Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość MilenaMilenaMilena
Evil Hell - wow! Buźka rzeczywiście o wiele lepsza!!! Gładsza.... nieźle! Gratulacje :) teraz to i bez tapetki możesz śmigać. Ok czyli jesienią koniecznie musze wypróbować kwacy TCA :) tylko przy pryszczach pewnie mi nie zrobią? Mam nadzieję, że AD się z nimi rozprawi, a może i przy okazji z przebarwieniami. Chociaż napewno jakieś kwasy mimo to się przydadzą. Jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, musisz miec wszystko wygojone, tzn. jakas krostka moze byc, ale zeby nie byla wyduszona, albo rozdrapana, wtedy jak sie kwas nalozy, to nie ma po niej sladu (mialam takiego malego gnoja ma brodzie podczas zabiegu, ale nic z nim nie robilam :P) Ale najwazniejsze, zeby nie bylo zadnych ran, bo wtedy nie bedzie mozliwe wykonanaie takiego peelingu. Po pierwsze umrzesz z bólu, a po drugie moga zostac blizny. Tak wiec łapki przy sobie, wiem, że na pewno dasz rade, skoro mi sie udalo, to Tobie na pewno tez :) Wierze, ze wszystkim sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW dziewczyno jaka zmana normalnie zajebiście :D Buźka na zdjęciu wygląda świetnie i widać baaardzo duzą różnice :) A drogi jest ten zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Dlaczego nie widac Quleczki w tabelce z plusikami????? Hmmmm??? Zauważyłam też chyba 2 osoby które cały ten miesiąc nic nie wpisują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena ja nic nie pisze bo nie wiem co mam sobie wpisywać :P No bo jak po ostatnim ciskaniu jest lepiej to kurcze mam problem co wpisać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Hm, jak pojedyńcze wycisnęłaś- takie proszące się i tylko je to chyba +, jak więcej i zaczęłas dusic to czego nie było w planach to +/-, a jak się zagalopowałaś i masz rany to - Zresztą każdy ma swój inny system oceniania. Nie sprecyzowalismy tego na początku istnienia tabeli i teraz właściwie każdy mierzy swoja miarą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XY2
Evil Hell - czy ja też mogę zdjęcia po zabiegu? (xy2@poczta.onet.pl), chciałabym zapisac się też na coś takiego i jestem bardzo ciekawa efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za zabieg płacilam 310 zł plus leki do pielegnacji ok. 100 zł Ale tym razem bede placic za sam zabieg, bo leki mi jeszcze zostały po ostatnim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Duzo :( mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evil, masz super buzie, ja o takiej marze! Przed kwasami tez mialas niezla, ale po kwasach to po prostu marzenie! Wygladasz, jakbys miala podklad, ale rozumiem, ze to bylo bez make-upu? Ja zrezygnowalam z jutrzejszej mikrodermabrazji, ale za tydzien ide na pewno. Poza tym konczy mi sie Skinoren i zastanawiam sie, czy nie kupic sobie teraz Diacnealu? A moze kontynuowac leczenie Skinorenem? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bez...juz wczesniej wspomnialam, ze w roznym swietle to roznie wyglada, a zdjecie zrobilam wieczorem przy sztucznym swietle. Ale na jednym widac w dolnej partii takie rozowe slady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
Hej, evil->czy mozesz wysłac mi tez zdjecie...?ja tez chce poddac sie kwasom,ale dopiero pod koniec miesiaca..lecz mam obawy jak to bedzie wygladała moja twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej masakra. Żeby jeszcze tego było mało, dorobiłam więcej...:( Już kilka razy pisałam, że urządziłam się tak, jak jeszcze nigdy, ale wtedy nie wiedziałam, że może być jeszcze gorzej. Tym razem właśnie tak jest. To jest po prostu masakra wszech czasów. Po raz pierwszy w życiu naprawdę wstydzę się wyjść na ulicę. To co mam na twarzy wygląda mniej więcej tak jak ta pani na tej stronie: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.skinandaging.com/article/..