Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Elo laski :* Kaczulka nic sie nie stało...kazdy może się mylić hehe :) Because upomnij się o nie , napisz, ze już długo czekasz na probki i ni8c. Odpiszą Ci , że pewnie nie doszły , że utrudnienia na poczcie itp heheh:D I postarają Ci się wysłać jak najszybciej. Tylko w tym mailu, w którym się upominasz napiszjeszczerazswoj adres ... POZDRO (będę później) kiss dla stałych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM. ALE DZISIAJ SŁONECZKO ŚWIECI:) pussycat Z DIOREM JEST TAK ŻE W OSTATNIM CZASIE ZOSTAL ZBOMBARDOWANY PRZEZ NASZE FORUMOWICZKI WYSYLAJĄCE ANKIETY. WEDŁUG MNIE PRZED KOLEJNA PORCJĄ ANKIET DO DIORA POWINNYSMY POCZEKAC. JA SAMA JESZCZE NIE WYSYŁAM BO ZA MAŁO CZASU UPŁYNEŁO. POZDRAWIAM WSZYSTKIE STAŁE I NIESTAŁE FORUMOWICZKI :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou, ja na Oceanica czekałam trzy miesiące! Następnie wysłalam im przypomnienie dwa tyg. temu, a odpisali mi, że przepraszają i to napewno utrudnienia na poczcie czy jakoś tak :P i przyślą nową paczkę :) Zobaczymy co z tego będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od OCEANICA dostałam wczoraj a prośbę wyslałam 20 lipca. Postarali się: sporo próbek i szybka wysyłak. Firma OK. Od dzisiaj będę testować produkty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam też katalog zabawek, breloczek i reklamówkę od BRIO i jakieś naklejki z zagranicy ze zwierzątkami oraz grubą gazetę o pielęgnacji ciała, paznokci, odżywianiu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z samego rana:) Jesli macie ochote na kubeczek, koszulke i mała tarcze z logo Sympatii to nappiszcie do nich w sprawie otrzymania gadzetow:) ja napisalam do nich w tamtym tygodniu i dzis dostalam:)Adres chyba wszyscy znaja wiec do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trishia- własnie ich ponagliłam :D może zapominalscy... hehe Oceanica najbardziej oczekuję bo lubię tą firmę, mam ich błyszczyk cudowny i pomadkę ochronną jakby wam nie chciało się pisać mojego całego nicku (długi rzeczywiście) piszcie because... też skumam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam też katalog zabawek, breloczek i reklamówkę od BRIO i jakieś naklejki z zagranicy ze zwierzątkami oraz grubą gazetę o pielęgnacji ciała, paznokci, odżywianiu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki :) dzisiaj mam imieninki ... eh :P pozatym możecie napisać do kolastyny o gadżety, bo kiedyś w prezencie przy jakimś kremie dawali breloczek, o taki: http://img155.imageshack.us/img155/2286/kolastyna6bs.jpg działa? jak nie to http://img155.imageshack.us/img155/2286/kolastyna6bs.jpg śliczny :) a przy chrupkach chio była smycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki i niekobitki;) własnie wstałam, musze się rozeznać w rzeczywistości trochę, wypić jakąś kawkę, koty nakarmić (co one winne, że ja mam wakacje i jestem śpiochem?) potem się odezwę, buźka dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dostałam dzisiaj z Niemiec od Head & Shoulders. Jednak bł tam tlyko list, a miała być próbka. Na dole listu pisze coś takiego: Probieren Sie eines der beiliegenden Produktmuster am besten noch heute aus - sicher werden Sie von der Wirkungsweise begeistert sein. Wir wurden uns daher freuen, auch Sie in Zukunft im Kreis der zufriedenen und treues head & shoulders Kunden begruben zy konnen. Do Tłumaczki i nie tlyko,powiedzcie mi o co chodzi i czmeu nic nei dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
a ja dzisiaj znowu nic Ja do Oceanic wysłałam i ani sie nie odezwali ani nic nie przysłali podobnie z Daż Bielanda A!! Eris sie odezwała i napisali ze wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:*** co do oceanica wyslalam hmmm 2 miesiace temu? wyslali ankiete wypelniona odeslana i od tej pory nic widu ni slychu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Dziewczynki! Alez ladna pogode dzis na Slasku mamy.... ja tez wyslalam do Oceanica juz z ponad miesiac temu, odeslalam im ankiete,ale nic do tej pory od nich nie dostalam...dziwne,ze wysylaja tym osobom, ktore napisaly do nich niedawno,a tym \"starym\" juz nie:/ ehhh....ale miejmy nadzieje,ze jeszcze zawitaja do Naszych skrzynek;) pozdrofffki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było, bo byłam w szpitalu. Jestem chora na astmę no i mnie dopadła jakaś cholera tak, że zaczęłam się dusić i mnie zabrali. Nic przyjemnego tak leżeć w szpitalu. Jeszcze prawa dłoń mi zdrętwiała i nie jest w pełni sprawna, ale to przejściowe. Jeśli Was to zainteresuje to podaje kilka firm od gadżetów, do których napisałam i które mi odpowiedziały pozytywnie. Napisałam do nich jeszcze pezd szpitalem dlatego wcześniej ich nie podałam. Lentex Łomża Żubr Bitburger Pall Mall Puma Brinkhoff\'s Swatch Po zbóju Steffle Hubba Bubba Bacardi To na razie tyle. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehe..a tak swoja droga to trzeba miec w cholere czasu zeby wszedzie napisac, kleic te maile do kazdego i linki szukac...pol dnia na to codziennie schodzi chyba:P fajnie maja te laski,ktore jaja kompa tylko dla siebie,bo ja sie z cala rodzina musze nim dzielic i malo co czasu dla mnie jest:( hihi...milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był listonosz:)Od ATW dostałam: -XXL- preparat wyszczuplajacy do modelowania sylwetki dla osób otyłych (hehe mniej mnie nigdy za duzo:)) - krem nawilzajacy do twarzy na dzien -krem nawilzajacy do twarzy na noc -żel-krem do pielegnacji biustu -Złoto azteków-ochronny szampon z ziołem azteków -krem pielegnacyjno-matujacy do twarzy Hehe postarali sie, to mi sie podoba:) GOSH sie mniej postaral i wyslal tylko(az:p) 2 kremiki do twarzy na dzien i na noc:) Inne firmy wysłały mi tylko STERTE ulotek:)zaczne to wszystko chyba na makulature oddawac to za 1-2 tyg postawie sobie domek za to siano z odzysku:) AA i jeszcze płytka z projektami domków- lubie soboie pomarzyc ze jeden z nich kiedys bedzie moj:):):)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze że nigdy nie wysyłałam broszur o darmowe próbki i mam pytanie, dziewczyny co mniej - wiecej piszecie, jak macie podany tylko mail, \"Proszę o przesłanie próbek......\" czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zobaczcie jak mi odpisała pewna firma (polska oczywiście) ******* Drogi Puszku, Moze pora zmienic hobby... Podaj swoj adres w Polsce moze zrobimy jakis interes? Barter? My Tobie gadgety, Ty nam/mnie czesci rowerowe :) PZDR K. Jeziorski ******** Niektórzy mnie bawią pożąnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiaczek__
Jaki jest mail do onetu????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczonki 🌼 jeju danwo mnie nie było, a dziś godzinę zajeło mi przeczytanie tego co nabazgrałyście ;). Hmmm ... zaczne od tego,że chyba nie należy odpowiadać na pytania - czy coś się płaci, podajcie maila... Lasencje troche własnej inwencji twórczej, jeśli chcecie coś mieć należy poszukać... I tak korzystacie z tego co dziewczyny podają (ja też czasem :) ). Więc trochę ambicji... A tak apropo to nie było mnie te kilka dni , bo sobie jachtem śmigałam po jeziorkach :) ale pogode to sobie na to wybrała :/ ale i tak fajnie było. Poza tym w poniedziałek gdzieś w Mrągowie poszłamz z tatą na spacer i zrobiłam sobie tatuaż :) taką głowe Cobry na ramieniu :)... hehehe. Zaraz biorę sie za szukanie lineczków dla Was dziewczynki. Aaaaa... Może jeszcze napisze o moich zdobyczach ;): Dziś: Nivea dla dzieci 5 próbeczek, naklejka Dziecko w samochodzie i ksiązeczka; Heel podkładka pod myszkę, i poradnik o trawnikach ;) Wczoraj: h&s w stanie uszkodzonym (jak zwykle :/) ale 3 próbeczki były więc ok. Ostatnio : przewodniki po Nevadzie, katalog 3m i taśma dwustronnie klejąca, Kolastyna , Caudalie. Pozdrowionka dziewczynki :* 🌼. Napiszcie skąd jesteście ;))))....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma 2stronno klejąca? wow... a można wiedzieć skąd? przed chwilą zjadłam tosty... :D ide sobie zrobić jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaa ---> pisz w mailu ze interesujesz sie firmą, jej produktami i tak dalej. a pytanie moze brzmiec - czy jest możliwosć otrzymania bezpłatnych próbek/gadżetów?. podajesz adres i z góry dziekujesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×