Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość śreniowłosa
ponownie kontaktowałam sie z Adamem, chce doprowadzić do publicznej konfrontacji z nim ws. jego licznych teorii na temat ścinania włosów, trzymajcie kciuki, może sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Ja też czekam na jakąś konfrontacje ds jego poglądów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia Kun
Czemu was nie posuchałam obciełam i teraz badzo żałuje.Obciełam do brody .Bardzo żałuje.CAŁY CZAS RYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Cóż.Mogę jedynie współczuć.Miałyśmy włosy równej długości do czasu z postów które pisałaś.A że tak to sie skonczy to było wiadome.Swego czasu znajomy wymyslił piosenke na ten temat tzn. strzyzeniu długowłosej na krótkowłosa i jej odczuciach ale tylko mi i mojemu chłopakowi obecnemu ja zaprezentował i stało się z Tobą dokladnie to co tam napisał ;(. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda twoich włosów i Ciebie. Ja wspomnę ten n-ty raz że nigdy nie oddam się w ręce fryzjera ani fryzjerki xD nawet jakby mi oferowali dopłatę a nie cenę usługi xD. Teraz on proponuje właśnie przed taka drastyczną zmianą sprawdzić sobie fryzury w komputerowym dobieramiu fryzur xD a szkoda że w Polsce nie jejst to tak powszechne jeszcze jak w niektórych krajach ;( Wtedy nie byłoby płaczliwych dziewczyn. Swoją drogą co innego fryzura a co innego jej wykonanie xD. Dlatego nie zaryzykuje na pewno , pozdrowka dla długowłosych i dla Ciebie olusia ;) Trzymaj się będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 19 krakkkk
Witam mam na imie Karolina i bardzo dlugie wlosy do ud. Bardzo chcialabym je ściąc na krótko a poźniej dac sie ogolic maszynką. Wszystko przed kamerami i potencjalna widownia. Chciałabym za to otrzymać 5 tys złotych co pozwoliło bymi na oplacenie studiów na rok. Czy ktoś chciałby mi pomóc a przy okazji ściac , obejrzec moje dlugie ciemne wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolina 19 krakkkk mam pytanie czy to nie ściema czy zależy ci głównie na kasie czy na widowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie zależy ci na ogoleniu się i przy okazji zarobieniu pieniędzy czy ogolenie głowy to desperacja dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Nie no kolejny zwariowany pomysł. Przecież nie dostaniesz raczej az 5000 zł za to strzelam maksymalnie w 3500 - 4000 w zależności jeszcze od faktycznego stanu włosów może być i mniej. Czuje jakoś że to jest pomysł na zarobienie z nikąd 5000 zł. Ale to już jest straszna desperacja i wogóle. A właściwie to może i na tym o czym tu niektore piszą. Naprawde brak ci kasy? Nie wiem czy znajdziesz osobe która akurat aż za tyle kasy zechce to zrobić i to jeszcze przed kamerami.90masz jakieś wygórowane wymagania) Np Adam to robi to za darmo i daje włosy które można sprzedac chyba póżniej. Kiedys mój chłopak znalazł gdzieś że od 55 cm dają od 2500 więc Twoje muszą być zdrowe i mieć z 85 min cm by się nadawały. Moja mają 95cm(przed chwilą mierzone) i są do pośladków więc sądzę że masz tak z 1,15m licząc od samej góry.Ale pomyśl co inni powiedzą jak to zrobisz i jak się na studiach zdziwią ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEBLE VENUS
