Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość A moze za granice
A były jekieś upominki, czy tylko przewodniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie pare dni a tu takie pustki normalnie o tej porze bylo mnostwo stalych.Gdzie sa wszyscy?Jak sie rozpakuje to przejrze poczte i podam namiary na firmy.Pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Jok3r----->Z tego calego zamieszania zapomnialam podac swojego emaila ewelyna14@o2.pl Moze sie nie udzielam zbyd czesto ale bardzo bym chciala uczestniczyc w tym forum Ps Na pewno nie bedziecie mialy przezemnie zadnych klopotow i awantur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULACJE
To bylo naprawde do przewidzenia ze gdy zalozycie kolejne forum wsyzscy beda chcieli sie przeniesc a trudno imo dmowic a wieszkszosc z nich to te tak zwane sempy ktore tylko czytaja wysylaja nic z siebie nie daja (mowie o osobach o pomaranczowym nicku ktore widzimy tu po raz pierwszy a udaja ze sa juz dawno)nio i podli podszywacze ktorzy psuja ta atmosfere hekatesk miala racja ale nikt nie raczyl zauwazyc jej postu nawet chcoc ztego co sie orientuje jest ona z tych stalych jesczze z poprzendiego forum. Nie zauwazylyscie ze brawurka ivy qenn i inne tez sie nie odzywaja?? A to ze Iza22 przeeszla na tamtoforum wcale mnie nie dziwi ale wy odrazu zaczelyscie propagande przeciw niej. Treaz jok3r masz rozkmine bo glupio nie przyjac tych ktorzy prosza ale zkoleinie wiesz kto prosi i nie wiesz czy mozesz im zaufac...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja tez mogłabym dostac zaproszenie na nowe forum? Narazie donosze ze odmowe otrzymałam z Thalgo, Barwy i Hean. Na reszte odp czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i looz z tym forum 🌼 zaczynam sie z tamtym oswajac :P takie dziwne w obsludze tamto jest ale cio tam, sie naucze :P u mnie listmen chodzi okolo 13 :P pozdroo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie listonosz za niecałe trzy godzinki dopiero;( Ja tutaj zostaje...Kto jest ze mną? KTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja też mogłabym dostać to zaproszenie???:moj e-mail joazyb@wp.pl Ps. U mnie listek jeszcze nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olcia
Ja zostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Większość zaproszeń poszło:) Jesli chodzi o \"rozkmine\" kogo przyjąć to na nowym forum podejmujemy wspólną decyzję. Starych forumek nie ma, bo wyjechały i jak tylko wrócą to oczywiście jeśli zechcą zabierzemy je ze sobą. Jak na razie nowe forum jest na prawdę świetne. Dziewczyny bardzo się postarały i jest tam zajefajny klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r dzieki za zaproszenie ale u mnie sie nie otwiera,znaczy nie ma takiego adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos już dawno dostałaś zaproszenie. Sprawdź pocztę jak nie ma to wyślę jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jok3r dpstalam zaproszenie i bardzo dziekuje ale tam chyba trzeba wpisac na liste uczestnikow czy jakos tak :/ wiec czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyjmiecie mnie? I podajcie mi w mailu adres tego forum.. ]Mój mail: aguska18@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak cos to moj nick na tamtej stronce to gwiazdeczkas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
a czy ja moge dostac zaproszenie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale będziecie mieć jazdę....
Jok3r i inne skore do przenoisin.... Przejrzyjcie sobie te adresy pod które wysłałyście zaproszenia, z tymi które są w profilach na Konkursach BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Tam dopiero będziecie miec rozpizdówe :D :D:D :D :D :D :D ładne sobie koleżanki jok3r zaprosiłaś! 80 % tych mail, to maile uzytkowniczek z konkursów (łatwo to sobie sprawdzić na stronce) i kto tu mówi o sępach? Aaaaaa moze ty też tam jestes pod innym nickiem, tylko teraz się wstyd przyznac co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o kurde ale sie zakrecilam :P widac ze blondynka :P jzu wszystko ok nie zwracajcie uwagi ba te poprzednie hehe dzieki jeszcze raz jok3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz jeżeli jakimś cudem trafi tam ktos kto nie powinien to mamy tam o tyle luksusową sytuację, że możemy taką osobę wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jok3r--->Thx za zaproszenie teraz czekam na wpisanie mnie na lis czy jakos tak......ewelyna14@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207 Ad. a może za granicę
Nie było żadnych gadżetów. Tylko plan miasta, katalogi z zabytkami i ulotki. Dzisiaj dostałam z Wiednia (to samo co wyżej) z jakiejś herbatki (1 próbka) i zaproszenie do klubu Winiary (ale trzeba uzbierać 25 kodów z dowolnych produktów) Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×