Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość goska_b
tu mozna wejsc pod kazdym nickiem i pisac co sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Goska_b Ciekawe jak wyglada zycie Her kutera, moze on sam do siebie mowi i w realu, ale lepiej juz nic sie nie odzywam bo zaraz nas zjedzie ze zasmiecamy jego topik (oczywiscie zrobi to pod innym nickiem) a potem napisze ze jestesmy zacofani. Swoja droga dziwny jest ten czlowiek, ale musze mu oddac jedno, spowodowal ze zagladam tu co jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23051986ik
Scięłam włosy do kolan po komunii :) Jechałam na kolonię i mama się bała zebym nie dostała wszy od innych dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie rozgryźliście. Wpisuję się ostatnio jako Gosia B i miłośnik rowerów. Piszę też sam do siebie jako Iganetka,kryminalistka lolo,baldisima,rogerek i kilka innych, a później krytykuję te wpisy. Część wpisów robię ze słownikiem ortograficznym, a część piszę specjalnie z bykami (dla niepoznaki). Lubię pisać sam do siebie, a na codzień łażę z lusterkiem żeby móc sobie ze sobą pogadać. LUDZIE!!!Ja wiem że część internałtów jak Gosia B i miłośnik rowerów,kryminalistka lolo,rogerek to zwykłe debile i mam ich głęboko w du...e,ale twierdzenie że każdy wpis w topiku to ja... Mam gdzieś waszą opinię o mnie.Nie znacie mnie, ja nie mam ochoty znać was, nic o mnie nie wiecie więc po jaki wuj wypisujecie takie bzdury. Internet jest dla każdego, można tu wyrażać swoje pasje i poglondy (nie łamiąc przy tym prawa), ale są pewne granice. Skoro nie pasuje ci temat, moja osoba ,moje zainteresowania i poglondy to bardzo cię proszę drogi oszołomie (jak wyżej wymienieni) miej odwagę i podziel się swoimi pasjami na własnym topiku, a na mój po prostu nie zaglądaj. Ja nie włażę ludziom na topiki i nie wypisuję bzdur, bo mi się np.temat grzybicy pochwy nie podoba. Nie jestem zainteresowany więc nie włażę i nie udzielam się. Tak więc drogie troliki wypiżajcie z mojego topika, a wcześniej podajcie linki do swoich topików.Chętnie poczytam co tam za inteligientne tematy poruszacie, o ile w ogóle posiadacie własne topiki. Może tam piszecie choć trochę inteligientniej i sensowniej niż tu, na moim topiku. Pozdrawiam wszystkie zera które myślą że mnie obraziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusyznka5468684
To ja nie poszlam :( balam sie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Jednak mialem racje... zjechal nas:))) Kolo jest niesamowity, tyle zaprzeczen w wyrazaniu opinii jeszcze nie widzialem to jest coraz ciekawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
a no i te "poglondy":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek imbecylu, a gdzie link do twojego topika? Wstydzisz się pokazać swoje wypociny? A może stać cię wyłącznie na krytykę i wyśmiewanie innych topików. Nie zawiodłeś mnie.Wiedziałem że jesteś debilem, i z każdym kolejnym twoim wpisem utwierdzasz mnie w tym przekonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie że
połowa dziewczyn wpisujacych się tu ma ciemnobrązowe włosy.haircutterze pomyśl nad blondynkami lub rudzielcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek, pozdrowienia. Facet jest twardy;-) To akurat mi sie podoba. Ma swoja pasje i jej broni. A ze czasem brakuje mu nieco oglady... Nikt nie jest doskonaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 6987
jest tu ktos kto móglby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka,sam fakt przetłuszczania się włosów nie świadczy jeszcze że trzeba je od razu obcinać. Warto by było zmienić szampon, odstawić na jakiś czas odrzywki, suszarkę, prostownicę i tego typu cuda. Jeśli i to nie pomoże, myślę że wypadało by odwiedzić dermatologa. A strzyżenie zostaw sobie na koniec. Gdyby włosy zaczęły ci wypadać garściami to myślę że strzyżenie mogło by pomóc, ale na przetłuszczanie... No, chyba że bardzo chcesz zmienić fryzurkę, ale żeby Ci w tym pomóc, musiał bym zobaczyś twoje foto. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krruszynkaaa
iii co pomozecie mioiii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
