpałam się w morzu ,a to by dosyć zaszkodziło moim włosom.niech rosną,i pomyśleć że to wszystko przez tę cholerną trwałą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaaaaaaaaa
mam pytania do zalozyciela topiku! :) chcialabym Ci wyslac na poczte zdjecie moich wlosow...doradzisz mi co z nimi zrobic? sa dosc dlugie, ale troche zniszczone i mam problem z wypadaniem wlosow pomozesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna_niunia
do MONOKO: jeśli masz na imię Elka i jesteś z Krakowa to wiedz, że wyglądasz okropnie w tych włosach - zresztą tak samo okropnie jak przez te wszystkie miesiące kiedy próbowałaś te piórka odchodować. pożal się boże. jeśli nie jesteś tą osobą, do której piszę to przepraszam ale Twój opis jest iście pasujący do osoby do której to napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulenkaaaa,nie widzę problemu. Prześlij fotkę to postaram się jakoś pomóc. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do pieczarka 14,spokojnie internetowa koleżanko,nie wpadaj w depresje,tylko zapuszczaj i nie daj się obcinać,to chyba jasne że jak nie pozwolisz,to nic z tego nie będzie(wńcu to twoja głowa),poza tym pogadaj z mamą,pewnie inaczej może już na to patrzy(w końcu już nie jesteś taka malutka),pozdrawiam i trzymam kciuki,będzie dobrze,a propos,jakie chcesz mieć?długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
witam. zauważyłam że tutaj piszą poważne osoby i chciałabym wam zadać jedno pytanie. z tym że ja bardzo chciałabym zapuszczać włosy i mam to w planie, ale od jakiegoś czasu mam zaczerwienioną skórę głowy i trochę mnie swędzi. dodam że nie mam wszów i dbam o higienę, bo na innym topicu sugerowano mi że tego nie robię. aha i jeszcze dodam, że łupieżu też nie mam. byłabym bardzo wdzięczna bo bardzo liczę na Waszą pomoc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaaaaaaaaaa
dzieki wielki! :) wczorajwybralam swoje zdjecia, postaam sie dzis przeslac je Tobie na poczte:) bergamotka----> nie chce Cie niczym martwic, nie sadze, zeby ocenianie stanu skory Twoje głowy przez internet bylo dobre, najlepiej pojsc do lekarza, dermatologa :) byc moze to tylko uczulenie, a byc moze cos powazniejszego nam trudno bedzie to ocenic ( choc nie wypowiadam sie za wszytskich) ale sadze, ze z tą sprawa lepiej wybrac sie do lekarza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaaaaaaaaaa
eee....jakas zagmatwana ta moja ostatnia wypowiedz, ale wybaczcie mi, dopiero wstalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
u lekarza oczywiście byłam i mnie babka zwyczajnie zbyła. powiedziała że wszystkim włosy wypadaja i jek jej powiedziałam że mnie swedzi skóra i jest zaczerwieniona to powiedziała ze wymyslam i tylko jej głowe zawracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bergamodka21, ja tak sobie myślę że powinnaś myć głowę delikatnym szamponem najlepiej takim dla dzieci. Bywa że te super szampony dla włosów tłustych lub zniszczonych (mówię tu o szamponach dla dorosłych) mają w sobie różne cuda niewidy które mogą podrażniać twoją skórę głowy. Poza tym unikaj basenów i staraj się ograniczyć korzystania z suszarki. Jak już wydobrzeje ci skóra na głowie to używaj szamponów i odżywek firmy GLISCUR.To są kosmetyki specjalnie dla długich włosów stworzone. A!! I dobrze spłukuj włosy po myciu i innych zabiegach , bo to co opisałaś może być spowodowane nie spłukaniem dokładnie głowy i podrażnieniem najwyraźniej delikatnej i wrażliwej skóry. Mimo wszystko jednak powinnaś wybrać się do dobrego dermatologa.A tego konowała u którego byłaś olej.To nie jest jedyny lekaż. Pozdrawiam i trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
cześć. dzięki za dobre rady. chciałam tylko dodać, że basenów unikam, włosów suszarką to w ogóle nie suszę, uzywam bardzo delikatnych szmponów typu - rumiankowy. ja już sama nie wiem. nie wiem czy wspominałam ale bardzo wypadają mi włosy. biorę revalid już prawie 3 tygodnie i efektów to chyba nie będzie. fajnie żejest takie forum na którym wszyscy mogą się wypowiadać i oczekiwać pomocy. aha ile kosztuje wizyta u dermatologa prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia ile kosztuje prywatna wizyta u dermatologa, ale z tego co piszesz myślę że nie powinnaś zwlekać z wizytą u niego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaaaaaaaaaaa
wyslalam do pana maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
