Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość _Bździągwa_
Albo dostarczyć haicutterowi, przynajmniej by sobie zarobił biedaczek na głupiej idiotce. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się o biedaczka haircuttera nie martwcie. Ja nie muszę sprzedawać obciętych włosów żeby sobie zarobić. Obcięte włosy moich klientek wyexponóję w szklanych gablotach w moim salonie (jak go niebawem otworzę).Zapewniam że będzie co podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djka
pomóżcie mi mam włosy prawie do pasa i kompletnie nie wiem co mam począć.są brązowe i zdrowe,tylko mają jedna wadę co 2 dni muszę je myć inaczej wygladam jakbym miała mokre włosy!jeszcze na dodatek zainspirowała mnie reklama coca coli light gdy dziewczyna sama ścina swoje włosy,i wygląda w nich o wiele lepiej.pomóżcie mi,czy mam scinać te włosy czy nie,bo jakoś nie moge podjąć sama tej decyzjii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djka
ja naprawdę potrzebuję pomocy!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca niedziela 25
do djka--->na Twoim miejscu ściełabym włosy na krótko,skoro musisz je myć bardzo często.Nie ma nic gorszego niz tłuste,długie strąki:-oSama miałąm włosy za rmaiona ale strasznie mi sie przetluszczaly,musialm je myc codziennie(co zabieralka sporo czasu)Odkąd je scielam mycie zabiera mi doslownie CHWILKĘ,jest lzej na głwoei,włosy łątiwje ulozyc no i w ogole ladniej wygladam niz w dlugasnych:-PWiele osob mi mowi,ze mlodziej;) Na Tewoim miejscu bym sciela,bo posiadani dlugich wlosów zwlaszcze gdy sprawiaja klopoty(np.nardzo sie przetluszczaja to prawdizwa udreka)Krotkie wlsoy latiwej utrzymac w zrowym,zadbanym stanie,zawsze sa siweze,mycie zajmuje chwilkę,są wygodniejsze no i w ogole...fajne:-) Pozdrawiam goraco w ten wrzesniowy chlodek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca niedziela 25
aaaaaaa i ta reklama Coca coli jest swietna:-DLaska wygląda lepiej w tych krótkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiemfcfggf
Olu P. gdyby jakaś krótkowłosa baba się ironicznie uśmiechnęła na widok mojej rozwalonej grzywy przez wiatr to bym z uśmiechem pokazała jej palec środkowy :-O długie włosy zawsze można ściąć.. dziś moje do pasa sięgają, za rok wybieram się na wielkie cięcie :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaww
ja tez mam długie włosy do pasa, naturalne i w przyszłym tygodniu chce je ściąć na krótko, tylko nie wiem jeszcze dokładnie jak. Może macie jakies fajne zdjęcia krótkich fryzurek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djka
najchętniej ścęłabym te włosy tylko nie wiem co powiedzieć mojej córeczce która uwielbia moje włosy :( ja ja mam jej to wytłumaczyć :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola P
