Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość pepik
trochę was dziewczyny nie rozumiem . Co wam do tego,że ktoś chce ściąć włosy to jego sprawa a wam ciul do tego . Jego włosy on decyduje. Wam może się to nie podobać, ale nie macie prawa na nikogo za to najeżdżać . Tak jakbym ja się kogoś czepiała że ktoś nie zjadł dzisiaj bułki rano tylko chleb to jest na podobnej zasadzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochata panienka
Fajny mam nick, co nie? :) A tak na serio - jako dziecko miałam włosy, aż za kolana. W szkole podstawowej bardzo mi przeszkadzały, bo wiadomo wuef, wieczorem odrabianie lekcji a nie mycie i suszenie godzinami kilometrowego warkcoza :p Ścięłam do ramion. Było super. Potem miałam rozne krotkie fryzury, w tym jeża. Potem zaczęłam zapuszczać. Teraz mam do pasa. Jak patrzę na zdjecia z przeszłosci to teraz wyglądam o wiele lepiej i przestałam szaleć :p Miałam w szkole koleżankę, która już jako prawie dorosła nosiła codziennie długi warkocz, kojarzyła się nam z szarą myszką, zakonnicą wręcz. Jak ścięła to od razu zaczęła wyglądać lepiej. Każdemu po prostu pasuje co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurettyn
no no... ludzie tu o fryzjerach mówią a ja w życiu ani jednemu swoje włosy w dłoń nie dałam... ciekawa jestem czy dużo na tym świecie jest 16 latek, które nigdy u fryzjera nie były...:P mam włosy do pasa+grzywka... nigdybym się nie odważyła je obciąć... kocham je i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham długie włosy
Laurettyn w takim razie jesteś zayebista xD , z wyglądu zapewne też xD Jesteś pierwszą dziewczyną jaką spotykam mającą już trochę latek co nigdy nie była u fryzjera. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny co nigdy nie były u fryzjera xD. Tak trzymać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Mb1111111(nie wiem ile tam tych 1). Przykro mi ale nie skorzystam z twojej oferty bo za bardzo cenie swoje piękne lśniące włosy do pupy xD . Po prostu dla mnie są cenniejsze. A pomóc mogę wysyłając esa na akcje charytatywną np. TVN nie jesteś sam itp. xD A ponieważ coraz mniej dziewczyn ma takie włosy to tylko brzmi jak akcja przeciw długowłosym. ;( Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb1111111
raczej przeciwko próżności ;) Twój wybór, twoja decyzja. ja sądzę, że to bardzo dobra akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
mb1111111 przynajmniej dzięki za zrozumienie. Chcę pozostać długowłosą pięknością , niż być straszydłem , chłopczycą lub z czymś nastroszonym na głowie , Pozdrówka. Wcale nie przeciwko próźności i z tym już się nie zgodzę , bo dbam o swoje piękne włosy , są dla mnie bardzo cenne i wszystkim się strasznie podobają . Uwielbiam gdy są rozwiewane swobodnie przez wiatr xD. Nie wyobrażam sobie żyć bez długich włosów.!!!! Pozdrawiam w szczególności długowłosą laurettyn xD. Heh ja mam 17 lat i też ani razu nie oddałam się w ręce fryzjera xD . W wieku 5 lat uciekłam tylko z fotela fryzjerskiego i już nigdy tam nie wróciłam , taka była moja jedyna wizyta w zakładzie fryzjerskim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
