Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Ale ktoś tu błysnął głupotą!!!! \"Krótkie włosy szybciej się przetłuszczają\" Człowieku, ty czytaj swije texty zanim je gdziekolwiek wklejasz!! No większej bzdury nie słyszałem od lat!! Ostatni idiotyzm jaki mi ktoś chciał wcisnąć brzmiał jakoś tak: \"sąsiad miał rude dziecko i strzygł je za zero dopuki mu czarne włosy nie odrosły\". Twój tekst jest bliski pobicia tego idiotyzmu!! Może zapuść sobie włosy do pasa i zobacz sama jak to z tym przetłuszczaniem jest. Śmieszy mnie jak ktoś pisze coś choś nie ma pojęcia co napisał. Hehehe...Rany, normalnie chyba mi szwy popękały ze śmiechu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś tu błysnął głupotą!!!! \"Krótkie włosy szybciej się przetłuszczają\" Człowieku, ty czytaj swije texty zanim je gdziekolwiek wklejasz!! No większej bzdury nie słyszałem od lat!! Ostatni idiotyzm jaki mi ktoś chciał wcisnąć brzmiał jakoś tak: \"sąsiad miał rude dziecko i strzygł je za zero dopuki mu czarne włosy nie odrosły\". Twój tekst jest bliski pobicia tego idiotyzmu!! Może zapuść sobie włosy do pasa i zobacz sama jak to z tym przetłuszczaniem jest. Śmieszy mnie jak ktoś pisze coś choś nie ma pojęcia co napisał. Hehehe...Rany, normalnie chyba mi szwy popękały ze śmiechu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
ja ma krótkie włosy..takie około 5 cm....i bardzo dobrze w nich wyglądam...w długich wyglądam po prostu strasznie...kompletnie mi nie pasują....mój mąż też uważa ze w krótkich wyglądach super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
ja ma krótkie włosy..takie na około 5cm...i bardzo dobrze w nich wyglądach...w długich wyglądach koszmarnie,kompletnie mi nie pasują....mój mąż tez uwaza ze w krótkich wyglądam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master-blaster
chciałem wyjaśnić: odsłonięty kark jest bardzo fajnym trendem w modzie - i ostatnio jest bardzo popularny. To jest fakt. Wspomniana wyżej Monica Belluci - jest piękną kobietą, ale moim zdaniem ginie wśród gwiazd i gwiazdeczek, bo większość hollywoodzkich aktorek nosi dosyć długie włosy. Mi się podobają krótkie - i to raczej rzecz gustu. Przyszedł mi do głowy przykład Rihanny. myślę, że warto przeanalizować jej karierę - i zobaczyć, że to ona zdobyła wyróżnienie w jednym z czasopism za najpiękniejsze włosy. I to właśnie wtedy, gdy je ścięła. I wypromowała krótko wystrzyżony tył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do master blaster
heh, kolejny fryzjer z własnym pomysłem na fryzury wszytkich klientek, kup sobie takie urzadzonko co wszystkim te same fryzury robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że tu nie trzeba rzadnych specjalnych użądzeń do robienia fryzur, tylko luster dla niektórych kobiet. Kiedy widzę fryzury niektórych dziewczyn (że już o ciuchach nie wspomnę) poważnie zastanawiam się czy aby napewno znają takie coś jak lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że tu nie trzeba rzadnych specjalnych użądzeń do robienia fryzur, tylko luster dla niektórych kobiet. Kiedy widzę fryzury niektórych dziewczyn (że już o ciuchach nie wspomnę) poważnie zastanawiam się czy aby napewno znają takie coś jak lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
Monica Bellucci jest uważana za boginię i na pewno się wyróżnia wsród gwiazd i gwiazdeczek. Moim zdaniem to wlasnie Rihanna jest pospolitą gwiazdką choć zgadzam się, że ona wygląda lepiej w krótszych wlosach. Co do jej fryzury (pierwsza była chyba Victoria Bekham?) to cóż... połowa dziewczyn ma teraz ścięte w ten sposób wlosy. Więc skoro już mówimy o oryginalności to nie da się zaprzeczyć, że na ulicach rzadko widuje się długie, rozpuszczone wlosy. Natomiast bobów jest co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