Zapraszam do zakupów w meblowym sklepie internetowym ,,Venus'' - NISKIE CENY! NOWE MODELE! Największy wybór stołów, krzeseł , mebli tapicerowanych , narożników, sof, kanap , hokerów,krzeseł tapicerowanych oraz włoskich , niesamowitych tapczaników dziecięcych oraz wielu innych mebli. ****** PRODUCENT *****NISKIE CENY **** SPRAWDZ***** http://venus-meble.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Dzisiaj tak myśląc doszłam do wnioski że te co chcą się strzyc maszynką wcale nie muszą się ścinać na krótko, bo mogą sobie np wygolić bok xD przy jednoczesnym pozostawieniu długich włosów xD i też przeżyją co to chciały xD (oczywiście nie w takim natężeniu ). Oczywiście jako osoba uwielbiająca długie włosy nie mogłam sie powstrzymać by tego nie napisać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Adam sie tu oczywiście nie pojawił, ale i tak chciałam podsumować: - neguję nastepujace teorie Adama dotyczace krótkich włosów (i innych spraw): 1. krótkie wyszczuplają - nieprawda, w wiekszości przypadków to dłuższe włosy wyszczuplają twarz, sylwetke moze nie zawsze, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka jest manipulacją, 2. odmładzają - rzecz gustu, mnie np. długie włosy kojarza się z młodą dziewczyną, a krótkie z babcia-emerytką, kolejna nieprawda, 3. są kobiece - bzdura totalna, jak moga być kobiece 2 cm włosy, w których dziewczyna jest podobna do chłopaka. Owszem, niektóre i łyse wygladaja kobieco, ale w długich włosach wygladały by znacznie bardziej kobieco, męski jeż na głowie z pewnością żadnej dziewczynie urody ani seksownosci nie dodaje. Przy tym Adam nie szanuje nawet tragedii, podpieranie się śp. Agatą Mróz jest też nieuczciwe, bo w krótkich wygladała istotnie kobieco, ale zdecydowanie bardziej kobieco w długich. Naprawde przepraszam, nie ja zaczęłam ten temat, 4. są dowodem przebojowości i nowoczesności - kolejna bzdura, wynika z tego, że wiekszość aktorek i modelek to staroświeckie, zakompleksione, niezdecydowane, niemodne osoby. A przecież im jeszcze bardziej niż innym dziewczynom zależy na pięknym wyglądzie, bo uroda to ich "warsztat pracy" 5. inteligentni, nowocześni faceci wolą krótkie włosy u kobiet - ta generelizacja jest bzdurą do potęgi, pewnie sa takie przypadki, wiekszości z nich jednak włosy 2 cm u dziewczyny kojarzą się chemioterapią i Oświecimem, co jest oczywiste i chyba niezachecające, 6. faceci lubiacy długie włosy kochaja te włosy a nie was - równie dobrze można powiedzieć o chłopaku, któremu podoba się łysa dziewczyna, że kocha ją za jej łysinę, 7 są wygodne - to zależy, rzeczywiście z suszeniem jest mniejszy problem (szczególnie jeżeli ktoś tak jak ja chodzi na basen, bo na suszenie w domu mam dobry patent) natomiast z układaniem i modelowaniem zdecydowanie wiekszy (zwłaszcza jeżeli ktoś tak jak ja nie lubi oklejać włosow żelami i piankami), 8. warszawskie ulice pełne świtezianek z włosami za tyłek - po prostu kłamstwo, inaczej tego nie da sie nazwać i dla porządku dodaję, że sprawa w realu nie istnieje, ale ja też nie lubię aż takich długich włosów (u młodych dziewczyn ew za pas są ok) 9. długie włosy sa oznaką niedbalstwa - rozumiem, że jak się je zetnie i wg Adama nie trzeba o nie troszczyć, to jest sie wtedy zadbanym. To może jeszcze bury dres, taki na którym nie znać brudu, nosić na okrągło? Co za bzdury: zaniedbane włosy mogą być zarówno długie jak i krótkie. Czy wypielęgnowane włosy do pasa świadczę o niedbalstwie, a krótkie przełuszczne i z odrostami o zadbaniu? Litości!!!! 