Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Trianele
Przecież mam cicaflate!! ale ja niemądra! może jakbym wczoraj się posmarowała to by już zniknęło :/ physiogel akurat nie pomógł tym razem - to też dziwne bo zazwyczaj koi raz dwa.. No nic - teraz muszę przetrwać w pracy (a swędzi :P ) i po powroci wysmarować się avene!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki by ci pomogl,ale jak swedzi to juz pewne ze alergia,powinien pomoc:) no najgorsze jak jest takie swinstwo a trzeba isc do ludzi i nawet czlowiek nie moze nic zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio zrobil sie pod okiem taki czerwony placek swedzacy(nowy krem pod oczy i choc juz kiedys go uzywalam to teraz mojemu oku sie nie spodobal) meczylam sie 2 dni zanim przypomnialam sobie o avene,posmarowalam i po nocy nie bylo sladu po tym dranstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Wielkie dzięki Koliniaa za rady :) właśnie to mnie martwi, że to już 2-gi dzień się trzyma :( pełno takich małych czerwonych kropeczek...swędzi i troszkę piecze :/ więc zaczynałam panikować. pierwszy raz mam coś takiego :( Całe szczęście mamy te nasze podkłady bo strach by było się ludziom pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Wielkie dzięki Koliniaa za rady :) właśnie to mnie martwi, że to już 2-gi dzień się trzyma :( pełno takich małych czerwonych kropeczek...swędzi i troszkę piecze :/ więc zaczynałam panikować. pierwszy raz mam coś takiego :( Całe szczęście mamy te nasze podkłady bo strach by było się ludziom pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Wielkie dzięki Koliniaa za rady :) właśnie to mnie martwi, że to już 2-gi dzień się trzyma :( pełno takich małych czerwonych kropeczek...swędzi i troszkę piecze :/ więc zaczynałam panikować. pierwszy raz mam coś takiego :( Całe szczęście mamy te nasze podkłady bo strach by było się ludziom pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
a ja własnie przy sprzątaniu natknęlam się na lusterko i postanowilam przyjzec sie mojej twarzy przy oknie i zaczelam wyciskac. Mam dosc, zasrane wągry ;/ nigdy sie ich nie pozbede. do konca zycia bede skazana na podklad... zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
zebym ja mial takiego jednego to bym byl bardzo happy u mnie wyskakuja regularnie najwiecej w okolicach zarostu . i dzis wagra wycisnalem echhhh . ja to jestem gupi ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
pozdrawiam wszystkich. widze ze kazdy cos ma na sumieni wostatnich dniach. powiem wam ze u mnie po miesiacu praktycznie idealnej cery jest problem-wysyp, rany, gule, strupy- kiepsko no nic gojenie od nowa. trzeba uzbroic sie w cierpliwosc ciagle walcze-tez jestem szczupla i mam problem z cellulitem. ja kremow na cellulit nie uzywam(kiedys uzywalam ale nei widzialam efektow) przez 2 czy 3 miesiace regularnie masowalam skore bańką a le tez bez efektow. jak tak normalnie stoje czy leze to nie widac tego mojego cellulitu, dopieor jak napne posladki (moj facet w ogole go jeszcze nie zauwazyl, a jak przez przypadek cos powiem to zawsze mi mowi ze to ,,cellulit urojony) ale sama nei czuje sie zbyt komfortowo, zlwaszacza w kapielowkach (skapych majtkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle walcze mi migdal zwezyl pory - przynajmniej tak sie mi zdawalo, nie trwale ale jakis czas bylo lepiej. mysle e wagry ogladalas z za bliskiej odleglosci i dlatego Ci sie takei straszne wydaja. duzo