Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość EKSPERTKA
Adam ma rację i jakie decyzje Pieczarka14?zapuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2684, henna pogrubia optycznie , ale ty może chwilowo się wstrzymaj. Noe wszystko na raz. Może uporaj się na dobry początek z wypadaniem włosów. Jak za jakiś miesiąc uznasz że wypadanie widocznie się zmniejszyło albo ustąpiło, wtedy możesz myśleć o kolorowaniu włosów. Nie możesz jeść prochów by wzmacniać włosy od wewnątrz organizmu, i jednocześnie szkodzić włosom od zewnątrz. To już lepiej odpuść sobie prochy, witaminki i super szampony , baw się w kolory i czekaj na łysinę. Spokojnie, po kolei i będzie OK. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777777777777777777777777777777
zapuszczalam wlosy, potem mi sie nudzilo i scinalam ale od kilku lat zapuzczam i tylko regularnie podcinam koncowki. chcialam miec zawsze takie do polowy plecow i na dzien dzisiejszy takie mam. ale ze smutkiem stwierdzilam ze nie jest mi w nich ladnie. owszem mam ladne i zdrowe wlosy ale moja figura jest za drobna i takie dlugie wlosy mnie przytlaczaja, do tego mam mala twarz. tak wiec na przyszly tydzien jestem umowiona z fryzjerem ;) planuje zostawic z tylu dluzsze za ramiona a przy twarzy dosyc mocno wycieniowac zeby fryzrka nabrala lekkosci. po wizycie dam znac czy nie zaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zrób sobie fotki przed wizytą u fryzjera, a później cyknij kilka fotek po strzyżeniu. Prześlij je albo na moją pocztę e-mail, albo podziel się z nami na forum. Nie wiem jak inni, ale ja jestem bardzo ciekaw jak cię odmieni twoja metamorfoza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinA.
Ja mam teraz włosy trochę za ramiona, w naturalnym kolorze (brąz z miedzianymi refleksami). Są w całkiem niezłej formie, gęste ze zdrowymi końcówkami, ale już niedługo je ścinam. Na krótko. Poczułam, że muszę to zrobić. Najwyżej będę znowu zapuszczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! I takie podejście do tematu lubię!! Widać że AlinaA jest kobietą sukcesu, ma charakter i wie czego chce. Tak trzymaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
i znowu zaczynają się ciche dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Jka nie odpisujesz na listy to jest cicho PIECZARKA14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
no ludzie:/ po nocy nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoczanga
ja mam włosy do ramion i nie zamierzam ich ściąć,bo już nie raz miałam krótkie włosy i nie do twarzy mi z nimi :( więc zapuszczam,dokąd się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuszynka
HEcjaiaa kIedys pisalam sluchaj ADAM podaj mi swoj link tam co masz bloga bo mialam usterke i niemam linka ;(( po 2 dodoales opowiesc pisalm Ci zebys dodala ale tak jak 1-2 ...3 podobala mi sie tez ale nie tak jak 1-2'-) a co do 17 tej nie przzejumuj sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krussszynnnnka
dzieki !! Ale ja czytam wezzz porzeslylam znajomym link niech wejdaa;-)) pisz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusyznka
sluchaj odpisz mi na e maila pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola P
Od dłuższego już czasu myślałam o skróceniu włosów, które od urodzin mojego syna tylko sporadycznie podcinałam. Zawsze stawało coś na przeszkodzie,brak czasu,odwagi,pomysłu. Aż do dzisiaj.Dlaczego? Wracając z pracy podjechałam zatankować. W trakcie nalewania paliwa do samochodu moja "historyczna" spinka do włosów rozleciała się na części a moje długie sploty rozsypały się pokrywając gęsto moje ramiona i plecy. Tego było już za wiele. A kroplą , która przelała czarę mojej niechęci do długich włosów był ironiczny uśmiech młodej kobiety w super krótkiej fryzurce , która stojąc opodal była świadkiem mojej"awarii ". Szybko uregulowałam należność i bez zastanowienia pojechałam prosto do fryzjera , o którym wiele dobrego słyszałam z opowiadań koleżanek. "Pech" chciał , że od razu zostałam posadzona na fotel przy którym stal młody mężczyzna . Patrząc z podziwem na moje sięgające sporo za podłokietniki krzesła blond włosy _zapytał: "co robimy?" Bez namysłu odparłam-ścinamy. "Czy ma pani wybrną jakąś długość?"