10. a od kiedy to tak zachwalane przez Adama "biznesłumen" są symbolem kobiecości? To najczęściej singielki, zdaniem wiekszości facetów których znam, są to zimne, bezpłciowe istoty może i nowoczesne, ale nadają sie raczej do kontaktów zawodowych, a nie na partnerki życiowe, 11. dlaczego dziewczynom, które rozpaczają, że ścieły długie włosy Adam poleca psychiatrę? Włosy mogą być obcięte dobrze, ale dziewczyna, która to zrobiła (być może za namową nawiedzonego fryzjera, że są staroświeckie, zaniedbane itp), źle sie w nich czuje, nie podoba się sobie i na myśl, ile czasu zajmie jej odhodawanie włosów, chce jej się płakać. Dla mnie to zupełnie naturalna reakcja, a psychiatra to by się przydał komuś innemu. Nieżle, prawda? Mogłabym tak jeszcze długo Niewiele brakuje, żebym znalazła "100 manipulacji, żeby zachęcić do zwierzeń o ścinaniu długich włosów" ? Zastanówcie sie dziewczyny, bo cel tego cyrku jest oczywisty, pisałam o tym 6 pazdziernika. I to byłoby na tyle, cześć wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Zgadzam się z Tobą w 101 % nawet xD.Też dopowiem swoje do tych punktów xD 1.Krótkie wyszczuplają - bzdura do kwadratu xd. Długie wyszczuplają, a już w szczególności jak moje ciemne włosy xD. Puszystym dziewczynom napewno o wiele lepiej w długich choć ja do nich nie należe xD. 2.Odmładzaja - bzdura do kwadratu kolejna. To młode dziewczyny mają długie włosy zazwyczaj, potem ścinają nie wiedzieć czemu ;/ krótkie włosy to zawsze mi się z facetem lub kobietą z cechami charakteru faceta kojarza jakoś xd 3 Są kobiece. Jeśli wg Adama kobiece = męskie to ok. Dla mnie są po prostu albo wyrazem tego ze komuś nie zależy na dbaniu o włosy tylko na czasie czyli ktoś bardzo zajęty i to jeszcze tak ujmuje kobiecości . No litości . Co tu niektórzy za bajki piszą. jak pisałam ładnej w każdej fryzurze ładnie ale z długimi najładniej xD 4. Nowoczesnośc? co tu nowoczesnego? chyba tylko bezmyslnosc ogolonych i stosowanie nowoczenych sprzetów typu maszynka do golenia w celu wykonania takiej ohydy na głowie. ;o 5.nowoczesni i inteligentni faceci wola krótkowłose? - No nie to to juz jest 102% bzdura do n-tej potegi xD. Jesli to napisał Adam to wiedz Adamie że jestem z takim nowoczesnym fecetem w zwiazku i powiedział ze jestem najpiekniejsza i bardzo ceni ze jestem prawie jedyna długowłosa w okolicy . Powiedział tez ze nigdy nie bedzie z łysa babka xd 6.jesli chodzi ze kochaja te włosy to najpierw powiem ze to sa moje włosy i jesli kocja nawet je to i mnie za to ze je takie mam xd ja swoich nie zetne xdd 7.sa wygodne? bzdura totalna. problem z ułożeniem fryzury wiekszy i bardziej sie wywijaja po nocy xD 8.co to warszawy to nie ma tam aż tylu długowłosych ale co pocieszające to m.in w wyszkowie czy ostrowii mazowieckiej jest ich całkiem sporo(okolice wa-wy) 9.długie włosy są oznaka niedbalstwa? Niech sie zastanowi , ktoś kto to napisał.to krótkiowłose są bardziej niedbałe bo brak im czasu na pielegnacje i ścinaja aby sie pozbyc problemu xD jeśli juz rozstrzygać a tak to popieram średniowłosą. 10.Adam niech sam idzie tam co wysyła te co im swoja mądrość wpajął.To przez niego niektóre wyją ;\ pisałam o programach komputerowych. przydały by się w kazdym salonie nowoczesnym i w każdym.Nie byłoby nieporozumień wtedy i ryku bo doszłoby do kupy rozmyślen i odstąpień dłuowłosych od zminy fryzury. ale co innego toretycznie fryzura dana a co innego jakość wykonania.xd. Teraz tak jest że zdają tacy co strzyc nie potrafią i gubia pasmo pamięci xD(zaskoczeni że znam fryzjerstwo xD) Powinni zaostrzyć te egzaminy zawodowe na fryzjerów bo nieumiejętni zdają a później psują ładne włosy długowłosym i ryczą one. Sama zdałam zawodowy na 55% teoria i pisemna praktyka na 60% ( co prawda nie zaliczyłam ale niewiele zabrakło a pojęcia aż tak dużego nie mam xD) Też mogłabym w nieskończoność ale mi się nie chce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek440
