Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość Romildee
Wlosomanka, moze to Cie nie pocieszy ale wiem jak sie czujesz. do dzis pamietam jak po podobnym czynie spedzilam czas przed lustrem smarkajac w chusteczki... stawiam tabliczke dobrej mlecznej czekolady na poprawe humoru.:) Haircutter dziekuje za odpowiedz. jak mi sie skonczy szampon to zaczne uzywac gliskura. odnosnie muzyki skoro sluchasz takich rytmow to czego konkretnie? nightwish? within temptation? itp itd.... czy cos innego? niedawno nabylam z nivei szampon "prostujacy" wlosy. czy ja mam inne wlosy czy ten napis to pic na wode? jesli ktos mial do czynienia z tym szamponikiem to prosze o odezwe :) a teraz do "bylam tu wczesniej kiedys" trzecie zdjecie robi na mnie najwieksze wrazenie, oj tylko pozazdroscic takich dlugich wloskow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Romildee! Nightwish to podstawa!Uwielbiam ten zespół nawet z nową wokalistką. Słucham też Diary of Dreams,Cradle of Filth,Dimmu Borgir,Klan of xymox,no i oczywiście Metallica,Laibach,rammstein i tego typu muzykę. grazynka. Z bardzo długich włosów do długości za łopatki obcinają się nie zdecydowane i zakompleksione damy.Co to za nowa fryzura??? Nowa fryzura ma się od razu w oczy żucać (tak jak moje byki ortograficzne). Zazwyczaj jest tak że dziewczyny z \"jajem\" jak już się decydują na strzyżenie robią to konkretnie.Wiadomo że jest to ryzyko, ale nawet farbowanie bywa ryzykowne.Czasem mi się klientki chfalą jak to kupiły farbę koloru \"a\",włosy były koloru \"b\", a po farbowaniu wyszedł im kolor \"X\" zamiast \"a\". A wracając do tematu długości i strzyżenia to albo ma się \"ikrę\" i własne zdanie i odważnie podejmuje się wyzwania tnąc włosy konkretnie, albo...No sory, ale jest się zakompleksionym muminkiem i tnie się po centymetrze.Marzą o krótkich włosach, ale tak się boją że tną włosy, tną , aż nagle im mija i zostają z nijaką fryzurką do ramion lub łopatek.I tylko bardzo spostrzegawczy znajomi widzą że chyba zmieniła coś w wyglądzie...ale co?? Tak więc strzchliwi niech wogóle nie experymentują z obcinaniem włosów i niech noszą długie. Ja rozumiem długowłose typu \"byłam tu wcześniej kiedyś \" bo to jest jej wizerunek na scenie, ale nosić włosy ze strachu przed zmianami...No to już jest brak charakteru. Ja wyznaję albo baaardzo długie włosy, albo zdecydowanie krótkie fryzurki!!! Pozdrawiam!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"Sznaucer z rodowodem \" Właśnie widać co masz w głowie nosząc włosy do łopatek. Wystarczy luknąć trochę wyżej na twoje dwa inteligientne wpisy! \" 15:06 wu wu wu żal kom pe el \" \" 15:08 wu wu wu żal kom pe el \" A co do sznaucerów...to paskudne kundle! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoyden
Nie zgadzam się z tobą haircutter. To, że nie chcę od razu zrobić się na chłopczycę z której jedynie biust będzie odstawał (na szczęście mam duży) nie oznacza, że nie mam charakteru. Wiem, że w krótkich włosach będzie mi źle, więc po co mam je ścinać i potem z niesmakiem patrzeć na siebie w lustrze. Obecne długie za mocno obciążają głowę, więc trzeba znaleźć rozwiązanie po środku, czyli nie ścinać dużo tylko w taki sposób, żeby były lżejsze. Nie liczy się pokazanie czy mam jaja, w końcu co mnie obchodzi znanie innych. Może nikt nie zauważy, że coś zmieniłam, ważne, że dla mnei to będzie widoczne i poprawi komfort życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu ty się tłumaczysz
