Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość uhy
mam ten sam problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
jutro ide kupic Acnefan asa.Moje domowe sposoby to; pochowałam wszystkie lusterka .obciełam paznokcie do skóry i gdy ide do łazienki na dłużej niz 5min a nie biore prysznicu to kazałam mamie siebie wołac zeby sprawdziła czy nie dziobie twarzy..:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciskarka - ani sie waz tym kortyzonem na ranki :p to jest silny steryd...to nie jest na pryszcze! sa inne rzeczy sciagajace, przeciwzapalne, przyspieszajace gojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
mam jeszcze pytanie co sadzicie o solarium czy pomaga..moze chodzicie? ja obecnie walce ze sladami po pryszczach masakra!!moze znacie jakis sposób nanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
mam jeszcze pytanie co sadzicie o solarium czy pomaga..moze chodzicie? ja obecnie walce ze sladami po pryszczach masakra!!moze znacie jakis sposób nanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
co myslicie o solarium..czy pomaga..chodzicie moze na solare??ja mam problem z bliznami po pryszczach ..znacie jakis dobry sposób na nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, dzis to juz nie postawie sobie +/-, chociaz to co ruszylam, to tylko zaskorniki, po ktorych w tej chwili jest lekkie zaczerwienienie, a jutro nie powinno byc sladu. Ale zeby siebie ukarac, postawilam sobie minusa. Nie moge po prostu patrzec na skore usiana tymi czarnymi kropkami/wystajacymi grudkami. Poza tym powylazilo mi kilka nowych \"aktywnych\" rzeczy, tzn. swedzacych lub bolacych - nie sa to wielkie gule, nie sa ropne, po prostu czerwonawe i wystajace. Po Dalacinie zmniejszaja sie znacznie. A propos Dalacinu... konczy mi sie! Jesli nie dostane go jutro w aptece, to bedzie tragedia, bo juz sie tak uzaleznilam, ze po prostu wiem, ze nic innego mi nie pomoze! Siedze teraz z maseczka sciagajaca, po zmyciu zostawie skore na troche samopas, zeby jej zbytnio przeciazyc, a na noc standartowo krem Avene, ktory tez juz mi sie konczy... Powiem jedno: gdyby dzisiaj doszla paczka z esentii z maseczka SOraya, to na pewno nic bym nie ruszyla, tylko od razu po zmyciu makijazu nalozyla maseczke. Ale niestety nic jeszczenie przyszlo, a z braku pomyslow co by tu nalozyc na gebe, postanowilam ja oczyscic. Dziekuje ci poczto polska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do solarium, to ja chodze raz na jakis czas i opalam tylko cialo. Lampy na twarz wylaczam,a roznice w opaleniznie wyrownuje albo kremem samoopalajacym albo brazujacym makijazem. Jesli masz rany, blizny, przebarwienia, to nie powinnas ich opalac, dopoki ich nie rozjasnisz. Bo moga przez solarke zostac na stale albo sie poglebic (np. przebarwienia z czerwonych moga stac sie ciemnobrazowe!) Co prawda przy opalonej cerze nie widac tak tych wszystkich nierownosci, czerwonych plamek itd, ale to jest bardzo zdradliwe. Ja poczekam az mi minie nalog, potem zaczne doprowadzac cere do porzadku kwasami, mikrodermabrazja, az sie ujednolici i wyrowna, i dopiero potem bede ja lekko opalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty, spokojnie, jutro bedzie lepiej i znowu poczujesz sily do walki. Nie mozna za bardzo sie przejmowac, bo idzie dostac szalu. Pomysl sobie, ze za jakis czas nie bedzie po tym sladu. Ja pamietam jak kiedys sie tak maksymalnie masakrowalam, robilam kilkucentymetrowe dziury w policzkach i nie tylko, a teraz nie ma po tym sladu. Oczywiscie nie zniknelo z dnia na dzien, czesto musialy minac miesiace,ale ostatecznie tego nie ma (za to sa nowe, ehh :|) Tak wiec glowa do gory, usmiech na twarz i zaczynamy od jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
znowu to zrobiłam-->Ja poczekam az mi minie nalog, potem zaczne doprowadzac cere do porzadku kwasami, mikrodermabrazja, az sie ujednolici i wyrowna, i dopiero potem bede ja lekko opalac. Czy mozesz napisac mi o tych kwasach i mikrodermabrazja cos wiecej...to sa zabiegi u kosmetyczki..a wiesz moze ile kosztuja..tak na oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to zabiegi u kosmetyczki, choc firmy kosmetyczne tez wypuszczaja na rynek kremy z kwasami i tzw. domowa mikrodermabrazje. Oczywiscie kosmetyki te maja slabsze dzialanie niz te u kosmetyczki, ale sa tansze, tak wiec wybor nalezy do ciebie. U kosmetyczki do wyboru jest masa zabiegow z kwasami, kwasy owocowe, migdalowy i inne, sa tez mocniejsze, takie ze ci skora schodzi platami pare dni (taki zabieg przeprowadza nawet lekarz, nie kosmetyczka). Wszystkie informacje znajdziesz w internecie, wystarczy wpisac w googlach haslo kwasy lub zabiegi z kwasami. Mikrodermabrazja jest super, polecam, bo mialam robiona pare