Mi się podobają blondynki szatynki z włosami po kolana albo do kostek i takiej szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowwłosa_17
Marek440. Bardzo mi si podoba Twoje nastawienie ;) Za rok bedę mieć taki jak ci pasują xD ale na nieszczeście Twoje jestem zajęta xD Szukaj takich bo naprawde jest ich niewiele i jak widać juz sam fakt wypowiedzi marka świadczy o tym że Adam się pomylił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haircutter wreszcie oficjalnie
się przyznał, że jest zboczkiem, no proszę :) czytałam ten topic zaraz na jego początku, informowałam dziewczyny, że on się tym podnieca, że zakładał wcześniej wiele takich topów, on po chamsku zaprzeczał, głupiutkie dziewuszki opisywały mu historie swoich włosów, a on sobie konia pod to walił i obrażał wszystkich, którzy wprost o tym pisali. a tu proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haircutter wreszcie oficjalnie
swoją drogą JAK ktokolwiek może się nabrać na to: "Postanowiłem poświęcić temu zagadnieniu trochę miejsca na tworzonej właśnie przezemnie stronie www, a że fryzjerstwo to moja pasja chcę całą tą stronkę poświęcić wyłącznie jemu. Marzy mi się by zgromadzić 100 opowiadań autorstwa właśnie Waszego - kobiet które choć raz w życiu mjały takie bardzo długie włosy i nagle postanowiły się ich pozbyć. Jeśli więc mogłybyście poświęcić chwilkę i opisać mi jak to było, co lub kto was skłonił do tego kroku,jak wyglondało strzyżenie (czy fryzjer zciął wam warkocz czy zcinał rozpuszczone włosy ,czy wasze włosy wylondowały na podłodze czy są jako pamiątka w domowym sejfie , no i co czułyście gdy po latach chodowania długich ciężkich włosów nagle zobaczyłyście je przed sobą lub na podłodze salonu?)" Fryzjer prosi o szczegółowe opisy ścinania włosów? Po co to osobie interesującej się fryzjerstwem? Przecież że to pożywka dla fantazji seksualnych zboczka widać od razu. Naprawdę słaby jest poziom intelektualny naszego społeczeństwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowlosa_17
Tak on dokładnie wie jak to sie robi. Marzy mu sie poznać opinie dziewczyny i jej mysli ale po co to juz nie wiem. To tak jakby w salonie fryzjer przystawiał sie do laski np. podstawiając jej maszynkę tuż przed włosy długie i szepcząc z bliska do ucha powiedział. Powiedz mi mała co teraz czujesz xD.Wtedy to juz większość b uciekła tylko ulubienice golenia nie albo same położyłyby włosy na maszynce ( brrr) Mam i ja jak widać trochę fantazji ale to moja wyobraźnia xD. Dalej oficjalnie przyznaje się jako fanka długowłosych i sama takie będe mieć jeszcze dłuuugo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy moi... Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem że mile mnie zaskoczyliście podtrzymując temat. Średniowłosa mnie tu zapraszała, ale jakoś nie miałem czasu ani chęci na czytanie kolejnych inwektyw pod adresem moim i osób które mi w normalny sposób odpisywały na zadawane pytanie. Droga średniowłosa, ja się nie boję zmierzyć z pewnymi oszołomami którzy nie kumają prostego pytania które tkwi w tytule postu. Nie wmówisz mi że "normalni" ludzie mnie przerazili, bo wybacz, ale jak czytam wpisy "długowłosej17" to ręce mi opadają i na normalną mi ta osoba nie wygląda.Mieć pretensję do fundacji zbierającej ścięte włosy na peruki dla chorych na raka po chemio terapii, to już ostra przesada i oznaka totalnego odmóżdżenia. Właśnie o to chodzi by dać coś z siebie,nie koniecznie kasę (o którą takie jadowite oszołomy wietrzące wszędzie spisek i zboczenia zaraz by się martwili że nie poszła na ten cel co trzeba)... Pogadamy z długowłosą17 jak nie daj boże ją dotknie choroba