Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

www.wapster.pl po zalogowaniu sie co miesiąć dostaje sie darmowe wapstery, za które saą darmowe rzeczy na komoreczke :) POzdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I nie głupio Wam
Taki jest efekt podawania linków na Forum: Witam serdecznie. Z przykrością zawiadamiam, że zamówienie na płyty demo zespołu muzycznego KANKAN nie może zostać zrealizowane. Klienci nadużywali darmowego formularza i według statystyk w tym miesiącu musielibyśmy wysłać ponad 600 paczek. Zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia opłat za przesyłkę. Pozwoli to wyeliminować osoby, które nie są zainteresowane współpracą, a chcą jedynie zaspokoić swoją ciekawość, lub sytuacji, w których płyty zamawia cała rodzina (7 osób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemeczka Szaloneczka :D:D cio tam u Ciebie widze ze szuuuukasz zeby pomoc nam wszystkim :D:D:D Dobra dziewczynka z Ciebie szczerze skorzystalam wlasnie z Linku od Ciebie odnosnie kffffiatuszkow moja mama ma JOBLA na tym punkcie :D:D wiec sie ucueszy z nowego katalogu nio to pozdrowionka :*:*:*:):D;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie glupio bo ja nie nadurzywalam tego wogole mnie to nawet NIE interesowalo mialam ich linka ale nie s korzystalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooika -> nie Ty jedna , bo ja tez juz nie mam pomyslow gdzie pisac buuu :( Nelsza007 , ambasadorka i Dar_ia -> Witam po dlugiej przerwie :) mam nadzieje ze teraz bedziecie sie czesciej odzywac :) Lady_Stokrotka21 -> gratuluje 15 m-cy a wspolczuje tesciowej , moja przyszla jak na razie jest super :D i nie zapowiada sie zeby zmienila sie na gorsze hehe szalonaaneczka -> ja ez dziekuje :) i nie martw sie ze tak pozno odp hehe a przynajmiej fajnie bylo ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AloHaaaaaaaaaaaa MaMbooooooooooocha :D heh Cześc kofan kobitki :D:D aaaa dopiero co wróćiłam z hmmm mista(jeśli można to taknazwać) a ja dzisiaj zdobyłam jedna paczuszke :D od \"Muna-liza\" heh jakies 9 próbek, troche ulotek , w sumie nawet jestem zadowolona i nawet takie próbki co chciałam co mi sie przydadzą do przetestowania :) ostatanio jak dostałam paczke z prókami to mamie oddałam 8 próbek bo na zmarszczki :D a to mnie jeszcze nie czeka cmoki cmoki dla was 😘🌼 :D aaa mam dobry chumorek dzisiaj wiec jak cosa napisze nie tak to nie brac tego do siebie:D tudziez jak bede pisac bez sensu :> z góry prosze o wybaczenie :) 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie wydaje ze tutaj dzisiaj bardzo cichutkoo :):) chyba bedzie nas dzisiaj wiecej :D:D:D ja juz sie nie moge doczekac jutrzejszego listonoszka bo ma mi przyniesc KULECKE Lady Speed Stick :D bo zostalam ich testerem :D:D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa kurde apropos mialo byc miasta i Mona-Liza ehm literówka jak zawsze :d PRosze o wyrozumiałośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fAjNiStA -> Witaj ponownie :) no to fajniusko jak masz dobry humorek i wypad sie udal :) oby tak dalej :) Ala_ma_kota88 -> a ta kulke to zamawialas na ich stronie ?? i ile czekasz na nia ?? i czy napisali ci jeszcze jakiegos maila oprocz tego potwierdzajacego dane ?? jak mozesz odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jenny_Aniołek wiesz ja tam wzielam bo tam jest cos taiego jak zostan testerem czy cós w tym stylu no i zarejestrowalam sie i pisali ze trzeba czekac bo dziennie jakies 200 osob chce zostac testerem i musza wybrac iles osobek no i po tygopdniu dostaslam potwierdzenie ze zostalam testerkiem :D:D no a w ciagu tygodnia ma mi przyjsc ta kuleczka :D:Da ta stronka to chyba wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehm no to mnie nie wybrali :( ciule hehe a z reszta przyzwyczailam sie bo ja to zawsze pecha mam :D lol kobitki mam nadzieje ze wy tez macie dzisiaj fajniuski chumorek, no i kurde zycze juz teraz jutro pelnych skrzyneczek paczuszek zeby sie nie pomiescily, szalonej juz zyczylam to Jeeny tobie tez zycze:D :) 🌼 udanych jutrzejszych połowów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnDziaAaAa * -. nie smuc sie jutro pewno wyjzy u Ciebie sloneczko :) glowa do gory :) flowerka -> ja ci pozycze pelnej skrzyneczki jutro :) fAjNiSta -> Ty tez sie nie smuc mnie tez jak na razie nie wybrali ale to nie znaczy ze nie mamy pecha :) bedzie dobrze tez glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej All. ale się działo. Mój sąsiad ma impreze i własnie balkon mu sie jara:) podpalił miotaczem ognia :-0 a wczesniej jeszcze strzelał z wiatrówki. brak mi słow. pojde chyba zobaczyc czy mnie tam nie ma na imprezce :P pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala_ma_kota88 : staram sie cos szukac , bo nie chce tylko sepic a co do kwiatkow to tez zamowilam katalog bo moja mama tez uwielbia kwiaty jak gdzies je zobaczy to juz szybciutko leci je ogladac. Jenny_Aniołek : fajnie bylo bylam u bylego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja pamiętam taka jedna impreze u mnie w domu buheh ehm w sumie smieje sie a blizny i strupy na nodze mam jeszcze do dzisiaj bo to bylo jakies 2 tyg temu. . . buuuu w sumie zabardzo nie pamietam bo mialam jakis atak czy cos :/ dobra nie wazne :/ ale u mnie tez sie dzialo na balkonie a pozatym cale osiedle nie spalo poracha az wstyd bylo wyjsc na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaa
Czy możecie podać meila do Reedsa - pisałam tam, dostałam bluzę (okropnie dużą - XL, ale fajną), chciałam wysłać podziękowanie, no i gdy klikam w kontakt, moje listy wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitty jakie wlasnie slucham piosenki no rzeźnia sąsiadka mi przesłałą zacytuje \" bo nocą wielka łyżka bliznami z bliska błyska , nie wstane bo sie boje ,boje się o nas dwoje \" lub \"Dykoteka graa.... Dyskoteka Gra... Dyskoteka gra . . . \" No odpal jak nie wiem co :D:D nie slucham takich piosenek ale te potrafia poprawic humorek :D:D jak to moja kumpela powiedziala to Rege powiązane ze skakanką(nie myslic z ta skakana co bawiłyśmy się w dzieciństwie) lol :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby jutro coś było w skrzyneczce. heh Wy po 15 miesiącach narzeczeni- gratulacje:) a my po 23 dopiero idziemy do klasy maturalnej:) Nie ma to jak pierwsza miłość:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×