Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Pr贸bki, gad偶ety, free PART 2

Polecane posty

Go艣膰 sniper1
Dzisiaj: - mapy i przewodniki z USA- Los Angeles/ sporo adres贸w ww/ z www.VisitLasVegas.com - pr贸bki kaszek dla dzieci Bio Bambini z www.sunval.de / dla alergik贸w/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wy zbieracie cokolwiek
katalogi glebogryzarek, zak艂adki, naklejki, ulotki byleby za dramo by艂o ? ja rozumiem, 偶e kosmetyki s膮 ok, bo mo偶na wypr贸bowa膰 - a r贸zne to z jako艣ci膮 jest. Ale taki 艣mietnik z siebie robi膰 ? to chyba ju偶 mania u was...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mirrr313
ale tu na艣miecili艣cie.... nie wiem, co si臋 sta艂o z Administatorem?? HALO, CZY KTO艣 TO WIDZI?????? to jest forum do podawania link贸w do bezp艂atnych PR脫BEK!!!!!!!!!!!!!! a nie do za艣miecania tego stronami typu look4win itd!! zreszt膮, zawsze mo偶na napisa膰 do organizator贸w ego typu stron z pro艣b膮 zablokowanie danego u偶ytkownika z wiadomych przyczyn, co te偶 zamierzam uczyni膰! Zw艂aszcza chodzi o Ciebie, Lenka. Pozdrawiam i mi艂ego wieczoru 偶ycz臋!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AnioleczekAnia1988
Chcialabym tez sie wypowiedziec na ten temat, ja podalam ta strone jako pierwsza dla innych bo sama niedawno ja znalazlam ale ze po mnie dodali ta sama to naprawde nie moja wina, chcialam byc uprzejma i dolaczyc do tego forum poniewaz tez wysylam na bezplatne probki ktorych juz dostalam sporo nie korzystajac z forum wiec chce sie tym podzielic. A ten adres dalam jako pierwszy a reszte mialam zamiar podac w wolnym czasie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Niunia1919
cZE艣膰, S艂uchajcie mam 2 smycze i oko艂o 70 d艂ugopis贸w z nadrukami r贸偶nych firm mo偶e kto艣 z Was zechce si臋 zamieni膰 np. na pr贸bki kosmetyk贸w?? dajcie zna膰 mialam sie zkims wymienic ale ten ktos zrezygnowa艂a wiec zosta艂am na lodzie piszcie jesli chcecie sie wymienic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanky
Alior bank - faktycznie za rejestracje p艂ac膮 10 z艂 potem pytania 9 po 10 z艂 艂adna kwota wychodzi 100 z艂 - UWAGA!!! Warunek trzeba za艂o偶y膰 b臋dzie konto u nich wtedy wyp艂acicie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Dzisiaj Postmen przyni贸s艂: - z firmy rowerowej : magazyn rowerowy, 20 naklejek, smycz, 2 zawieszki na kom贸r臋 i 3 poczt贸wki, - katalog akwarystyczny z Niemiec, - foldery i plan lekcji-linijk臋 z Parku Wodnego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
To Magazyn Rowerowy, ale teraz mo偶e by膰 tloczno..........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elo:) Mam adres do fajnych naklejek:) Czaszki, kobiety(dwie), takie jakby anarchistyczne i zbuntowane:P GG: 6970933

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podajcie prosze
sk膮d otrzymac darmowe r贸偶a艅ce,medaliki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Dzisiaj w skrzynce: - kartki zapachowe : 1 z Pumy i 2 z Escada - magazyn/kolejny o rowerach/ BikeBoard i mega katalog rowerowy od tego pisma............ www.bikeboard.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
podajcie prosze sk膮d otrzymac darmowe r贸偶a艅ce,medaliki WWW.PIOTRSKARGA.PL