z tego, że nie chcesz ściąć włosów? Bez przesady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Nie kierowałem swoich słów konkretnie do ciebie.Rozumiem że nie każdemu pasóją krótkie włosy, ale mówiąc krótkie nie mam na myśli męskiej fryzury.Jest masa krótkich fryzur które są bardzo kobiece i sexy. Ale jeśli boisz się aż tak drastycznej zmiany to każ sobie pocieniować i mocno wystrzępić włosy.Będą lżejsze i sprawią taki właśnie wrażenie.Nie stracisz też wiele z długości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoyden
Nie tłumaczę się, pokazuję po prostu druga stronę medalu, o której ludzie za często zapominają. Wiem, że nie konkretnie do mnie, chyba za bardzo lubię polemizować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i sznaucery to nie kundle, ale są tak szpetne jak ty durny(a)!! A poza tym to zdradź mi tajemnicę...czy ty czasem jakimś lachociągiem nie jesteś?? flet 2cm... to mają chyba kaczory w zimnej wodzie. Ale się ubawiłem!! A co do twoich włosów to bez względu na długość jesteś dnem!! Obrońca szpetnych sznaucerów się znalazł...mój pies takie dziadostwo na obiad wcina! Hahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Hoyden
Skoro droga Hoyden wiesz w czym ci najlepiej,rób tak żebyś ty miała wewnętrzną satysfakcję z noszonej fryzurki,jeśli lubisz wysoko upięty,preferuj go,przecież nikt ci nie każe nosić go upiętego codziennie żeby ci było niekomfortowo,a inne komentarze -walić je,ty masz się czuć super a inne mogą ci pozazdrośćić napewno bo co im zostanie...szyderstwo zawsze było,więc?...można spróbować...zawsze trzeba być sobą i preferować swój styl,komuś się niepodoba to nie musi patrzeć,a ty sie czujesz wyjątkowo,po swojemu więc próbuj i się nie przejmuj,a propos skąd wiesz że ci lepiej w wyżej upiętym?czyżby ktoś dostrzegł ten pozytywny aspekt image twojego image?pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super! Moje gratulacje! Nawiedzaj mój topik i reklamój te małe śmieszne maszkarki! Tylko błagam, zostaw słowo \" SYGNATURA \" w spokoju i nie nadużywaj go w necie. Pozdrawiam i sory za ostre słowa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu wu wu żal kom pe el
a nie zostawie fetyszysto skurwielu jebany skurwyasynie jebany huju ojebany najebana suko jebana skurwiel z ciebie dupa jebana zasrańcu jebany wkurwiasz mie i moją rosdzine zkurwysynie sam zoztaf sygnature i fetyszyzyzym w spokoju huju pierdolony skurwielu jebany huju jebany :classic_cool:jestem cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
ey no teraz to przegiales :/ niewiem kim jestes ale co z tego masz ze kogos obrazasz? jaki sens ma takie zachowanie? Haircutter, nie przejmuj sie nimi i poprostu nie reaguj na ich zaczepki, im wlasnie o to chodzi zebys sie denerwowal, a poza tym to sie im kiedys znudzi. z Nightwisha to jednak starsze utwory z Tarja Turunen bardziej przypadaja mi do gustu. Polecam tez KoRna, Disturbed i Scars of Life. byles kiedys w Bolkowie na Castle Party?? Hoyden, musze przyznac ze uzylas trafnych argumentow. a tak w ogole to dokad masz teraz wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoyden
Dziękuję. Moim zdaniem bluzgi piszą nic nie warci ludzie nie potrafiący napisać porządnego zdania z sensem. Dla mnie przeklinanie jest poniżające - od razu pojawia się obraz pijaków i ćpunów nie potrafiących się wysłowić bez słowa na 'k'. Obecnie mam włosy trochę za pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Niestety macie racje. Kiedys krytykowalem Haircuttera, ale to co robia ci idioci, to Haircutter przy nich jest jak grzeczny chlopiec. PS. Nightwish jest dobry, ale moim zdaniem powinien spiewac basista. Meski glos dodaje czadu tej muzyce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotttka890