drogi fryzjerze!!!na poczatku powiem ze super topik.i od razu mam pytanko i bardzo prosze zebys odpowiedzial : moja siostra prostuje wlosy i wiadomo ze sa od tego zniszczone.nie zamierza przestac bo w takiej fryzurce prostej wyglada super,wiec powiedz prosze jakie odzywki powinna stosowac i jak czesto zeby je zregenerowac,chodzi o takie po myciu i tez jakies maski.ale tylko takie ktore mozna nabyc w zwyklym sklepie a nie w salonie fryzjerskim.prosze,doradz.i jaki szamponik tez.a teraz w zamian za pomoc(bo licze ze odpowieesz mi) moja historia... :)moze nie tak ciekawa jak te na forum ale.... nie mialam nigdy co prawda wlosow do pasa (no moze na komunie swita :) ) ale siegaly tak do łokcia.i nawet za bardzo nie myslalam zeby je obciac bo sie balam ze bede gorzej wygladac.ale kiedys...a wlasciwie 2 tygodnie temu sie zaczelo.szlam miastem i patrze salon fryzjerski i nagle pomyslalam a co tam,podetne.wiec postopniowali mi je cale ale nie skracajac z dlugosci.poszlam do domu,patrze w lustro,niby ok ale.... za 2 dni poszlam do fryzjera i kazalam podciac,skrocic i po raz kolejny cieniowanie...za 3 dni znow mnie cos podkusilo...i znow do fryzjera i kiedy wyszlam poczulam sie super!!!zaznaczam ze za kazdym razem u innego bylam fryzjera bo by dziwnie patrzeli na moje poczynania.nie wiem czemu ja nigdy krotkich wlosow nie chcialam,ja wygladam super,pieknie po prostu!!!moj facet nie mogl wyjsc z zachwytu!!!dodam,ze mam wloski obciete jak Monika Richardson ktora prowadzi program "europa da sie lubic.".kiedy tylko mi ciut odrosna lece od razu je podcinac.trzeba zaryzykowac,bo naprawde warto.pozdrawiam cie adamie ;)i licze na pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
:/ mam nadzieje ze dzisiaj doczekam sie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marcelino,Niestety takie to są skutki uboczne stosowania prostownicy. Magik który ją wymyślił nie zdawał sobie sprawy że trafi ona do ogólnego codziennego użycia. Włosy powinno się prostować do stworzenia fryzury zazwyczaj odświętnej typu kok.Codzienne stosowanie niszczy włosy i na to nie ma rady. Twoja siostra musi sobie zdać sprawę że dalsze zabawy z tym urządzenie prowadzą do fryzury ala Szinet O\"Conor, Polecam stosowanie kosmetyków Gliskur.Wszelkie odrzywki,kremy do pielęgnacji włosów,szampony, produkowane są z myślą o długich włosach i są skuteczne. Poza tym od czasu do czasu na takie zdewastowane włosy można stosować babciny patent.Robimy paciajkę z nafty oczyszczonej,żółtka i soku z cytryny.Tą paćkę po wymieszaniu nakładamy i wcieramy we włosy, zwłaszcza w końcówki i zakładamy na włosy czepek foliowy który dodatkowo owijamy turbanem z ręcznika. Chodzimy z tym minimum 30 minut (ale jak się zagalopujemy i będzie to godzina to jeszcze lepiej) i spłukujemy .Po zmyciu cud balsamu należy dobrze umyć włosy i dać im wyschnąć. Oj kobietki, walczycie z włosami, niszczycie je a później rozpacz w kratkę bo z pięknych do pasa gęstych kosmyków robi się wylniałe siano które trzeba ściąć na króciutko. Na szczęście mnie krótko obcięte kobiety bardzo się podobają. Pozdrawiam i życzę powodzenia!! Ps. Dzięki za Twoje opowiadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
dzieki :) a jedwab biosilk "naprawia"zniszczone wloski???????????????????????????????????????????????????????????????????????ja teraz nie mam zamiaru juz zapuszczac :) a dodam jeszcze ze pare dni temu dziewczyna mojego brata zrobila mu niespodzianke przez ktora byla mala awantura.miala dlugie wlosy,tak do pasa i przyszla pewnego dnia w takiej fryzurce na chlopaka krotkiej ze słodka grzyweczka na bok-mi sie szalenie podobala ale moj brat sie wsciekal...teraz mu przeszlo zwlaszcza gdy zobaczyl jak za jego panna ogladaja sie faceci na miescie i to potwierdza ze ona wyglada super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedwab jest OK. A co do dziewczyny twojego brata to aż mu zazdroszczę. Takie konkretne kobiety uwielbiam.Włosy do pasa na krótko.To jest to!! Rany, co ja bym dał za taką kobietę... Pewnie jeszcze wygląda kobieco i sexownie,(z resztą jak większość krótko obciętych kobiet). Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .topik super sprawa.a ja mam sliczne wloski i sa krociutkie.moze kojarzycie,jest teraz reklama coca coli light jak dziewczyna ma dlugie wlosy i je obcina,to wlasnie mam takie krotkie jak ona identyko :) i to jest naprawde seksowna fryzura.jak widze laski z cienkimi kłakami za tylek to mam ochote z;lapac nozyczki i im obciac te wlosy/////dziewczyny przestance myslec ze dlugie wlosy sa seksowne.....bo nie kazde dlugie kłaki sa piekne ;(obcinajmy wlosy!!!!!!!! a teraz pytanko do adama:sluchaj,to prawda ze na wlosy dobrze robi taki eksperyment :nakladamy po myciu na wlosy raz w tygodniu grubasna warstwe odzywki,owijamy folia,recznikiem,siedzimy z 20 min tak a potem splukac....bo mowila mi kumpelka ze niby tak mozna odzywisc wlosy.....jak myslisz?np taka odzywka z aloesem?bo ponoc nawilza?pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam jeszcze,ze gdy widze kobiete ktora ma z 25 lat-bo to juz kobieta -z warkoczem do kolan to rece opadaja.....spojrzmy na siebie,w lustro-nie wypada miec czasem za dlugich wlosow.i naprawde ,krotkie wlosy tez sa super-oczywiscie musza byc fajnie obciete a nie na jakas pieczare albo grzyba-czasem kobieta idzie do fryzjera i kaze sie obciac krotko i mowi-wyrównac...i wtedy taki helm na glowie.a spojrzcie chociaz w ekran telewizora-ile slicznych krotkich fryzurek......teraz mam krotkie,moze zapuszcze,ale najwyzej tak do konca szyji,a potem znow na krotko.dlugie wlosy oczywiscie tez sa ok-ale musza byc naprawde ladne i musza przede wszystkim PASOWAC!a nie rosnac tylko dlatego bo sa glupie konwenanse ze dziewczyna jest ladna i kobieca tylko w dlugich...czyli wynikaloby z tego ze krotkie fryzurki to co,babochłopy?bez sensu,przemyslcie gdy mowicie ze tylko dlugie sa seksi.pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro sie juz tak rozpisalam to dodam jeszcze cos o mojej kolezance.miala zawsze dluzsze,moze nie bardzo ale takie do polowy plecow wlosy.dosc grube,bala sie je obciac na krotko bo by sie wywijaly,zle ukladaly,jak buła(to jej slowa).ale zaczely jej wypadac,takie sie nieladne zrobily i poszlysm, razem je PODCIAC do fryzjera.pani fryzjerka najpierw dlugo te wlosy \"przebierala\",przekladala,mietolila :) i stwierdzila,ze ok,srednie dlugosc moze byc ale ona radzi zeby skrocic ,na chlopczyce :) moja kumpelka az zbladla,ale fryzjerka powiedziala,ze wycieniuje i obetnie w taki sposob,ze wystarczy ręka we wlosach tak przejechac w rozne strony i naprawde mimo gestych wlosow bedzie super.chyba z godz sie zastanawiala moja kumpela i sie zgodzila.i wiecie co?wyglada zajebiscie.wreszcie widac jej ładna buzke :) wyglada mniej wiecej jak ewa drzyzga prowadząca rozmowy w toku.i teraz obie jestesmy krótowłose slicznotki :)i to na tyle :) p.s.adamie,jak czas znajdziesz to napisz na temat tej odzywki co pisalam :) pa :) i sorki ze tak tu trułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Marcycha że w ogóle chciało ci się tyle truć!! Ja tam jestem zadowolony. Co do tych odżywek to był bym ostrożny.Przy przedobrzeniu z ilością niektórych odzywek efekt bywa smutny. Np.bywa tak że jak się przegnie to po umyciu włosy bardzo się przetłuszczają. Jak masz nieodpartą chęć posiedzieć z odżywką na głowie to polecam stary wypróbowany babciny patent.Nafta oczyszczona+żółtko+sok z cytryny.Miksturę mieszamy i wcieramy we włosy, owijamy folią lub czepkiem kąpielowym (foliowym) i robimy jeszcze turban z ręcznika żeby włosy miały ciepełko. Po jakiś 30 minutach spłukujemy \"odżywkę\" i dokładnie myjemy włosy szamponem. Niektórzy do tej mikstury dodają napary z ziół (kora brzozy, pokrzywa,czarna rzodkiew itp. Efekty widać dość szybko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) pozdrawiam i namawiam do scinania włoskow-moze nie na jezyka od razu ale na krociutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
pomocy moja mama obcięła swoje włosy na jeża,mówi ze jej jest wygodnie i teraz chce mnie ściąć na jeża!!jeszcze niedługo szkoła i mamy basen ,oraz mówi że trudno mi bedzie z takimi włosami!już mnie namawiała 5 razy,ja już nie wytrzymam!adamie poradz mi coś ja nie chcę tak dalej żyć!masz może gg?moją mamę może byś przekonał,proszę cię bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do pieczarka 14;spokojnie internetowa koleżanko,nie wpadaj w depresje,tylko zapuszczaj i nie daj się obcinać,to chyba jasne że jak nie pozwolisz,to nic z tego nie będzie(w końcu to twoja głowa),poza tym pogadaj z mamą,pewnie inaczej może już na to patrzy(w końcu już nie jesteś taka malutka),pozdrawiam i trzymam kciuki,będzie dobrze,a propos,jakie chcesz mieć?długie?jaką fryzurę?Poradz się Adama,pomoże napewno!pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy macie do długich włosów
http://www.myspace.com/_justyna -włosy tej laski to mój ideał ....mmm raz zdarzyło mi się ściąć włosy na krótko..i nigdy więcej tego nie powtórzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×