%255CSA%255CHTML%255Cimages%255Cthumbs%255CCME10_Figure3tif.jpg&imgrefurl=http://www.skinandaging.com/article/4858&h=106&w=150&sz=7&hl=pl&start=3&um=1&tbnid=3M5yQNPLO01HCM:&tbnh=68&tbnw=96&prev=/images%3Fq%3Dskin%2Bpicking%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest też pozytywna wiadomość, skóra na biuście dochodzi do siebie. Jest już całkiem ładnie. Niedługo posmaruję płynem rezorcynowym, żeby ujednolicić kolor. Blizn nie mam zbyt wiele. Do ambitna, Nie czytałam tej książki, ale za to oglądałam film "The Secret". Jeśli chodzi o prawo przyciągania, działa w bardzo wielu dziedzinach życia. Niestety, mojej twarzy jeszcze nie zdołało uleczyć:( Ale nadal próbuję i nie tracę nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije sobie jeszcze wapienko no i mysle,ze jest już lepiej zaraz zrobie zdjęcie i wysle nia meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------> Evil Hell moglabys mi tez przeslac zdjecia? agusia040@wp.pl ja nie wyciskam juz tak dlugo, a moja buzia nadal wyglada nieestetycznie... mam mnostwo malych krostek, ktore nie wiem skad sie wziely i nie chca schodzic.. szczegolnie na czole.. pelno malych blizn i przebarwien.. tez jakos tak duzo ich jest, jakby wiecej, ale skad..? a makijaz niestety nie pomaga.. :( tzn buzia nie wyglada ladniej bo mam pelno skorek i wyglada jakby mi sie to wszystko zluszczalo... nie wiem juz co mam robic... tyle kasy wywalam na podklady i wciaz nie moge znalezc odpowiedniego.. a nie oczekuje wiele.. nie musi jakos mocno kryc, niech chociaz wyrowna kolorek buzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo tak ladnie...dopoki nie zaczelo sie robic cos na policzku, a ja zamiast dac sie temu zrobic do konca zaczelam grzebac...i mam rane na pol policzka :o Gdyby głupota miała skrzydła... jak to mawia moja mama... to bym latała pod sufitem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze tylko załadowac akumulator bo mi siadl;/ i jak robiłam zdjęcia to chyba na zdjeciach nie widac dokładnie tego co mam na buzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena wysłałam Ci na meila czekam na Twoją opinie bo widziałaś ostatnie zdjęcia Evil Tobie tez wyslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Mi tam sie i tak Twoja buzia podoba ALKO. Nie masz źle :) te i tamte zdjęcia są ok. W sumie teraz nawet przychylnieszym okiem spojrzałam na Twoje czoło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis doszlam do etapu, ze stwierdzilam, ze z saczaca sie rana...nigdzie sie z domu dzis nie ruszam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alko, ja tez poprosze :) bella10@op.pl U mnie niestety zle, caly czas cos mi wylazi, skora strasznie sie zanieczyszcza, poza tym wystarczy, ze cos dotkne, a juz zostaje slad czy naczynko. Jest przesuszona i wrazliwa. Mam wrazenie, jakby Skinoren przestal dzialac, mimo ze uzywam go juz ponad miesiac. Ale nie poddam sie i kupie jeszcze jedna tubke, poza tym wierze, ze jak juz w koncu wpadne w tryb mikrodermabrazji, to bedzie o niebo lepiej. Bywa okres, ze jest naprawde swietnie i zapowiada sie, ze to koniec nalogu, gdy nagle wyskoczy jakas malutka rzecz i niepotrzebnie ja dotkne. Wtedy uruchamia sie lawina i skora wyrzuca z siebie wszystkie swinstwa niczym wulkan :) Nastepuje kryzys, a po jakims czasie znowu spokoj. Teraz jestem w fazie kryzysu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie, pojawiłam się tutaj poraz pierwszy i chciałam dołączyć do waszego grona. Niestety mam ten sam problem co Wy. Wyciskanie to mój okropny naług, potrafie tak stać przed lustrem i stać... i stać... i nie ma rady. Lecze się u dermatologa chyba z 10 lat. Oczywiście bywały chwile że moja buźka wyglądała lepiej a czasami nieco gorzej. Niestety jednak do tej pory nie udało mi się uporać z tym problemem. Naprawdę chciałabym, żeby to naprawdę się skończyło.Obecnie stosuje Zorac 1% i Differin. Pomału zaczynam odczuwać malutką poprawę, ale niestety mój naług wyciskania - przeszkadza mi w tym. Ale od tem pory postanowiłam: KONIEC nie wyciskam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bywa okres, ze jest naprawde swietnie i zapowiada sie, ze to koniec nalogu, gdy nagle wyskoczy jakas malutka rzecz i niepotrzebnie ja dotkne. Wtedy uruchamia sie lawina i skora wyrzuca z siebie wszystkie swinstwa niczym wulkan Nastepuje kryzys, a po jakims czasie znowu spokoj. Teraz jestem w fazie kryzysu " skad ja to znam... tydzien temu nie mialam jednej krostki, teraz wole nie mowic :o i wszystko przez to ,ze jedna krostke ruszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś już mieć wkleiłam to co do Mileny wysyłałam jako załacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×