Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

fajnie, ze jest moderator i kasuje posty nie na temat. ostatnio: długopis witaminy(tabletki) kaledarzyk kalendarz a7 informator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam piękne prezenty na walentynki ;) Wielki lizak w kształcie serca, pluszowego misia, płytkę CD i co najważniejsze - wielką, romantyczną kolację w bardzo dystyngowanym lokalu w centrum miasta, a potem równie romantyczny spacer. Coś cudownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey u mnie wczoraj - 4 saszetki 10ml kremu do mycia bez użycia wody - 4 tubki po 20ml pasty do zębów dla dzieci od 2 do 6 lat - 2 tubki po 20ml pasty do zębów dla wrażliwych zębów - 2 tubki po 20ml pasty do zębów przeciw próchnicy Bardzo się ciesze ze zdobyczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja od wczoraj zupełnie bez zadnych kosztów testuję mysz komputerową EAGLE marki iBOX! Jest świetna! Ergonomiczna, kolorowa i niezwykle funkcjonalna! Jeżeli chcecie wiedzieć co i jak, to czekam na @ z zapytaniami. Chętnie podzielę się sekretami testów iBOX-a i nie tylko i to bez żadnych dodatkowych warunków! Piszcie proszę jakie macie myszy w swoich komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej! Wszyscy nagle zamilkli! Dziewczyny! Może macie problemy z myszkami komputerowymi! Piszcie proszę czy któraś zna markę iBOX EAGLE PRO BLUE TRACK a może również testuje jakiś fajny gadżet? czekam na opninie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady ale nie Gaga . :)
Witam :) Jest tu nowa i mam nadzieję że mnie przyjmiecie ; p Ja wczoraj powysyłam chyba ze 100 maili i narazie tylko negatyw od zjaja , dostanę probkę proszku do prania (na mnie i na mamę ale niestety nie pamiętam adresu :( i czekam te na tampony o.B tu macie adres : https://www.myob.pl/teen/ob-products/?teen_free_ob_sample=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAW
Polecam stronkę w której za pisanie opinii dostałam drukarkę, prostownicę, kamerę, żelazko bezprzewodowe, dysk zewnętrzny, lodowy kufel oraz bony do Media Markt za 230 zł . Na stronie cokupic.pl/zaproszenie/ZDAWID trzeba zalogować się hasłem i nickiem z Allegro. Na tej stronie będą dostępne dwa nowe programy ekspercki i doradczy, w których pisząc opinie o przeróżnych produktach można dostać świetne nagrody. OTO DOWÓD picasaweb.google.pl/lh/photo/68EGAnBOXI2vvYl32gPz-A?feat=directlink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was przetetestowała może na sobie Kinga Lingerie de Femme? Jeżeli tak, to bardzo proszę o opinie i o link :-) Może wspólnie dojdziemy do jakiejś całości! Jezeli nie chcecie pisać na forum, to prosze o @ na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shilea ja nie mam zamiaru podawac skad mam gadzety. bo po 1 i tak nikt tego nie dostanie, bo na kafeterii jest masa sepow. po 2 jak napisze ci w ciagu dnia 20 osob to myslisz, ze komus wysla cos? co najwyzej wymiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie paczka z zarciem dla psa;p ale chyba kazdy wie skad to ;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazySSSS
Zostaw swój e-mail a wyśle Ci zaproszenie do programu Vichy Consult. Po zarejestrowaniu się bierzesz udział w konkursie,gdzie do wygrania są kosmetyki Vichy. Ponad to bezpłatnie możesz zrobić wnikliwą analizę skóry. Zbieraj punkty i walcz. Dodatkowo mini produkty Vichy do wypróbowania.Warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnggnnggnn
a co tu taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nk.pl/profile/28289668 Tu jest profil SZKOŁY STABILO, na którym spotkacie fanów marki STABILO. Dołączcie do fanów ergonomii! komentujcie zdjęcia i zapraszajcie znajomych. Poznacie bliżej markę, która dba o funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Nic nie musisz robić oprócz siedzenia przed komputerem. Jeden punkt za minutę siedzenia i korzystania z internetu. Zobacz sam. Wypłaty już od 30 zł. Naprawdę warto, nic nie tracisz, bo tak naprawde nic nie musisz robić. Polecam http://surfbar.pl/ref=30360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa na chwilkę ;]
Zajmuję się kolekcjonowaniem bezpłatnych próbek i gadżetów od jakiś 3 dni i na razie tylko 2 saszetki kawy. A chciałbym się was zapytać : Czy znacie jakąś stronę z darmową biżuterią lub słodyczami (NIE ZA PUNKTY )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmowe słodycze
To nie jest freesweetsite!!!!!!!!!! Proszę bardzo : http://www.tryfreecandysample.com?i=424946 Rejestrujcie się,jeśli bylibyście tak mili to z tego linku. AHA! I musicie dać inny kraj niż Polska,bo jak dacie Polskę to was przekieruje na freesweetsite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasanna
MARI JUNGSTEDT - CYKL GOTLANDZKI Seria siedmiu kryminałów Marii Jungsted, z inspektorem Andersem Knutasem w roli głównej. Akcja rozgrywa się na Gotladii. Seria sprzedana do większości krajów europejskich teraz po raz pierwszy w Polsce! Na podstawie serii powstał serial w telewizji niemieckiej, który zbiera regularnie po 5 milionów widzów. Twórczość autorki przyrównuje się to stylu mistrzów szwedzkich kryminałów Camilli Lackberg i Henninga Mankella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×