Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość Ofca
Heh - ja jako dziecko zawsze miałam kiepściutkie włoski i raczej nie zapuszczałam bo rzeczywiście nędznie wygląda dziewczyna z długimi włosami jak siano albo mysie ogonki, ale zawsze lubiłam eksperymenty, farby, warkoczyki, prostowanie, kręcenie, trwała itp. Po tych wszystkich znęcaniach się nad włosami, włosy mi się o dziwo wzmocniły i postanowiłam je zapuszczać. Jak urosły za łopatki to zatęskniłam za krótkimi - i to bardzo krótkimi - ciachnełam się na 1,5 cm :) Ależ było boskooooo! Nie trzeba było nic układać, nie trzeba było męczyć się z rozczesywaniem, no po prostu super. Od tamtej pory było już róznie. Potem zapuszczałam znowu i ścinałam. Nigdy nie żałowałam swoich decyzji, chociaż różnie bywało z fryzurą, bo co tu dużo gadać nie zawsze chodziłam do fryzjera :) Teraz znowu mam włosy do łopatek, szybko rosną bestie :) i mam ochotę zapuścić je do pasa :) A potem najprawdopodobniej zetnę znowu - bardzo lubię eksperymenty :D A co do ortografii - no to faktycznie kolega fryzjer ma wybitną, no ale cóż zrobić, niektórzy nie umieją dodawać a niektórzy walą byki ortograficzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scieta totalnie
obcielam włosy które miałam do pasa na 0,5 cm.....dziwnie było ale to był manifest odcięcia się od pewnych spraw czyt. facet. miałam wtedy 20 lat a teraz mam 30 i zapuszczam hihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ,ja chcialbym zmienic swoja fryzure mam wlosy do ramion, geste i takie nie wiadomo czy sie kreca czy nie,ale zawsze jak zmieniam fryzure (oczywiscie nie mam odwagi na krotkie, bo kiedys sie scielam i to byla katastrofa-bo nie moglam ich ulozyc,wiesz geste i krotkie...)to i tak konczy sie tym ze zwiazuje w kucyk...moze mi cos poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny
wpis jest moj!!!!!!!!!!!!!!111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję setnego wpisu wpisującemu. Ten wpis mi się podoba!!! Zapraszam Cię do tysięcznego (o ile zainteresowanie tematem się zwiększy to może nzstąpi on przed Twoją i moją emeryturą). Co do Ciebie PIKSA to gęste włosy w krótkich włosach też się pięknie prezentują.Ładnie wycieniowane i wystrzępione na pewno były by ozdobą na Twojej głowie. Uważam że bardzo gEste włosy do tego falujące powinny być albo baaaardzo długie , albo ostrzyżone na króciutko wycieniowane i \"wyząbkowane\". Pomyśl o tym i nie bój się krótkich włosów. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja podniosę swój temat to cała masa nowych tematów spycha mnie daaaaaleko w dół. Nieładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra,skoro nie maćie ochoty pisać ....trudno. W tej sytuacji nie ma chyba sensu żebym podnosił ten topik po raz kolejny. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za wszystkie wpisy,nawet te niemiłe. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
Wykasowano mój wpis, a pisałam przed chwilą- jak to rozumieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haircutter, teraz ja pytam, Ty odpowiadasz :) 1. Wolisz dziewczyny o krótkich włosach, czy długich? Zakładając, że dziewczyna jest ładna, ma ładne, zdrowe włosy- bardziej podobają Ci się fryzury z krótkich czy długich włosów? Osobiście, nie jako fryzjer ale facet ;) 2. Co będzie modne tej jesieni i zimy? jakie kolory, cięcia, włosy proste czy kręcone? 3. Wolisz loczki czy proste włosy? Grzywka czy bez? Pasemka czy jednolity kolor? U kobiet, rzecz jasna. 4. Brunetki czy blondynki? Jaki kolor włosów lubisz najbardziej u dziewczyn, kobiet? 5. Jakie odżywki- z tańszych, dostępnych w sklepach, uważasz za dobre? 6. Ile masz lat i w jakim mieście pracujesz? :D ( to nieobowiązkowe ;) ) 7. Jaka sławna kobieta ma wg Ciebie najładniejsze włosy? Jeśli będziesz się nudził, możesz na nie odpowiedzieć. Jeśli za dużo na jeden raz, możesz odpowiadać partiami. Teraz ja odpytuję, a co :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
Oho, miałam rację! Wpisy są kasowane BEZ POWODU i pojawiąją się znowu!!! 15 minut temu tych 4 stron nie było, a teraz znowu są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
I Adama odpowiedź do mnie tez skasowano!!! Autorze, nie wkurza cie to? O ile zdążysz w ogóle mnie przeczytac, zanim znowu nie skasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