- tak,proszę mnie ostrzyc na krótko. Nie komentował, tylko z błyskiem w oczach szepnął-" super". Potem mycie,strzyżenie...koniec. Jak mi lekko, moje przysłonięte grzywką czoło ,moje odsłonięte uszy i wystrzyżony mocno kark. I pierwsza refleksja gdy wstając z fotela zobaczyłam mnóstwo rozrzuconych , przesychających pukli moich do niedawna sięgających pasa włosów. I ten długi równo ucięty warkocz związany dwiema czerwonymi gumkami. Co ja zrobiłam? Co powie mój mąż? A on-on wróciwszy z pracy, pocałował mnie najpierw w wygoloną szyję,zanurzył palce w moje króciutkie włoski i ku mojemu zdziwieniu stwierdził -"nareszcie ". Mój ścięty warkocz, który nieśmiało mu dałam wrzucił wraz ze wszystkimi spinkami, klamrami i gumkami do kosza, poczym poszedł bez słowa wyrzucić wszystko do śmietnika. Zwykle nie wypowiadam się na forum ,ale dziś chciałam podzielić się z kimś moją przygodą bo jest mi dobrze i jestem z mojej spontanicznej decyzji bardzo zadowolona. Ps.jestem bardzo ciekawa reakcj moich znajomych i współpracowników,ale to dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola P. Moje gratulacje!!! Twoja odważna spontaniczna decyzja powinna być naśladowana przez długowłose kobietki!! No, mąż jest z ciebie na 100% dumny (widać że to facet z jajami, a nie jak większość oszołomów pipa zakochana w długich włosach a nie w kobiecie). Dzięki za super opowiadanko!! O!!Drogie panie!! Bierzcie przykład z Oli. Obcinajcie włosy z bardzo długich na króciutko i opisujcie swoje przeżycia i wrażenia tu, na moim topiku. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi haircutterze
to ja mam ścinać moje lśniące,ciemne kosmyki aby zaistnieć na twoim topiku? BEZNADZIEJA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żeby zaistnieć, tylko żeby wiedzieć o czym piszesz na moim topiku. Czasami wpisują się tu kobietki które nie mają pojęcia o czym piszą, ale zabierają głos bo tak wypada. Poza tym jak widzisz po przykładzie Oli P.krótkie włosy to sama frajda i prawdziwym facetom też się to podoba. Ale żeby się odważyć na ścięcie włosów do pasa na króciutko trzeba być kobietą z charakterem. Niestety nie każda kobieta ma charakter nad czym osobiście bardzo ubolewam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi haircutterze
oświadczam że nie lubię chodzić z łysą szyją bo to moim zdaniem obleśne.mam włosy do pasa,nawet dłuższe,przeważnie upinam je,a przy pomocy lakieru wychodzą mi fantazyjne upięcia i fryzury.i nie mów że długie włosy można tylko zapleść lub upiąć.można je rozpuścić,zakręcić jednoznacznie bawić sie nimi a zabawa długimi włosami jest o wiele lepsza niż układanie kilkucentymetrowych "włosów".pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz dużo racji. Ale kiedy upniesz włosy np. w koka to masz odsłonięty karczek. Nie mów więc że jest to obleśne.Kucyk upięty wysoko, kok, i wszystkie tego typu fryzury odsłaniają szyję. A na marginesie jak mieć ciągle poupinane włosy to lepiej je po prostu ściąć.Przecież i tak nikt nie widzi jakie są długie skoro zazwyczaj chodzisz w poupinanymi. Przekonywać cię nie zamierzam, ale swoje wiem. Włosy długie są piękne gdy wiszą luźno rozpuszczone i sięgają jak twoje za pas,a te wszystkie koczki fioczki nadają się dla przedszkolaków. Ale najsexowniejsze u kobiety są krótkie fryzurki odsłaniające karczek i uszy.A jeszcze do takiej fryzurki ładna sukienka, albo spódniczka mini i buty na wysokim obcasie...no po prostu cudo!!! Nie ma nic piękniejszego i bardziej kobiecego niż elegancka kobieta w krótkich włoskach ubrana w sexy ciuszki i szpilki. Ale do tego trzeba odwagi i charakteru. Tak wyglądają wyzwolone kobiety sukcesu, kobiety naszej epoki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deee
ola p. -> trzeba bylo sprzedac wlosy a nie wyrzucac eh. skupuja na peruki, oczywiscie pod warunkiem ze byly zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×