Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No i meczy mnie ta Estee Lauder co chwilę mi przysyłają maile o darmowych próbkach, ale nic się nie dzieje. Najpierw to: Please note that we have updated our e-mail address. To ensure you continue to receive our e-mails in your inbox (not bulk or junk folders), please add EsteeLauderOnline@esteelauder.delivery.net to your address book. Not sure how? Click here. A później to; http://www.esteelauder.com/customerservice/email_us.tmpl?HEADER=fa&AD_ID=42990#emailus7&cm_mmc=E-mail-_-20050808%20SMF%20Test-_-0808NP-_-How%20to%20Add%20to%20Address%20Book I badź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r-a co wpisałaś w content???wystarczy free sample??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) 🌼 Była u mnie listonoszka około 16.00. Barrdzo się zdziwiłam ,zę tak późno, bo zwykle chodzo 11 lub 12. Coś dostała małe opóźnienie i żółtą kartkę u mnie:D. Ale cieszę się wogóle, że cos mi przyniosła:). I dlatego zniwelowałam jej tą karteczkę:). A teraz od rzeczy:). Dostała 2 przesyłki. Ja dostaję prawie, że codziennie (prawie:( ), ale góra tylko dwie, a Wy tu piszecie, że i po 15:). A muszę przyznać, że dużo wysyłam, nio tylko, że i duzo mi odmawia, a z przewodnikami dałam sobie spokój. Nie potrzebuje trego:). A więc dostałam 2 paczuszki. Jedna z florand (czy jakos tak) z płytą jak dbać o trawnik i druga z próbkami z Bionica. Ale się cieszę:D, tylko szkoda, że niebardzo zrozumiałam do czego te próbeczki służą:D:D. A i tak jest fajnie:D:D. Lawia współczuję Ci, naprawdę z całego serca, nietylko tych próbeczek:), ale rozbitej rodziny. Dla Ciebie 🌼 Anty Lawia nie musisz współczuć Lawii, ale przynajmniej nie wypisuj tutaj takich głupot. Pozdrowionka:) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.testandvote.com/accueil.php?paysSite=pl&paysSite=pl&paysf=pl&langSite=PL&sesd=&sesHS=9e3cf6aef99b22951606591d2d4ca19f&sesHS=9e3cf6aef99b22951606591d2d4ca19f Jeśli macie ochote to zarejstrujcie się tu i mozecie testowac najróżniejsze produkty i brac udział w płatnych ankietach. Mam też bardzo fajna stronę, na której sa aktualizowane wszystkie darmowe produkty i próbki ale oni wysyłają na terenie Niemiec ewentualnie Austrii i Szwajcarii, ale może jeśli spróbujecie tez coś przyslą. http://www.gratisproben.com/drogerieartikel.php po lewej stronie jest podzielone na kategorie, kosmetyki, zywność, gospodarstwo domowe itp itd, wystarczy klikać. Ta pierwsza strona jest po polsku więc nie bedziecie mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaaaaa
Tarka ile czekałaś na paczkę od Warszawy bo ja na nią czekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A--->>>>> dziekuje ci bardzo za mile slowa slonce🌼👄 dzsiaj mi8alam w skrzynce(uprosilam tate zeby przyjechal:D -sliczne rzeczy z \"warszawy\" -probeczki caudalie-supee-9 probeczek i 2 tubeczki -rzeczy z zielonej gory, liczylamchcoc na dlugopis a tu jakies dwie plyty i przypinka ale oczywiscie dobre i to !! ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A--->>>>> dziekuje ci bardzo za mile slowa slonce🌼👄 dzsiaj mi8alam w skrzynce(uprosilam tate zeby przyjechal:D -sliczne rzeczy z \"warszawy\" -probeczki caudalie-supee-9 probeczek i 2 tubeczki -rzeczy z zielonej gory, liczylamchcoc na dlugopis a tu jakies dwie plyty i przypinka ale oczywiscie dobre i to !! ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka-okruszka
mozecie mi podac maila do caudalie?? bardzo prosze ja nie wiem czy z formularza czy maila i w jakim panstwiebrdzo dzikuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka-okruszka
oki ale tam jest formularz po fransucku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaaaaaaa: na paczke od warszawy czekałam tak nie caly tydzien:) dokładniej wysłałam prosbe w tamtym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziołszki:D 🌼 Możecie mi dokładniej wytłumaczyć co jest z tą warszawą. Dostajecie jakieś gadżety z tego miasta czy to jakiaś ksywka?:) Nie kapuje za bardzo o cio chodzi, a jestem zainteresowa. Jak możecie to napiszcie jakie dostałyście te gadżeciki z warszawy:) Prosleeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat: \"pewnie teoretycznie trzeba ale praktyka wygląda inaczej zrób test - wyślij sama do siebie pocztową kartkę na ten adres pod którym mieszkasz z mamą jak dojdzie tzn że wszystko gra\" Ja z issey miyake posłałam na babcię moją( z czystej ciekawości, czy dojdzie), która nie żyje od 1985 roku. Doszło. Moja dwuletnia córeczka też dostała próbkę tego perfumu :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ki--> :[ co chcesz odemnie i od papierowych_nozyczek???? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A---> PROSZE CIE BARDZO SLONCE chodzi o to ze dostajemy gadzety z miasta warszary. w sklad wchodza... -3naklejki na samochod -smycz -dlugopis -broszurka o warszawie -puzelki -2 paczki zapalek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mam, tylko w którymś poście zastanawiał się ktoś , jak to jest z tym zameldowaniem, a przychodzeniem paczek, więc wyjaśniam- na dany adres moze być i 100 ludzi zameldowanych- listonosza to nie interesi- on przynosi paczkę na dany adres.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja napisałam, bodajże na adres francuski... nie pamietam.... Dziś miałam 1 pakę: 2 mapki Częstochowy, kartkę pocztową, przypinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak, żeby mi ktoś ułatwił robotę:), proszę podajcie mi maila do Warszay:). Obiecuję, że jutro odwdzięczę się jakimiś nowymi (mam nadzieję :D ) adresikami. Dzisiaj mnie już oczka bardzo bolą:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczyskooooo___
Hej znacie moze jakies polskie stronki rozdajace lub wysylajace darmowe probki karmy dla psa albo kociaczka mojego kochaniutkiegooooooooo?:) Kocham tego typu zwierząteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam! Dzisiaj po prostu padł rekord :P - paczka od ambasady Niemiec -od ambasady peru -od koalstyny -od ziaji -od erisa -od niteczki -jakaś herbatka -hipp -kursy jezykowe -katalog domow -paczka od zielonej gory -jakaś apteka -katalog domow i coś tam jeszcze nie pamietam co :P a nie chce mi sie iśc szukac pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaaaa
Nelsza007 co napisałaś ambasadzie Niemiec bo mi napisali ze nic nie wysyłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko wszystkim 🌼 Boshe ale nudy normalnie, w tv nic ciekawego nie ma, na dwór też nie bardzo jest jak wyjść bo leje od rana :-( żadnej perspektywy pozytywnej :-( za jakieś 2 tyg mam jechać wreszcie na odpoczynek (Katowice, Kraków, Zakopane) i dziś w tv mówili że w górach śnieg jest i to całe 20 cm :-O ani pogody nad morzem ani w górach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaa,szczerze mowiac to nie pamietam. Ale pewnie coś w stylu " bardzo interesuje mnie ten kraj... itd. prosze o przeslanie mi katalogow,map"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×