Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

bloody86 ... .medale nie wykluczaja maili gratulacyjnych :) dalej liczymy dni bez wyciskania przeciez :) wiec nie jest powiedziane, ze po 30tu w rzedzie nie mozna wyslac maili a co do tego,ze nie masz szansy na medal? niby dlaczego? nigdy nie wiesz kto \"wyzeruje\" swoja punktacje, wiec trzeba sie starac tak jak sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jesli XY2 wpisze sobie minusa w marcu, to czy zeruje sie jej tez suma z lutego???" jasne, ze zeruje... minus zeruje wszystko niestetety :o jaki to inaczej ma sens? w koncu chodzi nam o to by sie pozbyc nalogu... i miec 30 plusow w rzedzie przynajmniej jesli te plusy z lutego beda nienaruszalne juz w marcu to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara a głupia
Witam Was towarzyszki niedoli...Pocieszający jest fakt, że nie jestem sama na tym świecie - nie myślałam, że to uporczywe drapanie może być chorobą. Od lat mam ten problem. Kilka lat temu próbowałam z tym walczyć. Skończyło się tragicznym przesuszeniem skóry i jeszcze większej załamce. Potem postanowiłam skończyć z latającymi łapkami, akurat wtedy byłam na studiach. Moje kumpelki bardzo mnie wspomagały i motywowały. Jak oglądam zdjęcia z tego okresu nie mogę się napatrzeć na siebie w koszulce na ramiączkach lub sukience bez pleców. Problem powrócił jakiś czas temu - teraz z trudem na siebie patrzę. Nie ma dnia żebym nie zdrapała jakiegoś strupa lub krostki. No i te blizny okropne... Z twarzą nie ma problemu, tylko z plecami i ramionami:( Używanie w tej sytuacji wszelkich maści, kosmetyków, maseczek, ziółek i innych rewelacji staje się co nieco uciążliwe - objąć leczeniem taki kawał skóry to dopiero wyzwanie...Ostatnio nic z tym nie robiłam, zapomniałam, że można z tym walczyć!!! Ale dzisiaj po przeczytaniu tylu opinii, problemów i wyznań nabrałam ochoty do walki:):) Dzięki ogromne - otworzyłyście mi oczęta na nowo dziewuszki. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhy i kreteczka... chciecie sie dolaczyc to wyslijcie do mnie maila...z czym kolkwiek albo po prostu podajcie tutaj wasze maile to wysle wam zaposzenie :) wczesniej tabelka byla otwarta ale pewien pan zmusil nas do zmiany zasad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
Tak o takie mechaniczne oczyszczanie mi chodzi ja polecam bo sama mam straszne problemy z wagrami i nie mam innego wyjścia jak chodzic do kosmetyczki Ale jak nie masz kasy na kosmetyczke to na allegro jest pełno kosmetyków i maseczek na takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dolaczyc do waszej tabelki, mam ten sam problem juz od prwie 8 lat! masakra! potrzebuje pomocy ale nie wiem gdzie jej szukac, wstydze sie tego co robie i nawet bym sie wstydzila o tym powiedziec dermatologowi czy psychologowi, nie moge przestac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dolaczyc do waszej tabelki, mam ten sam problem juz od prwie 8 lat! masakra! potrzebuje pomocy ale nie wiem gdzie jej szukac, wstydze sie tego co robie i nawet bym sie wstydzila o tym powiedziec dermatologowi czy psychologowi, nie moge przestac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
alko i właśnie ja z tych innych alternatyw korzystam. Jeśli pokonam trądzik, pewnie zdecyduje się na serie zabiegów mikrodermabrazji :) a ręcznie nie chcę juz oczyszczać, ani sama , ani u kosmetyczki...chyba , że białe wystające antenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody86pl
w tabelce pojawiła się tylko wzmianka o medalach. Pomyślałam więc, że mają one zastąpić, to co wcześniej zostało wstępnie ustalone. Nie chcę protestować przeciwko medalom jako takim. A może przyznawać je wszystkim, którzy wytrzymali 30 dni? A zresztą... trochę już mi to wszystko zobojętniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara a głupia
Co należy uczynić żeby stać się częścią tego forum?? Nie zauważacie nowych ludzisk, którzy są na początku drogi w paskudnym stanie psychicznym - też mi wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
alko i właśnie ja z tych innych alternatyw korzystam. Jeśli pokonam trądzik, pewnie zdecyduje się na serie zabiegów mikrodermabrazji :) a ręcznie nie chcę juz oczyszczać, ani sama , ani u kosmetyczki...chyba , że białe wystające antenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody86pl
