Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

dla mnie nie ma w tym wszystkim nic dziwnego ani excytujacego nie mam nic przeciko prostytucji nic mnie w zyciu nie dziwi ,wkurza mnie rylko ze ja od swoich pieniedzy musze placic podatki a prostytutki nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamar
Jesteście żałośni...zjechać dziewczynę... a ja was wszystkich olewam, ja często kocham się z roznymi facetami, a cena jest wysoka...jednego dżgnęlam w nogę, drugiemu zdrapałam skore z plecow...ale dalej chca mnie, sa uzaleznieni, kochaja mnie i potrzebuja, a ja mam ich za smiecie, ktore sa tylko kieszenia...załoze sie, ze wielu z was facetow, marzy o takiej dziewczynie jak ja...ja UZALEZNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekwencja ale co z tego że nie płaci podatku ? I tak troche popycha gospodarke bo idzie i kupi buty i interes się kręci. O !!!! A jakby nie miała kasy to nawet by butów nie kupiła i znów jakiś sklepikarz by narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo do podatku sie przyczepił ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!! Hyhy W prosty sposób mu wytłumaczyłam ze cos tam jednak dla gospoodarki robisz ;) hihi Mogę zapytać czy na cos szczególnego odkładasz pieniążki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedz jakie kupiłas te butki bo ja bardzo lubię buty. Hyhy dziś też sobie kupiłam. Napędzam tym gospodarkę hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieralam na poczatku na Opla Tigre ale jak juz na niego uzbieralam to sie rozmyslilam. Narazie odkladam. Najnowsza moja inwestycja jest kurs jezyka niemieckiego (tysiac zł.) i mam zamiar kupic teraz ten program Sita...nie wiem tylko czy warto...A poza tym to wynajmuje sobie fajne mieszkanie we wroclawiu bo to sliczne miasto i jak tylko moge to tam jezdze. Moze kiedys kupie to mieszkanie ale narazie nie wiem czy chce zostac w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erice
hmmm..., no wiecie, nie wiem, co o tym wszystkim myslec. dziewczyna niby kulturalna i wie, co pisze... troche mlodziutka, co? ale... luksusowa sory, ale ty musisz byc chyba bardzo samotna, co? zyjesz w klamstwie, jakby na to nie patrzec, masz tylko kilka kolezanek, ktore wiedza i akceptuja to, co robisz. rodzice nie wiedza i lepiej , zeby sie nie dowiedzieli. masz odwage wystepowac tu na forum i nawet mam wrazenie, ze czujesz sie LEPSZA od wielu z nas, bo... DUZO ZARABIASZ? to chyba nie chodzi o to, co robisz, ale do czego dazysz... gacie za 400? stanik za 600? chcesz nam zaimponowac drogimi butami, 4tysiacami zarobionymi w jedna noc? klientem, ktory zabil czlowieka (a ty jestes tak wyrozumiala, ze ci to nie przeszkadza?). osobowosc borderline? niech zgadne, nie uznajesz autorytetow i nie zadajesz sobie pytan typu co jest sensem zycia;-) chyba ze dojdziesz do wniosku, ze forsa to wszystko, czego potrzebujesz do szczescia. szybko i przyjemnie zarobiona... a co wy o tym myslicie? bardzo mnioe to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miłej nauki. A mieszkanko jakbyś kupiła było by super zapłaciłabys 15 % podatku !!! Jak by te 15 % ruszyło gospodare !!! hihihihih No coś czuję ze plany na wyjazd za granice wiążą sie z planami lepszej posady ;) Ale żal by było jakbyś miała w innym państwie wydawac kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kozaczki to jest to. A jeszce mam jedno pytanko. CZemu faceci Cię wynajmuja ??? Mają zóny i co ?? nie są z nimi szcęśliwi ?? Czy to nie są czasami jakieś układy małzeńskie związane z kasą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje sie lepsza od nikogo z Was, skad takie pomysly??? Ja sie tu wcale nie wymadrzam w zaden sposob, od 2 tygodni jak mi sie nudzilo to siedzialam w domu ogladajac seriale (juz nawet modana sukces mnie wciagnela) a teraz nagle odkrylam to forum i czasszybciej leci. Nie wywyzszam sie tu, nie patrze na ludzi z gory tylko dlatego ze maja mniej kasy, rozumiem osoby ktore nie widza w tym co robie nic dobrego ale nie chce byc oceniana a przynajmniej wyzywana... Samotna czy jestem...? Nie wiem, niczego mi nie brakuje wiec chyba nie (mam na mysli ludzi a nie kase), lubie spedzac czas sama...Jestem troche egoistka a jak ide gdzies sama to od poczatku do konca decyduje co bede robic, co zjem itd... Tak sobie zyje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju ojeju
