Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam!Prizee to naprawde fajna zabawa!Choć czasem mozna się zdenerwować grając i zarabiając pare centów!;(Ale ogólnie jest ok!Acha wszystko o tej grze można znaleźć na jej polskim odpowiedniku.Prosze o to strona: www.prizee.pl.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naapalony
Bonko daj sie pokochać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z próbeczkami i gadżetami
A co z próbeczkami i gadżetami? Czyżby odeszły w zapomienie? Teraz tylko ten Prize i prize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..no tak, ale do próbeczek i gadżecików dojdziemy jutro..bo w końcu chodzi listonosz:) A wracając do tej gry..to tym niby ,, bonuksie\" można chyba tez przegrać:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześśćć! Zapisujcie sięę... Nic nie tracicie! Aby się zapisać klikajcie!!!! http://www.prizee.com/?refer=idzka Najlepiej zmiencie jezyk strony na angielski na samej górze (flaga). Potem wcisnijcie Register now!!!!!! Później uzupełnijcie!! - Choose your User Name: nick (swój) - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name:idzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do Was dziewczyny prośbę. Nie piszcie juz tych ,, zacheceń\". Nie za ładnie to wyglada jak jedna przed drugą to samo piszecie. Ci, którzy chcieli..juz napewno zdążyli sie zapisac..ja rozumiem , że Wy na każadej osobie ,, zyskujecie\" no ale.....już o tym prizze jest mowa na 2 czy nawet 3 stronach a 3/4 to to samo..mam nadzieje że mnie zrozumiełyście;) A jak Wam idą poszukiwania nowych adresików?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu
ta popiredolona ciepeche teraz z t4go prum zrobilyscie syf szczegolnie panna cipo-kurwa sa tu nowe osoby wiec pewnie jej nie znacie jeszcze ONA JEST FALSZYWA NIE WIEZCIE JEJ , ZANIM BEDZIE ZA POZNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! te co chcecie sie do prizee zpisac, nie slychajcie tych dziewczyn co wam linka podaja!! bo tam jest taka rubryczka: If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: i tu dziewczyny wpisija swoje nicki na pirzee jesli zostawicie to pole i ich nickiem TO BEDA NA WAS ZARABIAC!!! jesli wy sobie wygracie 1 euro to one automatycznie dostana o,20 euro. to nie sciema taka prawda, ja juz jestem dlugo na prizee i tez sie dalam tam wrobic i ktos se teraz na mnie zarabia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh widzicie a dzieki mnie ona.. wygrala w tych \"kaczkach\" dobra skonczmy juz to prizee, jutro poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczyny NIEEEE rejestrujcie sie na nick tego ciepeche1!!!! to skonczony ham i oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olyweczka 16
lubię ssać penisa swojego starszego brata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was najmocniej ale mam do was ostatnie pytanie. Jak sie zmienia ustawiania tam gdzie był początek (na początku jak sie loguje) tam gdzier jest hasło...użytkownik...i...kraj? i czy wogóle mozna tam coś zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia92
ja się kiedyś pieściłam z tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja jestem jeszcze z tego starego forum za czasow princetongirl i ivy qeen wiec co i jak pozatym zrobilam experytent zalozylam sobie nowe konto i mialam to swoje stare. na tym nowym gralam tak dlugo az uzbieralam 1 euro a wczesniej wpisalam to tej rubryczki swoj nick z mojego pierwszego konta. i jak juz na tym drugim koncie wygralam 1 euro to na tym staryn automatycznie mialam o 0,25 euro wiecej. wy tez tak zrobcie to sie przekonacie a ciepachu czy jak ci tam , nie strasz mnie bo sie ciebie wcale nie boje, i koniec juz wiecej nie bedzie ludzi naciagac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia92
kiedyś tato przyszedł do mnie do łóżka i zaczął mnie dotykać. było całkiem przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacinka
Kurcze wy macie tu straszne problemy, :/ tlyko gadacie ciągle o tych prizee i to ty bardziej że "niektóre" osoby powtarzają swoją wypowiedź co strone. Na innym forum gdzie jestem jest fajniej jak już był temat na prizee to była jedna wypowiedź od każdej teraz możecie podawaćmój nick jak sie zalogujecie a nie ciągle piszeci e te same odpowiedzi. Ja to forum śledze przez kilka dni i przeczytałam kilkanaście stron i wiecie co może spróbójcie sie jakoś porozumieć żeby etgo forum niezaśmiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia92
a wujek to kiedyś mnie zgwałcił na biwaku, ale on jest przystojny to nie narzekałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa :) Mam do was prośbe, czy podalybyscie mi linki do firm ktore przesyłają jakies próbki oraz gadżety? będe Wam wdzięczna z góry dziękuje Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) Całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresiki prosze
cipka@kutasek.com.pl - super gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo
www.forum-sex na całego.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×