Dylemat ściąć-czy nie ściąć? Znam to z autopsji. Nikogo jednak nie mam zamiaru namawiać na krótsze czy dłuższe strzyżenie. Jest to trudna decyzja ale też bardzo osobista ,za którą stoi wiele powodów racjonalnych i nieracjonalnych. Chcę tylko podzielić się moimi odczuciami i reakcją otoczenia wzw z moją metamorfozą. O ścięciu włosów myślałam już od dłuższego czasu. Nie słyszałam też słów sprzeciwu ze strony męża Jednak decyzję by wejść do fryzjera z myślą by zmienić się tak diametralnie i ostrzyc na krótko ,podjęłam spontanicznie. W krótkiej fryzurze jest lekko i wygodnie. Rano poświęcam włosom ledwie kilka chwil ,mogę nawet je umyć ,są zawsze świeże (wcześniej musiałam je upinać na wszelkie sposoby gdyż do pracy mogłam iść tylko w gładko uczesanej głowie).W łóżku gdy śpię (i nie tyko) nie haczą i nie plączą się. Z opinii otoczenia wiem ,że nowa fryzura odmłodziła mnie ,nadała jeszcze więcej dziewczęcości .”Prawie” wszyscy zgodnie twierdzą ,że była to dobra decyzja. Krótkie włosy ograniczyły mnie niestety w mojej fryzjerskiej inwencji twórczej, no cóż pozostaje mi żel i wosk. I jeszcze jedno czego nie przewidziałam , mianowicie muszę zacząć regularnie odwiedzać salon fryzjerski , który dotychczas był mi obcy bowiem jedynym zabiegiem na moich włosach było równanie końców ,wykonywane przez przyjaciółkę. Walczę też chwilami z nostalgią za długimi splotami, ale to minie z czasem. Mój mąż przyznał ,że nie wyrzucił ściętego warkocza do śmietnika jak pisałam ,coś go powstrzymywało ,tylko przyniósł do domu i schował razem ze zdjęciami. Zdjęć ,fotek jest mnóstwo ale najlepszym sposobem na dobór fryzury jest doświadczenie fryzjera. Obawa przed reakcją dziecka jest bardzo ważna jednak nie determinująca nasze działania. Istotna jest waga argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,z dziećmi to bywa zabawnie. Moja ex wpadła na pomysł obcięcia włosów za pośladki na króciutką chłopczycę jakoś tak koło północy. Zwlekła mnie z łóżka i zaczęła molestować żebym ją obciął,a że byłem padnięty i miałem dość jęków więc dałem za wygraną i obciołem jej piękne kasztanowe włosy. Powiem szczerze że z krótkimi podobała mi się jeszcze bardziej niż z długimi włosami (ścięty kucyk ok.80cm.do dziś mam jako pamiątkę). A nasz wtedy jeszcze malutki (może 1,5 roczku)synek gdy rano zobaczył mamę olał ją i siedząc w swoim łóżeczku patrzył na nową mamę i wołał \"gdzie mama\". Dopiero jak mama się odezwała to ją poznał. Śmiechu z tym było, a młody (ma teraz 10 lat) kompletnie nie kojarzy takiego faktu ze swojego wczesnego dzieciństwa. Tak więc \"djka\" nie łam się, obcinaj włosy i czuj się dobrze w nowej fryzurce. Pozdrawiam. Haircutter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna_
Kiedyś miałam włosy do pasa i posatnowiłam trochę je odciążyć, bo były już dosyć zniszczone. Niestety nie zdecydowałam się na radykalne cięcie. Zostawiłam je do ramion, cieniowane od brody. Efekt był ciekawy, aczkolwiek mój tato dopiero po paru godzinach zauważył :). Sam proces cięcia mimo iż nie był tak radykalny jak ulubine cięcie hairdressera:) był i tak niesamowity. Fryzjerka zwiazała mi włosy i ścięła kucyk. Głowa aż mi się kiwnęła do przodu tak lekko się nagle poczułam. Takie włosy to jednak ładny ciężar. Uczucie było miłe więc za jakiś czas znowu podrepciłam do fryzjera poprawić cięcie i wyszłam z krótką fryzurką. Przyjaciele mówili że wyglądam świetnie, ale... którtka fryzurka wcale nie okazała się wygodniejsza. Moje włosy są proste i sztywne, więc bardzo trudno je ułożyć. Te które były pięknie podcięte z przodu koszmarnie przeszkasdzały mi w jedzeniu