Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Jeśli masz ochotę HESS to wpadnij na mój drógi topik \"Ciekawe ile modele-ochotniczek by się zgłosiło???\" i wypowiedz się co o tym myślisz.Tam Cię chyba jeszcze nie widziałem. Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumiankowa
kurde do autora nie chce sie czepiac ale ile ty robisz bledow>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelka
Kiedys mialam wlosy do pasa nie mialam z nimi problemow byly mocna lsniace ale czasem chcialam cos zmianic jak mowilam swojemu jeszcze wtedy chlopakow ze chce sciac to mi kategorycznie zabranial. Ale kiedy na moment sie rozstalismy zrobilam sobie fryzurke do ramin potem troszke krotsza. Jak zaczelismy sie znowu spotykac to nie wyobrazal sobie bym mogla miec inne wlosy jak tylko krotkie teraz mnie ciagle namawia do wizyty u fryzjera nawet zartuje ze nie chce mnie widziec jak nie zetne wlosow. A teraz marzy mis ie krociutka fryzurka moze nie na jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tyk to z nami facetami jest.Sam się kiedyś przekonałem na własnej sskórze że nie warto upierać się przy długich nudnych włosach na głowie swojej ukochanej. Twój opis zdecydowanie powinna przeczytać MłodaFoczka która pisała na czwartej stronie tego topika o swoich boskich długich blond włosach , których jej facet nie pozwala nawet w kitkę spiąć. Uważam że jak facet naprawdę kocha to nie z powodu długich włosów , a jeśli broni kobiecie ściąć lub spiąć włosy to na mój gust coś z nim jest nie tak.Poza tym jeśki dziewczyna jak MłodaFoczka trzyma długie włosy z powodu faceta i twierdzi że to takie kobiece to też wydaje mi się dziwne. Żeby móc stwierdzić czy w krótkich włosach wyglonda się nie kobieco należało by choć raz w życiu ściąć te długie blond włosy .Może wtedy okazało by się też co to za miłość tego chłopaka (czy do foczki czy do jej włosów). Mimo wszystko nadal twierdzę że długie włosy może i są piękne i romantychne ale i nudne i staroświeckie.Nadal twierdzę że ładna krótka fryzurka na głowie każdej kobiety jest o wiele bardziej fascynującz niż długaśne włosy . Kobiety z krótkimi włosami wyglądają na zadbane i eleganckie , są nowoczesne i wydają się być zdecydowanymi i takimi z ikrą babkami. Na temat księżniczek z długimi włosami nie będę pisał bo nie szukam wrogów ale muszą wiedzieć że statystycznie żecz ujmując to większość facetów woli krótkowłose zadbane kobiety (jsśli dbasz o siebie to dbasz o wszystko w okół siebie ),a długowłose dziewczyny chodują włosy za pas twierdząc że zwabiają nimi facetów.(tylko jakich-oni kochają nie was tylko wasze włosy.) Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cos w tym jest bo caly czas twierdzilam ze wlosy zetne dopiero po slubie. Jednak zdecydowałam sie na zmiane fryzury wczesniej i moze to dlatego w niedlugim czasie pobralismy sie . To oczywiscie takie niedorzeczne moje teorie ale badz co badz smieszny zbieg okolicznosci ;) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że rozsądnie jest sprawdzić czy ktoś kocha Cię za wyglond (np.długie za pas włosy),czy za to jaka jesteś wewnątrz (np.twoją troskliwość, charakter itp.). Pozdrawiam. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Haircutter! Jakie szczęscie, że trafiłam dziś na tę stronkę! Od ok.14 roku życia obcinam włosy na jeża. Miałam przez ten czas (mam teraz 22 lata) chyba trzy czy cztery "przerwy" podczas których udało mi się zapuścic włosy najwyżej do ramion. Miałam też dwa razy trwałą. Uważam, że bardzo dobrze mi w chłopięcej fryzurce, a nawet w 1-centymetrowym jeżyku. Jest to poza tym bardzo praktyczne. Jakieś trzy miesiące temu wpadłam na pomysł, żeby znowu trochę zapuścić (zwłaszcza, że mój mężczyzna nie przepada za jeżem na mojej głowie), ale niemożebnie wolno mi rosną i już tracę cierpliwość. Obecnie mają ok. 12 cm i w ogóle nie chcą się układać, dlatego mam ich dosyć i zastanawiam się znów nad ścięciem. Doradź- czy naprawdę króciutka fryzura pasuje mi tak bardzo, jak mi się zdaje?: mam dość regularne rysy twarzy, raczej kształtną głowę, jestem dość niska i drobnej budowy ciała. Włosy mam dość gęste, ale bardzo cienkie i niepodatne na układanie... Co byś mi doradził? Będę wdzięczna za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
PS. Co do twojego pytania o powody ścinania włosów... W moim przypadku były/ są to następujące przyczyny: 1. WYGODA!!! 2. Przekora, chęć pokazania, że konwenanse nie do końca mnie obowiązują:-p 3. Uwielbiam uczucie towarzyszące obcinaniu włosów maszynką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Halo, halo! Zagląda tu w ogole ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze polecic dobrego fryzjera w poznaniu?adam czy moglbys podac jakies adresy stronek z fryzurami,roznymi:)dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3333333333
Witaj Haircutter :) Mam krotkie wloski podniesione u nasady takie raczej postrzepione.... czarne. Co z nimi zrobic do slubu? bo chyba niewiele sie da.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i sorki że od razu nie odpisałem ale coś mnie wczoraj sen dość wcześnie do łóżka zaprowadził. Zacznijmy od kretki. Droga kretko,cóż ja Ci mogę doradzić nie widząc Twojej napewno sympatycznej tważyczki.Jedyne co mi przychodzi do głowy to poprzeć Cię co do uwielbienia krótkich włosków.Zważywszy na Twój niski wzrost na 100% pasują ci krótkie fryzury (do figury). Nie widząc tważy nie umiem Ci powiedzieć czy lepiej Ci będzie z jeżykiem, czy też na chłopczycę itp. Jeśli możesz to napisz coś więcej o tym swoim strzyżeniu,co Cię tak kręci w maszynce do strzyżenia. Teraż PIKSA!! Droga pikso, jedyny salon jaki znam w poznaniu to salon KAJA Poznań ul.Półwiejska 17 tel. 61 8534-057.Prowadzi go bardzo fajny gość(krzysztof)i kiedyś w jego salonie pewien niemiec co jakiś czas robił to o czym ja marzę od lat.Otusz ten niemiec strzygł długowłose modelki i nagrywał całe strzyżenie na kamerę tworząc z tego filmiki.On sprzedaje te filmy w necie-ja gdybym coś takiego robił udostępniał bym je za darmo zainteresowanym osobom na wciąż tworzonej stronie www. Jeśli ktoś chce to może obejżeć zdjęcia z tych filmików na stronie www.ladies-haircut.net ale ostrzegam te jego fryzury nie mają nic wspulnego z prawdziwym fryzjerstwem.On poprostu zcinał długie włosy modelkom tak by zaintrygować klientów na swoje filmy. Ja dobierał bym fryzury do tważy,figury czy potrzeb modelek a nie chlastał byle tylko dłuższe włosy spadły na podłogę. Salon mogę polecić i zapraszam na jego stronę internetową: www.salonkaja.com.pl 33333333,tobie mogę doradzić tylko artystyczny nieład co jest bardzo sexy i przyciąga spojżenie. Pozdrawiam no i piszcie jak najwięcej. Odpiszę na wszystkie Wasze pytania i komentarze (oczywiście czasem na drugi dzień no i z bykami ale jakoś nie lubimy się z ortografią). ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Dzięki za Twoja opinię. Nie umiem powiedzieć, co mnie kręci w maszynce:-p Po prostu uważam, że jest to niesamowite, prawie mistyczne doznanie, jedna z najmilszych piszczot jakie znam;-p No i tnie szybko, bez cackania się. Parę minut i fryzura odświeżona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość living
