Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość co to
za glipi nick ;GDZIE SIE PODZIALA; ???? poprostu beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy nick
Fajny ten nick-przynajmniej oryginalny a nie "co to ".Żadnej inwencji twórczej nie ma w nick`u CO TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak piszecie maila z prośbą o np. próbki kosmetyków to podajecie od razu adres domu czy piszecie go w następnym mailu gdy dostaniecie pozytywną odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SunFlower --->ja tam odrazu podaje adresik pisze mnie j wiecej tak: ....prosba..ble ble .... Gdyby państowzdecydowali sie przesłac mi gadzety/próbki niżej podaje adres kontaktowy Z poważaniem: Adres :) katep1 --->pochwaliłam wczoraj śnieżek i przestał sypać a dziś nie ma ponim ślasdu,mieszkam w zachodniopomorskim :D Pozdroionka all 🌻🌻🌻 Moderia --->jest spokój mniej więcej ale nie reagujemy na niektóre wypowiedzi;)POozdro dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Właśnie skończyłam czytać historie tego forum. Ciekawe co dostane w poniedziałek od listonosza - mam nadzieje że coś przyniesie bo przez ten tydzień trochę tych maili wysłałam:/ W weened sobie daruję. Całe szczęscie nie muszę się bać o to że listonosz mi coś gwizdnie bo to znajomy moich rodziców:) Super człowiek. Jak na razie dostałam dwie przesyłki (Neutricia i Ziaja) i od Neutrici była koperta lekko rozdarka - nie wiem czy kogoś ciekawość zzerała czy to po prostu fakt że koperta wypchana. Mam nadzieje że złodziei w iwelkopolsce na poczcie nie pa-ba w całej Polsce. Pozdrawiam - miłego weekendu katik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilniczki doszly az z Genewy.. do tego jeszcze ksiazeczka po angielsku o pielegnacji paznokci oraz o prawidłowym wyruwaniu irzes i poprostu zabiegach kosmetycznych.. a firma sie nazywa Mavala www.malava.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capuccinko - mi poszło a wpisałam 048 i normalnie 9 cyfr jak numer tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO CAPPUCINO Ja też wypełniłam swoje dane po kalendarz....Zobaczymy, może przyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a co do tych perfum to ja napsal ma 9 cyfr ale jakich kolwiek , przeciez nie bede tel podawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po próbki perfumek z Celine Dion wysyłałam już daaaawno około 4 miesięcy temu... i co? i nic - nie widać ich... ;/ oni nie przysyłają tych próbek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Capuccino i innych zainteresowanych: W Mavali najpierw klikasz kropkę wybierając język , a następnie w prawym górnym rogu kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kajuuusi
rzes sie raczej nie reguluje, predzej juz brwi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska21_
dziewczyny ja mam pytanko: Czy za te paczki aby napewno nic się nie płaci? I drugie: Co piszecie w meilu do Urzędów Miast ? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie placi do um pisze ja np ze chce gadzety oni wysylaja i tak foldery itp wiec chyba wystarczy jak o gadzety poprosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondziolka
Czesć dziewczyny... Sledze ten temat od dawna... I mam takie pytanie skąd wzielyście te plakaty HP?? Prosze to dla mnie bardzo wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejx :D.. wysłałam pare mejli, ale jak bede pewna ze są to pewniaki podam nazwę firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×