Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Przeniosłam się. dzisiaj ani wczoraj nic do mnei nie przyszło... szkoda, że z diora nie wysyłają... bardzo mi zależało...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była pani listonoszka... 2 godz. temu przyszedł rachunek z idei i paczuszka ... z Allegro... czekam na jutro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka_M
witam! Nie znacie przypadkiem stronki od darmowyh polskich o.b.? Bo nic tu takiego nie znalazłam... :(Dzięki!:):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to nie jest Brawurka, tylko podszywaczka. Popatrzcie na końcówkę, jest OO zamiast 00, i na ilośc jej postów. Nie zwracajcie uwagi na posty tej osoby! A tusze od Diora to Ultimeyes (opakowania chyba po około 1,5 ml.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, powinnam być czarna taka jak wy ... Jestem czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka_M
hej pomocy!!!! Proszę!!!! Nie znacie do o.b.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY PODSZYWACZKO BRAWOURKO !!! UCIEKAJ STĄD !!! NIKT CIĘ TU NIE CHCE!!! MASZ ZABAWE TY MAŁA I JESZCZE BARDZO GŁUPIUTKA DZIEWCZYNKO...ALBO PO PROSTU BACHORZE! IDŹ SPAĆ BO JUŻ PÓŹNO!!! EH...dziewczyny! brak mi sŁów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki,siadłam dzis i zadzwoniłam do Soraya,na meila nic mi nie odpisali.Kobieta,ktora odebrała wzieła adres, powiedziała,ze w ciagu 14 dni powinno cos przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Mam prośbę- nie reagujmy w ogóle na podszywaczki ani na głupie teksty ok? To tylko im radochę robi. Nie zauważajmy tych postów. Proszę Was bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou: chyba masz racje..ale mam tego dość..i zal mi kolezanki brawurki (prawdziwej), ale postaram sie juz byc ciiiichutko;P;*buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour, Il appartient à chaque pays de répondre à ses consommateurs. Merci de vous renseigner directement auprès de votre filiale PUMA : info-polska@puma.com Salutations sportives La Cellule Consommateurs de PUMA France DZIEWCZYNY KTORA BY SPROBOWALA PRZETLUMACZYC POMUZCIE MI BARDZO WASZ PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie reagujcie na to nie warto tracic nerwy,podajcie e-maila do Diora bardzo Was prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do Celiny Dion :) i mi się coś ankieta nie chce wysłac... miałyście podobny problem? Spadam na chwilę obejrzę debatę Tusk- Kaczyński na TVP1 Kaczyński na drzewo, Tusk na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou - mój brat uważa inaczej ;) Wysyłał ktoś do Crayola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam do Bourjous, ale odpowiedź odmowna :/ skubańcy a z Diora przyszła przesyłka: 3 perfumiki i 2 malusienkie tusze (rewelka) no i polecam pisanie do producentów karmy dlapsów i kotków: Royal www.royal-canin.pl (info@royal-canin.pl) przysłali mi 4 paczuszki jedzonka dla kotka, napisałam ze proszę o porady dot. odżywiania kotka i ewentualne próbki Purina: http://www.purina.pl/ (cs@pl.nestle.com) Eukanuba http://www.stopa.com.pl Do Puriny I Eukanuby własnie pisze, może coś dla mojego żarłoka przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrałam sobie- że tak odejdę od tematu- jedyny porządny sposób wybierania na wyborach. mianowicie- każdy obiecuje, obiecuje a g.... robi więc to w zasadzie obojętnie kto stanie na czele rządu lub państwa moim jedynym kryterium została więc.... przystojność kandydatów a że Tusk jest ładny, milutki i sympatyczny- głosuję na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elficzka
te robki z rimla to tylko dla stalych mieszkancow USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×