Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość AT*
Shluppy Właściwie to nie ma żadnego znaczenia, czy dziecko jest ładne, czy raczej nie (a ona wyglądała jak amorek), jeśli dorosły chce je skrzywdzić w seksualny sposób. Ona to skojarzyła ze swoim wyglądem, pięknymi włoskami także, więc o to mi chodziło. Włosy dodają przecież uroku jak są ładne. Później ścinała z tego powodu. Żeby nie kusiło? Jakoś tak to nazwę. Żeby nie prowokowała wyglądem, bo wydawało jej się, że wtedy nikt na nią nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AT* - dokladnie tak. Jesli musisz przejsc ciemna ulica o podejrzanej reputacji to raczej nie eksponujesz zgrabnych nog, kraglego biustu i gladkiej buzi. Ubierasz sie wtedy jak najbardziej skromnie, wlasnie zeby nie prowokowac. Czujesz sie bezpieczniej wygladajac mniej kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
haircutter nie uwazasz ze one dyskutuja nie na temat? Nam podobaja sie kobiety w krociutkich wloskach a nawet ogolone za lyso, a np. baldissima chce wiedziec dlaczego przejechala sobie 3 razy maszynka po glowie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może i dyskusja odbiega nieco od tematu, ale cieszy mnie że jest to dyskusja na poziomie. Wiadomo, najbardziej cieszy mnie gdy dziewczyny opisują wrażenia ze ścinania swoich bardzo długich włosów, a nie gdy rozpływają się nad swoimi długimi włosami których nie planóją obcinać, ale cuż. Najbardziej śmieszą mnie te stwierdzenia typu:\"długie włosy są atrybutem kobiecości\". Może i kiedyś był to atrybut kobiecości (przed wojną gdy długie włosy były przeznaczone wyłącznie dla kobiet, a faceci byli zawsze eleganckoobcięci i ogoleni), ale przecież mamy 2008 rok, świadomość i moda poszły bardzo do przodu i niestety (dla długowłosych) długie włosy dawno już przestały być tym atrybutem. Kobiecość to coś wrodzonego.Można mieś jeżyka na głowie i wyglądać bardzo kobieco (mówię tu oczywiście o kobietach). W dzisiejszych czasach wielu facetów nosi długie włosy, i co, mają się czuć kobieco bo mają na głowie atrybut kobiecości?? Bzdura! Wiele moich klientek którym obciołem bardzo długie włosy na krótko, po strzyżeniu wyglądały równie kobieco (albo i bardziej kobieco niż z długimi włosami bo odsłoniły się śliczne karczki, uszy i wogule cała zgrabniutka kobieca figurka dziewczyn) . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AT*
Wydaje mi się, że wypisałam powody, dla których kobiety obcinają włosy, te długie też. Nie zmieniałam drastycznie długości włosów, ale mogę się podzielić moimi skromnymi doświadczeniami. 3 lata temu ścinając cały przód sięgający za obojczyk na króciutką grzywkę byłam podekscytowana, że zmienię nieco swój image. Nie zmieniłam długości włosów, które wtedy miałam za łopatkę, ale efekt i tak był bardzo widoczny, bo zawsze nosiłam naturalnie układające się," lejące" włosy. Dlatego trochę polemizuję na temat tu zawarty. Wszyscy dokoła widzieli wielką zmianę i ją komentowali, ja byłam z efektu bardzo zadowolona (żeby nie było, że jestem jakaś zatwardziała w swoich poglądach). Teraz boli mnie ścinanie włosów, chodzi o tył. Wcześniej skracałam czasem, ale to był cel estetyczny, bo nie mam włosów fotomodelki. Przód nadal podcinam dosyć mocno, żeby nadawał twarzy świeżości. Kiedy chcę, żeby została zauważona szyja, to upinam wysoko włosy i wygląda bardzo elegancko, mówią mi to ludzie z mojego otoczenia. Uważam dlatego, że niekoniecznie muszę ścinać włosy, żeby dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AT*
