Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Mnie tam sie szalenstwo dot. tabelki podoba :P Robimy razem jakas fajna rzecz, przy okazji sobie czatujemy(dla tych co nie wiedza - w tabelce jest mozliwosc rozmowy na zywo, czyli chatu), przykladamy sie do tego, bo nam zalezy. Te medale mozemy sobie podarowac ostatecznie, ale jednak wiekszosci ten pomysl sie podoba i motywuje. I tak kazdy na swoj wlasny sposob przezywa ten nalog i nawet jesli bedzie mial w lutym tylko 5 plusow, zamiast 25 jak inni, to moze byc z siebie dumny. Kazdy indywidualnie ocenia siebie i swoje czyny. Jedni wpisuja minusa jaktylko usuna jedna rzecz, inni plusa, a jeszcze inni +/- - kazdy system jest dobry, jesli tylko odpowiada nam samym! Nie przejmujcie sie tak ta tabelka! My tylko dbamy zeby byl porzadek i jakies fajne kolorki, ale zawartosc merytoryczna jest juz sprawa kazdego z nas. Jesli ktos nie chce sie rozliczac codziennie, nie musi wpisywac wynikow w tabelke. Przeciez ona nie jest obowiazkowa, dolacza sie tylko ten kto chce. Jesli ktos chce zostac usuniety z tabelki, mysle ze tez nie bedzie z tym problemu. Po co zabierac miejsce innym chetnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest :/ Wpisuję tu adres skopiowany z paska, jak jestem na tabelce, ale podczas wysyłania sie dziwnie przerabia :o No nic, Quleczka podała prawidłowy link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
załamka byłam u kosetyczki..moja cera nie nadaje sie na kwasy jest za delikatna i niky sie tego nie podejmie!!!! i co ja mam teraz zrobic!!!az mam ochote cos powyciskac............!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ruszaj! ;) Poszłaś do kosmetyczki z polecenia dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara a głupia
Sorrki dziewuszki, że brakuje mi czasem cierpliwości, ale ogólnie dzisiaj jestem w kiepskim stanie psychicznym - można nawet rzec, że w fatalnym...Dzięki wielkie za zaproszenie do tabelki, nie wiem czy jestem jeszcze gotowa na tak ogromny krok. Ale pomysł jest bardzo spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sa jeszcze inne mniej inwazyjne zabiegi - peeling kawitacyjny, mikroderambrazja :) poza tym kwasow jest 15 rodzajow i maja rozne stezenia, moze inna kosmetyczka uzywa innych niz ta i moglaby ci je zrobic...sa nawet takie np. do cery naczynkowej, czyli delikatnej :) a ta kosmetyczka cos innego ci zaproponowala? powinna...przeciez tyle jest metod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ruszaj! ;) Poszłaś do kosmetyczki z polecenia dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sa jeszcze inne mniej inwazyjne zabiegi - peeling kawitacyjny, mikroderambrazja :) poza tym kwasow jest 15 rodzajow i maja rozne stezenia, moze inna kosmetyczka uzywa innych niz ta i moglaby ci je zrobic...sa nawet takie np. do cery naczynkowej, czyli delikatnej :) a ta kosmetyczka cos innego ci zaproponowala? powinna...przeciez tyle jest metod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ruszaj! ;) Poszłaś do kosmetyczki z polecenia dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ruszaj! ;) Poszłaś do kosmetyczki z polecenia dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Rzeczywiście, każdy przypadek jest inny, posuwając sie dalej, każdy z nas ma inne normy, chyba ciężko będzie stworzyc tabelkę dogodną dla każdej osóbki...ale próbujmy :P:P ALKO --> próbowałam wielu rzeczy, ale jakoś pryszcze jak były tak są :( jednak odkąd przestałam masakrowac mordkę widze poprawę, jednak chyba długo jeszcze nie pozbędę się wągrów, a własnie z nich robią się od czasu do czasu ropne pryszcze. W sumie powiem Ci, że ja od nowa bede próbowała walki, bo co mi ze wcześniejszych starań, skoro obiektywnie nie umiałabym ocenić używanych przeze mnie specyfików, gdyż ciagle dusiłam i roznosiłam bakterie, więc nie dziwię się, że tyle lat z tym walcze. Obecnie mam 23. Myslę, że nie warto wymieniac tego wszytskiego co stosowałam, ale jestem na dobrej drodze. Dodam tylko, że staram się walczyc naturalnie i stosowac jak najmniej chemii...Kiedys sobie obiecałam , że jak nie dam rady sięgnę ostatecznie po Izotek, jednak widzę jasną, klarowna przyszłość :P Stosuję maseczkę na noc z Sorayi, niedługo dołacze kwasy- maseczkę aspirynową, piję ziółka....a jak ma się sytuacja u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sa jeszcze inne mniej inwazyjne zabiegi - peeling kawitacyjny, mikroderambrazja :) poza tym kwasow jest 15 rodzajow i maja rozne stezenia, moze inna kosmetyczka uzywa innych niz ta i moglaby ci je zrobic...sa nawet takie np. do cery naczynkowej, czyli delikatnej :) a ta kosmetyczka cos innego ci zaproponowala? powinna...przeciez tyle jest metod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara a głupia