I znowu musze zareagować na te wpisy madre inaczej. mb11111, Ty się zastanów co mówisz. Progaram pomocy osobom po chemioterapii raczej nie namawia do ścinania , jest on skierowany do osób które już obcięły włosy. Chodzi o to, żeby nie leżały one w domu w szufladzie, tylko zastały przkazane na ten cel i to jest ok. Akcja jest świetna i jeżeli któraś dziewczyna ma taki obcięty warkocz, powinna go rzeczywiście przekazać. Ale nie bredź o próżności, bo skoro jesteś taką altruistką, to oddaj tym chorym na nowotwory przysłowiową ostatnią koszule na leki, na które często ich nie stać, a które są im z całym szacunkiem, są bardziej potrzebne niż peruki Nie zrobisz tego, prawda? chciaż to może komuś uratowałoby zycie. Ja też tak nie zrobię, Franciszek z Asyżu to był tylko jeden. Więc nie krytykuj dziewczyn, które nie obetną swoich długich włosów na peruki. Skoro już tu weszłam, to moich porachunków z Haircutterem ciąg dalszy. Kolejna jedyna słuszna prawda, powtarzana przez niego bez przerwy to, że krótkie włosy wyszczuplają. Wszyscy styliści na świecie twierdzą, że linie pionowe (a zatem także długie włosy, warkocze, długi koński ogon) wyszczuplaja i wysmuklają. Ale Adam wie lepiej. Bez komentarza. Szłam dzisiaj za dziewczyną, która, ujmę to ładnie, była dosyć szeroka w biodrach i nie była jakaś gruba, ale mocno zbudowana. Z tą sylwetka bardzo kontastowała malutka, krótko ostrzyżona głowa. O wiele szczuplej by wyglądała z włosami do ramion, optycznie powiekszającymi głowę, wtedy pupa wydawała by się dużo mniejsza. Rany, w co ja się wplatałam z tym portalem , co ja tu robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Nie oddałabym swoich włosów, mimo wszystko. Już wolałabym część swojej ranty zaoferować potrzebującym. Jestem z nimi zżyta, w końcu kilka lat już mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Ano, krótkie włosy podkreślają tylko szczupłe figury, muszę się ze średniowłosą zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
mb i 7 jedynek nie napisał że ta akcja dotyczy ścinania włosów. Raczej to zabrzmiało jak zetnij swoje włosy i przekaż je ;(. Średniowłosa i takasiakaiowaka dzieki za wsparcie. Jak wiadomo Adam zapewe pisze takie rzeczy bo uwielbia robić z długowłosych krótkowłose (taki jego fetysz). Być może przebyła teraz gdzieś z puklami ściętych włosów. Myśle że ta akcja skierowana jest do niego xD. Jestem szczupła , mam długie włosy one mnie jeszcze bardziej wyszczuplają xD. Faktycznie tak jest że optycznie długie włosy powodują że pupa staje sie mniejsza xD. Sama wole oddać im te 1000 zł czy ileśtam niż oddać swoje włosy warte tyle xD. Przynajmniej pieniądze poszły by na leczenie tych ludzi a nie na peruki dla juz wyleczonych, bo chorym raczej nie są potrzebne. Średniowłosa - Ty wyrażasz tutaj swoja słuszną opinię. Ja sama nie chcę by inne dziewczyny słuchały rad Adama( Haircuttera) , które są z palca wyssane (najłagodniejsze ujęcie sprawy), a potem wyglądały tak jak np. napisałaś o tej , którą spotkałaś. Nawet wiele szczupłych dziewczyn żałuje że scieły swoje włosy bo w długich było im lepiej np. moja koleżanka. Być może dlatego tutaj piszę xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Nie chcę by ktoś robił z moich włosów perułki(brrr). Są one dla mnie cenniejsze niż złoto( lata hodowania i przyzwyczajenie, codzienny trud itd). Zbyt bardzo je kocham xD. Pozdrówka i do usłyszenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Witajcie, Długowłosa17, jestem od Ciebie dychę starsza i powiem szczerze, że bardzo pozytywnie oceniam Twoje wpisy. Masz swoje zdanie, potrafisz go bronić logicznymi, konkretnymi argumentami. Można się z Tobą zgodzić lub nie, ale Twoja motywacja jest jasna. Z racji swojego wieku pozwolę sobie na radę: tak trzymaj Dziewczyno we wszystkich tematach, bo to jest