Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Mardud: Tutaj może Pani bezpośrednio zamówić katalogi, które wybrała Pani z listy. W tym celu prosze wypełnić wszystkie pola oznaczone *. Potzrebujemy tych danych, by przekazać zgodne z Pani życzeniem zamówienie dostawcy. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatunia81
hej wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie coś przyszło :) - 2 breloczki \"Prowadzę, jestem trzeźwy\" (są naprawdę ładne) -4 próbki z Ziołoleku i jakieś ulotki -3 wkładki próbne z Tena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia! u mnie dzisiaj wkładka Carefree z Niemiec, szczelnie zapakowana xD i znowu zapachowa kartka Lacoste... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi12345
moniawozn111 wyslesz mi też ? ;> byłabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatunia81
ja jakis czas temu od poczatku stycznia wyslalam pare maili. Napisze co mi przysli, a co nie, choc niby wszystkim wysylali;-) 1-paczka dla maluszka(mam synka) i poradnik zywienia 2X a zamawialam raz 2-karty ckm 3-zawieszka zapachowa z reklama pralki plus dlugoipis 4- dwumiesiecznik gazetki farb becker, ostanio dostalam taki fajny magnesik z konikiem - synus zachwycony. 5- dwa dlugopisy i plakat z auto salonu lam do model auta sorento, ale nazwa nie pamietam;-)) To Wszystko a wyslalam meila do milupy niemieckiej (miseczka i lyzeczka ) probka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi napisali: Witam serdeccznie! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją i chęć przyłączenia się do niej. Breloki dostępne będą w drugiej połowie sierpnia w urzędzie Pani miasta, gdyż już u nas zamówili je. Pozdrawiam Katarzyna Hasik Heh... pewnie wasze um jeszcze ich nie zamowily... czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do nich pisałam jakieś dwa tyg temu może trochę więcej no i wczoraj przyszły dwa :) ładne są (jeden mam przy kluczykach a drugi dałam tacie :D ) stwierdził, że robie z niego alkoholika ahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gahia!!!!!! Nie przesadzasz? nie pomyliłaś forum? Zarejestruj sobie pierwsze nick a potem pogadamy o klikaniu ok???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaTiC ja dostałam przesyłkę z Vattenfall ale nie wiem ile szła bo oni nie odpisali na maila więc nie wiem, kiedy wysłali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollipop_ a Ty te wkladki zamawialas na http://www.carefree.de/ ? bo ja tam daje na probki (probe) i tam jest tylko do Niemiec i do Austrii __________________________________________ ej a jak wy robicie te kwiatki i serduszka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z vattenfal szybko przysyłają i ja miałam potwierdzenie - ale doczytałam gdzieś, że już nie wysyłają (piszą odmowy), podobnie ze znaczkami \"Jestem trzeźwy\" - zapasy się im skończyły, każą pisać we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zła, bo przez te rejestracje na różnych głupich stronkach angielskich/amerykańskich głównie-przychodzą mi teraz same spamy........a jak coś jest za free to trzeba zapłacić przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z vattenfall\'a ostatnio tzn wczoraj czy przed dostalam pozytywa,ze wysla mi paczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjBasia - tak, na tej stronie. Z tego co pamiętam to przy mieście trzeba wpisać Polen, przyszło mi już 2 razy...;) a jeśli chodzi o znaczki to 👄 --- [ usta ] tylko bez spacji;) tak samo 🌼 --- [ kwiatek ] mam nadzieję, że zrozumiałaś...xP Z Vattenfalla przesyłki przychodzą szybko, ja również słyszałam, że zapasy się skończyły. Spróbujcie za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkę to może za dużo powiedziane :) bo oni wysyłają po jednym gadżecie (zazwyczaj). Ale jest ok ;) przynajmniej wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wczoraj 3 próbki kremu rokitnikowego i żelu opóźniającego odrastanie włosów z firmy Ziołolek. Wiecie, czy można gdzieś zdobyć kubek? Piję herbatę litrami i chętnie bym piła w jakimś nowym kubeczku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj dostałam różańce(oczywiście koperta była otwierana> a wcześniej katalogi z firnami for house. ALe nie dostałam żadnej próbki kosmetyku może ujeszcze dostanę. A co do Vatenfalla to wysyłałam prośbę o gadżet i odpowiedzieli że mi wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dostalam ulotki i mape z um Legnicy i awizo na jakas paczke + listy... ciekawe co to bedzie... ale na popczte u mnie po odbior mozna isc dopiero po 14.... :):):) A co u Was??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, mi też przysłali potwierdzenie z vattenfall, że mi wyślą i czekam ^^ narazie w skrzynce nie byłam, pójde koło 2 albo 3, bo tka listek dziwnie przychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×