i czytaniu. za ucho założyć ich sie nie dało, noszenie spinek w kieszeni nie jest również rozwiązaniem. Długie włosy moim zdaniem wyogdniejsze. Możena je łatwo związać, spiąć. A pielęgnacja to kwestia przyzwyczajenia. Z biegiem czsu nabiera się wprawy. Ciekawa jestem drogi fryzjerze czy dałbyś radę przekonać mnie do ponownego ścięcia. Ja sama się waham, bo moje włosy z racji tego ze są proste wyglądają dosyć monotonnie i jeśli nie są 2 godziny po myciu to robią się "przylizane". Czy takie włosy lepiej zapuszczać żeby zachwycały długością czy ściąć? (ale one nadal będą koszmarnie proste, więc krótka fryzura też będzie przylizana i bardzo uładzona). A co do Twojej ortografii to nie zgadzam się z tymi którzy rzucają w Ciebie wyzwiskami z powodu jakiegoś ó czy u. Skłonności do błędów nie wynikają wyłącznie z nieuctwa. Ale jako studentaę filologii polskiej trochę drażni mnie inna strona języka, chyba najważniejsza: czemu odpowiadasz na zaczepki na poziomie osób, które nie potrafia w kulturalny bądź cywlilizowany sposób wyrażać sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djka
przed chwilą zadzwoniłam do fryzjera i umówiłam się na sobotę.powiedzieć mojej córce to czy zrobić jej niespodzinke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że powinnaś powiedzieć córci o swoich planach, ale bądź konsekwentna. Gratuluję decyzji. Może zrób trochę fotek podczas strzyżenia. Powyżej masz mój adres e-mail. Będę wdzięczny. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Blondyny! Dzięki za miłe słowa i opowiadanko.Super. Sory za ortografię i dzięki za zrozumienie. Co do mojego wchodzenia w dyskusję z idiotami prowokującymi mnie to już mam taki głupi charakter.Staram się nie reagować, ale wciąż daję się sprowadzić do ich niskiego poziomu i pokonać doświadczeniem. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Blondynki-c.d. Słuchaj,jeśli zaprzesz się pazurkami to nikt nie zdoła cię przekonać do ścięcia włosów. Może prześlij mi na e-mail kilka swoich fotek.Pogłówkuję,i może coś ładnego wynajdę. Może być tak że jest ci tak ślicznie z długimi włosami że wręcz sam będę cię namawiał do ich pozostawienia (rzadko mi się to zdarza, ale może tym razem się zdarzy). Pozdrawiam i czekam na foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U24
Nosiłam długie włosy od mniej więcej zerówki do 24 roku życia. Przez kilka lat myślałam o ścięciu, ale nie mogłam się zdecydować, szkoda mi było, w końcu tyle lat w nie zainwestowałam. No i pewnego dnia nie wytrzymałam, wzięłam nożyczki i sama je obcięłam. Z sięgających do tyłka na takie do brody. To był straszny szok i już chwilę później żałowałam. Moja matka stwierdziła, że wyglądam jak babcia, a siostra, że dobrze zrobiłam, ale nie powinnam ich nosić rozpuszczonych, bo źle wyglądam. Przez parę miesięcy żałowałam, bo włosy mi się puszyły i okropnie strerczały. Teraz odrosły mi już do ramion, trochę opadły pod swoim ciężarem i dopiero teraz się sobie podobam i myślę, że już przy tej długości zostanę. Jest najfajniejsza, bo można wiele różnych fryzur robić, a jednocześnie włosy się tak bardzo nie plączą, no i mniej z nimi roboty niż z długimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam tłumacza!! Kurcze,ktoś się nieźle napracował!! Może przetłumacz to na polski. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer. Dostałem powiadomienie o wpisie na mój topik. Istny bełkot, literki,cyferki,nawiasy i diabeł wie co jeszcze. Wszedłem na topik,była ta cała litania. Odpisałem z prośbą o tłumacza,a kiedy wszedłem drugi raz,moja wiadomość jest, a bełgotu nie ma. O co tu chodzi?? Może moderatorzy usuneli to draństwo. Jeśli tak to dziękuję. Pozdrawiam. Ps. U24,dzięki za wpis. To pod twoim wpisem to nie do ciebie. Sory jeśli pomyślałaś inaczej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten belkot pojawia się też
na innych topikach:-oJakiemuś gówniarzowi najwyraźniej się nudzi😡 Dobrze,ze moderatorzy usuneli ten spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze haircutter cos mi poradzi?? mam wlody poza lopatki, geste, troche sie puszace co sprawia ze wygladaja nie na proste ale lekko falujace mam juz ich dosc ciaglego ukladania i cackania sie z nimi chce obciac na krotko, ale nie na chlopczyce, problem jest taki ze mam fatalne doswiadczenia z fryzjerami a niemalo ich odwiedzialam z regoly po wygladalam gorzej niz przed wejsciem :o twarz mam dosc pelna lekko kwadratowa? co mi pasuje??? plis mieszkam w krakowei moze ktos zna jakiegos naprawde dobrego fryzjera tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkosc poranka
haircutter boze co ty piepszysz stary, jestes jakas kobieta ktora zaluje sciecia swoich dlugich wlosow i chce "doradzic" to samo dziewczynom na topiku, zebys sam(a) nie cierpial(a)??? mysle ze wiele osob czytajac co wypisujesz wyczuwa ta intryge i nawet nie chce ci nic odpisywac... inna opcja jest taka, ze jestes facetem ktory ma zboczenie, ktore polega na podniecaniu sie na widok obcinanych dlugich wlosow? dlatego chciales zdjecia lub filmy wideo z tej czynnosci? podniecaja cie takie amatorskie filmiki i masturbujesz sie przy nich? jesli cie rozgryzlam miej odwage sie przyznac, przeprosic wszystkich ze dali sie nabrac na rozmowe zagozalym "fryzjerem" i usunac ten topik :D jeszcze to formalne zakonczenia pozdrawiam.ADAM. :D nie no ja wymiekam z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żak noris
witam wszystkie dlugowlose:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekkość poranka, W obu podanych przez ciebie przypadkach mylisz się. Niestety musisz wymiękać dalej. Tu nie chodzi o podniecanie się czy jakiś wyimaginowany żal. Jestem facetem (od urodzenia) i po prostu interesuje mnie ten temat. Jedni rozpisują się na temat grzybicy pochwy, problemów z alkocholem, a mnie interesuje właśnie taki temat. Jeśli cię on wkuża (albo może to jakaś nienawiść do mojej osoby) to sory. Nie czytaj mojego topika, nie wpisuj się itp. Ja też czytam wiele różnych topików, ale jak mi temat nie pasuje po prostu wychodzę i nie wypisuję bzdur. Bez względu jednak na treść twojego wpisu dziękuję ci za zainteresiwanie moim tematem. Pozdrawiam. Adam. (wybacz że tak zakańczam ale przypadkiem tak mam na imię więc nie powiem \"pozdrawiam Zosia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djka