her kuter czlowieczku popatrz tylko na twoje wpisy "Ja nie włażę ludziom na topiki i nie wypisuję bzdur, bo mi się np.temat grzybicy pochwy nie podoba. Nie jestem zainteresowany więc nie włażę i nie udzielam się." Oj biedny ty biedny myslalem ze rokujesz jakies nadzieje na poprawe ale juz mam watpliwosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek, ty się naucz czytać a nie mi tu przytaczasz moje słowa i głupa tniesz bo nie kumasz pewnie o co biega. Znajdź choć jeden mój wpis na jakimś innym , nie moim topiku, który był by tak idiotyczny i obraźliwy jak te twoje i tych debili typu :Gosia B, rowerzysta itp. I o jakiej poprawie ty mówisz?!Człowieku, ty idź do psychiatry i mnie nie rozśmieszaj!Ty się popraw i pokaż wreszcie klasę,pokaż że masz odrobinę mózgu w tej swojej wydmuszce co to ją na szyi nosisz i albo zacznij pisać na temat, albo nie właź mi tu i nie rób śmietnika. Pozdrawiam i apelóję o odrobinę rozsondku z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraszynka, nikt nie wie jak wyglądasz. Jak można ci pomóc, jak coś doradzić nie widząc twojej tważy, włosów itp. Zamieść jakiegoś linka gdzie będzie można zobaczyć twoje foto to na 100% coś pomożemy, doradzimy lub odradzimy. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Unikalem tego przez caly czas, ale jednak musze to dodac her kuter, jestes dziwny i to bardzo, ale wiesz cos powiem ci cos, mam podobny fetsz jak ty, tyle tylko ze pomiedzy nami roznica jest zastraszajaca, tobie brak przede wszystkim kultury,obrazasz wiele osob, ktore maja inne zdanie niz ty, poza tym przyznalbys sie, ze masz dysortografie - to nie koniec swiata, moja dziewczyna ma podobnie i jest swietna (ma krociutkie wlosy):P Popelniasz tez ogromny blad, prowadzisz dyskusje z osobami, ktore cie obrazaja, zauwaz, ze "lubie rower" nawrzucal ci ile wlezie, a ja na ciebie nie wyklinalem. Dodam tylko, ze zastanawiajace jest to, iz na swoim blogu nie masz ani jednego komentarza, nie zastanawia cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haircuter
Rogerek,osobiście nic do ciebie nie mam i bardzo mnie boli że mam tak głupi charakter iż wdaję się w dyskusję z negatywnie nastawionymi do mojego topika. Przykro mi bardzo że daję się sprowokować i zniżam się do poziomu "rowera",ale tak to bywa gdy tworzy się topik i zamiast sensownych wpisów czyta się o sobie takie rzeczy jak wypisujecie (chodzi mi i Gosie B, rowera i niektóre twoje wpisy). Jak już pisałem, ani wy mnie, ani ja was nie znam i nic o sobie nie wiemy więc tym bardziej śmieszą mnie obraźliwe texty pod moim adresem.Dodam że moje texty obrażające was są odwetem, choć piszę je bez przekonania bo jak tu dopiec komuś o kim nie ma się pojęcia. Dziwi mnie że robisz mi przytyki mając podobne "zboczenie" związane z włosami jak ja. Co do mojej kultury (jej braku)...zgadzam się że brak mi kultury gdy odpieram wasze bezpodstawne ataki, ale ten brak kultury widoczny jest po obu stronach. Jeśli chodzi o mijego bloga to cały pic polega na tym że wiele osób nie może odtworzyć zamieszczonych przezemnie filmów (ja sam mam z tym problem na jednym z komputerów, a na reszcie sprzętu filmy działają idealnie).Nie wiem o co chodzi z tymi filmikami. Jak widzisz mój blog jest kolejnym dowodem na idiotyzm bezpodstawnych zażutów o podszywanie się przezemnie pod różne osoby na moim topiku. Pomyśl chłopie, jaki był by sens zakładania topika i pisania samemu do siebie. Zgodnie z tym co piszecie powinienem zasypywać swojego bloga milionem pochwalnych komentarzy. Doczytałem się też że jakiś topik wiki to moja sprawka.Kolejny idiotyzm. Jak sam zauważyłeś nie tylko ja sadzę byki za które przepraszam, ale twoja dziewczyna ma ten sam ból i mimo to szanójesz ją. To że ktoś założył topik i sadzi byki jak ja, to jeszcze nie dowód że to moje dzieło. OK.Mam nadzieję że zakopiemy topór wojenny i skoro masz podobne zainteresowania (fetysz) związany z włosami, to może zamiast obrzucać się błotem i wytykać wady zrobimy coś pożytecznego i np.wymienimy się linkami do ciekawych stron www z filmami i fotkami dotyczącymi fryzjerstwa. Pozdrawiam. Adam. Ps.Mnie na prawdę nie sprawia przyjemności pisanie o kimkolwiek złych rzeczy, obrażanie kogokolwiek i wytykanie jego wad. Czytanie o sobie podobnych textów takrze nie należy do przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 6987
hej dzieki za odpowiedz.Problem tkwi w tym że od jakiegos czasu biore leki na prztluszczajace sie wlosy i nic nie przynosi rezultatu. Jesli chodzi o prostownice czy lakiery to nigdy ich nie uzywalam, dlatego pytam czy moze skrocenie wlosow by cos nie pomoglo.Nie boje sie zmian , a pzrede wszystkim mam dosc tlustych, nieswieoz wygladajacych wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusfon
artur lica znacie takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusfon
taki chłopiec mieszka z pijakami niewiem jak mu pomuc.szkoda mi go ma 8 lat a nie umie czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonulek
a ty haircutter nic nie odpowiedziales na moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałem. Wpis jest na 36 str. 16:34 Musiałaś go przeoczyć. Pozdrawiam! Wszystkim życzę wesołych świąt wielkanocnych i mokrego dyngusa!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusyznkaa9993
Hej:) Nio ok www.marrtaalbn.photoblog.pl Hellpp me :/ Adam jesli mzoesz to daj znac mi jak i co mam weslee brata w sb a w srode chce pujsc sciac chce jakos tak konce mocno wystrzepic co wy nato? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×