Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kingulka20
a umnie pustka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczynki!! U mie dzisiaj jedynie przesylka z miasta Ogrodzieniec(3 piekne pocztowki,teczka,foldery:)A poza tym nic nie to co u Lady_Stokrotka21🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Dziś u mnie folder z paczka z Pucka a w niej: folder o Władysławowie, dwie mapy, dwie naklejki z puckiem i napisem po kaszubsku i znaczek do przyczepienia. P.S. Ktoś chce jeszcze zaproszenie z Nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA --> zawsze lepsza jedna paczka niż nic :) a ja mam wyjątkowo dobry okres po prostu 🌼 kingulka20 --> nie martw się 🌼 bywają i takie dni, a bywają i przestoje tygodniowe 😘 będzie lepiej Po za tym co wcześniej pisałam JOKO znów do mnie napisało (nie wiem po co znów :P ) aby mnie poinformować, że mi DHL-em wysyłają paczkę. Kurcze, chyba im się bardzo mój meil spodobał :D Wysłałam wczoraj kuuuuupę meili do mało znanych firm polskich. Jak tylko laseczki będę coś wiedzieć od razu wam napiszę 😘 ps. a listonosza i tak kiedyś dorwę :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlesSsSsA_91
Lady_Stokrotka21 Jak pisałaś do Joko ??:) Bo mi odpisali ,że cieszą się ,że lubię ich firmę a na końcu u listu napisałam czy mogłabym bym poprosić o próbki to oni ,że nie wysyłają trzeba szukać w sklepach :( Mogłabyś mi na e-maila przesłać jak napisałaś albo chociaż w skrócie ??:] Albo zmień inaczej niż u siebie ??:) 🌼 proszę :* :-] Bardzo bardzo proszę ;* Z góry wielkie thx :*:* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy potrafi napisac cos od siebie sprobuj i nie wspominaj o probkach/:)Poradzisz sobie!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlesSsSsA_91
Karolka ja już napisałam tak i nic to samo co wcześniej :( a tobie tez odpisali tak jak stokrotce??:D Pliss jak możesz to podaj e-maila ja ci wyśle jak napisałam do nich i ty mi powiesz co bym mogła poprawić Ty albo Stokrotka ??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KaRoLkAaA 🌼 AlesSsSsA_91 --> ja pisałam do JOKO na ten adres: http://www.joko.pl/pl/?f=kontakt Słuchaj, nie zawsze firma jak wyśle jednej osobie to na pewno i wszystkim :) Czasami się zdarza, że wysyłają co piątej. Chyba dwie strony wcześniej pisałam jak powinien wyglądać taki meil :) Spójrz - skorzystaj :) Pozdrówka laseczki 🌼 ps. witaj AleSsSa_91 w świecie \"czarnych\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka :) heheh fajnie ,że już jestem czarnulka :D A te dwie stronki wcześniej pisałaś dokłądnie jak pisac e-maila do joko?? :P :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znalazłam tego listu a przeleciałam aż 5 stronek nio chyba ,że ja jestem ślepa xDxD 🌼 😘 Proszę Cię jak bys mogła to wyślij mi jak ty napisałaś albo chociaż podobnie :) Ja ci mogę też wysłac jak jak ja napisałam i powiesz co mam dopisać itp :*:] Tylko jak możesz podaj meilka :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój post z jednej z poprzednich stron: Jak się pisze do firm o próbki ??? \"Przede wszystkim należy trochę pokombinować i wymyśleć oryginalnego meila. Nikt Cię przecież nie sprawdzi czy to co piszesz jej prawdą Taki meil powinien na pewno nie być krótki, nie zawierać słów próbki/gadżety/za darmo (bo są firmy, które mają tak skonstruowane skrzynki, aby meile z tymi słowami od razu odrzucać). Powinien również zawierać od razu Twoje dane oraz formułkę, że wyrażasz zgodę aby Twoje dane mogła firma wykorzystać. Np. \"wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych i wszelkich innych ujętych w moim emailu\" Jeżeli piszesz do Urzędów możesz napisać iż: studiujesz turystkę, jesteś podróżniczką, kochasz zwiedzanie Itp itd Jeżeli piszesz do firm z kosmetykami możesz napisać, że: - koleżanka niedawno poleciła Ci ich kosmetyki, ale masz bardzo wrażliwą cerę i nie wiesz czy będą dla CIebie dobre - jesteś ich stałą klientką, ale słyszałaś o nowej lini i chciałabyś ją wypróbować Jeżeli piszesz do firm o gadżety możesz napisać, że: masz coś ich firmy (np. dany samochód) uwielbiasz ich firmę, jesteś stałą klientką Takich przykładów jest mnóstwo Należy mieć tylko dobry pomysł i trochę szczęscia Ja piszę do Urzędów i firm średnio raz na pół roku. Raz opisują lub przysyłają jedni, raz drudzy Jedno jest pewne - nie należy się zniechęcać. Czasami firmy potrafią przysłać jakiś gadżet nawet kilka miesięcy po liście \" Zamiast próbki/gadżety itp można użyć słowa \"przykładowe wyroby\" Całuski i życzę samych pozytywów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
czy mi sie zdawało albo mi sie przewidizłao czy ktos dostał poduszke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola0885
właśnie zarejstrowałam się na stronce nivei i jeżeli zaproszę 10 osób które się zarejstrują na stronce dostane żel good bye cellulite Może ktoś chce zaproszenie? Jeżeli tak piszcie swoje maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli, pomalutku :) AleSsSa_91 -- > tak jak już pisałam, nie zawsze dana firma odpisuje pozytywnie. Czasami wybiera sobie na chybił trafił 10 meili i tylko tym osobom przysyła samantha22 --> dzięki za nowe adresy 😘 oczywiście kliknęłam na Twojego linka :) kingulka20 --> jeżeli się nie mylę to jakieś kilka stron temu, jedna z dziewczyn dostała między innymi poduszkę z Fragonarda (chyba tak to się pisze :P ) Karola0885 --> każda z nas zna tą promocję, każda jest już zarejestrowana :) Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to ja idę pisać :) 🌼🌼 I dziś u mnie fajne paczuszki ;] z 2 Paczki z Miraculum wszyscy ta firmę znają;] a więc w jendej paczce było 19 próbek a w drugiej 15 I jeszcze Flosleku po raz trzeci :) 8 próbek:D Katalog po Polsku Hildegrad Beaukmamm :) :) I jeszcze rachunki :)Ale jestem happy ;* Oby tak dalej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
tylko nie napisła stronki lub e-maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjoo kto chce zaproszenie do nivei prgramu goodbye cellulite niech pisze na maila klaudia_28.09.92@interia.pl z góry dzięx chętnie sie odwdzięczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko_joko
UPRZEJMIE INFORMUJĘ, ŻE LADY_STOKROTKA21 KŁAMIE. PRACUJĘ W JOKO I NIC OSTATNIO NIE WYSYŁALIŚMY (PRACUJĘ W DZIALE MARKETINGU I KORESPONDENCJI Z KONSUMENTAMI)... RADZĘ CZASAMI SIĘ ZASTANOWIĆ ZANIM SIĘ COŚ NAPISZE, PO WASZYCH FORACH CHODZĄ ROWNIEŻ PRACOWNICY WELU FIRM Z JAKICH ZAMAWIACIE PRODUKTY... MIMO TO POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA WSZYSTKIM PRÓBKOMANIACZKOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonamy sie kto mowi prawde;) tez poslalam ladnego meila (opinia firmy bell) :) a tak w ogole dzien dobry:) u mnie pustki, no jedyunie avizo ale to raczej z allegro bo polecony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×