Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Pocieszyłaś mnie i to bardzo zwłaszcza jeśli o byki chodzi. Mniej mnie cieszą słowa dotyczące zainteresowania moim tematem. Najśmieszniejsze jest to że wielu dziewczynom jest o wiele ładniej bez długich włosów o czym same się wreszcie przekonują gdy po latach oporów dojrzewają do decyzji by ściąć długie włosy. Wiem o tym bo już nie raz obcinałem takie delikwentki co to długo twierdziły że kobieta to tylko długowłosa.Po strzyżeniu patrzyły na swoje odbicie w lustrze i stwierdzały że wyglondają extra , bardzo kobieco itp. Pozdrawiam. ADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek1959
Haircutter, zgadzam sie z Tobą , czytałem Twoje wypowiedzi , ale.......... Prosze Cię , słownik ortograficzny sie kłania , nie jesteś głupi(to wnioskuje po wypowiedziach) nie pisz z błędami, to obniża Twoją poprzeczke . Z wyrazami szacunku Irek z Jastrzebia Zdroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawdę wybiorę się do księgarni po jakiś słownik ortograficzny bo faktycznie byki to mi się często zdażają i to takie byyyycze. Wybaczcie mi wszyscy.Postaram się poprawić. ADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!tu supergirlwiesz nie wyslales mi wczoraj zdjecia z kokiemtylko same takie sadystyczne jak to dziewczynki z dlugimi wlosami pozwalaja sobie na to okrucienstwopapapa!czekam na zdj.z kokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wazne wydarzenia życiowe, rozwód najczęściej...rozstania, wtedy kobieta chce coś bardzo zmienić, ja obcielam czarne wlosy do pasa jednego dnia i kazalam przefarbowac się na blond....masz, a wsytrczylo zmienic męza, teraz bardzoooo wolno odrastają:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani sam już nie wiem,ciągnąć ten temat i liczyć że zasypiecie mnie ciekawymi opowiadaniami czy dać sobie siana??? KOSMA słońce mówisz że małe zainteresowanie jest dla tego że mało dziewczyn jest gotowych na ścięcie włosów. Ja tu kurcze czegoś nie rozumiem,bo od początku wakacji ścinam masę długowłosych dziewczyn i tak jak już wspominałem nie raz z taaaaaaaaaaaakimi długimi warkoczami.Ba , co jest jeszcze ciekawsze to one nawet nie chcą tych swoich obciętych włosów na pamiątkę zabierać. Kiedyś to każda na pamiątkę nawet nakkrutszy warkoczyk zabierały a teras........ Obcinałem przedwczoraj dziewczynę z włosów za pośladki na chłopczycę. Jej długie włosy były tak piękne , gęste i lśniące więc nawet nie pytając każdy obcięty pukiej odkładałem a po strzyżeniu zrobiłem kucyk i wręczam go dziewczynie a ona zdziwiona stwierdziła że po co jej te włosy. Szok.No i kitka została. Kosma,dziewczyny w te wakacje jak nigdy chętnie obcinają włosy i na prawdę są to baaaardzo długie włosy z których powstają bardzo krutkie (lub krótkie) fryzurki.nie żadko jeżyki. Z tego też powodu bardzo mnie dziwi małe zainteresowanie tematem a jak już ktoś odpisuje to jest to raczej w formie informacji że\" kiedyś obciełam\" itd. Wymyślcie coś i błagam opisujsie jak to było , dlaczego i jak się czułyście w trakcie i po strzyżeniu. Może to głupi temat i głupie że tak mnie to interesuje ale proszę Was,zróbcie to dla mnie!!! Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam wszystkich i Ciebie KOSMA!! ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po ścieciu włosów
miłam za ramiona,ścięłam do wysokości brody czułam sie odnowiona,odmłodzone,lżej(szczególnie w upały długie i gęste włosy bardzo przeszkadzają:-o)Czułam sie po prostu lepiej,jak po jakiejś metamorfozie.Nowa ja;)O krókie włosy też latweij zadbac,jest mi w nich wygodniej no i ładniej;) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia20
