Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość kolinia
co innego jesli chodzi o picie drożdży,to te moga zagrzybic organizm,ale tez tylko wtedy jesli zje sie je na surowo bądź wypije niezaparzone wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Nie mówie że to musi byc prawda bo tak naprawde nie wiem. Sama nie probowalam i nie mam juz zamiaru, ale moze ktorejs z Was pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Anja taka smieszna trochę ,jakby opisac to uczucie podczas mycia hm...nie obraca sie to my mamy wykonywac okreżne delikatne ruchy nie odrywajac jej od skóry,jest mieciutka,bzyczy i wysyła takie mikro impulsy czy cos takiego które wprawiaja skóre w takie drganie od środka,wrecz mnie to rozsmieszało jakby gilgotało;) no uczucie fajne,efektów na razie brak hahaha nie no poczekam troche;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to prawda ze w porach jest tyle brudu?bo to ponoc zostaje na niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
nic takiego na niej nie było,ale tez ja dzisiaj nie mialam w ogóle makijażu wiec nie mialy sie te pory czym zabrudzic aż tak bardzo ,chyba.Mi zalezy własnie na tym by były czyste ale tez by sie troche zmniejszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam strasznie wysychajace usta i na razie nie spotkalam dobrej pomadki, zamowilam jakas apteczna (czekam na przesylke) i moze pomoze. normalnie mozna oszalec jak sie chlodno robi, przerabialam blyszczyki i pomadki z ajowna,oriflejma,nivei,rossmana i mase innych i nic. ja zamowilam ten tanszy jojoba o zobacze co sie bedzie dzialo :-D Fokal a ja mysle ze lekarze przepisuja drogie leki (mimo ze sa tanie) bo oni maja z to placone od firm farmaceutycznych, przeciez recepty sa jakos tam rozliczane kto i i co wystawil. ja jak juz mam leki to ide do apteki i prosze o tansze odpowiedniki, jak jest mily ktos w aptece to wybierze tansze yazmina ja kupilam (tak mi sie zdaje bo duzo ich ogladalam) z tej seri szampon ale jeszcze nie mam przesylki :-) jak szampon bedzie ok to moze zel kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na moj prosty rozum to od maseczki z drozdzy grzybicy dostac nie mozna bo to inne grzyby, to tak jakby od dotykania nadmiernego grzybow w lesie mozna bylo grzybice miec.. ja robiam ale wysusza wiec zrezygnowalam,a na razie mam malo czasu na takie grzebanie ale moze sprobuje przy wolnej chwili z oliwa z oliwek (tylko czy same drozsze z oliwa da sie polaczyc jakos skladnie?) kolinia jestem ciekawa jak bedzie sie sprawowac szczoteczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Hej dziewczyny:) pisze po dłuższej przerwie bo musiałam wszystko przemyśleć i nabrać dystansu do siebie..i nie myśleć o cerze... fakt udało sie po 3 tyg smarowania na noc ziołka a na dzien krem z aloesem i wybieliły mi sie plamy mam teraz tylko dwie jeszcze, powstrzymałam sie też od wyciskania małych niespodzianek i same znikły. Niestety żeby nie było za cudownie to zabrałam sie znowu za plecy i tak sie rozkociło mi na ramionach że znowu musze sie smarowac ziółkami żeby zasuszyć i znowu cały miesiąc suszenia...:( Mój facet mówi mi że jestem piękna tylko ostatnio bez przerwy jak przyjedzie to chodze w dresie i niechce znowu nigdzie wyjść bo chociaż pleców mi nie widac to i tak sie z tym żle czuje;/ potem mi marudzi że kiedys sie tak stroiłam a od pół roku nawet włosów mi sie niechce pofarbowac...troche ma racji za bardzo sie skupiłam na samym leczeniu... Twarz wyleczyłam wiec sie musiałam wyżyc na plecach;/ jak przestac to robić:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Wczoraj oczywiście musiałam jeszcze dodrapac sobie na dekolcie kilka a potem sobie tak myśle jaka głupia jestem przeciez samo by predzej zgineło i lepiej wygladało przed wyciśnięciem...cholerne zaskórniki;/ Polecam na twarz maseczke Hymalaya z ziemią kurkumską i glinka zieloną w aptece za 12 zł oczyszcza i zamyka pory ładnie ściąga a skóra jest oczyszczona stosuje raz na tydzien. Mam wrażenie że jak sie spoce podczas sprzątanie to mi wychodzą te zaskórniki na ramionach czy to możliwe wie może ktoś? biore kąpiel codziennie, ostatnio nosze stanik bez naramek bo sie boje że obetrzą mi te ramiona.....Jutro moje urodziny kończe 23 lata a ja tu sie musze denerwowac że znowu nie bede mogła ubrać fajnego ciucha z dekoltem albo plecami...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynucha ja tez tak mam ze jak jeden rejon podlecze to na inny sie przerzucam, to jest jak jakis obled... i zawsze cos mam od ukrycia a to dekolt a to plecy a to wiekszosc twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