Trendy w modzie, chęć zmiany siebie, zmiany wizerunku, może życia (?), lenistwo, zmęczenie wysiłkiem związanym z ich czesaniem, pielęgnacją, brak kasy kupno na litrów kosmetyków, ich zniszczenie, zmęczenie ich długością, .. może to, że zaczynają po prostu przeszkadzać.. kurde miliony mogą być powodów.. RUSZ GłOWą CZłOWIEKU!.. bo mi sie już nie chce wymieniać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA - do Hoyden
wcześnij pisany był mój komentarz dotyczący twojego wpisu,przeczytaj go i pamiętaj o tych słowach,odpowiedz też na pytania,które wcześniej były napisane przeze mnie pod szyldem"Do Hoyden".Napisz swoje zdanie na ten temat...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA - do Hoyden
mój post jest zdajsie ostatnim na stronie poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Romildee . Co do debila który tak pięknie łaciny używa to wcale mnie to nie rusza.Przywykłem do odwiedzin ograniczonych palantów na moim topiku.Jedni się nawracają i podejmóją konkretną rozmowę na temat, a inni niestety trfają w swoim debiliźmie. Bywa! Co do Bolkowa to byłem na Castle Party w zeszłym roku i wybieram się ponownie w tym roku.Super impreza, fajni ludzie no i dobta muzyka.Gocham gotyckie klimaty i staram się nie omijać imprez tego typu. Pozdrawiam!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do odwiedzania i komentowania blogóe. Adresy są na dole (linki w stopce). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu kiedyś byłam
powolutku z topiku robi się bagno.. przez jakichś półgłówków. choć z drugiej strony miło, bo nagle się okazuje, że wielu z nas słucha podobnej muzyki ;) natomiast widzę pewną sprzeczność w wypowiedzi pana/pani od sznaucerów - mówi mianowicie, jakie to mam paskudne, połamane kłaki, a za chwilę pyta, czy jestem w ciąży - a wszak podobno kobieta w ciąży zawsze ma włosy w świetnym stanie. nie jestem - więc i pewnie jakoś za szybko nie obetnę swoich "paskudnych kłaków" . poza tym ktoś tu chyba ma kompleksy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do:\"już tu kiedyś byłam\" no niestety, ja też dostrzegłem zakompleksienie ludka od sznaucerów. jestem fryzjerem i obcinałem już dłuższe włosy od Twoich, ale mimo wszystko Twoje włosy bardzo mi się podobają.Gdybyś jednak kiedyś (za jakieś kilkadziesiąt lat) postanowiła się rozstać z długimi włoskami pamiętaj że możesz zawsze liczyć na haircuttera (czyli na mnie).A jako że kochamy taką samą muzykę masz u mnie zawsze darmowe strzyżenie!! Lubię ludzi z pasją, a ty do takich należysz. Może napisz mi na mojego meila w jakim zespole śpjewasz i gdzie Was można posłuchać. Już jestem Waszym fanem!! Pozdrawiam! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Haircutter piszac o debilach ktorzy sie nawrocili ma na mysli zapewne mnie. Ale drogi haircuterze, to ja ci uswiadomilem ze bycie dyslektykiem nie jest zbrodnia, pierwszy spojrzalem na te sytuacje w taki sposob (inni cie obrazali, wyzywali od nieukow). Najbardziej mnie irytywalo i bedzie z pewnoscia dalej irytowac jesli to powtorzysz, to ze dziewczyny z dlugimi wlosami nazywasz zakompleksionymi switeziankami. Jak wiesz mam podobny gust do ciebie ale nie obrazam dlugowlosych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Rogerku, nie miałem ciebie na myśli!!! Wybacz jeśli tak pomyślałeś, ale nie.Mieliśmy kilka drobnych obsów na tym topiku, ale jesteś w pożądku i nic do Ciebie nie mam. Ja jakiś czs temu zgadałem się na GG z osobą która sama mi się przyznała iż na początku pewnego topika o fryzjerstfie gnębiła autora, a teraz pisze do mnie nawet na adres e-mail i jest ok. Nie powiem kto to, ale ta osoba zmieniła swój login. Podała mi na GG dokładny tytuł tego topika i chyba nawet nie była świadoma że gada z autorem. Było , minęło.Najgorsze są te niereformowalne typy.To prawdziwe skaranie chyba wszystkich topików (nie tylko mojego). Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Co do Bolkowa to wybralbym sie rowniez ale nie jestem pewien czy uda mi sie to. W kazdym razie postaram sie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek,postaraj się z tym Bolkowem. Na prawdę warto pośfięcić 3 dni i zobaczyć to na żywo.W necie są co prawda filmiki (np. na youtube), ale to nie to samo co być tam i dobrze się bawić. Pozdrawiam i może do zobaczenia w Bolkowie. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra-zynka
No super, wspaniale, tylko te włosy do pasa opieprzy sie na krótko i potem ma sie przez rok to samo na głowie. Moim zdaniem tylko ślepy nie zauwazy, że ktos obciął włosy z takich doo pasa na takie do łopatek. Włosy sie inaczej układają, nabieraja objętosci. Tydzień później mozna sobie zrobic nową fryzurę, krótszą, tydzień później jeszcze krótszą. Co chwile coś nowego. Co za przyjemnosćopitolic się na krótko, a potem czekac miesiacami, zanim cokolwiek się z tym da zrobic nowego ? Kolego, przyjmij do wiadomosci, ze nie masz monopolu na rację. Nie każda osoba obcinająca włosy stopniowo jest zakompleksionym muminkiem albo zakompleksioną damą. Co to za wyczyn zrobić jeden eksperyment, jak można ich zrobić pięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Grażynko, nikt nie ma monopolu na posiadanie racji, albo na bycie najmądrzejszym! Niestety nie zmienia zdania! Obcinanie włosów po kawałku (czkanie po kilka centymetrów) to jak lizanie lodów przez szybę, albo granie w bierki ugotowanym makaronem.To dobre dla mienczaków, strachliwych panienek, a nie kobiet które wiedzą czego chcą! Co do experymentów to trochę głupie porównanie.Pewnie że można robić ich mnustwo, ale cała sztuka w tym żeby zrobić jeden, ale konkretny, taki który zrobi piorunujące wrażenie. Na imprezę sylwestrową też możesz iść w sukience i adidasach, ale jak założysz do tej samej sukienki buty na obcasach, na szyi powiesisz ładny wisior, a w uszy wetkniesz ładne kolczyki, no i strzelisz sobie fryzurkę w jakiej jeszcze nikt cię nie widział...to znajomym koparki opadną i zrobisz na nich wrażenie. No ale takie rzeczy wiedzą kobiety pewne siebie, takie które nie mają problemu z podejmowaniem decyzji.A muminki chodzą w sukienkach i adidaskach z rozczochranymi włoskami co tydzień krótszymi o parę centymetrów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra-zynka
Ja tez zdania nie zmienię. Dla mnie większą przyjemno0ścią jest, jak JA jestem zadowolona, ze znowu jest coś nowego, niz jakims tam znajomym cokolwiek opada. Moze dlatego, że nie mam kompleksów i nie muszę sie przeglądać w cudzych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra-zynka, mam inne zdanie od Twojego (w kwestii zmian stopniowych lub naglych), ale bardzo mi sie podoba, ze potrafisz logicznie uzasadnic swoj wybor i wiesz czego chcesz. Na pewno nie nazwalabym Cie muminkiem ani mieczakiem. Dzieki takim ludziom jak Ty warto tu zagladac. Nudno byloby gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.
Haircutter, ale sobie dorobiłeś ideologię do ścinania włosów :D Może partię założysz? Najalepiej taką ze zbrojnym ramieniem, którego członkowie będą wyłapywać na ulicy ludzi z długimi włosami i ścinana ich na krótko (a jakże!). A te muminki ze średnimi/półdługimi włosami od razu na szafot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×