Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Przypominajko. Ja nigdy nie zaprzeczałam, że tu wpadam i napisałam dlaczego. Jeśli chodzi o udzielanie się na kafe to zauważ, że miało to miejsce tylko wówczas, gdy ktoś znowu sobie o nas przypominal i pisał pod naszym adresem różne takie nieciekawe rzeczy. Ponieważ za każdym razem gdy ja siętu pokazywałam wybuchała afera postanowiłam, że ktoś inny będzie pisał za mnie. Jeśli chodzi o Twoje zaproszenie to jeśli wysłałaś prośbę na początku to na pewno pamiętasz, że w pewnym momencie musiałam zakończyć zapraszanie gdyż na forum dostała się żmijka jak ją nazwałam i podkładała nam świnie Dlatego przyjmowanie zostało chwilowo zawieszone. Wszystkim chętnym na forum o tym napisałam w mailu i zapewniłam, że jak się sytuacja uspokoi to wznowię przyjmowanie. Cały czas obserwowałam sytuacje tutaj i teraz nadażyła się odpowiednia chwila, żeby zaprosić parę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co One tam robiły albo robią bo mnie to wcale nie interesiii :) Jak już będę miała gdzieś siedzieć na forum to sama sobie je załozę i zaprosze wszystkich chętnych bez wyjątków. A wywalaniem zajmę się dopiero jak ktos coś narobi a nie za sępienie ani za to że ktoś nie miał czasu uczęszczac na forum (wkońcu wszyscy mają jeszcze jakieś inne życie,,,nie tylko skupiające się na paczkach, gadzetach i wypatrywaniu listonosza :D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r to nie chodziło o ten moment który podałas ze zmijką bo to było wcześniej... ale to już nie wazne!!! nie ma sensu tego męczyć!! Oki ja już kończe tą rozmowę i idę sobie zjeść obiadek... 🌻🌻 Babeczki jak już coś wymyślicie to dajcie mi znać... 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joker nadal śmierdzi
i zawsze pojawia się na forum "W ODPOWIEDNIM MOMENCIE" ciekawe czemu???? pozatym obnosi się do nas jak księżniczka do plebsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczynki sorry ze nie pisalam ale obowiązki mnie zawaliły dziś jakoś pusto w skrzynce ale jeszcze czekam moze,,,,,,,pozdro dla dracenki👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przypominajki
Decyzja zależy od Ciebie. anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI JEST TUTAJ KTOŚ ???? jA OD PONIEDZIAŁKU NIC NIE DOSTALAM ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie Kobietki. Troszke się tu uspokoiło- bardzo się ciesze. No ja równiez tak ja niektóre z Was- nic nie dostałam, dlatego czekam do poniedziałku, nawet skrzynka email pusta....no ale czekamy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzis pustki :((( PS macie tez takie cos ze kolo kursora sa jakies ptaki w kolku ?? to jakas reklama czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam :( Troszke mnie to wkurza bo mam strasznie wolnego neta i teraz mi się strona dłużej ładuje... Przed chwilką dostałam takiego meila : Witam, Przesyłamy Pani 2 koszulki z naszej oferty, niestety niedopuszczonych do sprzedaży z powodu krzywego nadruku (prawie niezauważalne). Co to za koszulki, to już niespodzianka. Do przesyłki dołączam kilka ulotek reklamowych. Serdecznie pozdrawiam, ================= Fajnie, będę miała w czym chodzić po domku 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jok3r
a tak sie zarzekalas ze tu juz wchodzic nei bedziesz a ty nagle "podpatrywalam sytuacje" po co tu wchodzicie? skoro zalozylyscie forum swoje wlasne.a jak ktos bedzie chcial to sam sie zglosi a nei tylko siejecie tu zamęt. i naprawde podejrzane jest to ze zjawiasz sie zawsze w trakcie burzy z pomaranczowymi.skoro podpatrujesz sytuacje to na pewno jako pomaranczowy albo jako "sep" jestescie NIE W PORZADKUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mialam napisać z campiny dostane paczuszkę!!!napisalam i mi przyslą campina is the best lubie ih firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spamuje, nie moge poprosic o jednego klika??? jak wkleje to 100 razy to wtedy mozesz mi zarzucic spamiarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz piszę, że włączałam się tylko i wyłącznie w sytuacjach gdy spory dotyczą mnie ,lub forum. Nie interesują mnie Wasze kłótnie. Nigdy nie pisałam, że tu nie wchodzę. Napisałam też dlaczego to robię. Jeśli ktoś chce dołączyć to muszę tu wchodzić, bo inaczej nas nie znajdzie. Teraz podałam namiary i jest ok. Już się nie udzielam, aczkolwiek nie pozwolę też, żebyście wieszały na nas psy. Zamęt to siejecie Wy same, lub sami, bo czasami jak się czyta te niektóre teksty to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać i współczuć głupoty. Te, które dzisiaj do nas dołączyły mogą na życzenie napisać jak tam jest. Czy faktycznie \"zabieramy\" Wam adresy i czy jest tam tak strasznie jak to sugerujecie. Sępić nie muszę, bo tam jesteśmy zasypane adresami i nawet do połowy jeszcze nie napisałam, bo nie mam czasu,a skoro uważasz, że zawsze pojawiam się jak wybucha awantura to pokaż mi kiedy ostatni raz się tu pojawiłam i w jakich okolicznościach, bo jakoś sobie nie przypominam, żebym tu w ostatnuim czasie pisała. Dlaczego jak ktoś coś do mnie ma to nie ma odwagi pisać pod swoim nikiem tylko zawsze jako pomarańczowy. I to ja niby jak już piszę to jako pmarańczowa, no bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r dlaczego tak dziecinnie dajesz sie podpuszczac??? nie zauwazylas ze oni to specjalnie robia, zeby wszczac zamet??? naprawde ignorujcie wszyscy glupie zaczepki to moze nadejdzie dzien, w ktorym na tym forum bedzie slodko i milo ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą może zróbmy konfrontację. Niech każdy kto ma coś do powiedzenia napisze, ale pod swoim nikiem co mu na wątrobie leży. Wyjaśnimy sprawę i raz na zawsze zakończymy ten temat. Ja tu będę zaglądać czy się to komuś podoba czy nie, więc albo się dogadamy i sobie odpuścimy te kłótnie, albo będziemy dalej \"przyjemnie\" gawędzić. Jednak chciałam podkreślić, że to nie ja wszczynam awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo kogo ja tu widze... no ak pani joker jest uprzywilejowana i jej wolno tu wchodzic, zapomnialam.. chcialam powiedziec ze dostalam dzis klapki od prizee :) baardzo sie ciesze tylko troszke za duze. niedlugo weekend,czas na to zeby powiedziec i powysylac maile :) juz do kilku wyslalam,czekam na odzew. pozdrawiam dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie reaguję na większoć zaczepek, ale nie chcę też, żeby przez takie głópie gadanie \"normalne\" laski wyrobiły sobie złe zdanie na nasz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zacznę:wkurz mnie gdy ktoś wypowiada sie nie na temat i zaczepek szuka takiemu gościowi to bym chętnie wpier*** spuscila i tyle wiec mnie nie denerwójcvie mam złe dni(sorry za literówke) też mnie literówki wkurzają ale ujdzie bo nieraz można sie pomylić ale te dwie rzeczy wcześniej to mają zniknąć z forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×