Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Do Extasy89 O litość to ja ciebie proszę. Przeczytaj dokładnie to co napisałem i dopiero wtedy wpisuj brednie. Piszę że włosy rzadkie i mizerne sięgające za tyłek wyglądają obleśnie.Nie wmówisz mi że kobiecie o mizernych włosach idealnie pasują długie włosy. Zajmuję się fryzjerstwem już od ładnych paru lat i wiem co mówię. Przesłał bym ci fotki żebyś na przyszłość już wiedziała jak wyglądają naprawdę piękne gęste włosy sięgające kolan które są tak samo grube na końcówkach jak i u nasady kucyka.Takie włosy można sobie hodować nawet do kostek i wygląda to ładnie, i robi wrażenie. Jednak kiedy włosy już na wysokości ramion zaczynają być żałośnie cienkie, a warkocz im niżej tym chudszy tak że na samym dole gumka spina jakieś 15 włosków, to takie coś wygląda przeochydnie. Takie włosy należało by ciachnąć minimum do ramion, bo im krótsze one będą tym będą sprawiały wrażenie gęstszych. No!!Koniec wywodu. Wczytaj się ze zrozumieniem bo już jaśniej nie umiem wyrazić o co mi chodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
hej.ja z zapytaniem :) moja kolezanka ma wlosy za ramiona,sa cale wycieniowane wiec sie tak faluja i wywijaja.chcialaby krotka fryzurke ale sie boi ze beda sie krecic.powiedz,jaka fryzura(np jaka aktorka lub osoba ja ma) bedzie ok,i moze jakie srodki do stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa/
Witajciee... Sluchajcie... mam problem mam zadkie wosy i dotego zaczely mi wypadac nie chodzie do fryziera bo nienawidze jak pujde zawsze pech ale z kumepalkami koncoeki tak ;)0 Moje wlosy maja okolo 55 cm ... pOmocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Słuchaj, ciężko mówić o dobieraniu jakiejś konkretnej fryzury do osoby której tważy ani włosów się nie widzi. Nie sugerujcie się aktorkami, modelkami, ani innymi gwiazdami. One wyglądają bosko na sesjach fotograficznych do różnych pism (są specjalnie malowane i czesane).W życiu prywatnym zazwyczaj wyglądają przeciętnie. Poza tym te ich fryzury pasują właśnie tym gwiazdeczkom i nie koniecznie muszą pasować twojej koleżance. Czasami ładnie wyglądająca na zdjęciu fryzura w rzeczywistości prezentuje się nędznie, a jeszcze jak się okaże że Xle dobrałaś i kompletnie ci ona nie pasuje, oj...to już katastrofa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa/
ja niehcce opcianc;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaa, Ja bym podciął końcówki, gdzieś tak 45/50cm i powinno być OK. Nie, no żarty na bok. Z tego co piszesz to masz włosy do pasa, a przy założeniu że są cienkie i jeszcze wypadają, to już za dobrze nie wygląda. Wypadają nie dla tego że są za cienkie, ale między innymi z powodu ciężkości długich włosów i osłabienia cebulek. Słońce, basen, słona woda , stresy i wiele innych czynników powoduje że włosy wypadają. Przemyśl dobrze pomysł skrócenia włosów. To na pewno poprawi ich kondycję i co za tym idzie przestaną tak wypadać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa/
no wiesz a moze to od szamponu zalezy?? Kiedys na zime tak mialam;p i zmienilam na Garnier ale teraz znw zmienilam i wyszlo szydlo z worka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa/
to moj nr gg 2490152 odezwij sie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa/
Ej sorki to moj nr 8959928 tamten to stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