ludzi ma wagry tylko my ogladamy sie z bliska i robimy tragedie ;-) Kolinia ja o zywokoscie slyszalam ale go nie stosowalam, wiec nie wiem. na twarz stosowalam rumianek i szalwie jeszcze. wicej ziol stosowalam na wlosy ;-) obejrzalam ziolka :-) ja mam w domu wiekszosc ksiazek ale o leczniczych wlasciwosciach ziol - do stosowania w kosmetyce mniej. mieta dla skory sluchej - ciekawe Trianele ja tez bym obstawiala na nafte bo ja olejek pichtowy sotosowalam w duzych ilosciach i nigdy nic mi nie bylo wez moze wapno lyknij jak to alergiczne? Antyram nie mysl tyle o cellulicie skoro facet go nie widzi :-) ja u siebie moze lekki mam a moze nie.. musialabym obejrzec :-) gorsze ze chyba od siedzenia na 4 literach mi sie robia takie czerwone krostki :-/ kupilam sobie podklad pielęgnujacy dla cery z niedoskonałościami firmy paese i sie zastanawiam czy faktycznie jest zdrowszy niz zwykly, niby ma olejek z drzewa herbacianego, wosk pszczeli, olejek ze slodkich migdalow, allantoine i aloes, ale ile tego jest :-) na razie 2 razy zastosowalam i poza mniejszym kryciem roznicy nie widze. no moze powinnam sie tylko na tego przerzucic a jak ja uzywam raz taki raz taki to nie wiem czy zobacze roznice piatek w pracy jakos przezylam zatapetowana i czekalam na koniec dnia, bo wielgasnychran nie mam, ale zdarlam naskorek (przez proby wyduszenia..) i mam takie powierzchniowo rozlegle i mimo tapety to niewyglada dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja nie wiem ja go obczailam na allegro :-) jak szukalam informacji na forach (akurat o long cover bo tego najpierw kupilam) to podobno raczej w malych sklepach mozna kupic, a mi sie nie chcialo wyprawy po sklepach robic (bo wiem jak sie jakis czas temu nachodzilam szukajac dermacolu w sklepie - w czesci patrzyli na mnie jak na kosmite) wiec kupuje na allegro http://allegro.pl/nowosc-paese-podklad-naturalnie-pielegnujacy-i2160785770.html jak przegladalam to z tej firmy maja jakies antytradzikowe i do cery tlustej itp. i jak szukalam w necie to firma ma db opinie (ja sie z nia nie spotkalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia ja slyszalam o tym ze nalezy miec dobrze dobrany cyckonosz ale jakos ta kwestie zawsze omijam, jak kupuje to w takim sklepie malym (gdzie pani natretnie nie wlazi do przymierzalni bo tego nie znosze) i przewaznie kupuje za duzy rozmiar pod biustem (bo wtedy mi miseczki pasuja) i recznie zwezam pod biustem :-D juz sie chcialam obmierzyc wedlug linka podanego przez Ciebie a nie moge miary znalezc.. a to pech :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na allegro raz kupilam (sie kliknelo nei wiem jak :-P) i dostalam wiadra a nie cyckonosz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w aptece zamowilam zielona glinke i spiruline-algi ,bede robila maseczki,dawno temu robilam maseczke z alg w proszku,no efekty byly super tylko smierdza nieziemsko,ale co sie nie robi dla urody;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Uff...po wysypce ani śladu :) Cicaflate dał radę! :) Teraz odczekam parę dni i spróbuję tego migdała.. mam nadzieję, że obejdzie się bez niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wcześniej ze ktoś dal zdjęcia twarzy na chwile, mógłby ten ktoś dać ponownie? chciałabym porównać czy mam jeszcze gorzej..TEZ BYM MOGLA WSTAWIC ZDJĘCIE TWARZY,ALE Z ZAKRYTYMI OCZAMI,NOSEM I USTAMI. To tak : 1.NIE WYCISKAM OD RANA 2.ALE GRZEBALAM W TWARZY,TZN,PRZYGLADALAM SIE 