Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hej jestem poczatkujaca probkomianiaczka tylko tanelam nad powazny m problemem wyslalamze 20 maili i wszystkie odmowne mysle ze moze cos zle do nich pisze.macie moze jakies przykladowe maile? a juz wogole nie wiem jak pisac do zagranicznych firm, moze macie tez jakies przykladowe w jezyku angielkim. dziekuje bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się pochwalę. Dzisiaj dostałam: Przewodnik, długopis naklejke wizytownik i chyba cos jeszcze z Helu z Ambasady Niemiec - gazetki i przewodniki z Małopolski - drewniany kwiatek pcztówke i przewodnik. A propos tej nade mną. Ja zawsze pisze ze przed użyciem chciałabym wyprbować przed zakupem raczej a w mojej okolicy nie ma ich sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dziś odstałąm: OPOLE zestaw 10 pocztówek, informastory, bajka dla dzieci- jakas legenda, naklejka JÓZEFÓW: zestaw pocztówek, mapa miasta MAŁOPOLSKA: drewniany chyba tulipan, pocztówka-duża i informator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asioonia skad dostałas tego tulipana?masz od nich maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urząd marszałkowski w małopolsce niestety meila nie amiętam:/ ale na googlach sobie poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa juz pudelka
na www. ginweb .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ZAMAWIAJCIE
http://www.probenzauber.de/ POD TYM ADRESEM JEST ANKIETA.PO WYPEŁNIENIU PRZYCHODZI INFORMACJA ,ŻE TRZEBA IM WYSŁAĆ 91 EURO !!!!!!!!!!! MYŚLĘ,ŻE JEŻELI NIE WPŁACI SIĘ NA PODANY NUMER KONTA TO PO PROSTU NIE WYŚLĄ NICZEGO. FAJNY NAMIAR KTOŚ PODAŁ NA STRONIE 434. Było to 23 MARCA NICK : saraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolecek1990
Hejka laseczki! ;) Jestem nowa na tym forum i przyznam ze probeczki mnie fascynuja :D jak narazie dostalam tylko katalog wycieczek, no ale cierpliwosc to podstawa. Tak mnie zainteresowal ten drewniany tulipan:D ogolnie interesuja mnie najbardziej przewodniki po roznych miejscach, to jaki jest email do tej malopolski?? Pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki! żeby nie było ze mam pomaranczowy nick :p Jestem nowa na tym forum i przyznam ze probeczki mnie fascynuja jak narazie dostalam tylko katalog wycieczek, no ale cierpliwosc to podstawa. Tak mnie zainteresowal ten drewniany tulipan ogolnie interesuja mnie najbardziej przewodniki po roznych miejscach, to jaki jest email do tej malopolski?? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w imieniu brata proszę forumowiczki GLAMOUR o głos który pomoze mu dostac fajny prezent na urodziny http://jetix.pl/whatson/minisites/algida/index.php?c6436d34f70e1f99e84f87ceb635031c36edd956c01aacd035a270c9e7d64ab510001 zdjęcie z 27 kwietnia 2006, pierwsze z dołu (chłopiec z aparatem na zebach) Jedna osoba może oddac wiecej niz jeden głos czyli im wiecej wysyłacie tym wieksze szanse na mp3. Dla głosujących jest 10 odtwarzaczy mp3 Mały i ja bedziemy bardzo wdzięczni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mam troche produktow z Zeptera. Wiem ze maja fajne gadzety, probki kosmetykow i in. Moze sprobojcie do nich napisac. Zycze powodzenia.Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allla13
BIOGENERICS LTD DOMESTICOLAD GAS PLAY SYMBOL:UP20%ON FRIDAY VOLUME FRIDAY11,534,069 IS THERE HOTTER SECTOR TO TRADE.RADAR BIGN FORMONDAY RICHTNOW THE ALERT IS ON! GO READ ALL THE NEWS ON THIS ONE!DO YOUR DUE DILIGENCE RADAR IT FOR MONDYS OPENNOW IS THEREA HOTTER SECTOR TO TRADE RADAR BIGN FORMONDAY RIGHTNOW THE ALERT ISON YOU CAN LOSE ALLYOUR MONEY BY INUESTING IN THIS STOCK To fragment listu może ktoś mi powie o co chodzi.prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allla13
BIOGENERICS IS DIVERSFIED INVESTMENT VENTURE CAPITAL FIRM FOCUSED ON EXPLOITING AND DISTRIBUTNG DOMESTIC OIL AND GAS RESERES BIOGENERICS HAS OIL AND GAS ASSETS ACqUIRED FROM RUBICOM RETROLEUM.THE COMPONY ALSO HAS JOINT VENTURE ACTIVITIES WITH TYCHE ENERGY AND HYDROSLETTER CORPORATION INFORMATION WITHIN THIS RAPORT CONTEINS FORWARD DOKING STATEMENTS WITHIN THE MONING OF SECTION 27AOFTHE SECURITIES ACT1933 AND SECTION 21B OF THE SEC ACT OF 1934.STATEMENTS THAT INROLRE DISCUSSIONS WITH RESPECT TOPROJECTIONSOF FUTURE EVENTS ARE NOT STATEMENTSOF HISTORICAL FACT AND MAY BY FORWORD LOOKING STATEMENTS.DONT RELY ON THEM TO NAKE A DECISON .PAST PERFORMONCE IS NERER INDICATIVE OF FUTURE RESULTS. THE COMPANY IS NOT A REPORTING COMPANY VEGISTERD UNDER THEEXCHONGE ACT OF 1934.WE RECEIVED AND MILLION SEREN HUNDRED FIFTY THOUSOND FREE TRADING SHARES IN THE PAST FOR AUR SERRICES.ALL THOSE SHARES HARE BEEN SOLD.WE HARE RECEIVED AND ADDITIONAL FIRE MILION TWO HUNDRED LIFTY THOUSOND FREE TRADING SHORES.AL SHORES WERE RECEIVED FROM THE SAME THIRD PARTY NOT ON OFFICER DIRECTOR AFFILIATE SHARHOLDER.WE INTEND TO SELL ALL OUR SHARES NOW WHICH COULD CAUSE THE STOCK TO GO DOWN RESULTING IN LOSSES FOR YOU. THIS COMPANY HOS:ON ACCUMULATED DEFICIT AND A NOMINAL COSH POSITION THESE FACTORS RAISE SUBSTONTIOL DOUBT ABOUTITS ABILTY TO CONCERN.READ THE COMPANY FINONCIAL REPORTS BEFORE YOU INVEST.A FAILURE TO FINANCE CO ULD CAUSE THE COMPANY TO GO OUT OF BUSINESS.THIS REPORT SHALL NOT BE CONSTRUED AS KIND OF INVESTMEND ADVICE OV SOLICITATION. WARNING YOU CON LOSE ALL VOUR MONERY BY INVESTING IN THIS STOCK. Prosze powiedzcie co tu pisze. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allla13