widć że cisza i co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JNie wiem czy robiąc takie błędy ortograficzne można cokolwiek napisać. Jak dla mnie to jakiś fetyszysta jest...Kręci go obcinanie długich pukli...uważajcie bo może byc niebezpieczny ;P Na szczęście mam krótkie włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkiełko, widać ciebie już jakiś fetyszysta dopadł skoro na szczęście masz już krótkie włosy. Poza tym jak widzisz nawet z błędami można mieć dużo do powiedzenia i napisania. Jak ci to tak przeszkadza po prostu tu nie właź i nie rób zamieszania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kaia*
Ja od dłuższego czasu mam włosy przed ramiona,ale zamierzam ściąć krótko,gdyż już nie raz miałam krótkie, i było mi do twarzy oraz nie miałam problemów z ułożeniem włosów, podkreślam że moje włosy są podatne na układanie i nie muszę wtykać w nie pianek,żelów,itp. pozdrawiam :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro cisza, to ja narobię troszkę krzyku :D Od kilku lat obcinałam swoje włosy w renomowanym salonie Loreala. Skutek zawsze był zadowalający, wszystkie trzy panie tam pracujące są stylistkami i mają różnorakie certyfikaty Loreala. Pewnego pięknego dnia, w maju, po maturze, moja siostra postanowiła obciąć swoje piękne, grubaśne włosy w odcieniu gorzkiej czekolady. Za namową mamy i koleżanek mamy poszła do zwykłego, podrzędnego, osiedlowego saloniku fryzjerskiego o powierzchni 10m2. Jakoś trudno mi było oczekiwać cudów, jednak kiedy przyszła do domu była zdecydowanie inną dziewczyną. Po prostu babka ją ciachnęła po mistrzowku. Niewiele myśląc, umówiłam się z tą fryzjerką na następny dzień. Wyszłam z salonu bez przekonania. W domu zobaczyłam, że jednak nie jest tak tragicznie, jak mi się wydawało. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, iż kiedy włosy zaczęły mi odrastać (rosną mi bardzo szybko) okazało się, że są obcięte...KRZYWO!!! W sobotę idę do fryzjera (akurat mam wesele, i uznałam, że to świetny moment na zmianę fryzury) i nie wiem co mam z nimi zrobić. Są przy każdej warstwie cieniowania krzywo obcięte, nawet pazurki nie są pod równymi skosami. O Boże, co ja zrobiłam! Nogdy więcej wizyty w jakiejś zapyziałej dziurze pod szylem ZAKŁAD FRYZJERSKI. Ta baba może obcianać włosy, ale na nogach, i to najlepiej wlasnych. Wtedy nikomu krzywdy nie zrobi. A więc teraz mam 15 lat i krzywo obcięte włosy :( Wysłałabym Ci zdjęcie tylko powiedz mi jakie-takie z rozpuszczonymi włosami czy raczej z odsłoniętą twarzą? Aha, co do tamtej \"fryzjerki\" to okazało się że koleżankę mojej mamy tak okropnie ścięła, że musiała lecieć drugi raz do innego salonu. Straciła więc włosy, czas, pieniądze i sporo nerwów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO : HAIRCUTTER witam moj powod do obciecia wlosow to ich znaczne oslabienie po przebytej i baaardzo nierozsadnej diecie. wlosy dalej wypadaja i chcialabym zasiegnac porady czy jest jakis \"cudowny srodek\" na zatrzymanie ich na glowie i ewentualny szybszy ich odrost? stosuje juz jakies srodki ale jezeli jest cos Twoim zdaniem godne polecenia to prosze mi odpisac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia-dziunia
Ja zazwyczaj ścinam włosy, gdyż jest mi tak wygodniej i chlodniej poniewaz jest wtedy przewiew. Szybciej sie myje glowe i mniej wlosy sie przetluszczaja. A zreszta mi akurat ladniej jest w krotkich wlosach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIECZARKA 14
ja bym chciała mieć takie włosy jak ta chinka co ma najdłuższe na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIECZARKA 14
