Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Trym tym tym
wiecie co jak macie takie masakry to kupcie sobie clearasil 3dni krem!!!ja kiedys tego uzywalam jak sobie zrobilam masakre wieczorem i rano w ogole nie bylo widac zebym twarz ruszlaa naprawde!!!teraz tego nie mam bo szkoda mi kase a juz tak nie ruszma tej twarzy,choc nie zaawsze;p;p i jescze uzywalam tointex to jets na blizny to wsumie rano tez ladniej skora wygladaala pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuuupek
Jejjjuuuuu, znów to zrobiłem. Nie trwało to długo bo tylko pół godziny, ale wciąż jestem zły na siebie, że dopuściłem do tego. Nie potrafie już sie tego pozbyć, niewiem. Już kilka razy wyszedłem z tego, a teraz znów czerwona gęba. Tylko że teraz to już chyba nie wyjde, bo mam 4 okropnie wielkie kaszaki na policzkach, i siedzą już tam X czasu, =[[[[[[ I wiecie co. wiem że to może wydawać sie głupie, ale zawsze kiedy mam w nocy polucje to potem przez 3-4 dni cera jest przetluszczona i wtedy mam wzmożoną wysypke, włosy sie przetłuszczają, a polucji nie zatrzymasz, i co zrobić??? Wiem że to niektórym może wydawać sie śmieszne, ale u mnie ma to naprawde głębokie powiązanie z syfkami( chodz mi o seks). Kiedyś 2 tyg abstynencji seksualnej, bez żadnych polucji itp i czyściutka buzia, ale kiedy to było, teraz już chyba nie potrafie =[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trym tym tym
gluuupek ztego co slyszlaam to sex sprzyja wlasnie poprawieniu wygladu cery....moze ty masz inaczej...dziwne...moze ktos inny siw wypowie bo ja nie mam pojecia..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno u chlopakow jest ...
...odwrotnie a to niby u dziewczyn sprzyja poprawieniu cery :) nooo moze i to prawda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trym tym tym
a cio to za zaproszenie,,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieda :( Znowu bylo w miare dobrze i znowu to spieprzylam... Mam pytanie do osob uzywajacych oliwki Hipp - nadal jest poprawa? Nie wyciskacie? Czy to byl tylko chwilowy zachwyt, jak wszystkie nasze zachwyty..? ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna88
wpadlam tu przypadkiem .. nie mam problemow z cerą ani wypryskami .. jednak jak tylko jakis sie pojawi zaraz go wyciskam i doszukuje sie innych miejsc zeby powyciskac... ale moja zmora od jakichs 2lat jest wyciskanie zaskornikow z dekoltu.. nie mam nic na nich ale ja sie doszukuje i wyciskam cos czego nawet nie widac.. ! mam okropne zmiany na skorze, blizny ktore widac po opaleniu zdrowej skory i ogolnie brzydka skore na piersiach i dekolcie.. ;((( swiezo po wyciskaniu oczywscie zaczerwienienia, ranki, czasem male siniaki.. ;( juz tyle razy postanawialam, ze juz wiecej tego nie bede robic a potem i tak to robie.. siadam i wyciskam to jest jakas choroba chyba ;(((( nie wiem co robic by przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjhhsdg
a ja właśnie jestem w trakcie kuracji :) dojrzałam na buzi drobne blizny, takie malutkie dziurki i to był dla mnie wstrząs i od tygodnia nie ruszam twarzy, pobiegałam szybko po Tointex i juz widze drobna poprawe. Na codzień myje twarz szarym mydłem, robie maseczki te z gruszką z Dax Cosm.świetnie oczyszczają i smaruje się tą maścia. Buzia jest czysta i swieża, Oczywiscie łapie sie na tym że zaczynam ją "macać" w poszukiwaniu czegoś, ale szybko sie powstrzymuje Chce mieć ładną buzie i dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość close
