Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość a ja myślę że większość
podszywaczek to zdziry z forum"konkursy w sieci" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka_00 - Brawurka_OO ( podszywaczka ) Chyba O sie różni od \"0\" Nie widzicie dziewczyny ze sie różni ? Kto był już jakiś czas temu an forum zna ta sprawe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak NelszaOO7
jest podszywaczka prawdziwej Nelszy007:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineczkaaaaaa
Moze sie przydadzą takie linki :) http://www.noevirmo.com/consult.htm - mozna zamowic probki i darmowe konsultacje http://www.almay.com/register.asp?sample=c - niby po zapisaniu maja dostarczac probki :) pozyjemy zobaczymy ;) http://www.qualityhealth.com/psp/registration.jspa?rf=6716&paPID=CD2904 - probki roznych produktow :) germaine@slandi.pl - tutaj mozna pisac o probki :) http://www.anodal.pl/kolory.html - próbki kolorów :P http://www.partex.pl/kontakt.html - próbki z partexu http://www.shropshiretourism.info/brochure_request/brochure_request.cfm - przewodnik po shropshire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Czesc Dziewczyny :) dopiero co weszlam , Cytrynka dziekuje za maila tez sadze ze to podszywaczka naszej prawdziwej Brawurki od razu to zauwazylam bo sa dwa OO zamiast dwoch 00 dlatego na wpis tej osoby nie zwracam najmniejszej uwagi i wogole tu na forum zas taka niemila atmosfera wszyscy sie obrzucaja blotem ;/ pozdrowionka dla wszystkich stalych :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_ma_kota88
siemka dziewczynki dzisiaj wyslalam maila z prośba o bezplatne gadzety ciekawe co odpisza :) -Szczecin -Gdańsk -Puma Dzikulka dla Ciebie bardzo mi pomoglas z tym co pisac w mailach :D:D :*:*:*:*:* buziaczki 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Dobra Dziewczynki ja zmykam spać ,dla wszystkich stałych cieluśkie pozdrowionka :) jutro skrobne co mi przyszlo podczas mej nieobecnosci i dodam pare nowych sprawdzonych adresikow :D dobranoc 👄 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy naprawde nie trafia do was to zeby nie rozmawiac z tymi podszywaczkami na forum , ignorujcie je i udawajcie ze ich nie ma ... jak im odpowiadacie wyzywacie itp. to je tylko cieszy i beda to robic dalej OLEWKA!! Naprawde tak trudno wam zrobic tkaa rzecz ? olac poprostu ? poczytajcie sobie potem forum jak to wyglada jak jakas laska pisze do osoby ktorej wypowiedz jest juz dawno wycieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
Czy możecie podać adres do Reddsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba mnie tu zaraz trzaśnie albo ja kogoś!!! Dla informacji niedowiarków znalazłam adres mailowy miejscowści która mi wysłała, ale nie czekajcie ze go wam tu wpisze , jest pare osób które mogłyby go dostać, bedzie akcja jak z papaja że nie podam adresu będzie, ale mnie to juz nic nie obchodzi! Trzeba było wpisać urząd miasta to bym wam wyskoczyło koło 100 stron i klikajcie w każdą i proście! Kilka dziewczyn wie że to nie trwa 10 minut tylko czasem kilka dni, a niektóe tu czekają na gotowe. Więc to jest mój ostatni post u Was, nie bede sie dzielić tym co dostałam i do kogo teraz piszę! Do Hytrusek--> szukajcie a znajdziecie! I jeszcze jedno, wybaczcie teraz po odgrzebaniu adresów zauważyłam że zrobiłam małą literówkę w nazwie miasta ale wytrwałe napewno znjadą bez problemu Żegnam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajasia ale nie ma sie co denerwowac, wiadomo że te które czekaja na gotowe nie sa zbyt kreatywne. tak jak mówisz lepiej wpisac sobie w google urzad miasta i naprawde duzo tych stron wyskoczy i tak jest nawet łatwiej i ciekawiej bo mnustwo jest urzędów miast :D:D Ja tam nie zawracam nikomu głowy szukam szukam i szukam, czasem to wogole malo co znajde fajnego, a czym warto to sie dziele. pozdrawiam i nie stresuj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