3.WYSKOCZYLY MI3 KROSTY DUZE,JAKBY PRYSZCZE ALE NIE BOLACE( POSMAROWAŁAM PASTA CYNKOWA I CZAKAM AZ ZEJDA) 4.ZESZLY MI 3 STRUPY:) 5.DZIURKI MI SCHODZĄ,SA ZNACZNIE MNIEJSZE NIŻ W TAMTYM ROKU,LUB KILKA MIESIECY TEMU. CZUJE ZE TERAZ BĘDZIE LEPIEJ I NIE ZAPRZEPASZCZE. TYLKO NIE MAM POJECIA CO DALEJ?MUSZE CHYBA WYBRAC SIE DERMATOLOGA. KIEDYS TU BYLA MOWA O CUDOWNYM PEELINGU MORELOWYM JAKIMS KTOS WIE JAK SIE NAZYWAL I CZY FAKTYCZNIE POMAGA? Z GORY DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak o ten.dzięki szkoda ze został wycofany,ale w necie może kupie.:) z tego co widać recenzje są dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Mam pytanie do Yazminy - mam nadzieję, że zajrzy na forum :) Czy to serum migdałowe z BU można stosować tylko i wyłącznie na zaleczoną skórę? czy jak coś jest świeżo rozdrapane to lepiej nie nakładać? jakiejś masakry nie ma, ale wczoraj jedno miejsce niestety ruszyłam :( głupota ach głupota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
a u mnie wysyp... jestem zla bo bylo juz przeciez tak dobrze.... kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trianele ja nie Yazmina :-P i nie uzywalam serum a kwas (nie wiem czym to sie rozni poza stezeniem) ale wyczytalam ze migdal bardzo dobrze dziala na rany. ja stosowalam i efekt byl raczje dodatni niz ujemny. nic sie nie papralo :-) i fajnie ze Ci wysypka znikla :-) Kolinia ja nie wiem jak to sie stalo ze zostalam posiadczka wielgachnego cyckonosza :-D tak jakos ogladalam bo dostalam link od znjaomej do aukcji uzytkownika (ze kupuje i tez moze cos chce) i sie kupilo :-P moze rozmiarowka byla jakas dziwna nie wiem :-D algi widzialam na allegro u osoby od ktorej czerwona glinke bralam hmm i mialam ochote wziasc ale sobie powiedzialam ze nie bo za chwile to bede kosmetyki ustawiac na korytarzu bo w lazience miejsca nie ma :-) wyczytalam ze z glinek mozna sobie normalny puder robic, a ze ja mam obecnie tylko czerwona to zrobilam puder zakrywajacy zeby mnie nie necilo ;-) i do czerwonej glinki dodalam troche propolisowego pudru i stwierdzam ze ladnie dziala a twarz taka mieszanka :-) tylko pod spod daje olejek coby mnie nie zasuszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam,potrzebuję pomocy,bo sama już nie mogę ze sobą wytrzymać :( Ciągle mam do siebie jakieś zastrzeżenia... Nie wiem,skąd się wzięły te wszystkie moje kompleksy. Na prawdę nie mam powodów do narzekania,a jednak nie potrafię zaakceptować samej siebie. Nie jestem do końca zadowolona ze swojej cery,ale może wystarczyłoby odstawić słodycze,a skóra byłaby w lepszym stanie. Dbam o siebie,noszę ładne ubrania i biżuterię. Jestem ładna i zgrabna,dobrze się uczę,jestem miła,spokojna i raczej lubiana.Może nie jestem za bardzo towarzyska i przebojowa,ale przecież nie każdy musi taki być. A ciągle mam do siebie jakieś zastrzeżenia. Męczy mnie to i nie wiem dlaczego tak bardzo nie wierzę w siebie. Chciałabym być tak pewna siebie,jak inne dziewczyny. W szkole jest pewien chłopak,który bardzo mi się podoba. Ja mu chyba też/Próbowałam jakiś czas temu nawiązać z nim kontakt,ale niestety się nie udało. Teraz myślę,że nie wyszło,dlatego,że ja jestem taka a nie inna. Myślałam:,,ja ja mogę się mu podobać?'' Chyba podświadomie odpychałam tę myśl. Po prostu nie wierzyłam,że to się może udać. Przecież,jak on mógłby mnie polubić,skoro ja nie lubię samej siebie. Myślałam,żeby za jakiś czas zaproponować mu spotkanie i rozmowę. Nawet jeśli