A wpisy o waleniu konia zostały... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootle
ryjówka, ty masz jakąś schizę.. ja nie zauważyłam żadnych znikających i pojawiających się wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlodaFoczka
Haircutter nie zgadzam się z tobą, że teraz długie włosy nie są kobiece i są niemodne. Sama mam długie gęste i zdrowe blond włosy, od urodzenia nie ścinałam, tylko końcówki (mam 23 lata) i nie zamierzam ścinać. Uważam, że takie włosy szczególnie kiedy są śliczne, są bardzo kobiece i dodają uroku. Mój chłopak nie pozwala mi wiązać w kucyk, chce żeby były rozpuszczone. Nigdy w życiu nie spotkałam się z negatywną opinią na temat moich włosów czy ich długości - wręcz przeciwnie. Dlatego nie zamierzam ich ścinać, są częścią mnie i bardzo je lubię. Gdyby mi ktoś je obciął np we śnie to bym chyba z miesiąc płakała :P hehe pozdrawiam wszystkie długowłose kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat odświeżałam co kilka minut, więc wiem, o czym mówię. teraz chyba mnie blokują, bo nie mogę wysłać wypowiedzi, pewnie po IP, tylko nie wiem za co. ryjówka vel green tea (a nie, nie po IP, tylko po pomarańczowym jednak... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hess,obiecuję że niebawem odpiszę na wszystkie Twoje pytania. Ryjówko szanowna, wpisy pewnie nie są kasowane tylko wpisałaś się na identyczny topik który kiedyś stworzyłem ale jakoś został olany a że ja pierdoła nie kumałem jak go podnieść ku rospaczy wielu wyżeźbiłem drugi. Teraz kilka słów do MłodejFoczki. Szanowna Foczko, ja tylko powiedziałem że długie włosy przestały być już atrybutem kobiecości.Niestety czy tego chcesz czy nie jest to przykrą ale prawdą.Wiele kobiet ścina bardzo długie włosy i jeśli wczytasz się w niejeden opis z tego topika to dowiesz się że wcale nie są z tego powodu mniej kobiece. Nie mam tu na celu namawiać nikogo do obcięcia ukochanych pięknych i bardzo długich włosów. Co do ciebie to myślę że długie włosy trzymasz przedewszystkim ze względu na swojego chłopaka bo on je pewnie uwielbia. Moja ex małżonka jeszcze w rok po ślubie nosiła włosy za tyłek i nawet nie chciałem słyszeć o ich ścięciu.Dopiero gdy po ostrej kłutni w skutek szantażu dałem się namówić odkryłem coś co mnie olśniło. Mija żona była równie piękna a może i piękniejsza z zupełnie krótkimi włosami.Przyznam szczerze że ta metamorfoza sprawiła że na nowo zafascynowała mnie moja wtedy jeszcze ukochana żona. Pozdrawiam i nie przestawajcie pisać!!! HESS,bądź cierpliwa!!! ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię kiwi
Fryzjerze, a można cię prosić o radę? Mam proste, gęste włosy sięgające łopatek, do farbowania używam szamponów koloryzujących (takich do 24 myć). Chciałabym sobie zrobić trwałą, ale nie fale ani drobne loczki, tylko takie spore, miękkie pukle, jakby duże sprężyny. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam, wiem o czym piszę, bo te zjawisko widzi więcej osób- stałych bywalców! Musielibyśmy się zgrać w czasie i oboje widzieć w danym momencie topik sprzed kasowania i po i wtedy byś miał porównanie, co jest, a co potem znika i znowu się pojawia. Np. wczoraj napisałam do ciebie, że może dwóm dziewczynom na dobre wyszła ta zmiana, a reszta to pomyłka. Ty odpisałeś, że pomyłka, bo cięcie było na pokaz (taki sens twojej wypowiedzi)i jak najkrócej, ale nie musisz tego pamiętać, bo nie masz nawet obowiązku. Ja akurat przeglądam topiki, z których jestem wywalana, co kilka minut nawet, więc wiem. Ale ktos, kto tego nie robi, mówi potem, że mam urojenia i wymyślam. Wchodziłam na oba twoje topiki, znam je dobrze, a że na kafe siedzę nie od dziś i to dłuuugo w dzień iw nocy :P więc urojeń nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, jezeli chodzi o to ze sie nie scina dlugich wlosow,bo twoj mezczyna je lubi to jest szczera prawda,bo u mnie jest tak samo,kurde torche sie boje sciac sie na krotko,ale pomysle w sumie czemu nie,tylko teraz jeszcze jeden problem...dobry fryzjer...bo mialam juz przeboje z \"niby fryzjerami\" ,jak tego uniknac to ze pojdzie sie do renomowanego salonu to oznacza ze zetna cie dobrze,wydaje mi sie ze