Monica Bellucci jest uważana za boginię i na pewno się wyróżnia wsród gwiazd i gwiazdeczek. Moim zdaniem to wlasnie Rihanna jest pospolitą gwiazdką choć zgadzam się, że ona wygląda lepiej w krótszych wlosach. Co do jej fryzury (pierwsza była chyba Victoria Bekham?) to cóż... połowa dziewczyn ma teraz ścięte w ten sposób wlosy. Więc skoro już mówimy o oryginalności to nie da się zaprzeczyć, że na ulicach rzadko widuje się długie, rozpuszczone wlosy. Natomiast bobów jest co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętliczek pętliczek
DYLEMAT : czytajac Was podziwiam te dziewczyny ktore są zdolne do wielkiej zmiany dotyczacej włosów. ja od zawsze mialam włosy za łopatki/ do połowy pleców. ostatnio marzy mi się ZMIANA a dokładniej fryzura - dłuzsze z przodu , krotsze z tylu. napewno wiecie co mam na mysli, a do tej fryzury trzeba obciac włosy minimalnie do szyi. NIESTETY moja mama i chłopak nie wspierają mnie w tym pomysle. Oboje uparcie twierdza ze TAK WYGLADAM NAJLEPIEJ to jest najbardziej wygodne i bede zalować jak zetne. jestem w niemałej ROZTERCE~!~~ chce zmiany ale sie BOJE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętliczek pętliczek
DYLEMAT : czytajac Was podziwiam te dziewczyny ktore są zdolne do wielkiej zmiany dotyczacej włosów. ja od zawsze mialam włosy za łopatki/ do połowy pleców. ostatnio marzy mi się ZMIANA a dokładniej fryzura - dłuzsze z przodu , krotsze z tylu. napewno wiecie co mam na mysli, a do tej fryzury trzeba obciac włosy minimalnie do szyi. NIESTETY moja mama i chłopak nie wspierają mnie w tym pomysle. Oboje uparcie twierdza ze TAK WYGLADAM NAJLEPIEJ to jest najbardziej wygodne i bede zalować jak zetne. jestem w niemałej ROZTERCE~!~~ chce zmiany ale sie BOJE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętliczek pętliczek
DYLEMAT : czytajac Was podziwiam te dziewczyny ktore są zdolne do wielkiej zmiany dotyczacej włosów. ja od zawsze mialam włosy za łopatki/ do połowy pleców. ostatnio marzy mi się ZMIANA a dokładniej fryzura - dłuzsze z przodu , krotsze z tylu. napewno wiecie co mam na mysli, a do tej fryzury trzeba obciac włosy minimalnie do szyi. NIESTETY moja mama i chłopak nie wspierają mnie w tym pomysle. Oboje uparcie twierdza ze TAK WYGLADAM NAJLEPIEJ to jest najbardziej wygodne i bede zalować jak zetne. jestem w niemałej ROZTERCE~!~~ chce zmiany ale sie BOJE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotopiess
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy tutaj uparli sie, że jak długie włosy, to wsiowa switezianka, a jak którkie, to energiczna kobieta. Co to ma jedno z drugim wspólnego ? Różne są kobiety i różne rzeczy im siepodobają. I tez co to za idiotyczny pomysł, ze podobać sietrzeba partnerowi, a nie sobie. To mam chodzic w fryzurze, która mi sie nie podoba, w której moim zdaniem wygladam okropnie i za każdym razem, jak patrzęw lustro, mysle sobie "Boze jak ja wstrętnie wyglądam"? Atrakcyjność zaczyna sie w głowie. Jak kobieta uważa, że jest atrakcyjna, to chodzi dumna, wyprostowana, ładnie sięporusza. Jak do tego wybierze sobie fryzurę, w której jej zdaniem dobrze wyglada, to chyba nie moze wygladać źle. Dlaczego niby męski gust uwazacie za lepszy niz damski ? Mam kolezanki, które latami noszą długie włosy, jedna z nich np. jest lekarzem, tu jeździ, tam jeździ, na pewno nie mozna o niej powiedzieć, ze jest zakompleksioną kurką. Inna za to nosi krótkie włosy, zawsze obciete według najnowszej mody, a jest zakompleksioną myszką bez własnego zdania. To tez jeszcze inna para kaloszy - dlaczego niby histeryczne latanie za modą i obcinanie sobie włosów tylko i wyłącznie na najmodniejszy wzór ma świadczyć o przebojowosci ? Dla mnie to jest płyniecie z prądem i brak własnego zdania. Jedna moja kolezanka do chwilę ma nową fryzurę. Raz całkiem krótkie, potem długie bez grzywki, potem z grzywką, grzywka taka, śmaka, gładkie, poszarpane, raz blond, raz ciemne, za każdym razem jak ja widzę , wygląda totalnie inaczej niz poprzednio. Podoba mi sie to, uwazam, że nic nie postarza kobiety tak, jak taka sama od lat fryzura. Ale jak ktoś sie źle czuje we włosach innych nioż takie czy takie, to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnieTakI
amen. popieram. piękno zaczyna się w środku, nikt nam nie będzie mówił/sugerowała. Jeśli sam nie czujesz się piękna to nawet najmodniejsza fryzura tego nie zmieni. mało tego, będziesz wyglądać jak sztuczna lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Witam Miss06 jak masz taką samą jak na fotce to super ,nie wiem jak wygląda z przodu ,moja kiedyś miała podobną tylko boki krótkie ,ale ta wygląda niesamowicie ,popieram wybór ,a jakie miałaś przed obcięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Witam Miss06 jak masz taką samą jak na fotce to super ,nie wiem jak wygląda z przodu ,moja kiedyś miała podobną tylko boki krótkie ,ale ta wygląda niesamowicie ,popieram wybór ,a jakie miałaś przed obcięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss06
bez obrazy,ale wygladasz jak faccet:/ nie pasuje Ci.... może trzeba bylo do ramion zosawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss06
bez obrazy,ale wygladasz jak faccet:/ nie pasuje Ci.... może trzeba bylo do ramion zosawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss06
bez obrazy,ale wygladasz jak faccet:/ nie pasuje Ci.... może trzeba bylo do ramion zosawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizjanka
ja do tej pory mialam dlugie wlosy za lopatki. wycieniowane i wygladalo slicznie. ale chcialamm zeby odpoczely pozatym dalan nowy odcien brazu. skrocilam d zisiaj do ramion i nadal wygladam slicznie pomimo ze krotsze. aczkolwiek mam nadzieje ze do wesela na wrzesien odrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizjanka
ja do tej pory mialam dlugie wlosy za lopatki. wycieniowane i wygladalo slicznie. ale chcialamm zeby odpoczely pozatym dalan nowy odcien brazu. skrocilam d zisiaj do ramion i nadal wygladam slicznie pomimo ze krotsze. aczkolwiek mam nadzieje ze do wesela na wrzesien odrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizjanka
ja do tej pory mialam dlugie wlosy za lopatki. wycieniowane i wygladalo slicznie. ale chcialamm zeby odpoczely pozatym dalan nowy odcien brazu. skrocilam d zisiaj do ramion i nadal wygladam slicznie pomimo ze krotsze. aczkolwiek mam nadzieje ze do wesela na wrzesien odrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizjanka
ja do tej pory mialam dlugie wlosy za lopatki. wycieniowane i wygladalo slicznie. ale chcialamm zeby odpoczely pozatym dalan nowy odcien brazu. skrocilam d zisiaj do ramion i nadal wygladam slicznie pomimo ze krotsze. aczkolwiek mam nadzieje ze do wesela na wrzesien odrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Do miss 06 masz jakąś swoją fotkę bo tę co napisałaś to mia 87 już dawno dodała 134 dni temu chodzi mi po obcięciu bo piszesz na tej stronce w komentarzach że chcesz mieć taką fryzurkę jak na fotce a na topiku wypisujesz ze to ty u fryzjera ??????? coś tu nie rozumiem??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master-blaster
no właśnie. koleś, który pisze że jest Miss06 trochę chyba przesadził z fantazją ;) no trudno. ale podlinkowana fryzurka bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodzimiera
Mnie się ta fryzura z linku nic a nic nie podoba. Miałam raz taką, fryzjerka pusciła wodze fantazji i tak mnie opitoliła. Przez p[ół roku czułam się jak przygłup i cieszyłam sie, jak w końcu włosy odrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×