Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kasiulajuda
w ile przychodząte fotk z canona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misty ja tez jeszcze nie dostałam, na razie schodzą kartki świąteczne. zdjęcia z canona powinny iść około tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
mi ostatnio nic nie chcą wysłać! wysłałem bardzo dużo e-maili ale to nic nie pomaga pomużcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodziobis
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Zbieraczy . Zaglądam i widzę że macie ciekawą zabawę i nawet mi się to podoba. Jestem kolekcjonerem długopisów z nadrukami i posiadam zbiór liczący 20 000 egzemplarzy. Sporo trudu kosztuje zgromadzenie takiego zbioru. Adres strony sobie zapisałem i podrzucę kilka ciekawych adresów ale bardziej konkretnych. Jestem często obecny na międzynarodowych targach branżowych i posiadam masę adresów i wizytówek. Pozdro-papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
mi ostatnio nic nie chcą wysłać! wysłałem bardzo dużo e-maili ale to nic nie pomaga pomużcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od dawna pustki :( z resztą nie ma co przyjść...bo nic nie piszę :) Co do fotek z Canona to ja mam ich ok 40 bo na chłopaka też wysyłałam i przyszło wszystko bardzo szybko :) Hjena nie ma jakiegoś @ kontaktowego o te nagrody? Może w całym tym bałaganie świątecznym Poczta Wspaniała Polska przygarneła sobie te przesyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misty ja myślę ze może niedługo dojdzie bo jeszcze są opóźnienia w ich pracy, a niech spróbują zarąbać to im się do dupy znowu dobiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie wreszcie przyszło coś darmowego:) zamówiłam na firmę świetny kalendarz 3dzielny :) i do domku też na firmę. Sami mnie znaleźli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
baja czemu mam się nauczyć pisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
umnie dzisiaj poczta: katalog z artykułami ślubnymi katalog z hotelami na wakacje 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Baja znasz adresy firm gdzie każdemy wysyłają zawsze i zadarmo gadżety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak myślałam - do domu również przyszedł ten kalendarz 3dzielny, a także...wyczekiwana od grudnia wygrana... SUPER ramka na zdjęcie z budzikiem, zegarem i kalendarzem elektrycznym oraz rozdzielacz USB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu :) ja dziękuję za tego typu linki, bo raz (na początku mojej manii) zarejestrowałam się na czymś takim i teraz dzień na dzień mam dziesiątki spamów :( poza tym to only for US resident

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty też dostałam w końcu zegar z 3 portami usb :) Fajny i działa superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja jaaaaa
to wszystko z 1 firmy jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a możesz podać adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
lub nazwę firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.gratisy.kupnajtaniej.pl/ fajna stronka duzo linków tam jest misty jak ci moj wczesniejszy link nie pasuje to sama sobie szukaj linków a nie narzekaj ja znalazłam i wrzuciłam na forum bo moze polakom w us sie przyda po to jest te forum a nie tajne skrypty robić jakies podziemie na kafeterii czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia21 co Ty taka nerwowa!! ??? Boże...widzę, że komuś brakuję tu kłótni, bo ostatnio dość spokojnie. PRZEPRASZAM CIĘ NAJMOCNIEJ MAMUSIU21! Jakżesz mogłam Cię tak urazić :D :D Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 a skad wygralas Pendrive 1GB ??? z wedla jak tak to jak Ci sie udalo isc ta wiewiorka??? i moze podasz jakies fajne stronki gdzie co mozna wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej. ! długo mnie niebyło. wcześniej wysyłałam tyle @. ! moje wszystkie skarby to troche maukulatury, zdjęć i smyczy.. ale jest ok. dłuugo do mnie nic nie przychodziło. ! ;/ staram się nadrobić. baja> ten mikołaj najładniejszy. ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×