Może niektórzy lubią chłopczyce...;) Ale docinać nie będę. Mężczyzna z długimi włosami potrafi być kwintesencją męskości, dlaczego więc kobieta z krótkimi nie mogłaby być kwintesencją kobiecości? Tylko ja tu tak piszę i piszę, ponieważ jest w nas zakorzeniona taka świadomość, że długie włosy są atrybutem kobiecości i nikt i nic z nas tego nie wyrzuci. Inaczej nie byłoby tego tematu, nie byłoby tej całej polemiki. Jak każdy temat, ten też się rozwinął i nabrał nowych wątków, bo widocznie jest to dla całkiem dużej części nas ważne lub interesujące.Gdyby nie było, nie byłoby tematu ciągnącego się tak długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest wlasciwie temat topika? 100 powodow dla ktorych dziewczyny scinaja dlugie wlosy Moim zdaniem AT* wcale nie odbiega od tematu, tylko go poglebia. Ale byc moze czytelnicy oczekuja czegos innego - opisow strzyzenia itp. Polecam www.1hss.com tam jest tego bardzo duzo. Pozdrawiam AT*:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
oczywiscie, ze AT pisze na temat, nie mniej baldissima nie, przyznaj sie Slonce, ze chcesz poznac wlasna osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Haircutter co z tym Bolowem??? ja sie szykuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pewnie drogi Rogerku spotkamy. Ja też wybieram się na Castle Party 25 lipca. No to do zobaczenia! Muszę sobie wystrugać jakąś koszulkę z napisem \"Haircutter\", bo widzę że sporo ludzi których znam z nternetu wybiera się do Bolkowa. Szkoda było by nie spotkać się na żywo będąc w tym samym miejscy. Pozdrawiam! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eynaa
Widzę że pan fryzjer też cięższej muzyki słucha.. ;) Ja się modą nie kieruję, nosze i robię co mi się podoba. Jak pisałam, włosy zapuszczam, zetnę po czasie pewnie na parę mm. Co z tego, że teraz są modne krótkie włosy? To nawet lepiej, nie chcę wyglądać jak wszyscy. Tak samo nie zamienię glanów na szpilki. Włosy, czy dodają uroku czy nie, zależy od osoby. Tak czy inaczej, włosy ładne to włosy ZADBANE. Nie mogę patrzeć na smętne, sianowate, cienkie kosmyki do kolan, kobietom noszącym takie miałabym ochotę je od razu obciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu kiedyś już
ja też jadę do Bolkowa ;) :) Eynaa - włosy długie do kolan już z założenia są smętne, sianowate i zniszczone? ja glanów też na szpilki nie zamienię, choć nastu lat już nie mam, a 25 - i Poważną Pracę ;) fakt, na rozmowę o pracę założyłam jakieś "zwyklejsze" buty, ale w tej chwili nikt nie robi mi problemu z powodu glanów i ciemnych ubrań. rzecz jasna, do pracy nie ubiorę się jak na imprezę (pracuję w banku), a włosy mam związane tak, że nikt się nie domyśla ich rzeczywistej długości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eynaa
W żadnym wypadku, długie włosy są piękne, ale wymagają dużo pracy. Jak ktoś o nie nie dba, nie podcina, to wyglądają źle, zwłaszcza końcówki. Sama zapuszczam na długość "do pupy" albo i jeszcze dłuższe. Nie mam nic przeciwko jakiejkolwiek długości, byle włosy były ładne i noszone z pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na moją stronę www!!!! www.northon-haircut.pl.tl To dopiero początki, ale mam nadzieję że Was zainteresuje i że się spodoba. Oglądajcie, komentójcie, i poddawajcie nowe pomysły co chciały Byście oglądać na tej stronie. Pozdrawiam!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eynaa
