Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość MilenaMilenaMilena
Kitty, wysłałam fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to jestescie uratowane :P ja to mialam zawsze przy sobie w pokoju takie male stojące i ono mnie ciagle korciło, zeby w nie zagladac, to bylo złe! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety mam wszedzie pelno luster i lustereczek.. :PPP i lazience i w kuchni.. i nawet przy kompie stoi i kiedys zmasakrowalam sie siedzac przed kompem wlasniee.. ;/ do tego powieszajace tesh mi sie pchaja do rak.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
evil..wow...Tylko nie wiem jak twoja twarz wygładała przed zabiegiem..i jakim kwasem robiłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli widzialas zdjecie Mileny, to mialam duzo gorzej od niej, a kwas jaki mialam to TCA o dosc mocnym stęzeniu, ale teraz juz nie pamietam ile procent miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Evil, a może masz jakąś fotke bez make upu? Może byc nawet fragment skóry......bo bardzo mnie to ciekawi :) Jeśli piszesz , że miałaś gorzej ode mnie, to jestem ciekawa efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
ja lusterka pochowałam..ale wiecie...ja to mam takie pomysły:) mam telefon z lusterkiem...tzn taki mały pasek 2 centymetry wysokości i 4 długosci..i ja w chwili załamania wyciskam patrzac sie w tw małe lusterko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
ja wogóle jak wyczuje cos pod palcami to i tak znajdę cos w czym bym mogła się przejrzeć....dlatego mi usunięcie lusterek nic nie pomoże, muszę wziąść się za siebie inaczej żadne półśrodki nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
konieczne jest siedzenie w domu tydzien jesli zrobie zabieg w pyatek a w pon do pracy do bede wygladac jak ufo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek to vhyba konieczna jest wizyta u lekarza bo mysle, ze nie kazdy sie kwalifikuje :p Ja mam cere naczynkowa, mysle ze mogloby nie przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez makijazu nie mam zadnego niestety. Nigdy nie chcialam tego uwieczniac, bo nienawidziłam wtedy na siebie patrzec. Teraz mam skore z kilkoma niewielkimi przebarwieniami, bo jak juz wspomnialam troche broiłam :P dlatego tez wybieram sie na kolejny zabieg, zeby sie ich pozbyc i wtedy obiecuje sobie na wszystko, ze juz nie bede psuc sobie efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
ja tez mam naczynkową...moze bedei mozna zrobic to kwasem o małym stezeniu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze wtedy lepiej innym kwasem np. azelainowy jest np. do naczynkowej...ale od tego jest lekarz by dobrze dobrac :) bo tych peelingow chemicznych jest mnostwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z radia o Dunczykach, najszczesliwszym narodzie w Euripie... "tym jestesmy szczesliwsi im mniejsze oczekiwania mamy wobec siebie i swojego otoczenia " ja sie zgadzam... tu lezy nasz problem po czesci :o w wygurowanych oczekiwaniach i stresowaniu sie tym, ze nie jest idealnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do milenki.. jestes sliczniutka i nie widze rzadnych niedoskonalosci! szczerze mowiac to nie pomyslalabym ze kiedykolwiek mialas jakies problemy z cera a tym bardziej z tradzikiem neuropatycznym.. a masz moze jakies foty po masakrze??? a moze ktoras z Was mi takie wysle? hellokittyhm@interia.pl odesle swojee.. chcialabym porownac stopien masakryy..:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nejpierw jest konsultacja z dermatologiem, bo przed zabiegiem nalezy te skore przygotowac, nalezy ja duzo nawilzac (tymbardziej, ze ja wczesniej mialam dosc przesuszona). To nie ejst tak, ze dzis mam kaprys i dzisiaj bede miec. A co do tego, ze nie wolno tych platów zdrapywac to racja, jezeli cos bedzie odchodzic od twarzy nalezy wrecz do przyklepywac z powrotem, wszytsko zejdzie ale samo, bez uzycia naszych rąk, w trakcie tego tygodnai jesli sie ma tę maske na twarzy, trzeba ja duzo smarowac kremami (ktore rzecz jasna lekarz przepisze), i wlasnie wtedy jest niewskazane jakiekolwiek niepotrzebne zagladanie w lusterka, zeby wlasnie nie korcilo zdrapywanie tej maski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
To , że sliczniutka to było nie do milenki KITTY tylko do Evil , moja fotka jest po masakrze :):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty, dostalysmy to samo zdjecie milenki? bo jak dla mnie to Ty masz podobne problemy do niej, a na pewno nie wieksze :) przynajmniej z tego co widzialam Twoje zdjecia wczesniej - zadnego po masakrze nie mialam okazji widziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie wyslałam zdjecie po masakrze :P to bylo zrobione kilka miesiecy po zabiegu, a jak juz pisalam nawet po nim troszeczke broilam, dlatego czeka mnie kolejny, bo idealnie jeszcze nie ejst, a na zdejciu miaalm make up :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
KITTY cos pomyliła, bo chyba dostała fotke Evil, moje do ładnych nie należy :D:D:D:D:D heh...Kitty moj adres to tola1441@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
wysłałam drugi raz, powinna przyjść...napisz co o tym myslisz i jak masz cos do wysłania to chętnie obejrzę. Kiedyś mi już wysyłałaś fotki, ale jak masz jakieś jeszcze to wyslij. Ponoć mamy porównywalny stan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
...ale ja uważam, że mam wiecej przebarwień niż Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) chciałam tylko uswiadomic was, ze mialam powazne problemy i ten kwas na moje akurat zadzialał, a prawda jest to, ze ich cala masa o rozmych mniejszych lub wiekszych stezeniach, a jaki do jakiej skóry to wlasnie lekarz wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ja zgaduje :) Bo nie widzialam fotki Kitty baz make-upu:) Z make-upem to w ogole nie widac, ze ona ma jakis problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
ja po tym brzydactwie co Wam wysłałam już nie wyslę w makijażu :) to co macie to naprawde jest tragiczne :P ajjjj :):) ale odsłania moje niedoskonałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×