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Ostatnio dostawa艂em koszulki, smycze, czapki, sporo d艂ugopis贸w i smyczy, nazwy firm mo偶e udost臋pni臋 jak zaczniecie podawa膰 r贸wnie ciekawe firmy. P贸ki co, b臋d臋 na innym forum......................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
sniper je偶eli tak to ju偶 podaje firmy a ty wy艣lij mi na e-maile polskie firmy lub adresy gdzie mo偶na dosta膰 kubki koszulki czapki tylko to. ok?? Hotel Go艂臋biewski we Wi艣le - kalendarz w kszta艂cie piramidy i ulotki Nowa Ruda - ciekawe gad偶ety Warszawa - ciekawe informatory PIS - 20 przypink贸w PO - d艂ugopis notes i smycz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
Lubawka - 2 mapy, 2 foldery + makulatura

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
www.kia.pl smycz, d艂ugopis i plakat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
it@tuchola.pl - powiad Tuchola Duu偶o ulotek, ma艂y podr臋czny kalendarzyk... taka karteczka z grzybem po drugiej stronie, zak艂adka do ksi膮偶ki i poczt贸wka! A powinien by膰 d艂ugopis... Brrrr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
Kolbuszowa: plakat (mapa skansen贸w), ulotka z nadle艣nictwa, 2 poczt贸wki, kilka zak艂adek Kozieg艂owy: makulatura Ambasada Portugalii: fajny d艂ugopis, przypinka, duu偶o katalog贸w z 艂adnymi zdj臋ciami podam jeszcze EFS bo tu chyba najbardziej pasuj臋 (marcin.kraszewski@mrr.gov.pl) kilo makulatury ale nic ciekawego niestety

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
Wy偶sza Szko艂a Logistyki informator i pomara艅czowa smycz. Polsat Pomara艅czowa smycz Wy偶sza Szko艂a 艣rodowiska w Bydgoszczy ulotki, smycz, d艂ugopisy Frigo glass gad偶ety Wydawnictwo Bauer Podk艂adka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
mog臋 wam powiedzie膰 tak膮 zasade kt贸r膮 od dzi艣 prosi艂bym was o przestrzeganie 1. 偶adnych spam贸w i link贸w takich jak http://www.look4win.pl/ ITP. poniewa偶 to za艣mieca forum 2 ka偶dy musi chocia偶 kilka link贸w tu poda膰 zrozumiane kto jest za??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Wreszcie co艣 ruszy艂o.................... -czapka z magazynu Super Volley - smycz z firmy Ssangyong - pr贸bki z Zio艂oleku i Oceanic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vikaaaa
hej dziewczyny, dosta艂y艣cie ju偶 puder Astor?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anuuuullllllkaaaa
jestem tu nowa i wys艂a艂am juz kilka maili....i dzis piersza paczuszka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
www.zamba.pl/reg/inv/4541026 prosze cie zarejestruj sie na tej stronie to Ciebie nic nie kosztuje i mozesz tam zaznaczyc opcje ze po 2 miesiacach jesli tego chcesz twoje konto w zamba moze byc usuniete. prosze cie wejdz w ten link i zarejestruj sie. Moze to w艂asnie Ty pomozesz mi w zdobyciu mp3. prosze!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziooolek
cze艣膰 wszystkim, bardzo dawno temu siedzia艂am na tym temacie na okr膮g艂o tzn. pr贸bek, ale widz臋 偶e temat istnieje dalej. Je艣li mia艂yby艣bie ochot臋 zarejestrowa膰 si臋 z tego linku http://www.undertwenty.pl/referrals/follow/madzioolek to by艂abym wam strasznie wdzi臋czna, oczywi艣cie zostawiam sw贸j adres e-mail 偶eby si臋 odwdzi臋czy膰 je偶eli te偶 b臋dziecie kiedy艣 kogo艣 potrzebowa膰 do jakiej艣 dru偶yny.Jakby co艣 to to m贸j mail: yellow1733@wp.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×