Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do tej co obraziła Kajasię
bo ty tu jesteś sępem .Co sama podałaś?? nie zwracajmy uwagi o wredna izka 2 chce wysępić coś! Kutna Hora nie wyysła dostałam niemiłego mejla,że gadżety to w sklepie mogę kupić,wredne czech wale ich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
no ładnie,nieżle się wycfaniły te niektóre ;-) Żywce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia to gratulacje, widze ze konkretne połowy. ja tam jeszcze żadnego gadżetaaa nie dostałam hehe ale nie trace nadzieji lol :D 🌼 pozdrowki dla wszysktich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć laski. Widzę sporo nowych:) Tylko nie kłóćcie się laseczki, bo czasami ma się wrażenie, że to jakieś targowisko:) Niestety u mnie dalej pustki, ale też dawno nigdzie nie wysyłałam prośby, bo gdzie:) Wczoraj byłam na wielkich zakupach, wydałam chyba ze 3 setki, ale było warto:) Ścięłam włosy. Jak mnie mój mąż zobaczy to chyba padnie, bo miałam do pasa, a teraz ledwo do łopatek. Mam nadzieję, że zanim wróci to troszkę odrosną:) Tak sobie siedze i myślę gdzie by tu wysłać i właśnie zobaczyłam, ze mam długopisy żelowe z fajnej firmy HANDY to bardzo popularna firma, więc można napisać. Tak samo BIC, chociaż nie pamietam czy ktoś tam pisał. Piszcie też do producentów wódek, mają zajefajne gadżety, ale trzeba trafić na promocję. Znalazłam też takie firmy: APIS-apis@cps.pl, natalia@cps.pl (szampony), Shower-Intersilesia McBride Polska (żele pod prysznic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w skrzynce mailowej tylko dwa meile wszystkie ze zla wiadomoscią a pisałam do wp i L\'ambre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj napisalam do campny i taka dostalam od nich odpowiedz: Szanowna Pani,z przyjemnoscia przeslalabym do Pani próbki kosmetyków. Niestety jest to niemozliwe, poniewaz nasza firma zajmuje sie produkcja deserów mlecznych i jogurtów.Z powazaniem,Magda Bogusz HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH!!!! pomylilam sie glupia i napisalam do mich o probki kosmetykow!!! ale wpadka!!!! pewnie wszyscy sie ze mnie tam lali..hehe no nic napisalam jakby nigdy nic jezszce raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidie
a ja dostałam z Olsztyna fajne gadżeciki - notes z długopisem, smycz, kubek, przewodnik po szlakach rowerowych, a z Kazimierza Dolnego foldery i kubek z kogutem ale sie ciesze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze 2 adresy: Linasa cz-linasa@LINASA.cz www.linasa.com, On line, ale niestety nie mam żednego adresu czy namiarów. To jednak bardzo popularna firma od mydeł w płynie itp, więc nie będzie problemów z jej znalezieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! 🌼 Lawia--> hehe dobre :D Kajasia --> powiesz z jakiej firmy dostalas ten superasny kubeczek???:D:D i sie wczesniej pytalam ale chyba mi nikt nie odp co to jest to cale awizo ??? u mnie jesczcze nie bylo listmena :P 🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Nie ma sensu pisac do producentów wódek,sama ejstem posrednio zwiażana z osobą, ktora pracuje z taka firma i nie wysyłama Gadzetów,z tego faktu ,iz sa one dołączane do opakowań propocyjnych.Mozna zakupic wódke i dostac do tego np kieliszek,piersiowke gratis.Wszelkie gadzety sa przeznaczone jedynie dla rpzedstawicieli handlowych....niestety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki ! mam ogromna prosbe... moze mi ktos podac adres e-mail do redd\'s ? nie moge wejsc na ich stronke bo mi sie zacina... (nie mam pojhecia dlaczego). Z gory wuielkie dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu z whirlpoola napisali ze im sie skonczyly gadzety :( ale odpisali ekspresowo w jakas godzinke :D lol ciekawe czy juz listmen byl... nie chce mi sie od kompa odrywac.. i musialabym sie z pizamki przebrac.. ale leń jestem i mi sie nic nie chce w wakacje.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ;d jak sie ciesze .. przyszly mi 4 ksiazeczki z biura turystycznego www.tourismebretagne.com , wszytko to o Francji ( hotele, camping ,itd.) a mi sie to mega przyda ;d bo w przyszlym roku jade na wycieczke :) jupi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja wlasnie jestem nad morzem, w domciu podobno jest 5 kopert:P A ja zaczelam pisac do zepsolow, np.wilki czy bajm !jeszcze njikt mi nie odpisal :( pozdrowinia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek ---> to podaj ta stronke to ci znajde o ile mi tesz sie nie bedzie stronka zacinac :D:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o Whirlpool
Jakaś idiotka podał ich adres tutaj i dlatego nie odstaniecie... hahahaha :D dobrze wam tak... Ja napisałam wczoraj maila i dzis rano (zanim adres pojawił się na forum) dostałam odpowiedź, że dostanę deseczkę, a jak pisałyście wszystkie sępy na raz to sie możecie w tylek pocałowac i o desce juz nie marzcie... Ale wy głupie jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> do \"jeśli chodzi o Whirlpoo\"l....napisałam do nich miesiać temu i napisali, że nie wysyłają zadnych gadżetów, więć zanim zaczniesz wyzywać kogoś od idiotek to sie zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madleni
Bo trzeba wiedzieć co w mailu napisać... A jak się pisze od razu "wyslijcie mi gadżety, bo zbieram" to nic dziwnego że nic ci nie wysyłaja! Mi wysłały nawet takie firmy jak Coca-Cola (ręcznik i 2 płyty) czy Algida (duża rózowa torba-lodówka na plażę) które podobno NIE wysyłają. A jedanak mi przysłali.... Nauczcie się pisac dobre maile to dostaniecie ładne gadżety! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
jaki jest adres do Reedsa?????/i do Zoota??? w google nie moge znalesc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
i jeszcze pytanie dostalam emailem do wypelnienia ankiete kosmetykow i nie wiem jak to wypelnic czy mama to gdzies skopiowac??? czy co ?zeby tam wpisac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co pisał do madleni ==>> skoro jesteś taki mądry/mądra to naucz nas pisać maile...alebo chciaż mnie naucz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
ktos kto pisal do ALGIDY to o co dokladnie prosliles?? jak to napisales bo nie weim czy mam tak pisac ze by mi tylko przyslali cos cokolwiek czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALGIDA
Nie podam wam gotowego maila, bo go wszytkie skopiujecie i nikomu juz nie przyslą. Ja pisałem do Algidy 2 tyg temu i widocznie mają gadżety, tylko trzeba umiec o nie porosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale najgorzej
jak się komuś tak nakadzi i podlizuje a on odpisze. "Dziękuję, miło nam, ale nic nie wyślemy..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma
jaki jest mail do reddsa ??????? plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×