mam umuwione strzyzenie na sobotę, na 16.A jak ja mam ściąć te włosy,do ramion,czy krócej?????proszę o odpowieć.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalistka loloolololololo
A CO ADAMCIU MA SIĘ E-MAIL Z TLENU?? TLEN JEST NIEGRZECZNY!!NIE WIDZIALESREKLAMYĆWOKU?TY PIEPRZNIĘTY PEDOFILU!!!ZAPUŚĆ SOBIE WŁOSY I ŚCINAJ JE SOBIE I TAK CALE ŻYCIE!A NIE EKSCYTUJESZ SIĘ CUDZYMI WŁOSAMI!!!!!!!!!!!!RADZĘ CI,PODNIECISZ SIĘ BARDZIEJ JAK SAM JE ZAPUŚCISZ I SAM ZETNEISZ.MIŁYCH SNÓW WARIACIE :P TLEN JEST NIEGRZECZNY ADAMCIU,TLEN JEST BE!!!HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalistka loloolololololo
A I JESZCZE DO DJKI : WIESZ CO OBETNIJ SIĘ NA ŁYSO I DAJ TO ADAMCIOWI NASZEMU KOCHANEMU WARIATOWI I PEDOFILOWI.JESZCZE ZA TE WŁOSY ZGODZI SIĘ ABYŚ GO ZBZYKAŁA.SORY ZA SŁOWNICTWO ALE JA TO MAM WE KRWI WIĘC ADAMCIU OGLADASZ GOŁE BABKI BO TLEN JEST NEIGRZECZNY TY PODSKÓRNIKU JESTEŚ MOLESTOWANYM RĘCZNIKIEM NASIENIA.JESTEŚCIE DEBILAMI A ON ZA WASZE HISTORYJKI SIĘ PODNIECA.LASKI NIE WPISUJCIE SIĘ TU BO TO ISTNE DEBILSTWO I TEN ''TOPIK'' I ADAMEK CO OD 2 LAT PISZE "PODDRAWIEM.ADAM''+BLĘDY.PEWNIE WZIĄŁEŚ INSPIRACJE OD PAJĄKA HAHAHAHAHAHAHA LOL LOL LOL JESTEŚCIE NAJGŁUPSZYMI STWORZENIAMI NA ZIEMI :P LOL I HAMSTWO ZE STRONY ZBOCZONEGO ADAMCIA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ALE POMPA NA TYM TOPIKU ZRYTE KOMENTARZE+ZRYTY PROWADZĄCY JAK JUSTYNA POCHANKE ONA TO JUŻ NAPRAWDĘ LAMPUCERA !!!!!!!!HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA BUZIEXY I NIE WPISUJCIE SIĘ DO TOPIKA ADAMCIA BYE :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna aria jopek kar
lekkosc poranka zgadzam sie hhahaahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Dajcie sobie spokój z tymi zbędnymi refleksjami i zostawcie gospodarza topiku w spokoju,chłopak się interesuje fryzjerstwem i stylizacją więc zachowajcie to dla siebie,Adam nie przejmuj się pisownią, lepiej robić błędy ortograficzne niż życiowe,pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalistka loloolololololo
I CO OGRANICZONE POJEBY NIC WAS NIE RUSZ(CHA)A ZBOCZONY ADAMEK CO MA E-MAIL Z TLENU?TLEN JEST NIEGRZECZNY ADAMCIU,TLEN JEST BE TY POJEBANY PEDOFILU COŚ NAMAWIASZ LASKI DO ŚCIĘCIA WŁOSÓW POTEM DO PROSTYTUCJI,WSZYSTKIE ZAPIERDOLĄ ZA TOBĄ KUTASIE!!WIĘC RATUJCIE SIĘ LASKI TO JEST POJEB CO GO WŁOSY (NA CIPIE)PODNIECAJĄ!TY KUTASIE WYKASUJ TEN TOPIK BO MNEI WQURWIASZ TYMI BEZSENSOWNYMI GADKAMI TY LAMPUCIE,IDZ LIZAĆ GRZYBA I SKASUJ TEN TOPICZEK BO DZIECIAKI TAK JAK NP.PIECZARKA 14 MAJĄ ZŁY PRZYKŁAD TY ĆWOKU POJEBANY,ZAKOŃCZ TO GÓWNO,WYKASUJ TO GÓWNO I WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNTTTTTT POD LAMPE I SE ŚCINAJ TE WŁOSY PROSTYTUTKOM ZA KASE A POTEM JE ZRUCHAJ.2 W JEDNYM; WŁOSY I RUCHANIE,WIĘC PROSTYTUTKI CHODZĄCE POD LAMPE NIE POKAZXUJCIE SWOICH WŁOSÓW BO ON DYSPONUJE KASĄ I ZAPŁACI WAM NAWET 2000.JAK KURWA WŁOSAY BEDĄ ZDROWE A NIE. WIĘC WY,EKSPERTKA,JAKIŚ LEKKI PORANEK,ITP.,ITD. NIE WPISUJCIE SIĘ TU TYLKO STARAJCIE SIE ZACHĘCIĆ TEGO GEJA ŻEBY SKASOWAŁ TO GÓWNO BO JAK NIE... TO KURWA ADAMCIU TLEN JEST NEIGRZECZNY I PIO RAZ ENTY TLEN JEST BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DOBRANOC PIEPRZONE LAMPUCERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×