jeden z kluczy do sukcesu we współczesnym świecie, a nie opitoleie sobie głowy na zapałkę, jak chce gospodarz tego topiku. Pozdrawiam Cię. A skoro jestem przy Adamie, to pora się rozprawić z jego kolejną prawdą objawioną: mieszkam w Warszawie i odkad weszłam na tę stronę obsesyjnie przygladam się fryzurom dziewczyn na ulicach. I zupełnie nie widze tych "świtezianek" z włosami do ud, kolan itp. Raz na kilka dni widzę włosy do pasa. I tak było tez kilka lat temu, bo włosy do kolan naprawdę zwracają uwagę i pamietałabym je. A z wpisów Adama wynika, że cała Warszawa wyglądała z tego powodu jak wieś. Wiec albo facet ma zwidy, albo świadomie konfabuluje, nie wiadomo w jakim celu. Jedno i drugie nie jest normalne. A teraz mam pytanie: nie tylko Adam ale i dużo wpisujacych się tutaj twierdzą, że włosy długości 2 cm u dziewczyny są sexy. Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Średiowłosa dzięki ;) .Widzę, że trzymasz ze mną xD. Choć jesteś o tę dychę starsza to mówisz to samo co ja xd , czyli bardziej doświadczona kobieta mnie popiera ;p. Ja też myślę, że trzeba pisać prawdę. muszę Ci powiedzieć że byłam niedaleko Warszawy( Ostrów Mazowiecka) i tam widziałam same pozytywne rzeczy ;) Młode dziewczyny 17 letnie z włosami prawie do pupy xD , a nawet 4 i 8 -latki z takimi włosami ;) Też cię serdecznie pozdrawiam i dzięki za słowa wsparcia , będę tak czynić dalej . Teraz także sie wypowiem na ten temat i postaram się odpowiedzieć dwoma słowami na Twoje pytanie xD. Dlaczego długie włosy u dziewczyn są sexy? Myślę że jest tylko jedno wytłumaczenie albo i 4 xD. 1.Faceci magą być innej orientacji xD 2.Dziewczyny mogą być innej orientacji i chcą być facetem w związki xd 3.Dziewczyna chce byc chłopakiem by nie odróźniać się od jakiejś szajki xD, 4.Robi to dla jakiegoś chlopaka co jej tak powiedział a na której jej zależy xD 5.Jest głupia być może xD 6.Reszty nie wiem, jak ktos wie niech dopisuje xD Osobiście dałam kosza każdemu memu facetowi do tej pory co powiedział , że cokolwiek na temat tego, że powinnam ściąc włosy choć trochę xD (było ich z 6 xD) Może z powodu moich pięknych włosów na mnie lecą , co jest ewenementem w mojej okolicy dość dużym xD, jak się im powie, że nigdy nie byłam u fryzjera to im gały świecą i szczena opada xD. Pozdrówka, i dzięki za wspacie średniowłosa. Mam nadzieję że jeszcze wiele mi doradzisz jako bardziej doświadczona osoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniania808080
Miałam włosy do pupy, bardzo ładne, proste, powiedziałabym 'jedwabiste'. Przez głupią zabawę w szkole (mam 15 lat) ktoś przylepił mi gumę do włosów. Nie dało jej się usunąć domowymi sposobami, więc pomyślałam, że to dobra okazja do ścięcia włosów. Fryzjerka ścięła mi wlosy do ramion. Strasznie mi się nie podobało. Zdecydowałam się wtebdy na 'boba'. Wyszło bardzo brzydko, tak chłopięco! Teraz mam włosy w najdłuższym miejscu do obojczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Już wiem jaki jest ten 7 xD. One myślą , że jak będą ogolone na zapałkę ( wyglądać jak zapałka) , to będą lepiej rozpalać facetów xD , co jest kompletną bzdurą ;p. Pewnie że tak będę trzymać. Nie pozwolę by jakiś nadęty fryzjer , czy tam jakiś bufon , zrobił mi na głowie swoją wizję. Nie chce wyglądać jak zapałką, albo mieć wygolone tu i tam (chyba, że chodzi o nogi i okolice bikini to jak najbardziej xD), a później wyć i ryć i pisać : po co to zrobiłam itd. Przeraża mnie w ogóle wizja używania maszynki