Kreteczko pomysł z domową wersją tabelki, kontrolowanej przez członka rodziny (w moim przypadku to też będzie mąż, ale przyszły:)), bardzo mi się podoba. Chyba zacznę od tej łagodniejszej wersji odliczania dni bez... W domowym zaciszu. Od dzisiaj zaczynam walkę z drapaniem, lataniem łap i innymi tego typu sprawami - pierwszy raz od kilku lat:) Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moim zdaniem jak chcecie by ktos was kontrolowal...to po proscie meza czy narzeczonego by sie pytal czy wszystko w porzadku jak za dlugo siedzicie w lazience - to mi sie wydaje bardziej przydatne :) bo nie bardzo wiem co oni mieliby kontrolowac na tej tabelce i po co ? po to by powiedziec wam,ze widza, ze znow to na przyklad zrobilyscie? przeciez w 90% przypadkow oni widza co jest grane...bez tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga...dla mnie duzo "lagodniejsza" wersja jest pokazanie plusow czy minusow na jakby nie bylo anonimowym forum, niz komus bliskiemu...ale wiadomo,ze kazdy mysli inaczej i kazdy robi tak jak dla niego najlepiej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
nie z polecenia dermatologa..chciałam sie zapisac do dermatologa ale nie ma juz miejsc wiec musze czekac..ja byłam u bardzo dobrej kosmetyczki do ktorej chodzi moja stostra i ja jej ufam...ona pracuje w zawodzie hm...no z 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhy - odpowiedz na moje pytanie - a polecila Ci cos innego? bo jesli nie, to moim zdaniem nie jest taka dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
kazął mi poisz do dermatologa...on powinien dac mi jakies kremy..jesli one nie pomaga to ona mi cos da ale to jest ostatecznosc...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
kazął mi poisz do dermatologa...on powinien dac mi jakies kremy..jesli one nie pomaga to ona mi cos da ale to jest ostatecznosc...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhy - odpowiedz na moje pytanie - a polecila Ci cos innego? bo jesli nie, to moim zdaniem nie jest taka dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
poleciła mo dobrego dermatologa..ale jest duza kolejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zostaje uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac albo isc prywatnie... o ile przyjmuje prywatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy jak sobie cos rozdrapiecie na biuscie zostaja Wam takie biale blizny?bo mi po kazdym zadrapaniu zostaja biale blizny..i mam obawy ze to juz nie zniknie a pozatym zastanawiam sie czy opalanie twarzy pomaga czy szkodzi, tzn efekt natychmiastowy jest dodatni, bo gdy nie jestem blada mniej widac ranki i przebrawienia, tylko sie zastanawiam czy to nei jest tka ze one potem dluzej schodza? wie ktos cos na ten tamat? zmiany w tabelce bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce was dolowac... ja mam slady na dekolcie i biuscie od paru lat, takie jakby "przerosty" czyli blizny...sa odrobine jasniejsze od reszty :o chyba nie ma szansy sie ich pozbyc inaczej niz jakims zluszczaniem mocnym u kosmetyczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szwankuje ta kafe dzis :/ no wlasnie...ja mam obayw ze to nie zlezie...i potem zalozy si ebluzke z dekoltem a tu zonk :/ nie wiem jak to na plecach wyglada ale chyba takich bialych nie mam (dobrze tam nie widze-w sumie na szczescie bo tak bym tam dopiero masakre zrobila jakbym to doobrze w lustrze widziala...)ale zostaja takie przebarwienia ktore baaardoz dlugo zlaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tez sa niektore kilkuletnie....wiec pewnie nie zejdzie to..teraz trzeba sie starac by wiecej nie bylo...obawiam sie ze tego nawet zluszczanie nie usunie bo dla mnei to wyglada jak blizna glebsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×