INNY LIST This email (and any attachments) is confidential and may be privileged. It is intended solely for the addressee. If you have received it in error, please contact us immediately. Any disclosure, copying, distribution or action taken as a result of this email is prohibited and may be unlawful. The statements and opinions expressed in this message are those of the author and do not necessarily reflect those of SITEL. Any opinions or advice contained in this email are for the addressee only. Please note, any offer made by a SITEL employee or acceptance of an offer made to SITEL by a SITEL employee or agent, (whether received by the intended recipient directly or indirectly) shall only be legally binding upon SITEL once a written contract in a non-electronic form has been signed by authorised representatives of SITEL and the intended recipient. This footnote also confirms that this email message has been swept by MIMEsweeper for the presence of computer viruses. http://www.mimesweeper.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeeeel
mam pytanko, czy ktoś wkoncu cos dostal od tego wirtuella poussions (czy cos takiego)?? bo przeciez jakas dziewczyna napisaala na trzydziestej ktorejs stronie ze dostala..... ja niestety tez wyslalam swoj adres...mam nadzieje ze nic zlego z tego nie wyniknie ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam bo nawet nie wysyłałam. Jakby było cos nie tak to po prostu nie przyjmiesz przesyłki i tyle? Dziewczynki dostałyscie dzisiaj cos? Bo u mnie listonosz chyba nie chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no ludzie przestańcie się w końcu tutaj reklamować ok? Załóżcie sobie forum o tytule \"reklamy naszych forum nie dla sępów\" i wtedy będziecie się reklamować To już jest denerwujące jak się wchodzi na forum a tu same reklamy \"wejdźcie, nie pozałujecie\" \"nasze forum jest najlepsze bo nie ma zadnych sępów\" no i co że nie ma?! Uspokujcie się z tymi reklamami! Pozdrovionka dla wszystkich \"niereklmujących swojego forum\" forumowiczek 🌼 A propos ja dzisiaj dostałam długopis, gąbkowego ludzika, pocztówki i informator ze Świdnicy i przypinke, mapke i przewodnik z Dymin👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dostałam z hotelu EUROPA długopis reklamówkę zapałki i kilka broszur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probkomaniaczka
czesc!ostatnio wyslalam emaila do tubądzin czy jakos tak juz nie pamietam ale reklama leci w telewizji to mozecie zobaczyc.Oni kafelki maja.Po tygodnu przyslali dwa piekne katalogi i....zegar scienny zrobiony z kafelki!mowie Wam cudo!Ja najpierw weszlam na ich strone ale nie chciala sie otworzyc.Napisalam do nich ze probowalam wejsc na ich strone ale byly jakies klopoty.Oni odpisali ze postaraja sie naprawic jak najszybciej ten blad i wysla mi drobny upominek za to ze nie moglam wejsc na ich strone.Drobny upominek:) myslalam ze mi oczy wyjda jak kurier z poczty przyniosl takie pudlo jakby od pizzy:)Pozdrowienia dla próbomaniaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca szczescia
Jak piszecie prosbe o wysłanie gadzetów? Jak uzasadniacie to zeby wam wysłali ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy do czego piszę to prośbe. Ja jak pisze do jakijsc firmy to najpierw pisze pochawały a potem prosze o gadzety Dzisiaj u mnie: -Pudełeczko od Scheringa -katalog farb?! Nie wiem jakas taka ksiazeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy do czego piszę to prośbe. Ja jak pisze do jakijsc firmy to najpierw pisze pochawały a potem prosze o gadzety Dzisiaj u mnie: -Pudełeczko od Scheringa -katalog farb?! Nie wiem jakas taka ksiazeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostałam paczuszke dla pieska a dziś tylko jakiś 1 mały folder o jakiś drogim hotelu:( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee różne nagrody
HEJA! Dzisiaj dostałem kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe info dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anexa
Siemka:) Poszukuje jakiś sprawdzonych stronek z rzeczami dla psów (karmy,miski itp.) może być angielska stronka polska ale najlepiej w angielskich żeby była ankieta bo mejla to po angielsku nie wysle bo nie dokońca umiem anglika:/ lol a i jeszcze jakies katalogi o pływaniu i o plastyce,malarstwie.. bardzo dziękuje jeśli ktoś da linka pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×