do strzyżenia dziewczyn , a już na pewno mnie ( brrrrr) , aż drgawek dostaje na sama myśl xD. w necie znalazłam sen jakiejś także długowłosej o tym że snił jej się niby fryzjer co siadł jej na plecy jak spała i zaczął ją strzyc. Ona sie go zapytała, czy jest fryzjerem, a on na to że nie.Zapytała się go dlaczego to robi? . On na to że tak lubi. Zapytała sie go czy chce kasę , powiedział że tak. Dała mu i poszedł. Śniło jej się to 3 razy pod rząd (brrrrr). Jakby mi się coś takiego przyśniło to bym 15 razy z łóżka spadła i tyle samo razy sie obudziła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Aniania808080, to szokujące. Pozwolę sobie skomentować. Gdyby mi ktoś tak zrobił, to pewnie bym go ostro zjechała za to . Wszystkimi sposobami próbowałabym usunąć gumę. Najlepiej zamroziła bym ją z tym kawałkiem włosów i usunęła(o wiele łatwiej schodzi). Miałam dwie koleżanki. Jedna miała włosy prawie do pupy i ścieła sie na boba;( - okropieństwo. Taka gruba połać włosów od linii brody(około 3 cm grubości) i wygolony kark i jak ja to nazywam ciężka grzywka(czyli krótka i mocno zaakcentowana przed brwiami ok 1-2cm)Wyglądało jak drzewo ścięte stihlem ;\ (tył) , a w słońcu lśniły ostro zakończone końcówki po strzyżeniu (brrrr). Dużo lepiej jej bylo z długimi, potem je odhodowała(3 lata do linii bioder) ;). Drugą spotkał przykry los. Na lekcji jakiś tuman przywiązał ją do szkolnych schodów za jej długie włosy. Dało by sie odwiązać ale nikogo nie było. Wyszła dyrektorka i jej ciachnęła i kazała uciekać na lekcje ;\\\\ .Wściekłam sie na tą dyre bo koleżanka była smutna bardzo z tego co ją spotkało.Miałyśmy włosy prawie równej długości wtedy. No cóż od głupoli sie nie wyzwolimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEj17
Ja miałam piękne zdrowe grube i gęste włosy do połowy ud, niestety ścięłam je bo elektryzowały się, przeszkadzały mi na kibelku , a teraz żałuje, mam tak do połowy pleców trochę za łopatki, i teraz zapuszczam, na szczęście szybko mi rosną włosy ok 2 cm miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia kun
mam włosy do pupy a moja siostra do kolan.ja bardzo baje się obciąć moje włosy wiem że ładnie ifajnie wyglądam w takich do ramion.tak chce moja mama mnie obciąć a maja siostra karze zapuszczać. nie wiem co robić help!a teraz nie wiem co srobić z mom siostrą jej włosy strasznie jej wypadają a fryzjerka ostatnio obcieła jej 10 cm.a ja boje się ściąć bo ktoś mnie wyśmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I agree with średniowłasa
Ej xd. Ale się ostatnio dużo wpisów długowłosych pojawiłoxd , co mnie niezmiernie cieszy xp. olusia kun możesz spróbować dobrej odzywki, szczególnie do zniszczonych włosów, oraz praparatów wzmacniajacych skóre głowy i cebulki włosów. Jak wiadomo nie wszystkie włosy sa w tym sanym stadium(tylko 90% w fazie rośniecia). Przecietna długosc włosa dochodzi max do 2m xD.Mozesz spróbowac naturalnych sposobów na wzmocnienie włosów takze(jajko itp), odpowiednie mycie włosów i dbanie o nie np. tak jak to opisywał Shavingman bodajze na swojej stronie. niekoniecznie ścinac włosy bo nie zawsze je to wzmacnia (to raczej stereotyp). Mozliwe ze tu chodzi o jakas obciazalnosc cebulki ale nikt tego nie dowiódł jeszcze. Pzdrawiam wszystkie długowłose xD Jestem waszym fanem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia kun