niekoniecznie...jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elifia,ja broń boże nie twierdzę że masz zwidy. Ja żadnych wpisów nie kasuję bo i po co.Zależy mi na tym by było ich jak najwięcej i jeśli ktoś żeczywiście usuwa coś z mojego topiku to uznaję to za chamstwo i guzik mnie obchodzi komu w tej chwili ubliżyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam, nie ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to Modki, wiem, bo pisałam juz do nich, to stwierdziły, że \"masz coś z kompem\" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Wejdź tu co jakiś czas i sprawdzaj ilośc stron- w różnych godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.Staram się zaglondać jak najczęściej byście nie uznały że Was lekceważę.Piszecie do mnie więc czuję się w obowiązku (z bykami jak cholera) ale odpisywać. Teraz słówko do \"NIE LUBIĘ KIVI\"!! Słuchaj,z włosami da się zrobić wszystko przy odpowiednich kosmetykach oczywiście,ale jakim kosztem. Już farbujesz włosy co na pewno nie działa na nie leczniczo (nawet ten szampon).Trwała bardzo niszczy włosy ich strukturę ,potrafi nawet popalić (nieumiejętnie wykonywana). Ja osobiście unikam robienia trwałej gdyż założyłem sobie że nie będę niszczył włosów tylko je upiększał. Najlepszym przykładem negatywnych skutków trwałej jest moja mamuśka.Kiedyś gdy owcze głowy robiły furrorę zrobiła na swych pięknych gęstych i długich do pasa włosach trwałą.Po jakimś czasie gdy włosy odrosły trochę ścieła trwałą zostawiając prawie całkiem krótkie włosy (trwała wyszła z mody). Niestety lata minęły,włosy obrosły jej do połowy pleców ale....Po gęstwinie sójbych lśniących pukli zostały tylko wspomnienia. Obecnie jej kucyk jest namiastką no może połową kucyka z przed feralnej trwałej. A co będzie jak zrobisz trwałą, zniszczysz włosy a wieeelkie loki nie będą Ci pasować???Przystąpisz pewnie do dalszego wyniszczania swoich włosków prostownicą?? Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra HESS odpowiadam na Twoją serję pytań. 1)Lubię długie włosy u kobiet ale podobają mi się raczej te krótkie.Nie mam pojęcia czemu ale coś mnie w nich kręci.A już najbardziej lubię gdy poznaję kobietę z długimi włosami,a po jakimś czsie zetnę dziewczynę na jakąś ciekawą fryzurkę (raczej krótką) jeśli oczywiście krótka jej pasuje. 2)Osobiście myślę że co do kręconych lub prostych włosów najmodniejszy będzie powrót do natury(żadne trfałe i gofry).Co do długości to pełna dowolność i raczej postrzępione fryzurki.Kolory stonowane w naturalnych odcieniach. Ale to jest moje prywatne zdanie i djabli wiedzą co ci wielcy kreatorzy mody wyfantazjują. 3)To zależy.Jeśli kobieta wyglonda extraz grzywką to mi się to podoba a jeśli świetnie jej pasują kręcone włosy to będę je podziwiał mimo że najbardziej podobają mi się proste lub lekko falujące. Lubię jeden kolor włosów,no może jakis delikatny balejażyk rozświetlający fryzurę. 4)Tu znowu muszę powiedzieć że nie gra on aż takiej wielkiej roli (przecież włosy łatwo przefarbować). Podobają mi się kobiety o ciemnej karnacji typu Salma Hayek ,ale jwśli włosy są piękne ,gęste i lśniące to czemu nie blond. Czasami oprócz koloru włosów warto spojrzeć w duszę człowieka i na jego charakter. 5)GLISKUR jest rewelacyjny do bardzo długich włosów a co za tym idzie do każdych. Wogóle czła serja szampon,krem i odżywki tej firmy są godne polecenia i nie drogie. Dobry jest jeszcze len w odrzywce ale nie pamiętam jaka firma go produkuje. 6)Mam 28 lat i pracuję w okolicach Warszawy.Czasem jeżdrzę do klientek no ale nie do podcinania końcówek żecz jasna. 7)No ...dużo sławnych kobiet ma piękne włosy np:Demi Moor,Salma Hayek,nasza rodzima Brotka(pod warunkiem że nie są tak strasznie skręcone). UFFFF....ALE MNIE WYMĘCZYŁAŚ TĄ STERTĄ PYTAŃ. ZA CHOLERĘ NIE WIEM PO CO CI TA WIEDZA ALE NIECH CI BĘDZIE,OBY SIĘ PRZYDAŁA. Pozdrawiam i czekam na sterty e-maili,odpowiedzi na forum, i co tam się da. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję pięknie za odpowiedzi :) Po co mi ta wiedza? A bo ciekawska jestem i chciałam wiedzieć co polecasz jako fryzjer i co preferujesz jako facet. Co do Gliss Kura zgadzam się, przetestowałam wiele jego odżywek i bardzo mi odpowiadają. Jeszcze raz thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×