Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość impuls
ale na szczescie mi i w dlugich i krotkich dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka6autograf.pl
Witajcie kiedys pisalam .... I sie w kuzylam nie no chce isc do technkum frzierskiego ale tak mnie zaciekawia obcinienie wlosow i wogole wszystko na ten temat chce zaloztyc bloga na ten temat moze macie jakies fotki jak fryzier zcina wlosy ?? Jesli tka to przeslijcie mi na e miala bede wdzieczna dzikeuje;* ps; Wzielam nozyczki i jak pisalm mam wlosy dlugie obcilam sama sobie nawet fainnie pozdro ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisko
a ja obcięłam długie włosy bo mi przeszkadzały..za dużo czasu marnowałam na układanie tych moich długich włosów.teraz mam luz. ułożenie moich włosów to nawet nie 5 minut!! jestem bardzo zadowolona. za kilka dni idę znowu do fryzjera.myślę właśnie jak je podciąć :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusyznka
Dziekuje ADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcialofa
Ja miałam włosy 15 centymetrów za tyłek !! ściełam sobie do ramion , ponieważ musiałam się czesać ponad godzine i bardzo mnie to bolało :( . a teraz jak wstanę z łóżka to 10 razy przeczeszczę swoje włosy i mam roszczesane bez bólu :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie!! Pewnie samo strzyżenie musiało być dla ciebie niezłym przeżyciem i ulgą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam do pasa i ściełam do pół pleców. powód- zaczeły sie niszczyc i wypadac:O podrosły znowy podcięłam nieco ponad linie stanika. Ładniej sie układają i mniej z nimi problemów. Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
Drogi HairCutter'rze: Zamieszczam tu teledysk z takiej jednej piosenki, gdzie występuję dziewczyna z naprawdę pięknymi włosami :D Nie żebym coś sugerowała tylko zamieszczam jako taką ciekawostkę, najbardziejopłaca się pooglądać jej włosy na (minuty i sekundy) 1:25, 1:49(szczególnie), 3:10 i 3:25. Piosenka dla uprzyjemnienia oglądania, film nie zawiera treści seksualnych, wulgarnych, kontrowersyjnych, jest to zwykły teledysk z dziewczyną o cud włosach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież
to Kurnikova, kobita Iglesiasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmm.... Czy ja wiem czy te włosy są takie cudne? Na 100% są długie, ale cały urok psuje fakt że są to tlenione włosy i mają odrosty. Jeśli lubisz oglądać długie włosy to popatrz na ten filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=UHpzI0DaM2E&mode=related&search= To tak pół żartem pół serjo. A tak na marginesie to muszę się przyznać że widziałem i obcinałem już i dłuższe i ładniejsze włosy swoim klientkom niż w tym teledysku Iglesiasa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
Mi się tam podobały te włosy Zresztą: czy ciężko jest farbować długie włosy? Zadaję te pytanie ponieważ chcę zapuśić i pofarbować swoje włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że ten Iglesjas to pedał!! Taki jakiś zniewieściały, lalusiowaty, no typowy rowerzysta!! Ha...Ciekawe czy ten teletubiś wie jak się obchodzić z taką Kurnikową. HaaaHaaaaHaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
-.- Ja nie lubię zbytnio Iglesiasa, ale natrafiłam na to kiedy szukałam czegoś o własach -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczura
moim zdaniem niektórym kobietom dobrze jest z krótkimi włosami - ale tylko tym kobietom, które maja śliczną , regularną , proporcjonalną twarz jak ktos ma jakieś mankamenty, a wiekszość ma, to włosy sa bardzo pomocne w zamaskowaniu ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczura
a co do farbowania - mam za soba już parę przygód i ostatecznie postanowiłam - zadnego farbowania, dopiero jak zacznę siwieć , to farba pójdzie w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem chcesz zapuścić i zniszczyć sobie włosy. Zafarbować nie jest ciężko.Robisz to tak jak z włosami do ramion,itp, jedyna różnica to ilość farby potrzebnej do tej operacji. Do takich długich włosów potrzeba dużo więcej farby niż do włosów krótkich lub takich za ramiona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
To może jednak zrezygnuję z farby... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
Dziękuję, jeszcze sobie w necie popatrzyłam na te wszystkie farbowane, tlenione itp. włosy więc jestem przekonana, zadowolę się ciemnym blondem :P Ale wracając do tematu: Miałam już kiedyś włosy do pupy, ale w lecie zbyt mocno się pociły, pozatym... często zdażało mi się na nich siadać... postanowiłam je ściąć do ramion, później (pewnie jako jedna z nielicznych) tego żałowałam i teraz znów zapuszczam, ale tylko do pasa, niechcę mieć nieprzyjemności przy siadaniu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
A pieczarka14 żyje,czy uciekła w świat zapuszczać włoski,udało się?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monoko
Ja miałam dośc długie wlosy jednak zaczelam je farbowac na czarno a kiedy nagle zdalam sobie sprawe z tego ze wlosy mi wypadaja natychmiast skonczylam z farbowaniem .I tak przez kilka miesiecy chodzilam z ohydnymi odrostami ale po jakims czasie pomyslalam sobie ze moze zetne sobie je do dlugosci odrostow i tak zrobilam co prawda wygladalam jak chlopak ale przemeczylam sie a teraz wlosy juz odrosly i wygladam swietnie . Jestem zadowolona bo mam wlasny kolor i nie wypadaja mi wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
żyję ale nie mam o czym pisać.wytrwale i w pokorze czekam z grzybem na głowie do 18.wtedy won z domu i strzyge sie na chłopczycę potem zapuszczam.jeszcze tylko 4 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiii
ja sciłam wlosy z długosci za pupe do pasa i teraz jest mi lepiej. Ale wiem ze juz nigdy ich nie zatne, gdyz dlugie wlosy są kobiece. Krotkie wlosy nie wszystkim pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DELAJD
Ja w wieku 14 lat miałam włosy do pasa,ale ojciec dowiedział się że biorę narkotyki to ściął mnie 3 cm za ucho.teraz mam 16 lat nie biorę narkotyków a włosy mam za ramiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, a co ty możesz wiedzieć o krótkich włosach skoro z długości za pupę obciełaś je do pasa. No może ja jestem jakiś nie cytaty i nie kumam co ty mi tu napisałaś, ale jeśli dobrze zrozumiałem to skróciłaś włosy o kilka cm. i nadal masz bardzo długie. Żeby wyrażać opinię o krótkich fryzurach należało by choć raz się odważyć i obciąć włosy konkretnie, a nie podciąć ciut ciut. Jak może być ci lepiej we włosach do pasa?????? Może być wygodniej bo już chyba na nich nie siadasz, ale wizualnie wyglądasz na 100% tak samo jak z włosami za pupę.Twoja tważ na pewno się nie zmieniła w \"nowej\" fryzurze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×