kozaczki powiadasz...jesteśmy urzeczone... :) Ależ ty jesteś luksusowa dziwka, no n o no .....A tak powżniej to zastanawia mnie po co takiej "osobie" poświęcacie tyle uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, powodow jest pelno dlaczego sie ze mna spotykaja, muszeteraz leciec do miasta ale bede za jakies 2 godzinki to napisze o takich \"najlepszych\" powodach i przypadkach. Dzis calydzien i noc wolna to mozemy sobie pogadac do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko... lepeij ze robi to co lubi ma za to dobrą kase i zyje na wysokim poziomie. Lepiej robic co sie lubi niz pracować za 100 w pracy której się nie cierpi i narzekać każdego dnia ze trzeba do niej wstać. Napisz jeszcze coś fajnego. Bo ogólnei to fajnei gadasz i dlatego mnie tak wciągnęła ta rozmowa temat jak dla mnei obcy ale co tam ja uwielbiam słuchać ludzi co mają coś mądrego do powiedzenia. Opowiedz moze coś o jakimś facecie albo coś :) Pisz o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Kurestwo to w końcu najstarszy zawód świata i lepiej żeby kobiety zarabiały na tym tyle co Luksusowa niż tyle co tirówy. Ciekawi mnie bardzo twoja relacja z rodzicami. Oni naprawdę nie widzą, że masz dużo kaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialo biale
A rodzicom co powiesz jak wynajmiesz mieszkanie we Wroclawiu? Jak widza na twoich nogach nowe buty, czy tam szmatki to nie widza? Czy nie chca widziec? Bo mozliwe ze cos tam podejrzewaja..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erice
luksusowa, piszesz, ze ci dobrze ze soba - ok. ja jednak odnosze wrazenie, ze przynajmniej na tym forum jestes bardzo... "powierzchowna". kozaczki, ladne mieszkanko... (twoj wybor, nie rzucam kamieniami), a co widzisz, jak spojrzysz glebiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplet
pamietajcie ze moralnosc jest wzgledna, osobiscie mam nadzieje ze kiedys bedzie mnie stac na jakas "luksusowa" :), ot jakos nigdy nie poznalem dziewczyny ktora by chciala sie ze mna od razu kochac, wszystkie to albo sie zakochują albo nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
Ale wy jestescie naiwni - luksusowa dziwka was prowokuje! założe sie ze to wszystko sobie wymysliła i pewnie żadną dziwką nie jest (choć pewnie marzy sie jej ) jestem ciekawa czy wogóle spotka sie ze malenką co niby tez chciała zostac dziwką - szczerze w to wątpie. nie podniecajcie sie tym tak, bo na tym forum różni bajkopisarze siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
Polukierowana a ty co? stałaś sie obrończynią luksusowej dziwki? strzelasz taką wazelinę ze sie niedobrze robi, myślisz ze ci nasz domniemana dziwka załatwi jakiś etat heh przykra jestes kobieto, jeszcze bardziej przykra niz sama "luksusowa" (o ile to nie ona sie podszywa w przerwach mody na sukces)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o jej rodziców, to mam wrażenie, że jakoś nie bardzo interesują się życiem swojej córki. Gdyby moje dziecko studiowało (nota bene za moje pieniądze) i oprócz tego wynajmowało samodzielnie mieszkanie, miało dużo drogich rzeczy, wyjeżdżało na wakacje Bóg wie z kim, to jestem pewna, że wzbudziłoby to moje podejrzenia. Skoro rodzice \"luksusowej\" o nic nie pytają, nieczego nie podejrzewają, to znaczy, że nie mają z nia dobrego kontaktu; ba, może nie mają z nią żadnego kontaktu. A tak ogólnie: smutne to bardzo wszystko, nie uważacie, że \"luksusowa\" to biedna dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!\\ Posłuchaj gdybym chciała etat to bym to napsiałą a widzisz gdzies zebym coś takiego napisała ?? Napisałam dokłądnie :godzina 14:31 \" ...dlatego mnie tak wciągnęła ta rozmowa temat jak dla mnei obcy ale co tam ja uwielbiam słuchać ludzi co mają coś mądrego do powiedzenia... \" WIęc uważaj sobie. Bo ja Cię nie obrażam. Zauważ ze moja rozmowa z nia zeszła na całkiem inny temat. Żartowałyśmy sobie z pewnych spraw. A jajestem osoba uniwersalną i globalną i lubie słuchać o wszystkim. Opowiadania dziwek , opowisći o kolejnym wypitym jabolu menela, o kazaniu księdza Marinaa, no wybacz że traktuję wszystkich równo. Taka sie juz urodziłam . Miłego dnia ci życze !! :I więcej uśmiechu :))) Bo raczej sama złośc na twoich ustach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju ojeju
pewnie ta polukierowna czy jak jej tam to zwykły kaszalot, który kręci się wokół (jej zdaniem) pięknisi. Robi tzw chórek. Często się to spotyka zwłaszcza u byle jakich debilek bez charakteru. Jest tak płytka, że imponuje jej styl zycia jaki wiedzie ta pożal sie boże, luksusowa kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
Polukierowana rzeczywiście luksusowa mówi same MĄDRE RZECZY hehehe słuchaj może sie czegoś nauczysz skoro tak cie wciąga ten temat. i na przyszłość nie bądz taka naiwna i nie wierz ze wszystko co ci mówią. ja radze by wiekszosc wypowiadajacych sie na tym topiku nabrała dystansu do wypowiedzi "luksusowej" bo moga byc one najprawdopodbniej ZMYŚLONE. nie wierze by jakas luksusowa dziwka nudziła sie do tego stopnia by wypowiadała sie na forum...hehe nie bądz frajerką polukierowana i lepiej zajmij sie czytaniem książek jak chcesz coś mądrego usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo OJEJ OJEJ co to jest kaszalot ?? Bo do tego chyba jestem głupia. Daruj sobie, bo nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju ojeju
"uniwersalna i globalna" hehehhehe pewnie też ogólnodostępna jak jej "idolka" luksusowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolig
tu na kafe sa same lulsusowe i dotego jeszcze wyrafinowane !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×