Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Superrrrr, bede ci bardzo wdzieczna :) Z zyskaj zdrowie tez dostała, długopis, kalendarzyk, balona i troszke maakulaturki, no ale lepsze to niz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu dziewczyny pisaly, ze dostaly podkladke od Heel i od \' plytek z Opoczna \', ale ja do nich nie pisalam ( Opoczno jest swieze - mozesz sprobowac ). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie...ja to ujelam jako \' bezplatne drobne upominki \' z logo firmy badz z logo dystrybuowanych przez ta firme produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Chyba Stokrotka podala namiary na to motylkowe konkursiwo :) Dziekuje i Stokrotce i Samanthcie22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
jak czeba stworzyc tego motyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na ta str np. z mojej stpoki i tam na stronie jest narysowany motylek i pisze stwórz motylka, klikasz na to i na następnej stronce jest też napisane \"stwórz motylka\". nadajesz mu imie i masz motylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem❤️:) Katjen25-aktywowane:) Samantha22-aktywowane:) A tak pozatym to u mnie nic nowego .Skrzynka meil tez puuusta(pomijajac spamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA wielkie dzieki 😘 U mnie w skrzynce też standardowo kupa jakis maili z zagranicy - ale to normalka, juz sie do tego przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NmZc.Kurcze trzebaby poszukac jakichs nowych adresow:)Tylko gdzie... A wlasnie dziewczyny.Dostalyscie juz ten zel z nivea bo ja czekam juz miesciac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam juz jakiś czas temu, bardzo ładie pachnie :) A czekałam na niego ponad 2 tygodnie od otrzymania maila o wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantha22-->dziekuje😘 Wlasnie wypelniam formularz o probki dla faciow:)Ciekawe czy ladny ten zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bastus i karolka. Płaszczka Łąkowa. kliknięte motylki mojego tez możecie hjena sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Mówiłyście o tej delectcie - ja dostałam od nich negatywa, napisali, ze ostatnio mieli bardzo dużo podobnych próść, itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do delecty to lepiej się zapisacdo klubu wtedy będa przesyłać tak jak winiary gazetka produkty do wypróbowania kalendarz, nagrody itp Dzięki karolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×