o fajnie zaczęłam nową stronę 🌼 hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 2684. Szczerze mówiąc nie ma żadnego cudownego eliksiru na szybsze odrastanie włosów. Co do tego wypadania to z całą pewnością brak ci jakiś witamin, ale radzę się z tym udać do lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do pieczarka14!koleżanko internetowa nie żartuj sobie z tą długośćią włosów i tą wypowiedzią,tylko pisz poważnie,ja na twoje posty odpisuję bo jak czytam te twoje listy do Adama na tym topiku to jest mi ciebie żal,że się coś chce mieć(i jest to osiągalne)ale nie można,jest mi ciebie szkoda,wiem jak cierpisz,więc zrób coś ,zmień to,przecież każdy sądząc po treściach raczej jest po twojej stronie i każdy woli tak, jak ja ci coś doradzić,pytanie tylko czemu mama ci robi tyle przykrośći?zakazów i nakazów?,w końcu to twoje włosy!,więc działaj!,po prostu nie daj się ścinać jak chcesz mieć "najdłuższe na świecie"dziwią mnie takie kwestie jak obcinanie włosów podczas snu komuś,a ty co o tym sądzisz wszystkim?a jak reagują na twoją pieczarkę twoje kumpele,doradzają coś,proszę o szerszą wypowiedz,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sądzę że to jest chore!! Jak można tak krzywdzić własne dziecko? Mój syn ma 10 lat i od roku zapuszcza włosy.I co, mam go ogolić na jeża gdy tylko uśnie?? Ma pewnie jakiegoś idola, albo wzoruje się na jakiejś ulubionej postaci z filmu lub gry komputerowej i OK. Niech sobie zapuszcza nawet do pasa!!Kiedyś mu się to znudzi i będzie wyglądał jak facet. Chciałem oświecić Twoją mamę droga pieczarko,ale to całe GG to jakaś kicha.Napisałem, wysłałem, a tu nic. Myślałem że chociaż jakąś zjebkę od twojej matuli dostanę że się wpierniczam, ale nie...nawet nie wiem czy moja wiadomość dotarła. Ja bym tą sprawę zgłosił gdzieś gdzie chronią prawa dziecka, bo ta sytuacja to już nie jest nękanie, ale znęcanie się psychicznie na własnym dziecku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Masz rację Adam!,bardzo słuszna wypowiedz,to może się takie postępowanie odbijać na psychice własnej a co gorsza może potem łańcuszkowo być powielane przez osobę "skrzywioną psychicznie",bo rzecz jasna są takie przypadki na porządku dziennym ale na innej płaszczyźnie,pieczarka 14 nie daj się ,bądz silna!zapuszczaj włosy...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we fryzjerstwo bawię się już parę ładnych lat, słyszałem już o różnych przypadkach, ale na prawdę żaden nie był aż tak porąbany. Później po latach takiego molestowania biedna pieczarka będzie miała nonstop poczucie winy z byle powodu.Wyjdzie za mąż ,chłop na nią krzywo spojrzy a ona będzie w depresję wpadać. Ja tam nie wiem, nie chciał bym pieczarki w kłopoty wpędzać ale dla jej dobra powinien się tym zająć jakiś specjalista.Chodzi mi o specjalistę w dziedzinie psychiatrii dla mamy pieczarki.Samej pieczarce przydała by się pomoc psychologa żeby dziewczyna odzyskała wiarę w siebie i nabrała pewności w kolejnych krokach jakie zamierza podejmować w przyszłości. Tak szczerze mówiąc to szlak mnie trafia jak czytam o takich wypaczonych sytuacjach. Sam nie jestem dobrym ojcem, rzadko widuję syna od mojego rozwodu, ale takiego piekła nie zgotował bym nawet swojej ex małżonce i jej mamusi których szczerze nie trawię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka14
ja nie zartuję z tą długością włosów,naprawdę chciałabym takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe śmiech na sali :) kolesiana ostro sobie z was łacha drze a wy się nią przejmujecie ;/ chorobaaaaaaaaaaaaa i żaaaaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! HAIRCUTTER dziekuje ze odpowiedz, biore witaminki i dzis kupilam sobie placente(ponoc dobra)a poza tym szampon z czarnej rzepy i zobaczymy w kazdym razie emanuje dzis optymizem wiec wszystko musi sie udac.mam pytanie...rozwazam zafarbowanie henna(chna) moich wlosow(blond, wypadajace, cienkie i delikatne) kolor henny oczywiscie blond, i stad moje pytanie czy warto?czy ona rzeczywiscie \"pogrubia \"optycznie wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×