no wiec jesli chidzi o to czemu scilema wlosy a stalo sie to wczoraj, bo mialam prawie do pasa a teraz takie wycieniwoanie, wystrzepione do ramion, w sumie to mzoe nawety krotsze, sciel;ma bo chcialam cos zmienic, i zeby bylo mi wygodnije, takie wlosy szybcije sie uklada, myje, i chcialam tez zobaczyc na reakcje osob ktore zawsze widzialay mnie w dlugich blond wlosach, widzialo mnie juz duzo osob ale nie wymienialismy pogladow na temat mojej fryzury, mi sie osobisice podoba, ale tesknie za moimi dlugimi wlosami bo to jdnak nie to smao nie chcacy fryzjerka zrobila mi grzywke, ktora nie za bardzo mi odpowiada, nie wyglasdm w niej zle, ale przeszkadza mi ona, jest zaczesana na bok, czy moglbys zaproponiowacv mi jakies ciekawe ukladanie wlosow, i czym to robic? bo jedna strona stsrznie mi sie podkreca a druga wogule i mam probklem z ta jendqa bo sie prpstowac wogulenei chce, nie wiem wiec jak je ukladac i jak moglabym ta grzywke jakos ukryc zeby sie tak w oczy nie rzucala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Aaa! Własnie umówiłam się na popołudnie do fryzjera i ciągle nie wiem, jak będe się strzyc! POMOCY:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z długich włosów też maszynką cię ścinano??? Napisz może jak to z tobą było gdy postanowiłaś rozstać się z długą czupryną?Co czułaś ,jak to wyglondało no ico na jeża twoi bliscy i przyjaciele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Nie wiem, czy to jest do mnie pytanie:-p Nie ścinano mnie z długich włosów, ponieważ nigdy tak naprawde długich nie miałam (najdłuższe do ramion). Po obcięciu się na jeża czułam się fantastycznie. Czułam się pewna siebie i uwielbiałam dotykac swojej głowy, bo takie włosy są przemiłe w dotyku. Moi bliscy reagowali różnie, ale zazwyczaj im się podobało. Miałam także powodzenie u chłopaków. Teraz mój stały partner bardzo mi odradza ścięcie sie na jeża, uważa, że wyglądam wtedy jak żołnierz:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIVING,co do tej nieszczęsnej grzywki to najlepiej niech Ci ją ta sprytna fryzjerka mocno wystrzępi żeby była jak najrzadsza i jak najlrzejsza.Układaj ją z pomocą pjanki lub żelu według własnego uznania starając się ją ukryć w dłuższych włosach no i czekaj aż odrośnie. Pozdrawiam, powodzeniw no i gratuluję odwagi przy ścinaniu włosów do pasa. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,Kretko,armia się Twojemu misiowi nie podoba.... A ja tam bardzo lubię ścinać dziewczynom włosy na tak krótko bo jak sama zauważyłaś taki jeżyk jest códownie miły w dotyku i wcale mi nie żal jeśli przychodzi dziewczyna z włosami do kolan i prosi właśnie o jeżyka(ostatnio właśnie ścinałen takie długie włosy). Wogule irytuje mnie sytuacja kiedy fryzjerzy nie chcą ściąć klientce długich włosów i odradzają im ten krok. Skoro dziweczyna chce z włosów do kolan zrobić sobie jeżyka to proszę bardzo.Przecież jeśli ich nie zetnie to się nie przekona jak będzie się czuć i wyglondać w takiej fryzurce. ADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Dokładnie tak:-) Gdyby mi fryzjer nie chciał obciąć wlosów maszynką powiedziałabym "to na mnie pan nie zarobisz" :-p I poszłabym gdzie indziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy fryzjerzy chyba są bardziej przywiązani do długich włosów klientki niż ona sama. Śmieszy mnie to.Przecież taka panna z herami po kolana przychodząc do salonu i prosząc np. o fryzurę na eżuka ma w tym jakiś konkretny cel.Nie przyszła potargować śię z fryzjerem co do ścięcia tych długich włosów tylko żeby wyjść z salonu w nowej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Zgadzam się. A co do mojego dzisiejszego fryzjera, to chyba poproszę o mocne skrócenie tyłu i generalnie o odświeżenie całości, ale na bardzo radyklane cięcie się chyba nie zdecyduję. Tyle czasu mi rosło te kilkanascie cm, że byłoby mi zaraz żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paloma Picasso
a ja uważam,że długie włosy są bardzo kobiece, jeśli są zadbane robią napewno dobre wrażenie i z tego co wiem podobają się mężczyzną,większość modelek i aktorek ma długie włosy, długie włosy można uczesać na wiele sposobów z krótkimi już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś długie włosy do pasa, kiedys ściełam do ramion bo mi się znudziły, potrzebowałam zmiany,żałowałam, teraz mam tak do połowy pleców,lubie długie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytania do haircutter Mam okrągłą twarz , włosy do ramion (ciemny blond) wypazurkowane i wycieniowane.Co wiecej one są scinane warstwowo tzn. te na wierzchu sa do brody a te pod spodem do lopatki. I pytanie moje jest takie czy przy ksztalcie mojej twarzy mogę sciąć włosy tak na \"chłopaka\" czy lepiej żebym została przy tej długości? I co sądzisz o Biosilk? Jak to sie uzywa i jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje
że jednak namawiasz na krotkie fryzury i dziwie się bo dobry fryzjer nigdy tak nie robi -po 1 dlatego ze nie kazdemu jest dobrze w krotkich wlosach a po 2 nie kazde wlosy sie nadają do krotkich fryzur.... piszesz tez ze jest niewiele mozliwosci fryzur wlosow poldlugich ..no tak warkocze, koki, kucyki, upinanie, klosy, babany, loki....to rzezcywiscie malo;) rozbawil mnie tez tekst o męzczyznach uwazających kobiety z dlugimi wlosami za gosposie:):):):):):):):):) i co to znaczy ze wlosy dlugie są niemodne???? Juz skonczyly sie czasy gdy pol warszawy dziewczyn chodzilo w 1 krótkiej fryzurze, slepe podązanie za modą zwykle przynosi marne skutki a pozatym jest nudne ....jakies 2 lata temu wawa byla pelna dziewczyn "a la Amelia" i owszem jednym bylo ladnie, innym mniej ale ogolnie cala ulica wyglądala tak samo pozatym choc podobają mi się niektóre krótkie fryzury uwazam ze mimo wszystko 1 z synonimow kobiecości są wlosy -pewnej dlugości-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ostatniej wypowiedzi tej nad moją to \"masz rację co do tej kobiecości i włosów pewnej długości\". Wielu facetów wyglonda baaaardzo kobieco z tą \"pewną długością\". Nie wiem czy odpisuję kobiecie czy mężczyźnie gdyż nie raczył.... się przedstawić więc powiem;człowieku,tu nikt nikogo nie namawia na krótkie włosy,a jeśli nawet to na pewno świat nie będzie nudny z tego powodu.Są miliony odmian i rodzajów krótkich fryzur ale o tym wiedzą fachowcy a nie laicy. Jest demokracja i każda kobieta robi co się jej podoba a ja się tylko pytam dlacego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
To się pochwalę:-) Tył skróciłam mocno, resztę znacznie mniej. W sumie wyszło coś a la pieczarka, ale ładniejsze:-) No i rzuciałam kolorek- burgund. Świetne są:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×