i wylinieje po chemii... Powiem wam jedno... ja zadałem pytanie, kto chce niech na nie odpowiada, kto nie ma ochoty lub wietrzy tu spisek lub jakieś zboczenia, najlepiej niech śladem moherowych pisiorów założy sobie bloga i tam zgromadzi wokół swojego tematu wiernych przeciwników fryzjerstwa, strzyżenia czy golenia. Zapewniam że nie będę was tam odwiedzał. Bawcie się tu dobrze obrzucając się na wzajem błotem i wyzwiskami. Mnie to już przestało bawić, mam ważniejsze sprawy w życiu niż czytać wypociny flustratów którym wszystko się nie podoba bo nie jest po ich myśli. Bywajcie. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Zaraz zaraz i kto na kogo wrzuca. Drogi panie Adamie. Jakże miło dziękuje panu że od razu stałam sie oszołomką i osoba cierpiącą na raka. Po pierwsze to nie powinien pan mówić że napisze pan do mnie dopiero jak stracę włosy. Po drugie nie mam nic do zarzucenia fundacji zbierającej włosy a jedynie pisałam że nie będę z tego powodu ścinać włosów ale jak zauważysz napisałam też że gdybym miała warkocz obciętych włosów to bym go oddała, więc to nie jest do końca tak jak pan zrozumiał. Trzecia sprawa to taka że jakbym napisała że mam długie włosy i chce je ściąć na krótko to pan by sie mną zainteresował. Po czwarte to mózg posiadam. Po piąte powiedziałam że jakbym miała ścinać włosy specjalnie po to by je przekazać to wolałabym dać im kasę ale osobiście panie Adamie więc się ona nie ulotni . A za te kasę będą mogli nakupić więcej niż jedną perukę ( np 5000zł im dam). Po szóste nie masz szacunku do mnie traktując mnie jak zwierze pisząc że wylinieje nie daj boże( i to wtedy dopiero ze mną pogadasz).Po siódme nie jestem moherem ani przeciwniczką strzyżenia czy golenia. Po ósme frustrat pisze sie przez r a ścinają przez s. Pozdrówka i miłych dni życzę panu panie Adamie. ciekawe jak by to było gdyby pan sam na sam w Warszawie czy gdzieś tam pan ze mną porozmawiał na poważnie. Ale rozumiem dorosły mężczyzna i siedemnastolatka to w widzeniu ludzi nie byłoby normalne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraaabbbeeelll
hahahaha ale problemy!!! Co za różnica czy Adam wykorzystuje te historie do celow seksualnych???? Nawe jak tak TO CO?! Miłej zabawy... są gorsze fetysze ;) Ja zawsze tne zapuszczam tne zapuszczam itd :) Jutro chce zostac obcieta na chlopaka :D Już nie mogę się doczekac tego uczucia lekkosci, nowosci. Tego jak wracajac do domu bede sie ogladac w kazdejj szybie :), jak przymierze jakies zapomniane gigantyczne kolczyki :D Mam włosy do ramion... i to dla mnie tylko włosy... odrosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do długowłosej 17
Ojej, czytając Twój wpis mam wrażenie, że niestety czytanie ze zrozumieniem nie jest opanowane do perfekcji. Przeczytaj co wcześniej napisałaś, przeczytaj co ten cały Haircutter napisał, potem przeczytaj co mu odpisujesz, a jeśli nie załapałaś, że piszesz absurdalne rzeczy, a następnie się z nich wycofujesz i piszesz - że nic takiego nie napisałaś - to już niestety twój problem. Abstrahując od tego czy w głównym temacie tego wątku się z Tobą zgadzam czy nie, to duża część twoich wypowiedzi (zwłaszcza tych personalnych, bardzo brzydkich inwektyw) to jakiś stek bzdur i bełkot. Czasem mam wrażenie, że dla niektórych dostęp do internetu to największa krzywda jaką sobie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Panie anonimowy. Nie wmówisz mi że Adam napisał normalne rzeczy a w szczególności pod moim adresem, następnie ze zrozumieniem czytać umiem wiem co myślę i nie zaprzeczam temu co pisze.Po moim jednym poście w którym popełniłam gafe poprawiając go później tak piszesz że nie umiem czytać co napisałam.Za to bzdury to są co ty piszesz a nie moja opinia. Ja tez mam takie wrażenie jeśli chodzi o Twoja prawdę o dostępie do internetu szczególnie czytając Twoją wypowiedź. Pozdrówka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do długowłosej 17