Nie ruszyli. Swoją drogą ciekawe, obcinałeś trochę kobiet/dziewczyn z dłuższych włosów na fryzurę kilka mm? Jakie masz zdanie o tak krótkich włosach u kobiety? Nowocześnie, czy może tylko po chemioterapii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzygłem włosy do kolan od razu na jakieś 5mm, a i czasem zdarzają się dziewczyny z włosami do pasa i za pośladki które każą ogolić sobie głowę prawie na zero. Co soądzę...Hmmm...Początkowo byłem w szoku, ale sam nie wiem czy z powodu tak długich włosów które miałem pszyjemność obcinać, czy z powodu odwagi owych dziewczyn. Muszę przyznać że bardzo lubię tak drastyczne cięcia, ale nie każdej dziewczynie jest ładnie w jeżyku.Niestety niektórym nie da się przetłumaczyć że to zła decyzja i przekonują się o tym same po fakcie. Myślę że do tak odważnej decyzji kobieta musi dojrzeć, no i zazwyczaj decydują się na taką fryzurę dziewczyny i kobiety z charakterem, bez kompleksów, znające swoją wartość i świadome swojej urody. Kiedyś dyskutowałem z taką klientką (pozdrawiam jeśli teraz to czyta) i ona powiedziała mi tyko tyle że ma gdzieś opinię ludzi, ma ochotę na jeżyka i bez względu na efekt chce tego i już. Dodam że przed strzyżeniem miała włosy do połowy ud. Po strzyżeniu wyglądała świetnie, wydawała się wyższa i nadal była bardzo kobieca. Dzięki takim klientkom jak ona wiem że długie włosy wcale nie są atrybutem kobiecości.Kobiecość po prostu trzeba w sobie mieć. Można mieć włosy do kostek i wyglądać ochydnie (jak zarośnięty , zaniedbany babochłop), a można mieć jeżyka lub krótkie włosy i mimo to być kobieca i sexy. Oczywiście podobają mi się długowłose kobiety jak np.autorka wpisu \"już tu kiedyś byłam\", ale pod warunkiem że mają tak jak ona piękne włosy. Tyle że właśnie te kobiety z super pięknymi , gęstymi i niesamowicie długimi włosami najczęściej decydują się na krótkie strzyżenie, a kobiety z mikrymi włosami chodują te mysie ogonki djabli wiedzą komu i po co bo wygląda to raczej nie apetycznie. Pozdrawiam! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eynaa
Zgodze się, że często upierają się przy długich włosach osoby, które o nie nie dbają. Suche, sianowate końcówki już na pewno urody nie dodadzą ;) Sama uważam, że nie mam włosów cienkich, a tym bardziej zniszczonych. Już od dawna myślałam, żeby zapuścić, a później zdecydować się na nagłą zmianę w postaci krótkiej fryzurki. Myślałam o dłuższym jeżu, czy też nieregularnym z dłuższymi kosmykami na karku (nie wiem jak nazywa się ta fryzura), ale może wtedy pójdę za ciosem i zrobię sobie takie 5mm ;) Nie mnie oceniać moją urodę, ale wiem, że zebranie wszystkich kosmyków z twarzy i upięcie włosów w ciasny kucyk podkreśla moje rysy twarzy. Myślę, że powinno mi być dobrze w krótkiej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka pełna ch---jstwa
jakimś cudem wszystkie te baby z włosami do połowy ud - a tak patrząc po ulicach, to nie ma ich az tak duzo - przychodzą własnie do haircuttera i chcą własnie - na jeżyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walizeczka pełna ch---jstwa , a umiesz ty czytać dzieciaku? Przesylabizuj jeszcze raz mój popszedni wpis i zmień sobie pseudo, bo trochę głupio że piszesz o sobie że jesteś pełen ch...stwa. Podziwiam samokrytykę, ale w stosunku do siebie to chyba przesadziłe(a)ś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eynaa