się nie uda,to przecież nic nie stracę. Bardzo Was przepraszam,że piszę nie na temat,ale jest mi po prostu źle i potrzebowałam się komuś zwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram byle nie drapac a jakos bedzie i wysyp zniknie (latwo sie mowi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika nie mam zielonego pojecia czemu masz az takie kompleksy, moze to kwestia osobowosci. ale to chyba mozna wycwiczyc, rozejrzyj sie wokol i zobacz ile dziewczyn jest brzydkich a ma to w nosie i jak one to olewaja inni tez az tak nie zauwazaja :-) a jak z jakims kolesiem nie wychodzi to pomysl ze "to nie ten" widocznie :-) fakt jak sprobujesz pogadac to sie wyjasni czy jest zainteresowany czy nie. ja sie w liceum tak dlugo zczajalam zeby zagadac jednego kolesia az mi kopara opadla jak sie z jakas dziewoja za lapke pojawil :-P wiec albo woz albo przewoz i nie zadreczaj sie jestes ladna i mila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika Ty to sie lubisz zadreczac;) wyluzuj i przestan zle o sobie myslec a nie ten to inny,jestem pewna,ze wielu facetom sie podobasz...ja pamietam jak w ostatniej klasie podst.podobal mi sie chlopak no i mieszkal obok mnie wiec czesto mielismy okazje przebywac obok siebie,ja jak go widzialam to nogi mi sie uginaly,ale oczywiscie nie zrobilam pierwszego kroku bo uwazylam ze to nalezy do faceta,nic sie nie wydazylo chociaz nie raz odprowadzal mnie pod drzwi i tak jak w technikum bylam juz z innym to ten sie nagle osmielil i mi powiedzial,ze kochal sie we mnie cala podstawowke i ze bylam jego pierwsza miloscia ale byl zbyt niesmialy zeby mi to wczesniej powiedziec,wiec czasem trzeba pomoc losowi,ale nie namawiam cie do proby zagadania go,musisz sama ocenic sytuacje:) zuzak w apteca jak zamawialam glinke to baba prosila o telefon bo nie wiedziala w jakich proporcjach maja na skladzie a ja ze nie pamietam nigdy swojego nr.i w telefonie mam zapisany,ale nie moglam znalezc wiec podalam nr.meza,dzis baba dzwonila do niego a ja zapomnialam mu powiedziec i ten zamowil mi po kilo glinki i alg hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Kolinia :-D no niezle :-D haha pewnie myslal ze to jak gips budowlany czy cos w tym stylu jak juz to juz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :* Ja już taka jestem.Mam słaby charakter.Kiedyś nawet pewna Pani powiedziała mi,że powinna być mniej delikatna. Może właśnie powinnam zapytać go,czy chciałby któregoś dnia pogadać,a nie ja durna robiłam jakieś głupie podchody na facebook'u :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta,teraz bede mogla sie tazac w glince;) tak to wlasnie jest z niedoinformowanym chlopem,bieze to na swoj rozum;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Marika chlopy to czasami sa takie ckmy ze to szok i jak im kawe na lawe nie palniesz to nie zczaja :-) spytaj sie a jak powie nie to podejdz do tego ze to nie ten :-) i sie nie martw :-) rozejrzyj sie ile wokol Ciebie jest dziewczyn hmm mniej urodziwych i ze sie tym nie przejmuja i maja sie dobrze ;-) Kolinia no ilosci to Ty masz oszalamiajace glinki :-D moze jakies kapiele w blocie z glinki czy cos? :-D a na mrginesie stwierdzam ze jak sie dobrze pokombinuje to z pudru propolisowego, zwyklego do dzieci i czerwonej glinki mozna zrobic wlasny puder - nalozylam go na podklad i musze sie przyjrzec czy aby na pewno mozna w tym do sklepu sie wybrac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×