No tak, typowe "odbijanie piłeczki" ale tego można się było po tobie spodziewać. Szkoda, że nie stać cię na jakiekolwiek argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Po pierwsze to może należałoby zwroty grzecznościowe z dużej litery pisać. Po drugie o jakie niby Ci argumenty chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
.... ale się porobiło.... To, że Długowłosa dziewczynka czasem w swoich wpisach jedzie po bandzie bez trzymanki jest kwestią temperamentu i młodego wieku. Ale ogólnie jej wypowiedzi są o lata świetlne bardziej rozsądne niż Pana Adama. Powracający jak bumerang temat peruk po chmioterapii: Adam, poco mącisz? Chyba osiągneliśmy tutaj konsensus, wszyscy (i Młoda też ) zgodzili się, że sprawa jet świetna i warto ja wspomóc słowem lub (w taki czy inny sposób) czynem. A skoro jestes taki wyrywny i krytykujesz innych, to czemu nie deklarujesz, że przeznaczysz na ten szczytny cel "skalpów" ze swojej kolekcji? Przecież podobno czasami warto dać coś od siebie, tak przynajmniej pisałeś. Dziewczynie wytykasz, że nie chce obciąć włosów, ale swoich zbiorów to poświęcisz... oj, coś chyba nieładnie... A nawiasem mówiąc, bądźmy realistami: bardziej potrzebna jest pomoc tym aktualnie chorym i najbardziej właśnie ta kasa. I co Ty masz za kolejny problem (poprzednie to długowłose switezianki i homoseksualiści) z tymi moheram, że wszedzie ich widzisz? Niech sobie grupka emerytek słucha swojego toruńskigo guru, jak im z tym dobrze. Kogo to obchodzi, kto się nimi interesuje? Nikomu tym krzywdy nie robią... A to, że forum odbiega od wyznaczonego tematu jest w najwiekszym stopniu wynikiem Twoich bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Dla jasności do Ciebie i do innych: nie krytukuje Twoich upodobań (chociaż oczywiście mi się nie podobają) tylko Twoją fałszywą ideologię. Merytorycznej odpowiedzi na żadną z moich kwestii się nie doczekałam i pewnie się już nie doczekam, bo myślę, że więcej się tu nie pojawisz, chociaż zastanawiające jest to, że 5 lat to forum Cię pasjonowało, a teraz nagle masz bardziej interesujące sprawy. mimo wszystko zapraszam Cię Adamie do dyskusji, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Dziękuję Ci średniowłosa za pomoc w wyrażeniu sedna sprawy, nie mam aż tyle cierpliwości i aż takiej inwencji aktualnie. Jeżeli to pisał Adam o czym nie jestem przekonana, to zapewne oberwałam za tekst o tym, że nie jestem przeciwniczką strzyżenia czy golenia. To oczywiście nadinterpretacja osób czytających ten wątek. Tu chodzi o strzyżenie czy golenie , nawet długowłosych, ale w pełni świadomych swojej decyzji i przede wszystkim nie wbrew ich woli. I temu nie jestem przeciwna. A ogłupiające teorie pana Adama wprowadzają w błąd długowłose, które po prostu płaczą po ostrzyżeniu i dowiadują się za późno że zostały wprowadzone w błąd. Dopiero tutaj jestem temu przeciwna, czyli nie lubię jak długowłose zostają wprowadzone w błąd. Dochodzi tutaj nawet manipulacja nimi poprzez zastosowanie obraźliwych czy staroświeckich stwierdzeń. Pisząc np świtezianki czy to że długowłose nie dbają o włosy, lub że krótkie wyszczuplają lub są modniejsze, doprowadza do desperacji długowłosych o słabej psychice i determinuje ich