Hej wszystkim, czytam od niedzieli dni Wasze wypowiedzi, też mam ten problem, ale postanowiłam z tym skończyć, wiem że to wynika z nerwów, przynajmniej u mnie. Od niedzieli nic nie ruszam :) Jaki pół roku temu miałam też ogromny problem po takiej "operacji", poszłam więc do kosmetyczki, naprawdę mi pomogła, polecam. Wizyty miałam raz w miesiącu, ona oczyszczała mi twarz, w międzyczasie jak mi coś okropnego wyskakiwało to sie do niej zglaszałam i ona się tym zajmowała, profesjonalne oczyszczanie to zupełnie co innego, niż nasze. Kosmetyczka powstrzymywała mnie od ruszania z dwóch powodów, po pierwsze nie chciałam się wstydzić przed nią, że znów coś ruszyłam, a po drugie trochę to kosztuje, nie chciałam, aby ta kasa była wydana na darmo. Moja kosmetyczka powiedziała, ze sama zmuszam skóre do wytwarzania tych przyszczy, zaskórników bo za często oczyszczam twarz-tak ona to nazywa oczyszczaniem twarz, o wiele ładniej to brzmi niż "masakra". Więc ona mówi, zże rozregulowałam twarz i rzeczywiście jak nic nie ruszałam to wychodziło mi to i owo, przed okresem szczególnie, ale z czasem było tego mniej. Postanowiła się do niej w najbliższym czasie wybrać, tzn po sesji, bo wtedy niestety po 3 miesiącach zaprzestałam u niej wizyt i to był błąd, bo bylo już naprawdę widać spore efekty, nawet cała moja rodzina zuważyła :) Pani kosmetyczka powiedziała, że twarz powinno się oczyszczac raz na miesiąc, półtora miesiąca, więc teraz zastanówmy się jak często my to robimy! Zeby skóra doszła calkowicie do siebie trzeba duzo czasu, wiec musimy byc cierpliwi i wytrwali. Zyczę wszystkim powodzenia w walce z tą, moim zdaniem, chorobą! Wierzę, że uda nam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->znow to zrobilam: nasuwa mi sie taka uwaga co do postepowaniu po oczyszczani: mi kosmetyczka ZABRONILA uzywania wody i mydla w dzien po zabiegu i powiedziala, ze to najgorszy wrog skory, ktorej bariera ochronna po oczyszczaniu jest slaba...Przestrzegam Cie zebys niepotrzebnie nie narazala skory na podraznienia. Lepiej tylko spirytus do dezynfekcji a potem cos do nawilzania i na tym koniec. ----->glupek: kiedys czytalam taka ksiazke na temat psychofizycznego podloza roznych chorob. I tradzik okreslano jako chorobe u podloza ktorej lezy poczucie winy za seksualnosc, nieuswiadomione oczywiscie ;) Mysle, ze cos w tym jest, tym bardziej ze problem dotyczy ludzi mlodych, u ktorych seksualizm dopiero dojrzewa i ktorzy nie bardzo wiedza co z nim zrobic. Wiec pryszcze to taki \"wyrzut sumienia\" na zewnatrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosephine
Mam pytanko czy ktos z was moglby mi napisac,polecic jaki lek do smarowania plecow.chodzi mi o takie refundowane ktore mozna w aptece dostac za 7 zl ... ??? potrzebuje znac sklad lub nazwe i moj znajomy mi to przepisze tylko nie wiem wlasnie jaki .... pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaemail
wy potzrbujecie pomocy psychologa raczej. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuuupek
Ankaja sugerujesz ze moje syfki to nie są związane z samą polucją czy tam seksem, tylko są skutkiem moich myśli, że nie powinno to się zdarzyć?? =/ troche nie rozumiem, czy psychika może mieć tak wielkie znaczenie, że wyskakują ci syfy? Ale ile można dojrzewać, mam 18 lat, nawet troche wiecej. Możesz coś powiedzieć na temat tej książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosephine
stary ja mam 23 lata a problemy z twarza zaczalem miec wtedy gdy juz dojrzalem ;] jakies 3 lata temu ..... a psychika ma na to duzy wplyw, jak masz dobry humor i w ogole nie myslisz o tym to jest lepiej a jak np masz spotkanie i dziennie myslisz sobie"boze nie moze mi nic wyskoczyc bo to takie wazne spotkanie" to na 90% bedziesz mial cos na buzi .... takze wiesz, wydaje mi sie ze ma.podam Ci inny przyklad ,dermatolog przepisal mi antybiotyk jakis w tabletkach ale ja go nie biore bo imprezy teraz sa a alk nie wolno pic przy antybiotykach, i paradoksalnie poprawila mi sie cera ... po prostu wiem ze jak mi powyskakuje duzo tego to zaczne je brac i powinno byc lepiej bo ja mam skore z tendencja do wypryskow,nie tradzikowa.i mam zakodowane w glowie ze bedzie dobrze i narazie (odpukac)jest dobrze :) Takze glowa do gory :) a co do polucji nie wydaje mi sie zeby to miala jakis zwiazek z tym ... wiadomo ze w twoim wieku tardzik ma podloze hormonalne,takze dojrzewasz stary jeszcze i byc moze jakis wplyw to ma ale to na pewno minie :) a co do kolezanki ktora mowi ze powinnismy isc do psychologa , moze masz racje ale zaloze sie ze nie masz takiego problemu jak my i nie wiesz co sie wtedy czuje , takze hmmm lepiej odpusc sobie takie komentarze bo krzywidzisz niektorych POZDRAWIAM waszystkich walczacych :) !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuuupek
ej z całym szacunkiem ale troche mi sie niechce wierzyc ze jak myslisz zeby nie miec pryszczy to ci na zlosc wyskakuja, troche to smieszne. Owszem zgodze sie ze humor ma znaczenie na to ale chyba nie az tak ze jak jest ci zle to masz czerwona buzie, a jak dobrze to jest czysciutka. Uwierz seksualnosc moze miec z tym zwiazek, a dzieje sie to na podlozu hormonalnym, a dokladnie hormonu DHT, ktorego zbyt czeste wydzielanie powoduje m.in. łysienie.. czy trądzik (chodzi mi o mezczyzn). A przekonalem sie o tym juz tyle razy na sobie, ze jestem tego niemal pewny. Oczywiscie to jest indywidualna sprawa, to nie oznacza ze jak ja tak mam to wszyscy chlopcy tak maja, czasami wrecz przeciwnie, no ale coz kazdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka 20
josephine- ja uzywam do przecierania plecow plyn Atrederm 0,025% i jest naprawde swietny! przepisala mi go dermatolog, kosztowal ok. 20 zl(niestety) ale nie wiem czy znajdziesz tansze leki tak skuteczne. Po 6 tyg. kuracji( co 2 dzien smarowalam plecu) jest wielka poprawa! co prawda na poczatku plecy troche swedza ale efekt jest naprawde duzy. Ja mam tardzik zaskornikowy i kazda ta grudka mi wychodzila na wierzch, po tym plamka zostawala a ten plyn zluszcza naskorek i teraz mam duzo jeszcze takich plamek ale naprawde juz jasniutkich. Teraz pewnie przepisze mi dermatolog wieksze stezenie, mam jeszcze pare pryszczy ale to jest nieporownywalne z tym co bylo wczesniej. A na buzke bardzo pomogl mi Differin( tez 6 tydzien kuracji) choc skora bardzo sie luszczy to daje rade, smaruje ja nawilazajacym kremem z La Roche Posay Hydraphase XXL Lergere. Robie peelingi z kawy, leciutkie, po nich skora milutka, gladka i odzwiezona:) Myje twarz Cetaphilem( elulsja) no i miejscowo jak cos wyskoczy to smaruje mascia ichtiolowa albo takim plynem ktory milama robiony w aptece( od dermatologa tez) A podklad najlepszy na swiece to Vischy Dermablend! Pieknie kryje, dlugo sie trzyma, nie zapycha. Musze uzywac podkladu bo jeszcze mam slady takie przebarwienia, plamki po wyciskaniu. ale zaskorniki zniknely zupelnie po Differinie!;)ale nadal go uzywam co 2 dzien. Poleccie mi prosze jakis dobry peeling enzymatyczny. Zastanawiam sie nad Dermika ale drogi( 25 zl) Aha no i ja tez czasem sobie zrobie masakre na buzi. Ale teraz jakos sie trzymam od tygodnia i buzka wyladniala bardzo!