Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ALE TAK SA WYRAZONA MOJA PODZIEKOWANIA DO CIEBIE KACZULKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pewnie kafeteria coś się przycieła,a ty nacisłąś kilka razy wyślij i tym sposonem powsała stronka cała dla mnie hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w wojsku można mieć komórkę, a odwiedziny. To zależy od jednostki. Ja do moich kumpli jeździłam w niedzielę, ale różnie bywa. Dostałam wreszcie kulke Lady Speed Stick do przetestowania. Musieli mi druga wysłać, bo poprzednia nie doszła. Ma bardzo ładny zapach. I próbki z DuWop: błyszczyk do ust bezbarwany, fluid, kremik, odżywka do włosów i rąk,błyszczyk do ust kolorowy. Wszystko w tycich ampułkach, więc do jednorazowego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Dzieczyny :D ale jestem zadowolona hehehe była dziś u mnie listonoszka (musialam schodzic na dol bo by sie w skrzynce nie zmiescilo)a wiec dostalam przesylke z : - naturell ( notes,katalog,dlugopis) - ambasady słowenii -konsulatu Wielkiej Brytanii - biura turystycznego \" Zawadzkie \" - biura turystycznego \" Zakopane \" - ambasady Urugwaju - ambasady RPA - ambasady Peru - ambasady Austii ( strasznie sie ciesze) - ambasady Portugalii ( tez strasznie sie ciesze ,bo to wypasione :D) no i jeszcze kartke od przyjaciolki z Turcji :D nom i to tyle :D normalnie dzis piekny day mimo ze nie ma slonca :(:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liguuuuuuuu
Wir haben ihre Nachricht erhalten und werden uns baldmöglichst mit Ihnen in Verbindung setzen. Bardzo proszę kto zna niemiecki i mi przetłumaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie papaja
moglabys podac tamten link od zakochanej podobno jestes taka fajna babeczka. Czyzbys sie obawiala ze sama nie dostaniesz? Wolasz o nowe adresy, a sama tamtego nie chcesz podac.Oj nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka
pomóżcie proszę co mam wpisać w okienko poczta przy zamawianiu katalogu firanek wisan bo bez tego formularza nie wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja
prosiłam o to sama przed chwilką ------> papaje, ale narazie cisza.... masz racje pisząć że wola o nowe adresy a sama tym co dostała nie chce sie dzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja wiesz co....
fajne masz babaelki :D TAK BARDZO CIE LUBIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Papaja być może wyjechała lub jej nie ma przy komputerze, a ty ją bezczelnie nachodzisz. Bronię jej, gdyż sama dostałam te emaile od zakochanej. My nie posiadamy prawa do publikowania ich. Kto się ze mną zgodzi????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duwop
jaki jest e-mail do duwopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka
ja jak do tej pory dostałam 18 przesyłek: poradnik kobiece dni bez bólu ulotki z Herbapolu próbki z Mincera próbki z bielendy próbki z kolastyny gadzety z nutrici, hipp, brio, naturell,netia itaka- katalog przewodniki o Portugalii, Meksyku, Słowenii, Austrii próbki ze Stiefel gazeta Beauty forum Katalog Domów to chyba wszystko jak do tej pory a meile zaczęłam wysyłać pod koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie zgodzę
Myślę że to nie chodzi o prawo do publikowania, tylko o to że boicie się że nie otrzymacie ich same. Jak sam nazwa wskazuję to jedt forum wymiany myśli et. My Was tylko prosimy o podzielenie się, a co Wy zrobicie - to już pzostawiam Wam samym do przemyślenia. Tylko zastanawiające jest to, że wciąż same się o coś pytacie, bo po to jets właśnie to forum i ja Wam tego nie zarzucam, dlateg i my pytamy. Przemyślci to.... Papaja mam nadziję, że nas nie zawiedziesz P.S, Tylko bez kłótni proszę i buziaczki na zgodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
to nie sa dane osobowe. Zastanow sie co piszesz. Wedlug ciebie jak podajemy adersy firm to pytamy je o zgode na publikacje hahaha to to bylo. Udalo sie. Moglas od razu napisac ze nie chcesz podac tych adresow i juz a nie z takim czyms wyskakujesz. papaja jest i nie wyjechala bo co chwile cos pisze teraz tylko nagle zamilkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Adwokatka -> ja Ciebie popieram ;) to ze dostalo sie adres lub znalazlo to nie znaczy ze 3ba go od razu tu podawac bo moze wyjsc cos takiego jak z Diorem ze wszyscy sie rzucili i w efekcie nikomu nie poslali :( a poza tym co za problem rzucic w google nazwe firmy ...metoda prob i bledow w koncu sie znajdzie to co sie chcialo ...i nie ochrzaniac papaji bo to rowna babka ...i wogole nie zaczynajcie tu zas klotni bo wyjdzie to co ostatnio ;/ a juz tu zaczyna powoli znow byc dobrze ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka
nie wiem czy dobrze ale w pole poczta przy zamawianiu katalogu firanek wpisałam poczta polska i udało się wysłać formularz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo papaji
napisałam posta z zapytaniem do papaji a po kilku minutach papaja odpoweidziała ale na innego posta, czyli miała włłaczonego kompa.... poza tym papaja prosi każdą osobe o info co dostali od kogo itp itd...\ wiec nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 adres to Duwopa byl podawany pare stron temu a poza tym nie rzucajcie sie tak na to bo w efekcie nikt nie dostanie ,poczekajcie z 2-3 dni i dopiero poslijcie ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Co do papaij nie wiem co ona teraz robi i czemu w takim razie nie odpisuje:). Niech powie co o tym yśli i nie boi się własnego zdania!!!!!! Dzięki Jenny_Aniołku, że mnie popierasz:). Te adresy może opublikować tylko i wyłącznie zakochanaaaa, jeżeli będzie chciała:). Nie kłóćmy się już więcej!!! 🌼 🌼 🌼 Osoba, która pisała "do papaji" i inne nicki tego typu to pewnie osoba spod stałego nicku, która nie chce szargać sobie dobrego imienia:D. Mam nadzieeję, ze mnie rozumiecie. Obrałam takie stanoisko w tej sprawie, gdyż sama otrzymałam od zakochanejj adresiki:). A to dla niej :) 🌼. I dla innych :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
po jaka cholere sie chwalicie ze dostalyscie te adresy Teraz te ktore ich nie dostaly pewnie szlak trafia bo nawet naza firmy nie zostala podana ale te ktore dostaly te linki oczywiscie ich nie podadza.I przestancie pisac kity ze tylko zakochana ma prawo je publikowac bo to jest smieszne i kompletna bzdura kolejan wymowka zebyscie wy nie musialy podawac moze faktycznie skonczmy z podawanie sobie linkow bo te sepy tylko brac chca a dawac zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Adwokatka -> w sprawie tych osob o nie stalych nickach tez Cie popieram pewnie ktos nie chce sie ujawnic a \" adwokatka\" to Twoj nick ktorego uzywasz all time czy masz jakis inny staly ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 do tej kreski -> a czy Ty podalas jakies adresy na tym forum ??? bo mi sie zdaje ze nie ,wiec nie nazywaj nas sepami bo sama jestes sepem ktory czeka tylko na gotowe ,a co do sprawy z papaja moze serio nie ma jej przy kompie i nie ma wam jak podac chocby nazwy a poza tym czy nie umiecie poczekac troche ,poprosilyscie o adres i jak wroci to moze poda czy wy wszystko musicie miec od razu ?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski. Jeśli o mnie chodzi to znacie moje stanowisko z kłótni między mną, a zakochaną. Nic dodać nic ująć. Papaje bardzo lubię i mam nadzieję, że wkrótce się odezwie i napisze coś w tej sprawie, bo za chwilę ją tu zlinczujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne z czego się cieszę to, że tym razem nie ja jetem uczestniczką kłótni:) Po dwóch ostatnich mam nadzieję, ze wszelkie \"zadziory\" dadzą mi spokój:) Pozdrówka i poczekajmy na papaje niech dziewczyna ma szansę się obronić. Buźka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki!! mimo ,ze jestem tu nowa to jednak \'bywam\" tu czasem z Wami, ze tak powiem towarzysko... i zauwazylam , ze co jakis czas atmosfere tego forum musi oczyscic jakas burza bo inaczej nie da rady;) ale jak juz przejdzie takowa to milo jest i fajowo:D pozdrooffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a ja juz sie nie wtracam w te sprawy ale czasem nie idzie tego czytac ,niekiedy tej bezsensownej gadki no ale co zrobic ,zmykam sobie na filmik a Wy sie tu nie pokloćcie i czekajcie na szczesliwe rozwiazanie hehe pOzdro dla Wszystkich Stałych i Nowych :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam! wlasnie wysylalam kilka maili z prosba o gadzety do roznistych firm... mam nadzieje ze cosik dostane. dam znac :) dzis przyszla do mnie paczka z naturell i notesik z netii. fajnie :) 3majcie sie. pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) jak wasze skrzynki??? ja dostałam własnie od firmy MAVALA z francji 6 pilniczków do paznokci i książeczkę o manicure :P szczerze mówiąc nawet nie przypominam sobie żebym coś takiego zamawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×