Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość alko
cos mi się wydaje,ze dobrymi kometyczkami bysmy były :P żadnego pryszcza byśmy nie omineły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko hahaha tak i klientki by tygodniami po naszych masakrach na ich twarzach dochodziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
hehehe pewnie więcej by do nas nie chciały przyjść :P ja zawsze chciałam bys kosmetyczka tylko nie miałam odwagi iść na tego rodzaju studia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam robić coś w kierunku kosmetologii, ale jakoś do tej pory do tego nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
a czemu nie poszłas na kosmetologie albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Bueheheh, ale mnie rozśmieszyłyście z tą kosmetyczką :P Szybko wyszłybyśmy z nałogu, wyciskałybysmy klientkom, nie sobie hehehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Ale szczerze to ja bym nie poszła do kosmetyczki z zanieczyszczoną cerą :( niestety, ale serio...bo jeśli sama sobie nie umiała pomóc to wydaje mi się , że nie miałabym czego u takiej szukać. Zszokowany--> wiem jesteśmy obrzydliwe :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
dobrym pomysłem jest tez zrobienie sobie akryli :P takimi paznokciami nie da sie nic wycisnąć ja mialam prawie dwamiesiące i musiałam siostre prosić o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Ja umiem z akrylami nawet ;/ wtedy wyciskam bokiem , albo jakos inaczej, niestety mi tipsy nie stanowiły przeszkody alkuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak z kosmetyczkami...ale ja w 90% przypadkow trafiam na fryzjerki z koszmarna fryzura :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Was proszę o szybką poradę.Jestem świeżo po dużej maskarze,co proponujecie na szybkie zagojenie?wiem,że tych informacji z nazwami praparatów jest masa na forum,ale zależy mi na czymś BEZ RECEPTY,łatwo dostępnym i w miarę tanim.No i skutecznym..przepraszam,że zawracam głowę,ale czuję się...ech sami wiecie jak się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Tribiotic? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Maść witaminowa gojąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
byłam w aptece i kupiłam paste cynkową:) bo nie mieli acnofanu tylko cos o podobnej nazwie ale w płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tormentiol ? pozytywne opinie sa tu tez o maseczce apirynowej ale ja nie robilam :) na poczatek to by sie przydalo jakos zasuszyc, a tribiotic tego nie zrobi... ja bym zaczela od tej apiryny lub zielonej glinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jedynie tribiotic mi przychodzi do glowy.. reszta nie byla taka skuteczna..o detromecyne kiedys pdopadlam ale to na recepte (a dobre bylo ;)) zszokowany->wiekszosc dziewczyn wyciska, tylko ze my nie mozemy za abrdzo przestac :P ale jak widze jak sobie dziewczyny w sklepie brudnymi lampskami czy w pociagu wyciskaja to mnie skreca...chocby poczeklay by to higienicznie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Tribiotic jest bez recepty, zgadza sie to antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tormentiol jest bez recepty choc to antybiotyk chyba jakis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w plynie to acnosan...bodajze :p taki spirytus plus cos :p lek mocno starej daty ale do dezynfekji czasem uzywalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
A ja bym nie roznosiła bakterii nie robiła żadnych peelingów, absolutnie i to jakoś goiła...czymś łagodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przynajmniej mowilam o nalozeniu cienkiej warstwy glinki albo czegos...i zostawieniu na pare godzin, a moze i do rana ;) zero tarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Tylko ostrzegam, wiem wiem :) my prawie jak kosmetyczki i takich zonków nie popełniamy, ale jestem przezorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) no to moim zdaniem najlepiej zdezynfekowac czyms, a pozniej cienko tormentiol i nie ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Oczyścić buźkę, zdezynfekować i coś gojącego i zostawić, za dużo też niedobrze z nią robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
O widzisz jak się zgadzamy Quleczka....w sumie tormentiol tez może być, chociaż pamiętam kiedyś, że mi pomagała nawet maść gojąca, teraz nie mam i również stosuje tormentiol, tzn juz nie wyduszam, ale czasem sie przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie masc witaminowa dobrze dziala na przesuszona skore..ale ona przy okazji nieco zapycha, wiec bym uwazala :) tormentiol ma w opise przyspieszenie gojenia, wiec powinien pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×