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupek--------> Cytat: \"Tradzik, przyczyny: brak akcceptacji samego siebie, odrzucanie siebie moze byc przyczyna tej dolegliwosci. Skora odzwierciedla stan duszy.Podloze seksualne jest niewykluczone. W okresie dojrzewania tradzik symbolizuje strach przed budzaca sie seksualnoscia, bierze sie z \"checi powstrzymania sie\" i niemoznosci tegoz. Tradzik mlodzienczy nie wystepuje prawie wcale wsrod ludow prymitywnych , pierwotnych (wazna wskazowka!), jest konsekwencja niewlasciwego nastawienia do seksualnosci i cielesnosci. \" Erhard F. Freitag, moje tlumaczenie :)) Mieszkam w Niemczech, wiec nie wiem czy ta ksiazka jest dostepna w Polsce. Wierzyc, nie wierzyc? Zdecyduj sam. Poruszyles temat, wiec napisalam co mi sie nasuwa i co przeczytalam. Ale monopolu na prawde nie mam ;) Ale cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosephine
Dziekuje Ci Kajka za pomoc chyba sobie kupie ten lek,mam nadzieje ze zadziala. jeszcze chcialbym wiedziec czy jest on wydajny ,bo ja go potrzebuje na plecy,nie na buzie i cowiecej czy mozna sie opalac uzywajac tego leku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosephine
Kurcze wiecie co mam dylemat straszny,chce zaczac brac ten antybiotyk tetralysal , ale za miesiac lece do Egiptu :):):)): a ponoc nie mozna sie opalac uzywajac tego antybiotyku ... i co ja mam teraz zrobic :( pozniej zaczne brac,przyjdzie sloneczko do polski i nie wytrzymam bez oplalania ...wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyciskarka
Kurde... Czy ktoś z Was stosował laser (na blizny i ogólnie... na wszystko...:-/)???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser nie..
ja w srode (07.03) bede meic robiony pierwszy zabieg kwasem TCA... mam duzo przebrawien (nie sa to typowe blizny po tradziku, bo zadnych dziur nie mam, tylko takie plytkie czerwono-rózowe plamki) mam nadzieje, ze jak mi spora warstwa skóry zejdzie, to bede wreszcie dobrze wygladac...a co najwazniejsze czuc sie dobrze ze soba i nie ukrywac sie przed swiatem pod makijazem :p trzymajcie za mnie kciuki :) warunek jest jeden! nie moge teraz nic wyciskac, ani drapac, nie moge meic najmniejszej ranki na twarzy....i jak wiem jak powazna jest sprawa to sie umiem powtrzymac i rzeczywiscie nic nie dotykac :) i jaka jestem z siebie zadowlona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Powróciłam do Was po długiej przerwie. u mnie trcohę lepiej. Przestałam myć codziennie twarz żelem i wodą i przerzuciłam się na mleczko i tonik. Efekt bardzo fajny :) Staram się jak mogę, chociaż różnie to bywa. Za Was trzymam ciągle mocno kciuki! Przy okazji chętnie pochwalę się Wam moimi dziełami :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2234390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyciskarka
Trzeci dzień udaje mi się nie cisnąć... Niby dobrze, ale nie chcę przechwalić, więc nie będę się rozpisywać... Po prostu w ogóle staram się nie patrzeć w lustro... A, no i w przyszłm tygodniu idę do dermatologa (podobno bardzo dobrego... heh)... Może mi coś poradzi na przyspieszenie gojenia, bo raczej inne problemy typu krostki, zaskórniki itd. same znikają, gdy nie drapię... No i spytam o ten laser, bo miałam iść do kosmetyczk, ale może lepiej iść do derma. 3majcie się i się nie poddawajcie! U mnie pomomaga narazie terapia szokowa (zaprzyjaźniona kosmetyczka mamy nas spotkała i stwierdziła, że wyglądam, jakbym wyszła spod kosiarki... No i bądź co bądź - zrobiło mi się trochę... nieprzyjemnie:-/... No nic, może to mnie trochę zmotywuje w końcu...) Pozdrawiam Wszystkich Walczących i U Kresu Sił!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosephine
witajcie !!!! juz kolejny dzien biore tetralysal i jak narazie jest dobrze tylko mam non stop wzdecia i strasznie mnie suszy ..... jak na kacu , heh jest to normalne ??? i w ogole czy moge sobie jakies piwko wypic jak biore te antybiotyki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie troche lepiej. Stan cery ogolnie poprawil sie, bo wczesniej mialam masakre, jakies podskorne grudy, idealne do wyciskania. Staram sie nie dotykac twarzy, co jakis czas cos usune wiekszego, co wybitnie sie do tego nadaje, ale generalnie cwicze silna wole, zeby nie skonczylo sie na czyms gorszym. Jestem zdania, ze nie da rady cudem z tym skonczyc tak od razu, trzeba przechodzic etapami, czyli wyciskac coraz mniej, np. wyznaczone partie twarzy, i w koncu dojsc do tego, ze sie w ogole nie wyciska. Powinnismy wiec przestac miec wyrzuty sumienia, ze cos znowu wycisnelismy po kilku dniach przerwy, bo to one nas najbardziej zzeraja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosephine
kurde biore te antybiotyki i zaczelo mi jakby wszystko wychodzic ale na plecach szczegolnie , czy to normalne ???? powiem szczerze ze zaczyna mnie to denerwowac !!! mieliscie podobnie ?? i kiedy to sie skonczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........telka
hejka , jak mnie juz tu dawno nie było............ z buźką co preawda lepiej chociaż czasami zdarzają sie male wpadki jak np ddziś...... ale nie są one juz tak tragiczne...... Yosephine ------>co do leku tetrarysal- to mi pomógł, i nawet w wkacje go brałam i na plaże chodziłam - ale wtedy brałam co dwa dni więc może tak silnie na mnie nie dział, w reakcje dziwne i nieporządane z alkoholem nie wchodzi więc można pić ;p, wiesz codo twoich plecków to mi wychodziło na początku tylko na dekolcie ale to zanieczyszczenia i wszystkie brudy z głębin sie wydostawały - tak sobie to tłumacze bo w rezultacie pomogło. lek brałam przez 5 m-cy i poprawa jest znaczna nie mam juz takich wulkaów jak kiedyś! teraz przyplątały się wągry na nosie i między brwiami które namiętnie wyciskam... jak dorwe lusterko i mam chwilke wolną... ale to juz nie takie masakry jak były kiedyś... a propo wągrów zna ktoś jakis skuteczny sposób by się ich pozbyć.? jak sie ich pozbede bede miała juz piekną perfekcyjną buźkę wierze ze można powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........telka
juz mnie tak dawno nie było że nawet hasła zapomniałam..... dlatego mam teraz kropeczki przed nickiem...... buziaki fo all.......:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosephine
Telka dzieki za info :D pocieszylas mnie z tym tetrasylem i przede wszystkim tym ze mozna sie opalac :D ja za dwa tygodnie lece do egiptu i na pewno bede sie opalal ale na ten czas na pewno przestane brac antybiotyki :) pozniej wznowie :) i w sumie sie zastanawiam jak dlugo je brac ??? kiedy stiwerdzic ze jest juz dobrze i nie trzeba zazywac dalej tych lekow ... ??? pozdrawiam walczacych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z antybiotykiem to jest raczej tak, że jeśli lekarz przepisał Ci go i wyliczył na okreslony czas, to nie radziłabym go w ogóle, absolutnie odstawiać! Spieprzysz, za przeproszeniem, całą kurację :( I to nie chodzi o tetrasyl, tylko w ogóle o antybiotyk jako taki. Jeśli jedziesz do Egiptu, kup krem z możliwie najwyższym filtrem - teraz w aptece jest masa dobrych kremów. Ja np. mogę polecić Ci Avene. O tym, kiedy musisz zaprzestać brać tetrasyl, też zdecyduje lekarz. Nie odstawiaj go na własną rękę, bo skutki mogą być opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×