razy i efekty sa widoczne juz od razu. Oczywiscie im wiecej powtorzen, tym lepiej. Te zabiegi kosztuja cos kolo 100-150-200 zl, zaleznie od rodzaju kwasu, i obszaru skory (sama twarz, czy moze z szyja i dekoltem). No i duze znaczenie ma miasto, w ktorym mieszkasz oraz rodzaj salonu. Wiadomo, ze im wieksze miasto i bardziej luksusowy salon, tym drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w google, bo ceny sie roznia mocno w roznych miastach :) opisy: http://instytut-urody.com/mikrodermabrazja__zabieg.html http://instytut-urody.com/kawitacja.html http://instytut-urody.com/peeling_migdalowy.html peeling migdalowy to jeden z wielu rodzajow kwasow...mozna znalezc inne :) cenny na tej stronie tez sa ale to ceny z gabientu w centrum warszawy wiec wyzsze niz normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naczynka, ktore czasem pekaja jak za mocno cos wycisniemy, tez jest sposob (laser albo elektrokoagulacja). Tak samko na blizny i przebarwienia. Generalnie jest wiele sposobow na to, by przywrocic skorze piekny wyglad i kondycje, tylko pytanie brzmi: czy dotrwamy do momentu, kiedy bedzie juz mozna stwierdzic, ze nie ciagnie nas do wyciskania? Bo to oczywiste, ze nie mozesz robic tych zabiegow w trakcie trwania nalogu, bo wtedy niweczysz wyniki zabiegow i cala kasa idzie na marne. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROPOZYCJA W SPRAWIE TABELKI!! "Sluchajcie", mam pomysl! Co wy na to, zeby ujednolicic "kolorowanie" naszych wynikow i wybrac jeden staly kolor do podkreslania plusow? Wtedy od razu jak otworzymy tabelke bedzie widac kto ile ich ma, bedzie mozna od razu porownac i bedzie to bardzej widoczne (przy roznych kolorach jakie mamy, trzeba sie doszukiwac co dany kolor oznacza, poza tym mozna dostac oczoplasu :)))) Proponuje np. najbardziej uniwersalny kolor (w dodatku kolor nadziei ;) ) - zielony, tak jak ma problematyk. A plusiki czarne pogrubione, w rozmiarze tez standartowym - 12. A zeby za bardzo nie mieszac z kolorami, to mysle, ze minusy i "+/" najlepiej zostawic biale, w koncu te oznaczenia nie sa godne naszej uwagi ;) Co o tym sadzicie? Mozna by zrobic probe z tym kolorem i zobaczycie jak to bedzie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze jedna sugestia ...moze pod nickiem dodac jeden wiersz...gdzie bedzie liczba mowiaca ile mamy plusikow w rzedzie - ile dni nam sie udalo bez masakry - nie bedzie trzeba liczyc :) ja bym +/- traktowalo jako zero - nie dodaje sie do "licznika" ale tez nie zeruje go, w przeciwienstwie do minusa :) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pojde jeszcze dalej - mozna liczyc plusiki ale tylko te, ktore mamy pod rzad. No bo co z tego, ze w zeszlym tygodniu mialam trzy plusy, skoro w tym nie mam zadnego i moja cera jest w fatalnym stanie? Czy naleza mi sie 3 pkt w liczniku? Uwazam, ze nie. Punkty powinny byc dodawane tylko wtedy, gdy nic nie ruszamy. jesli ruszymy - liczymy od zera. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wlasnie przeczytalam jeszcze raz twoja wypowiedz Qulka, i chyba mialas to samo na mysli. Rzeczywiscie jak bedzie +/- to nie liczymy od nowa, tylko po prostu nic nie dodajemy, ale jak jest minus, to wtedy znowu od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mowilam o tych pod rzad :) z jednym wyjatkiem... sytuacji +/- , ktora by nie zerowala - ciezko zerowac 10 dni za to, ze sie jedna biala krostke wycisnelo :) ogolnie jesli ustalimy,ze +/- zeruje to ja te pojedyncze syfki bede liczyc jakos plus..bo z biala z domu nie wyjde :o stad wydawalo mi sie lepsze rozwiazanie posrednie, ze +/- nie zeruje ale i nie jest dodawane... jesli ktos nie chce to po prostu nie uzywa tej opcji tylko stawia sobie minus co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) a ja juz kolejna wypowiedz stworzylam :p ok, to jest jasne...jak zrobimy masakre i mamy minus to wszystkie wczesniejsze plusy przepadaja - to oczywiste :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Podoba mi się Wasz pomysł, jakas zmiana w tworzeniu tabelki...super jak dla mnie :) jeszcze większa motywacja :) Wogóle QULECZKA --> to super z Ciebie kobitka, podziwiam Cię. Jak ktoś ma wątpliwości, pyta o coś....czesto pomagasz, wstawiasz linki i ogólnie podoba mi się Twoja postawa, szalenie nakręcasz nasz topik i ogólnie nadajesz ład temu wszystkiemu. Oczywiście wiele innych osób również dużo tu wnosi :*** DZIĘKUJĘ WAM ZA TO, ŻE TU Z NAMI JESTEŚCIE :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Dla mnie spoko, ale mam pytanie: Czemu skoro ustaliłyście, że +/- nie wpływa na liczbe plusów.....to jednak w dniach bez nałogu...np ja (milena) mam 0 skoro +/- się nei wlicza, bo nie bardzo rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×