Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Chyba jestem sama na forum:( Mam nadzieje ze Pan Listonosz cosik dzisiaj mi przyniesie:):) Niestety wysylam coraz mniej meili,bo nie wiem juz gdzie pisac:( No ale mam nadzieje ze dostane jakas fajna przesyleczke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooopa
a więc dziś 3 przesyłki : *park wodny w krakowie ---> plam lekcji i jakas reklama *starostwo powiatowe żary ---> widokoówki,mapka,foldery oraz długopis e-mail : poczta@powiatzary.pl *real ---->notesik "moje zakupy" oraz naklejki real z usmiechem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! ja juz wrócilam niedawno ze szkoły i juz zjadłam obiadek noi pisze :) przyszła do mnie dzis 1paczka (mało ale dobre i to :P) z parku wodnego w Krokowie ----> plan lekcji i jakaś ulotka, noi jeszcze w skrzynce internetowej 13 wiadomosci!! :D:D dla mnie to duzo....wiec czytam i czytam a tu odmowa...jeszcze raz odmowa i jeszcze raz i tak dalej ..z tego wszystkiego to były 1mai ze juz mi wysłali nawet niewiem jaka to firma :P i w jednym mailu napisali zebym uiim cos tam odesłała i odesłałąm i tez przyjdzie :) jest tu ktos teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o maila
do parku wodnego ,dzieki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema sorry że nie napisałam bo bylam tu cały czas ale patrzylam co pisałyście diś w nocy i teraz rano aha park wodny obiecał mi plan lekcji bo już 2 dni temu pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Juz jestem po szkolce :P DOstalammm plan lekcji z Parku wodnego i 4 pozytywy w skrzynce mejlowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś dwa notesy z real i naklejki oraz super srebrny długopis z symbolem Z.G nie mam pojęcia sd kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niezapominajka
a ty za to ze oni sie na ciebie zapisza dostajesz punkty ;) tylko czemu o tym nie wspomnialas....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a masz mejla do Reala..? bo patrzylam w googlach ale nie moglam znaleść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonosz podający mi kilka dużych kopert : L:Ty mnie wykończysz Ja: (śmiech) L:Jak umrę to będzie przez Ciebie :P facet przesadza :P :D Dostałam tylko przesyłkę z Arc-pol (makarony) długopis,reklamówke i ulotke.Z urzedu miasta Gorzowa Wielkopolskiego-najcięższa koperta,ale większośc to ulotki,ksiązeczki,5 pocztówek,przypinka,nie wiem-chyba podkładka pod myszke,ale można ją nakleić :P,mały ołóweczek i smycz.Z UM Krosno Odrzańskie-szczerze mówiąć nic ciekawego-gazetka miasta,pocztówka,2 naklejki. a jak u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
buuuuu wy jakies ciekawsze rzeczy dostajecie ja dizś dostałam 4 koperty ale w żadnej z nich nie było nic ciekawego: 1) NAKLEJKA "DZIECKO W SAMOCHODZIE" z www.leczsiezdrowo.pl 2) książęczke kobiece dni bez bólu 3) katalog z jakimiś durnymi korkowymi płytkami 4) jakąś gazete a na meilu 7 negatywów:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie wróciłam ze szkoły...w skrzynce nic takiego nie zastałam. Lecę na angielski papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakj
macie jakies nowe adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TABALUGA ----> czesc :) a ty na jaki email pisałas do Gorzowa Wielkopolskiego ???????? ze tak duzo rzeczy ci przysłali????? bo tak na ich stronie tych emaili jest strasznie duzo...... czekam na odpoiedź z góry dzięjuje :* :D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakj
ja mam adres to jelfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tabaluga--> czy ty masz n imie adam i mieszkasz na zawarciu ? A tak pozatym to dostałam dzisiaj ; - ty i twoj dom, probka maseczki do wlosów , mala kostka czosnku -kolorowe karki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakj
ja nie dostalam tych kartek tylko jakas baba sie chciala ze mna spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaacha tam juz tez pisałam ale narazie zero odzewu :( ale czekam moze wkrotce cos przyjdzie dzis dostałam tylko plan lekcji :) dzieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakj
ma kto email do Eagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka :) nie pamiętam na jaki adres pisałam do nich :( ale na kopercie jest Urząd Miasta G.W. Teraz troche poszperałam i wydaje mi się,że to będzie ten adres wrp@um.gorzow.pl bo to jest Wydział Rozwoju i Promocji :) Peti91 :) :D mam na imię Justyna i mieszkam w Pabianicach ooo,nareszcie będzie Ty i Twój dom-bardzo lubię tą gazetkę (i gratisy oczywiscie) ;) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
pisałam tam juz dawno i u mnie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×