zuzak a miałaś kiedyś tak że wszedzie było ok albo prawie idealnie? bo ja tak miałam rok temu jak brałam anty;/ale to jest wkurzające....i jak tu o tym nie myśleć i byc pewną siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się gęba wygoiła, ale zaskórniki siedzą wytrwale:( Idę zaraz do apteki odebrać swój olejek jojoba i żel do mycia twarzy. Zobaczymy co to za cuda :D Ciekawa jestem czy ten olejek śmierdzi, mam zamiar się nim na noc posmarować, ale nie lubię jak kosmetyk śmierdzi bo z chłopem śpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dawno nie mialam zeby wszedzie bylo o.k. mialam okresy ze bylo prawie dobrze (tzn od dobrze dzielily 1-2 ranki do zgojenia) i potem znow potkniecie. teraz mam w miare dekoltm cos tam mam (z 3 szt. strupkow)na plecach i na twarzy tez nie halo.. takie bledne kolo, ale wciaz mam nadzieje ze do swiat z tego wyjde :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina ja tez mam nadzieje ze nie smierdzi bo jak jeden pichtowy mialam taki bardziej smierdzacy (nie wiem czemu bo teraz mam taki ze smierdzi tylko chwile i nie tak intensywnie) to maz protestowal ze sie jakims dziadostwem smaruje co smierdzi (jodla mu przeszkadza...wrazliwiec ;-) ) ja na moj jojoba czekam :-) gratuluje wygojenia twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki:) Faceci to chyba wrażliwi są na takie zapachy... Chociaż pamiętam, że jak pichtowego używałam to w całej łazience nim dawało i mojemu bratu ten zapach strasznie przypadła do gustu, mówił, że zajebiście pachnie, więc oddałam mu pustą buteleczkę po olejku. Cały czas gnębi mnie myśl , że tych zaskórników bez preparatu typu acne derm czy brevoksyl się nie pozbędę. Na brevoksyl jestem uczulona i puchnę, a przy acne derm boje się wysypu pryszczy i tego , że to trzeba stosować dłuuuugo... Eh jak nie urok to sraczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Olejek jojoba nie smierdzi,w momecie nakładania jest lekko wyczuwalny zapach orzechowy,ale tak nikły,że zaraz go w ogóle nie czuć,dlatego mozna go dodawac do perfum i innych preparatów jako baze bo jest praktycznie bezwonny:) Ja zawsze miałam plecy i dekolt w idealnym stanie,tylko na buzi sie meczyłam,no teraz jest taki okres ze nie mam nic nigdzie,ale nie moge z reka na sercu powiedziec,że nie wydusiłam choćby jednego malego wagierka;) Strasznie sie balam tej szczoteczki bo juz tyle miałam róznych preparatów do szorowania i kazdy jeden powodował u mnie wysyp uczulenia,podraznienia,wiec rano bardzo wczesnie wstałam bo bałam sie ze bedzie katastrofa ale o dziwo jest dobrze,żadnego podraznienia:D -użyłam 2 raz,jest dobrze,efakty jeszcze żadne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
mnie to sie wydaje ze po tym olejku właśnie mam mniej tych wagrów do wyciskania:) zuzak oliwka swietnie łączy sie z drozdzami w maseczce,czasem tez taka robie bo fajnie nawilza skóre ,choc mam tłusta to przez to ze jest wrazliwa czesto bywa przesuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
yasmina-gratulacje:) ja jestem na dobrej drodze bo nei dlubie juz od 3 dni. to co bylo posmarowalam olejkiem pichtowym i na to korektorem i tak chodze(bo an szczescie nie musialam wychodzic z domu) jak mam korektor miejscowo to nie sciskam tego dziadostwa a jednoczesnie nei jest to tapeta na calej twarzy wiec mam nadzieje ze porów nie zatkam. skóra szybko sie regeneruje. zostaly mi 8 ranek do zagojenia-ale sa calkiem plaskie wiec jak dam tapete to bd mozna wyjsc. z gojeniem daje rade, zebym tylko sie nie zalatwila na nowo jak juz bedzie idealnie. justynucha23 ja tez mialam idealna twarz bez niczego jak bralam anty, zanim zaczelam je brac mialam tragoczna skóre, teraz jak nei biore mam lepsza, w zasadzie bylaby swietna gdybym ciagle nei drapala jakis wyimaginowanych zaskórników i wagierków. (bo ja nie mam wypukłosci, tylko porpostu sciskam skóre bo mi sie wydaje ze cos tam siedzie głeboko przez to wprowadzam bakterie i potem same wiecie....) zuzak- to moze spróbuj tez ten carmex (teraz jest na niego przecena w rossmannie i kosztuje 6,50:)) a powiedzcie jak z tym jojoba? bo wy uzywacie go jako normalny olejek. a myslicie ze np jako dodatek w kremi tez bd dobrze dzialal? czy trzeba miec ta ,,esencje". bo w nivei jest taki krem juz bardzo długo. zwykly nawilzajacy ale jest z jojoba:) no i jest tani. próbowal