Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Odczekaj chwilę, bo tam wszystko trochę wolno się robi. Mam pełne ręce roboty:) prawie nie nadążam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3rku napisałam ci maila na gazetowy adres, nie da sie :( przynajmniej u mnie albo mi powiedzcie co mam zrobic, bo cały czas pokazuje mi sie to okienko ze zgłoszeniem checi udziału juz drugi raz w to kliknełam i pisze ze zostane poinformowana czy zostałam przyjeta czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala łyżwiareczka*
jok3r czy mogłabyś mi też wysłać maila, będę za Wami tęsknić dziewczynki, bardzo proszę weście mnie ze sobą. mariolka122@tlen.pl :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, twoje zgłoszenie uczestnictwa na forum: Próbki kosmetyków zostało przyjęte. Link do forum....... klikłam i.... to co zawsze okienko z chęcia udziału :( to forum mnie poprostu nie chce :( Jok3rku a inne dziewczyny tam już są?? moze mi któraś powie co mam zrobić? bo moze coś źle klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam pojęcia co jest normalnie jesteście na liście uczestników forum. Inne dziewczyny normalnie tam piszą już i wogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu to niech nam ktoś powie jak mamy wejsc :( myślałam ze troche sie na tym znam jednak sie przeceniłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooika juz jestem!! Wyloguj sie i zaloguj raz jeszcze u mnie podziałalo :) Ide juz na nowe forum a tam tyle tamatów myslałam ze bedzie jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomogę... po pierwsze- trzeba miec konto na gazecie- kto zyw niech zakłada po drugie- wysłać zgłoszenie do jok3r po trzecie chwilę odczekać i wejść z zaproszenia jeszcze raz zalogować się na swoim nicku i SWOIM haśle po czwarte... wpisac się w temacie \"cześć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooika pare postów wyzej ci pisałam ze juz jestem :D:D juz wsio oblatałam i jutro bede swoje listy wpisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala łyżwiareczka*
dziękuję :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bty wieczor Kofane. kurde opiero teraz po weekendzie znalazłam chwilke aby siąść przy kompie i cos zrobi oczyeiscie pierwsze co odwiedzilam forum i wyczytalam zalegle strony.. hehe :) Mam nadzieje kobitki ze jutro znow bedziemy miec skrzynki pelne paczek hehe... a co tam u was? jak minal weekend 😘😘🌼😘😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼😘😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jeśli kogoś pominęłam z zaproszeniem to sorry, ale już nie pamiętam komu wysłałam, a niektóre z Was nie podały maila więc jak coś to dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jork3r a mojego maila skont znalas???:> hehehehe ejjj zalogowalam sie ale mi pisze jakas glupota ze nie moge wejsc na forum a mam konto i wogole :/ lipka :(:(:( pozdrowionka :*:*:*:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś już móc wejść, bo dodałam Cię do listy uczestników. W razie problemów cofnij się o jedna stronkę, bo tam dziewczyny napisały jak wejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r a co za zaproszenie hmm.. chyba czegos nie doczytałam i sie gdzies zapraszacie :> pewnie i tak nie dostane Hmmmm :> heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkfvgb
a spierdalajcie stad juz suki sempiaste , skąpe jestescie takie ze az kurwa spierdalacie na chornione forum ... buahahah , i tak wam je shakuje ;) taka lipe bedziecie mialy ze szok :P ide se teraz kutasa podmyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnista czekam na Ciebie:), bo nie masz podanego maila podaj to Ci wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek a wogole to wiesz co hehe pamietasz co ci mowialm ze ja obchodze 8 rocznice tzn 8 miechów, ale to z tej miłości i zakochania to mi sie już daty powaliły hehe bo to mial być 1 wrzesień a nie to co pisałam wcześniej hehe :) wiec ja mam w czwartek :D a tobie jeszcze raz najlepszego😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r kurde kurde doszlo zaproszenie doszedl meil ale wiesz co :((((( jak klikam na link to pisze ze błąd strony i no wogole ten link jakis felerny, podrzucisz mi to jeszcze raz bo ehm nie wiem co sie stalo :( na tego amego meila, czekam 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r -> dziekuje 👄 jak tylko zaloze konto to sie pojawie :) fAjNiStA -> nic sie nie stalo :) hehe a 1 wrzesnia juz blisko wiec najwyzej powtorze Tobie tez wszystkiego najlepszego :D i do uslyszenia na nowym forum :) hehe a 1 wrzesnia to ja mam urodziny jak co :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny to za wczasu stolat stolat, ale to zobaczysz jaka ci tu serenade odspiewasm na forum hehe nie wazne czy nowe czy stare :D:D ale za wczasu 😘 aaa jok3r lol musisz mnie dopisać do jakiejs listy bo sie wypowiedziec chyba nie moge jeszcze i tak gapie sie w ta strone i czekam hehee :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wowwww pol dnia mnie nie bylo a tu prosze jakie zmiany, wszyscy sie eksmituja na inna str:) dzieki Jok3r za pamiec o mnie i wyslanie mi zaproszenia:) chetnie skozystam:)j alecem juz spac, wiec mile panie dobrej nocki wam zycze:) PS. na tamtym forum jestem Kajmeraa bo jakis los zajal moj nick:[nie ladnie:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja spadam. Jakby co to jutro zapraszania ciąg dalszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×