Nie krytykuj tez tak długowłosych, nie sprawi to, że nagle się "potną" ;) Kto lubi długie włosy, dobrze się w nich czuje, niech takie nosi. Swoją drogą jedyna długość jakiej nie lubię to włosy lekko za ramiona, jeśli są puszczone swobodnie, ni to proste ni kręcone. Są po prostu nudne. A tak, zapytam.. Krótsze, strzępione fryzury nadają się dla włosów dość sztywnych z natury? Czy może są polecane dla cienkich, łatwo układających się? Tak na przyszłość, bo moje włosy na pewno nie są cienkie, wręcz przeciwnie. Dlatego przy krótszych cięciach jak strzępiona grzywka zaczynają żyć własnym życiem ;) a nie chciałabym bawić się stylizacją codziennie rano. Mam nadzieję, że można temu zaradzić. (Tak, wiem że chodzi o nieład, jednak co innego strzępienie a co innego gniazdo bociana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlonka54
No hej ja moge opiusać swoją sprawę>Mialam długie włosy takie do pol plecow.Pod koniec lata spodobala mi sie frytzura Rihanny,postanowilam tez sie tak obciac.teraz minelo 9 miesiecy a ja mamjuz wlosy za ramiona.teraz zaluje tego co zrobilam i szukam preparatu aby wlosy rosly mi szybciej ;P NO ALE COZ KOBIETA ZMIENNĄ JEST ;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlonka54
No hej ja moge opiusać swoją sprawę>Mialam długie włosy takie do pol plecow.Pod koniec lata spodobala mi sie frytzura Rihanny,postanowilam tez sie tak obciac.teraz minelo 9 miesiecy a ja mamjuz wlosy za ramiona.teraz zaluje tego co zrobilam i szukam preparatu aby wlosy rosly mi szybciej ;P NO ALE COZ KOBIETA ZMIENNĄ JEST ;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlonka54
No hej ja moge opiusać swoją sprawę>Mialam długie włosy takie do pol plecow.Pod koniec lata spodobala mi sie frytzura Rihanny,postanowilam tez sie tak obciac.teraz minelo 9 miesiecy a ja mamjuz wlosy za ramiona.teraz zaluje tego co zrobilam i szukam preparatu aby wlosy rosly mi szybciej ;P NO ALE COZ KOBIETA ZMIENNĄ JEST ;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlonka54
No hej ja moge opiusać swoją sprawę>Mialam długie włosy takie do pol plecow.Pod koniec lata spodobala mi sie frytzura Rihanny,postanowilam tez sie tak obciac.teraz minelo 9 miesiecy a ja mamjuz wlosy za ramiona.teraz zaluje tego co zrobilam i szukam preparatu aby wlosy rosly mi szybciej ;P NO ALE COZ KOBIETA ZMIENNĄ JEST ;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super. Wszystko ładnie, pięknie, ale aż cztery takie same wpisy...? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super. Wszystko ładnie, pięknie, ale aż cztery takie same wpisy...? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis18
byłam dzisiaj u fryzjera nie po to żeby sciąc włosy tylko podciac max 1 cm bo miałam rozdwojone końcówki a ta debilka z włosów przykrywajacych piersi zrobila mi takie ze ledwo, ledwo do łopatek. Móiwłam tylko cm a ona tak tak rozumiem i ciach nie widziałam ile obcinabo mi zarzuciła włosy na oczy, no ja pierdziele wszyscy frzyjerzy tak robia???? ile razy nie zapuszcze włosów to ide podciac zeby szybciej rosły i mówie o tym kilkanascie razy a za kazdym razem leci nawet 6 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
Moniś18 wiedz ze nie tylko Tobie tak sie zdarzylo. mialam wlosy do ramion, kiedy chcialam sobie podciac 1 cm zeby odrosly na taka sama dlugosc na komunie kuzyna... ... mozesz sobie wyobrazic ze zostalam z wlosami na chlopaka, a od tamtej pory boje sie chodzic do tej fryzjerki. serio, poprobuj najpierw roznych fryzjerow, a jak ktorys Ci podpasuje to zostan jego stala klientka. ewentualnie jezeli nie szkoda Ci czasu to zaopatrzenie sie w ostre nozyczki i scinaj sama. to tez jakies rozwiazanie ale coz chyba nie chcesz popsuc sobie wzroku? p.s. dzisiaj bylam u fryzera zrobic sobie grzywke, ehe.. wygladam super :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×