ktos? dobrze dziala? jeszcze dziewczyny moze zrobimy sobei taka mała sondę na temat jaki podkład do twarzy jest najlepszy? zeby dobrze krył a jednoczesnie wygdlądal naturalnie i dlugo wytrzymywał, i nie zatykał porów:) ja mialam juz duzo róznych podkladow ale moze opowiem o nich pozniej:P dodam ze ja mam bardzo jasna skóre i wiekszosc firm produkuje jak dla mnie zbyt ciemne kolory (nawte te teoretycznie najjasniejsze, w lecie jeszcze jakos idzie ale zima-no maskara wsyzstkei sa za ciemne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram92 ten carmextotak wygląda? http://ladybug26.pinger.pl/m/4580999 bo nie mam rossmana w poblizu moze po weekendzie bede blizej jakiegos :-) jak tak wyglada to go jeszcze nie mialam musze kupic drozdze i sobie zrobic maseczke bo oliwke mam, a nie ladnie sie trzyma i dlugo taka maseczka (w sensie ze bede miala maske zeby nie widziec co pod nia jest)? yazmina a zamawialas leki przez neta w doz? bo ja tam zamowilam i nie dostalam maila ze zamowienie dotarlo do apteki i dzis w koncu (sprawdzilam w necie ze 1.11 mialo status zakonczone-wiec wnioskuje ze dotarlo do apteki) tata poszedl to odebrac to powiedzieli ze odeslali do magazynu. to skad ja mam wiedziec ze jest w aptece przesylka? codziennie chodzic do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak nie rozumiem twojego pytania do maseczki;p ja ostatnio kupilam sobie gotowe ale droogie...no i poprosilam mame zeby drozdze mi kupila i dzis sama zrobie,znalazlam tez w necie ze sok z cytryny dziewczyny dodaja,wiecie moze po co?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzak, no mi przychodzi mail, że zamówienie czeka na odbiór w aptece (też w DOZ zamawiam), może cos poyebali tam u Ciebie. Ręce na razie sobie olejkiem posmarowałam, muszę powiedzieć, że bardzo przyjemny jest, ładnie się wchłania i wygładza, zobaczymy jak na buzi będzie się sprawował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy Ci przyszło, że w aptece czeka? Może za późno się wybrałaś i odesłali. Mi zawsze mail przychodzi na drugi dzień od zamówienia i idę tego samego dnia odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuzak nie wiem za bardzo o co pytasz z ta maseczka ale spróbuje trafic z odpowiedzia,maska ma byc gestawa i po nałozeniu skóry nie widać po 15-20min zmywamy,ona nie zasycha na buzi. A cytryne dodajemy by głębiej skóre oczyscic i rozjaśnic ale moze podrazniac jesli ktos ma wrazliwa skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie dostalam maila ze w aptece czeka. byl tylko mail ze opuscilo magazyn regionalny. wiec czekalam na maila albo smsa i nic, wiec dzis tata poszedl i nie ma. chyba cos spieprzyli, albo w aptece olali i odeslali ahh moze zakrecilam z pytaniem. :-) bo ja sie zastanwiam czy moge posmarowac sie taka maseczka i ona przykryje twarz jak taka tapeta i moge tak np 1-2 godziny chodzic po domu i nie splynie (jak mam taka maske to nie grzebie bo nie widac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
co do kremów to odkad używam oliwke juz ich nie potrzebuje,tak wiec nie mam pojecia czy to jojoba w kremie bedzie działala podobnie.Ale wiem,że oliwke jojoby mozna dodawac do jakiegos prostego kremu nawilzajacego. ja używam podkładu z Clinique, Moisture Surge Tinted Moisturizer,jestem zadowolona,ale krycie takie srednie raczej mi odpowiada,nie zapycha jest jasny a mam blada skóre -z kolorem trafiłam w 10:)pieknie stapia zie ze skóra nie odcina od reszty skóry i nie włazi w pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
kolinia- a ile on kosztuje? mozna go kupic w rossmanie? yasmina- tak moj wyglada tak samo tylko ma jakis inny napis z przodu, ale zółte w czerwona zakretką:) ja mam classic, ale sa tez dostepne chyba wisniowy i jeszcze jakis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie musze kopnac do rossmana po takie cus :) bo idzie zima i bedzie gorzej z pekaniem ;-) a ja uzywam dermacolu bo on bardzo dobrze kryje ale chyba za dobry dla skory nie jest, cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
anytram nie w rossmanie nie,w douglasie albo w jakiejs perfumerii-drogerii,ja płaciłam coś koło 130zł.ale jesli wolałabys cos tańszego to rimmel w musie match perfection też jest fajny i tez ma jasne kolorki bo ten tez zakupiłam jednak po dłuzszym stosowaniu wybieram clinique,ale kolorki maja podobne:) jutro kupie ta pomadke,miałam isc dzisiaj ale dostałam strasznego lenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×