dzieńki o pomoc tylko chadzi o mnie.nie wiem co mam zrobić mam włosy w okolicach pupy ale nie wie czy sciąć czy nie mama radzi śćąć a siostra nie.ładnei mi we włosach do brody ale ludzie będą się ze mnie śmiać. co robić.HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I Agree with średniowłosa
Ja juz napisałem w swojej notce tak jakby. Powiem to jeszcze raz. Na twoim miejscu olusia kun ja bym nie ścinał xD. Pewnie poprze mnie tu kilka długowłosych, które znają historie nt tego że ktoś ładnie wygląda w krótkich a później mu sie to nie podoba i taka dziewczyna żałuje ścięcia swych długich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerskie.com
Moim zdaniem liczy się przede wszystkim moda. Jeżeli panuje na dłuższe włosy,to wtedy większość dziewczyn nosi długie,jeśli na krótkie to każdy też takie nosi. Liczy się nasz gust oraz styl. Pozdrawiam www.Fryzjerskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim wygoda
dla mnie jest ważna mam gęste grube włosy i ich umycie i ułożenie zajmuje dużo czasu, więc lepiej aby były średniej długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia kun
bardzo dzieńkuje za pomac .macie racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb 11111
Mi się podobają krótkie fryzury (nie na zapałkę, choć pewnie niektórym paniom takie też pasuję). Bob z wygolonym karkiem fajny, taki mam gust i tyle. Chamskie wpisy długowłosej o tym, że takie fryzury podobają się: gejom lesbijkom głupim dziewczynom i przyklaskiwanie takim i podobnym wpisom jest niesmaczne. Gust to gust. Ładnym we wszystkim ładnie i tyle. Proponuję odrobinę tolerancji dla osób, które trochę inaczej patrzą niż wy. Mniej jadu!! po obu stronach (haircutter i Długowłosa - to przede wszystkim do was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
O proszę teraz tylko 5 jedynek xD. To była tylko propozycja a nie mówienie że tak jest. Mb 11111 - czytaj troszkę uważniej. Co do tego że ładnym ładnie we wszystkim to prawda , ale w ładniejszym jeszcze ładniej xD. Sugerujesz, że tu są jakieś strony? To nie jest żadna wojna ani walka, by tak było, a ja nie jestem niczyją rywalką xD Pozdrówka dla długowłosych xD! To jest jak z człowiekiem - łatwiej zabić trudniej ,, odchodować". Tak samo z włosami - Łatwiej ściąć trudniej pielęgnować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb11111
widać Długowłosa nie dała rady odpowiedzieć mi bez nawet drobne (dotyczącej pseudonimu) uszczypliwości. Ciekawe, czy zawsze taka złośliwa jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wege2000
Ja miałam włosy za tyłek jakoś i ścięłam 3 lata temu do łopatek i oczywiście byłam mega wkurzona, że fryzjerka nie zostawiła mi warkocza a byłby naprawdę długi! ale ona powiedziała, że to niemożliwe... później raz zcięłam i dalej zapuszczałam mając na celu ścięcie warkocza, zrobiłam to w domu wyszło bardzo ok, a warkocz jest mój ;-) Póżniej dbałam, żeby włosy mieć tak do ramion, no ale nie miałam czasu i urosły już trochę dłuższe więc wczoraj zdecydowałam się na radykalne cięcie, zrobiłam sobie boba tylko takiego krótkiego no i niby fajnie ale dziwnie się czuję ;-) Wygląda ciekawie, jak gwiazda filmowa, bo szczerze mówiąc mało kobiet i dziewcząt ma wystylizowane włosy, więc jest to cos fajnego, ale nie czuję się dziewczęco... więc nie wiem...zapuszczać, nie zapuszczać, ale leje chyba na to, mam 20 lat więc chcę sobie jeszcze poeksperymentować z fryzurami, a nie zapuszczać żeby być bardziej dziewczęca trudno, trochę boli, ale nic nie poradzę, bo fajnie jest się bawić wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×