Kurcze... ja też, jeszcze w liceum, obcięłam swoje włosy dość radykalnie, bo miałam do połowy pleców, a ścięłam się prawie na "chłopaka". Tyle że dziś nie wiem, jak mogło mi się to cięcie podobać, gdzyż patrząc z perspektywy czasu-było beznadziejne! Żadnego cieniowania, nic, tylko obcięte tak nad ucho, na prosto niemal więc możecie sobie wyobrazić... To było jakieś 4 lata temu. Teraz znów dochowałam się włosów do połowy pleców. Tyle że teraz nie jestem z nich tak zadowolona, chociaż są moje naturalne, nie farbowane, to ostatnio mam z nimi kłopoty. Zaczęły koszmarnie wypadać, więc zaczęłam używać szamponu przeciw wypadaniu, co strasznie je przesuszyło. Ale powoli opanowuję sytuację. Wracając do sedna: ostatnio OKROPNIE mnie korci, żeby zrobić sobie jakiś króciutki fryz, najlepiej MOCNO wystrzępiony, tak, żeby były, powiedzmy, do ramion czy karku, a na górze króciutkie. Ajjj do tego lekka zmiana kolorku... Mrrrr miodzio. Tylko ciekawe co na to mój Łukaszek, którego całuję, bo pewnie czyta ten topic ;) No dobra to przekonajcie mnie że mam obciąć te kłaki, bo już z nimi nie wyrabiam, poza tym ZDECYDOWANIE potrzebuję odmiany :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoostrzyżona
Miałam włosy do ramion. Teraz mam jeżyka. Skracając włosy kierowałam się ich praktycznością i celem jak to zwykle bywa na lato - schudnięciem ( długie włosy na basenie to nieporozumienie) Jak zobaczyłam moje włosy na podłodze to chciało mi sie wyć, ale słowo się rzekło. Mój mąz omal mnie nie zabił z tego powodu bo faceci kochaja długie włosy w przeciwieństwie do fryzjerów którzy na krótkich zarabiają. Lubie moje krótkie włoski ale z w/w powodów zaczne znowu zapuszczać bo mój chłop w ramach protestu zaczoł oglądać się za kobietami z włosami do pasa a to mi nie odpowiada :( Długie włosy są bardzo sexowne i szalenie kobiece. I co z tego, że wyglądamy w nich troche starzej? Szkoda, że nie można ich długości zmieniać co tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZONA 2788548
ja poniewaz rozstałam sie definitywnie po raz osmy z moim owczesnym facetem postanowiłamze zaczne Wszystko od nowa a najłatwiej zacząc zmiany od wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj naprawdę POMYŚLAŁAM żeby ściąć włosy... nie zrobię tego, bo bardzo je lubię, ale... na imprezach zaczepiają mnie faceci, nawet jeśli mam włosy zaplecione w warkocz... i wszyscy mnie poznają i kojarzą po włosach - bo nie tylko mam bardzo długie, ale jeszcze cholernie gęste i mocne. ale jak już zetnę, to od razu ufarbuję! na rudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle. A już myślałem że nie warto dalej liczyć na jakiekolwiek wpisy. Byłem w błędzie. Dzięki . Piszcie jak najwięcej. Pozdrawiam.ADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam włosy to pasa, ale coś mnie napadło i ścięłam (byłam w 3 klasie podstawówki). Potem trafiłam do fajnej fryzjerki i z moich prostych do ramion włosów zrobiła same pazurki, wycieniowała i poszczępiła. Tak było od 6 klasy. Teraz - kiedy już przeszłam przez etap grzywki - chcę mieć znowu długie, ale nie do pasa tylko za łopatki i nadal tak bajerancko poszczępione=) W tym roku kończę gimnazjum, więc trzeba się zminić=p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymać! A ty MARTUSIA20 sama musisz podjąć decyzję czy ściąć włosy czy pozostać przy długich. Przedewszystkim nikt poważny nie powie Ci \"zetnij\" nie widząc Twojej tważy.Radzić może Ci twój chłopak,koleżanki,znajomi bo oni cię widzą i mogą stwierdzić w jakiej fryzurce będzie Ci najlepiej. Tak więc skoro Cię kusi i czujesz że będzie super to idź do fryzjera , ale jako fryzjer radzę byś dobrze przemyślała tą decyzję bo po strzyżeniu będzie za późno na zmianę zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia20
Haircutter-wysyłam ci w takim razie swoje zdjęcie-sam ocenisz co powinnam zrobić-w końcu jesteś fryzjerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19