Jeśli chcesz dołączyć do tabelki, podaj swój e-mail, zaraz wyślę zaproszenie:> Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Jasne że zauważamy "Stara a głupia" dlaczego sadzisz, że nie? Same jeszcze się nie wyleczyłyśmy, jedziemy jednym wagonikiem, wszytskie.......dołącz do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara a glupia, myślę, że trzeba cierpliwie poczekać... Rozumiem Cię doskonale. Tez jestem już strasznie sobą zdołowana. Tym co sobie robię i tym że nie umiem przestać... Zastanawiam się, czy lepsze dla mnie byłoby dołączenie do tutejszej tabelki, czy zrobienie własnej, którą np. kontrolowałby mąż i umówienie się z nim i ze sobą na jakąś konkretną nagrodę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak sie poslugiwac waszym kalendarzem, moze mi ktos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara a glupia, myślę, że trzeba cierpliwie poczekać... Rozumiem Cię doskonale. Tez jestem już strasznie sobą zdołowana. Tym co sobie robię i tym że nie umiem przestać... Zastanawiam się, czy lepsze dla mnie byłoby dołączenie do tutejszej tabelki, czy zrobienie własnej, którą np. kontrolowałby mąż i umówienie się z nim i ze sobą na jakąś konkretną nagrodę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Jasne że zauważamy "Stara a głupia" dlaczego sadzisz, że nie? Same jeszcze się nie wyleczyłyśmy, jedziemy jednym wagonikiem, wszytskie.......dołącz do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody86pl
w tabelce pojawiła się tylko wzmianka o medalach. Pomyślałam więc, że mają one zastąpić, to co wcześniej zostało wstępnie ustalone. Nie chcę protestować przeciwko medalom jako takim. A może przyznawać je wszystkim, którzy wytrzymali 30 dni? A zresztą... trochę już mi to wszystko zobojętniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody86pl
w tabelce pojawiła się tylko wzmianka o medalach. Pomyślałam więc, że mają one zastąpić, to co wcześniej zostało wstępnie ustalone. Nie chcę protestować przeciwko medalom jako takim. A może przyznawać je wszystkim, którzy wytrzymali 30 dni? A zresztą... trochę już mi to wszystko zobojętniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody86pl
przepraszam za podwójny wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
MilenaMilenaMilena i nic Ci nie pomaga?? ale masz same ropne czy wagry też?? ja łykalam capivit a teraz od czasu do czasy skrzypowite biore jak piłam brataka to miałam jeszcze tego wszytskiego więcej:( Ale ja staram sie sama nie wyciskać bo potem jest tego więcej :( Tak bardzo chiała bym miec normalna buźke bez tych wagrów wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
MilenaMilenaMilena i nic Ci nie pomaga?? ale masz same ropne czy wagry też?? ja łykalam capivit a teraz od czasu do czasy skrzypowite biore jak piłam brataka to miałam jeszcze tego wszytskiego więcej:( Ale ja staram sie sama nie wyciskać bo potem jest tego więcej :( Tak bardzo chiała bym miec normalna buźke bez tych wagrów wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara a głupia - troche cierpliwosci :) nie siedzimy tu non-stop, do tego jeszcze kafe szwankuje :) pisac na topiku moze kazdy i jesli nie przeklina za bardzo to jest mile widziany ;) bo dolaczyc do tabelki wystarczy podac email na topiku lub na maila komus z juz obecnyc hw tabelce (na przyklad mi) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przestańcie juz szaleć z tą tabelką:P:P:P Bo gdzieś się zagubi istota sprawy - wyjście z nałogu:O Osobiście wydaje mi się że rozliczanie się co miesiąc może nie podpasować niektórym a może również i mnie, nie jestem w stanie teraz tego stwierdzić. Ale co z tego że np w marcu bedziesz master...medal czy cos, skoro w kolejnym zrobisz masakre:O w sumie to można stosować wszystkie te gratyfikacje psychologiczne, jak chcecie. Na mnie bardziej działa chyba system gradacji. Kwestia tego żeby ktoś tam dołączając do tabelki miał równe szanse jest dla mnie niezrozumiała (???) po co ma mieć równe szanse, przecież to nie jest wyścig, nie chodzi tu o rywalizację tylko o wspólne dojście do czegoś, dlatego kolejne szczeble (tytuły) wydają mi się odpowiednie, bo wtedy doceniony jest cały czas jaki przeżyliśmy bez wyciskania. Wyraziłam tylko moją skromną opinię, nie chce mi się dyskutować na ten temat, bo szczerze mówiąc trochę mi się odechciało...zobojętniało:O Wioola, uhy, susieee (ponownie;)), kreteczka, alko, Stara a głupia, ALIKA WITOJCIE SYĆCY 🌻 ;) ps. faktycznie coś kafeteria szaleje a nowym nie chodziło o to że mamy tu siedzieć non stop, tylko o to że zamiast dostrzec Człowieka 🌻 to toczy sie dyskusja nt tabelki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 2008 🖐️ WIOOOLA 🖐️ uhy 🖐️ susieee 🖐️ kreteczka 🖐️ alko 🖐️ Stara a głupia 🖐️ ALIKA 🖐️ Witamy :) i zapraszamy do naszej tabelki: http://spreadsheets.google.com/ccc?key=pBXGDUKvpuxplwZor7Jbwfg&inv=quleczka@gazeta.pl&t=3508605813875318030&pli=1# Będziemy się wspierać jak możemy :) Ja już czuję (i widzę) efekty :D:D:D Z moich obserwacji wynika, że największy ruch jest tutaj wieczorem :D Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gópia baba dobrze godo :P:P:P:P Tabelka jest już pinkna :D ale musimy pamiętac po co jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gópia baba dobrze godo :P:P:P:P Tabelka jest już pinkna :D ale musimy pamiętac po co jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gópia baba dobrze godo :P:P:P:P Tabelka jest już pinkna :D ale musimy pamiętac po co jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×