strzyżenie na czym mu zależy( i to zazwyczaj drastyczne aby nie uchodzić za świteziankę czy niezadbaną) To jest dopiero kompletny stek bzdur, bo potem te długowłose, o słabszej psychice dokonują tego , ulegają temu i płaczą bo nie mogą już cofnąć czasu. To chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci "Średniowłosa" za zaproszenie do wpisywania się na moim poście. Kolejny raz muszę cię zmartwić bo znowu jesteś w błędzie. Wyobraź sobie że ten fałszywy chamski fetyszysta za jakiego mnie uważasz wysłał już sporą część swojej "kolekcji" na podobne akcje (Locks of Love, Hair for Kids Program, itp) zanim jeszcze w Polsce ktokolwiek o tym pomyślał. Rację masz tylko w tym że nie zamierzam się tu zbyt często pojawiać, bo wystarczy zajrzeć raz na pół roku, i z góry wiem co tu przeczytam... Same wybitne osobowości plują tu jadem i zieją nienawiścią, bo mimo iż temat was gorszy, poglądy autora się nie podobają, i każdy z innym niż wasze zdaniem to zboczeniec, cham i prostak, ale tkwicie tu i piszecie te swoje genialne teorie spiskowe jak to zboczony haircutter czyta wpisy o ścinaniu włosów i wali konia w domowym zaciszu... Nic o mnie nie wiecie, pojęcia nie macie po co mi te "100 powodów", ale opinię o mnie już macie, etykietkę przypieliście. I po co ja mam z wami dyskutować, o czym...?? Pozdrawiam i życzę udanego weekendu przy klawiaturze. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Wie Pan. Trochę pana rozumiem. Ale tak jest jak Pan mi napisał że ja nie przekazuje włosów. Ale niby skąd mam je wziąć. Pan ma kolekcje i część oddaje. To dobrze. Ja pomagam wspierając fundacje pieniężnie bo nie mam takiej kolekcji z której mogłabym coś przekazać. Moją jedyną kolekcją jest pena ilość gotówki z której część mogę przekazać. A później jeszcze obrywam za przekazywanie kasy a nie czegoś czego w stanie nie jestem oddać. Moje włosy mam na głowie i mi pasują i są potrzebne. Jestem do nich przywiązana. Nigdy nie byłam u fryzjera i nie zamierzam być. Gdybym posiadała taka kolekcję jak pan też bym ją przekazała. I jak teraz Pan widzi wcale niczym się od Pana nie różnię oprócz wieku, płci i braku kolekcji włosów. I chyba definitywnie osiągnęliśmy wszyscy kompromis. Być może i Pan w niektórych miejscach sie pomylił jak ja w jednym i wszystko to Panu teraz zostaje wytknięte i nadinterpretowane na niekorzyść jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga "Długowłosa 17), ja nigdy nie twierdziłem że jestem nieomylny. Mylę się jak wszyscy, czasem mnie emocje ponoszą za co przepraszam, ale irytują mnie wpisy co niektórych, którzy nic o mnie nie wiedzą, nie znają mnie (bo i skąd), ale knują spiski i intrygi, plują jadem i zieją nienawiścią, wymyślają dziwne historie o zboczeńcu co się podnieca opowiadaniami internautów o ścinaniu włosów... Co bym na to nie odpisał będzie źle bo zawsze trafi się jakiś osioł z nowym debilnym pomysłem i chęcią konfrontacji moich teorii i jego. Właśnie dla tego tak rzadko ostatnimi czasy tu zaglądam... już się naczytałem wszech wiedzących laików i teoretyków którzy zjedli zęby na fryzjerstwie i włosach (szkoda że tylko na swoich włosach bo temat fryzjerstwa znają z perspektywy klienta salonu). Nie chcę tu nikogo obrażać i obrzucać inwektywami, ale sama widzisz że zacząłem temat kulturalnie i liczyłem na poważną rozmowę, a wyszło jak wyszło... atakowane i zranione zwierzę zazwyczaj się broni... tak więc może i po chamsku, ale starałem się odeprzeć chamskie przycinki i teorie spiskowe. Pozdrawiam i liczę na zrozumienie. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×