A ja obciełam swoje długie prawie do kolan włosy na początku sierpnia. Szczerze mówiąc to nie wiem czy nie u ciebie Haircutter bo jak przeczytałam o tej dziewczynie co to ją obciołeś i nie chciała zabrać włosów na pamiątkę to przyznam że chyba ja tak cię zaszokowałam. Włosy ściełam na króciutko (jeszcze nie jeż ale chłopczyca to maksymalnie krótka)-to tak żebyś wiedział jeśli to nie ty mnie strzygłeś. Wrzżenia super bo czułam jak z każdym odciętym długim kosmykiem robi mi się lżej na głowie no i ten zajefajny chłodek na karczku gdy wszystkie moje długie włosy zostały wreszcie odcięte. Może wrażenie było by większe gdyby odcinane włosy spadały po tej pelerynce na podłogę , ale i tak było ekstra. Spodobało bi się jak znajomi nie mogli mnie poznać gdy poszłam z nową fryzurką na wesele. Przyznam że dla tych wszystkich wrażeń w trakcie strzyżenia i po nim warto było ściąć chodowane latami piękne włosy sięgające prawie do kolan. Gdyby tylko znał ktoś specyfik po którym moje włosy odrastały by po kilka centymetrów dziennie to powtażała bym to strzyżenie co tydzień!!! Polecam każdej długowłosej dziewczynie!Takie radykalne cięcie jest jak sex.A z resztą co wam będę mówić.Macie bardzo długie włosy?Jeśli tak to sprawdźcie same czy nie kłamię. Pozdro. Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinga. Twój opis bardzo mi się podobał i kto wie może faktycznie to ja Cię strzygłem.Może i data nie jest taka jak z mojego opisu , ale u mnie ostatnio sporo dziewczyn zostawia swoje ścięte warkocze i kucyki. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---nell
powody scinania wlosow: 1 praktyczna wygona - gdy ma sie dosc sleczenia przed lustren ukladania modelowania spinania i calej tej zabawy 2. kaprys - gdy odczuje sie nagla chec zmiany czegos w sobie a wlosy do ktorych jestesmy bardzo przyzwyczajone juz sie nudza 3.zazdrosc - gdy sciela wlosy kolezanka i swietnie jej ta zmiana zrobila 4. zdrowie - gdy sa slabe rozdwajaja sie a najczesciej wypadaja i niewiadomo juz czego sie chwycic po wyprobowaniu calej masy kosmetykow majacych temu zapobiec 5. nowy etap zycia - jakas zmiana w ktorej chcemy czuc ze zaczynamy od nowa chcemy inaczej wygladac 6. presja - gdy facet wmawia lub nieswiadomie i nieumyslnie sugeruje ze podobaja mu sie krotsze wlosy 7. moda bo jak zauwazylam przez ostatnie lata bylo coraz mniej dziewczat z dlugimi wlosami krolowaly proste sredniej dlugosci koniecznie wycieniowane teraz o dziwo to sie zmienia modelki w gazetach prezentuja coraz czesciej dlugie wlosy wiec moze to wroci..oraz zaczynaja znowu byc trendi loki... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---nell
sama scinalam wlosy wlasnie z takich powodow a ostatnio miesiac temu rowniez scielam z powodu ktorego nie wymienilam, bo powodu takiego nie bylo.. poszlam z mama do fryzjera jako osoba towazyszaca myslalam od jakiegos czasu o trwales ale ostroznie.. przegladajac z nudow albumy z fryzurami siadlam na fotel i wskazalam pani fryzure... nie do twarzy mi z grzywka i wygladam gorzej ale inaczej czuje sie odmieniona i to sprawia mi rodosc to wahanie przez ulamek sekundy przed lustrem czy to aby ja : ) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dlugie juz wlosy takie prawie do pasa, a scielam dlatego bo....chcialam jakiejs odmaniny a pozatym mialam troszke zniszczone wlosy, scielam je do ramion i teraz na nowo zapuszczam gdyz stwierdzilam ze bardzo lubialam swoje wlosy i mimo ze byly troszke zniszczone mialy swoj urok i byly moim atutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---nell
HEHE FAJNIE ZE CI SIE SPODOBALY MILYCH ANALIZ : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---nell
TERAZ JUZ NIE MUSISZ CZYTAC FORUM BO NIE WIEM CZY JAKAKOLWIEK ODPOWIEDZ NIE BEDZIE SIE ZAWIERALA W KTORYMS Z MOICH PUNTKOW : ) POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta
nie piszcie mu bo se wali konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta
ludzie, czy Wy nic nie widzicie? ktory fryzjer podnieca sie scietymi wlosami, siedzi se jakis pryszczol i wali konia, a wy mu w tym pomagacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryszczola to sobie w rodzinie znajdź wywłoko jedna! MoZe byś się tak przedstawił(a) matole bez szkoły?! Tylko takim zbokolom jak ty walenie konia w tym pustym prostackim i niewychowanym łbie. Jak ci się temat nie podoba to wypiżaj pogadzć sobie na tematy na swoim niskim poziomie pryszczaty prostaczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×