Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość a gdzie
aha znalazlam a jaka nazwe sie wpisuje iii przeznaczenie papieru????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwe chyba w jakimś katalogu znajdziesz, a jak nie, to tylko podaj kolor i twardość ewentualnie. No jakie przeznaczenie? Wypróbowanie we własnych celach użytkowych ;P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
ale podajcie adres, bo nigdzie nie widze do tych katek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj odpisali mi od tego hurtopol : 'nie dysponujemy'' i co to ma byc??????????????? wszyscy sie rzucili czy jakas sciema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
rzuciliscie sie na knorra i co teraz? trzeba pomalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEZ
TO BYLA JEDNA WIELKA SCIAMA Z TYM KNORREM!!!! TAK CZYTAM TO FORUM OD PARU TYGODNI I SMIAC MI SIE CHCE, BO TAKIE Z WAS NAIWNIAKI - KOLEJNA OSOBA ZROBILA WAS W KONIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
nie prawda! to nie była żadna sciema! a Ty poprostu tylko zazdroscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEZ
NIE MAM CZEGO ZAZDROSCIC :P CODZIENNIE DOSTAJE MINIMUM 4 PACZKI Z GADZETAMI, A "DROBNICA" TYPU KUBKI, SMYCZE, NAKLEJKI, DLYGOPISY, NOTESY CZY CO TAM JESZCZE, NIE ROBI NA MNIE WRAZENIA. MAM TEGO TYLE, ZE ROZDAJE TO RODZINIE I ZNAJOMYM TO TY MI MOZESZ ZAZDROSCIC MOICH CZAPECZEK, KOSZULEK, PLECAKÓW, PORTFELI I INNYCH CENNYCH RZECZY :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz kubek knorra
?? wiec przede wszystkim rusz sie od tego komputera i idz do najblizszego spozywczaka, gdzie byc moze pomiedzy zupkami chinskimi i zupkami w proszku znajdziesz promocyjne opakowanie "goracych kubkow" knorra, do ktorego dodaja zielony kubek z logo. a to wszystko za niecale 5 zeta :) inne pomysly na firmowy kubek - promocyjne opakowanie herbaty tetley, kubek z kawa posti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski czy jak ci tam
"chciwość ludzka nie zna granic"?? mialas tu na mysli siebie i wszystkich na tym forum?? a moze by tak ruszyc glowa i poszukac sobie adresow samemu?? ja dzieki takiemu szukaniu na wlasna reke dostaje takie "wypasione" rzeczy. zauwazcie, ze wszystkie adresy podane na tym forum sa juz "spalone" bo od momentu podania ich tutaj firmy dostaja dziesiatki (jak nie setki maili o tej samej tresci) i zaprzestaja wysylania gadzetow, lub wysylaja tylko cos na "otarcie lez" (czyli badziewny dlugopis, naklejke, czy notesik). macie chocby przyklad danona, ktory na poczatku jeszcze wysylal gadzety a teraz odmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
a ty co robisz na tym forum skoro sama szukasz firm?????????????????????????? to podaj kilka jak jestes taka madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia na halloween
Chciwa to jestes ty , bo jak bys nie byla to bys nam dala a nie sama sobie zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch z przescierada
niektorym wystarczy dlugopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczap-sytucyna krew
Ja zacieszam miche jak dostane dlugopis , naklejke i nieraz trawi sie kubeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeki y gumy
fajne mam pseudo co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
ktorzy maja do mnie jakies wąty - czyli sadzac po durnych nickach do 1 moze 2 osob - siedze na tym forum bynajmniej nie po to by sepic adresy jak wy, ale zeby sie troche posmiac, bo to forum to farsa :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym spalaniem
adresow to prawda,ilekroc ktos poda jakis na forum,to nagle "nie wiadomo" skad rzuca sie na niego cala masa ludzi,cos mi sie wydaje,ze tak jak juz ktos wspomnial najlepiej jest szukac na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Przyszłam i znowu kłótnie ;( .Ale ja naprwde nie rozumie ludzi,którzy non stop komentują kogoś za to,że jest na tym foru,że nawzajem sobie pomagamy.A więc po co jesteś na tym forum,jeśli jesteś człowiekiem samolubnym i nie chcesz podać adresu z którego sama skorzystałaś,a sama (bo nie wierze,że nie)korzystasz z adresów podawanych na tym forum.Radze się więc zastanowić co pisze :) A u mnie nic,to nie koniec świata czekam na środe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
a tak wogole to jestem facetem, wiec jak juz macie mnie obrazac w ten czy inny sposob to chociaz robcie to uzywajac formy meskiej a nie zenskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
wow, co za moralizowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widze,że zrobiła się następna niezła jadka :D Dzisiaj przyszedł plan lekcji z Parku Wodnego z Krakowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam na własna reke ale nie jestem jak ten \"PRZECIEŻ\" taka wredna hamska i chciwa że nie podaje adresów każdy chce coś dostac ja zawsze coś powiem od kogo dostąłam a tak wogóle piszcie do gazety fakt ja dostąłam ostatnio taką fajną smycz pozdro i nie kłóccie sie a takie osoby jak :PRZECIEZ\" niech wypier....ją z tego forum i zostana tylko te inteligentne które chcą coś dobrego wnieść na tego fora pozdro❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
wam odpisali z knorra???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×