Witam wszystkich!!! Ja wysłałam do paru firm maile i z dwuch napisali, że mi przyślą...., no i teraz czekam...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki fajnista tylko krew mnie zalewa jak czytam coś takiego! Najlepiej tylko czekać na adresy i iść na gotowe, wrrr Mój Misiek zarażony moja pasję wymysla mi gdzie mam pisać :D POzdrawiam Fajnista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nom Te Nasze Miśki takie są ,mój w sumie nawet się nie wtrąca w moje pasje internetowe hehe bo maniactwo wysyłania tych meili to naprawde poroniony nawyk, ale weszło mi chyba już to w krew :) :) pzodrawiam serdecznie , a te co przychodzą na gotowe hmmm... no nic się nie poradzi 😘[🌼 😘 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia nie urażaj się tu jest niestety sporo sępów,któe się nie odzywają wcale a odzywają się wtedy kiedy chcą kogoś ochrzanić!!! Nie zwracaj uwagi na to i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwróćcie uwagę na kopalnie :) POza tym od tej chwili nie zwracam uwagi na pomarańczowe nicki, dla mnie te osoby nie istnieją :) Lola, Fajnista dzięki :) Buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasiu, ja też nie zwracam uwagi ;) Mogą się załozyć, to jest jedna i ta sama osoba, która po kolei wszystkich się czepia, kiedys brawurki, teraz mnie i ciebie. Olać ją:) Ps. Spróbujcie dziewczyny napisać maile do Punktów Informacji turystycznej (tu sa adresy): http://www.pot.gov.pl/doc/Centra_it_wykaz.doc (klikasz otwórz) Pozdrowionka dla fajnych, czrnych nicków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laski. Ale ostatnio zaniedbałam nasz topik. Chcę poszukać czegoś nowego ale nie mam do tego głowy. Mam depresje i prawie cały czas śpię:( A jak jestem przy kompie to tylko sprawdzam pocztę bo oczekuję maila od kogoś. Pozniej sie odezwe. pozdrawiam All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie Princeton na poprawe humoru :) z bukietem 🌻 🌻dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeton nie warto zamykać się na świat ja jakiś czas temu tez miała straszną depresję, leżałam w łóżku i wpatrywałam sie w ściane. Do niczego nie doszłam, tylko dzieki lasce z która gadam na gaduchu jakoś wyrwałam się z tej traumy i doszło do mnie że nie ma sensu sie uzalać tylko trzeba stawic czolo problemom. Trzymaj sie iepło!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL rozumiem,ze chodzi o faceta =/ nie martw się kochana,wszytskie chłopy to ku**y. 3maj się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Znowu klapa i to tym razem Eris!!!! Szanowna Pani, Bardzo nam przykro, ale nie dysponujemy już próbkami kosmetyków, które najpełniej odpowiadałyby potrzebom skóry w Pani wieku. Pozdrawiamy Serwis Informacyjny Dr Irena Eris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eris tak zwodzi!!!jednym wysyła a drugim nie TAK SAMO OCEANIC wysłałam ankiete i nie dostałam próbek a baba się sprzecza że wysłała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wrocilam z nad morza:] bylam pierw z chłopakiem a później z rodzinką było przewspaniale:] dostałam tlyko próbki z Flosleku może jutro coś będzie:] 🌼dla forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak , kiedyś była tu taka stronka z ankietka . po wysłaniu dostawałło sie mazaki mażące po szkle pAMIĘTAM ZE BYŁA ALE JA ZGUBIŁAM CZY MOZECIE PODAĆ SZNURECZEK DO TEJ STRONKI ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×