Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość kamila-laura
Zagladam tu czasem bo są a raczej były na tym forum dziewczyny na pewnym poziomie intelektualnym,jednak pojawila sie Alex i najwyrazniej dziewczyny nie moga jej zdzierżyc i pojawiaja sie co raz rzadziej a szkoda wielka,kolinia,yazmina,zuzak-szacun-macie osobowosc ktora czuje sie nawet przez neta:) Alex zacznij sie doksztalcac bo jestes ciemna jak tabaka w rogu i tepa do potegi n-tej,Twoj chlopak albo jest głuchy i slepy albo taki sam prostak... A naduzywane przez ciebie slowo,pasuje do ciebie jak najbardziej "masakra" raz napisalas,ze kolagen wyleczyl ci twarz i masz tylko 3 blizenki,potem,ze masz tradzik,ale wlasciwie tylko przed okresem-haha jesli kolagen wyleczyl ci tradzik to ja jestem ksiadz,ale z tego co piszesz to wlasciwie nadal go masz wiec pierdy wciskaj komu innemu wulgarna babo...3 dni lazilas z tormentiolem i sie nie mylas?????????????? o matko jaka jestes fleja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila-laura
Wysokich lotow tekst Alex,mam nadzieje,ze otworzylo to oczy innych dziewczyn jaka z Ciebie prostaczka hahahha ,sama sie wynos analfabetko i nie dawaj rad innym bo jestes na to za glupia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila-laura
Nie obraza mnie to co o mnie napiasalas bo nie dorastasz mi nawet do piet:D smieszny,maly czlowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
I NIE POZWOLĘ NA TO ŻEBY KTOŚ OBRAŻAŁ MOJEGO CHŁOPAKA I MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destinerose
sledze to forum od ponad roku, kiedys sie nawet udzielalam wiec czytajac te wszystkie absurdy postanowilam cos napisac. jak dobrze zauwazyla kamila-laura to, co teraz się tu dzieje przekracza wszelkie granice. lepiej bym tego nie ujela. odkad pojawila sie alex, forum zmienilo sie w pusty bełkot. kiedy czytam te twoje wypociny, alex, to az jest mi ciebie żal, naprawde... nie pozostaje mi nic innego jak tylko zyczyc ci wiecej rozumku i dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
No WIESZ kamilko JA TEŻ TAK MOGĘ PSEUDA SE ZMIENIAĆ I ZA 9 OSÓB PISAĆ BUHAHAHAHaaa CIENKA JESTEŚ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Jejku,co za bluzgi. Przesada Alex,ja rozumiem wiele,to ,że ktoś Cię obraża nie jest miłe ,ale takie teksty to nie przystoi kobiecie. W ogóle wydaje mi się,że koleżanka,która Cię sprowokowała też mogła sobie darować,każdy jest inny,fakt,niektórzy dość specyficzni ale nie trzeba ich obrażać...także nikt w tej kłótni lepszy nie jest,bo obie zachowałyście się kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
I DZIEWCZYNY! Przede wszystkim każdemu pomaga zupełnie co innego. Serio. Nie warto przez to kogoś obrażać etc. Moim zdaniem Alex może zamiast radzić,powinna mówić "Mi pomogło to...tamto...siamto..." ,bo ja również nie zgadzam się z Alex w wielu kwestiach,ja np rozsmarowywuje porządnie tormentiol,jak smaruje się w południe,to zmywam i na wieczór znów no ale widocznie każdemu pomaga co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila-laura
destinerose brawo:) wiec nie tylko mnie to drazni,Alex ja nie musze pisac w kilku osobach,jesli bym chciala cos ci napisac zrobie to pod jedna nazwa a zbulwersowalo cie to bo ktos inny mnie poparl... ewaewaa moze i obrazilam Alex ,ale nawet w jednej setnej nie tak jak ona mnie i nie zamierzam sie tlumaczyc bo jak mozna w ogole uzywac takiego slownictwa,jestem w szoku.na jakim poziomie ty jestes dziewczyno-do alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz nie dziwie sie wcale,ze dziewczyny skrytykowaly Twoje pisanie Alex,o rany nawet nie mialam pojecia ,ze w jednym zdaniu mozna uzyc tyle niecenzuralnych slow,jestem zniesmaczona Toba dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex kochana nie denerwuj się i lepiej nie pisz z taka kamila-laura,bo ta dyskusja nie ma sensu,a ten watek nie jest do tego aby się kłócić. Kazdy przecież zostanie przy swoim zdaniu,a kamil- laura od razu na ciebie najechała,to świadczy o jej braku kultury,mogla napisać to w inny sposób. Ja cie bardzo polubialam,doradzasz komuś według swoich sposobów,a może komuś będą odpowiadać swoje sposoby,mi kolagen wspaniale wpłynął na cerę choć smaruje nim zaledwie chyba tydzień :) W ogóle dzięki twoim wsparciu oraz wsparciu innych nie wyciskam się 3 dni i choć to tak niewiele to jednak mnie cieszy i wiele wam zawdzięczam,bo byłam na skraju załamania nerwowego.Dzieki wam uwierzyłam ze mam sile walczyć z tym za przeproszeniem gównem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ze kamila obraza twojego chłopaka to strasznie dziecinada,w ogóle co chłopak Alex ma do tego?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
a ty kolina nie interesuje mnie to że maci jakiś kącik przyjaciólek .ja naprawde nie pozwolę żeby ktoś mnie tak obrażał a szczególnie tez mojego chłopaka .i jeśli masz dobry wzrok to zobacz kto pierwszy zaczął ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
no coz wlasnie przed chwileczka sie zmasakrowalem. zaczelo sie od syfa ktory siedzial na czole 3 dzien.... pozniej przy nosie stare wagry wycisnalem.... nie chce mi sie zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie chyba tez to dotyczy ja ciągle patrze do lustra i wydaje mi się ze mam dziwna twarz a najbardziej skupiam się na nosie. Proponuje jak najmniej patrzeć w lustro od dziś,od teraz! Jeszcze napisze ci coś na e mail sprawdź pocztę:):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Grzesiu,mi też humor niezbyt dopisuje. Kiedys pamietam bylam u dermatologa przepisala mi aknemycin plus ale chyba wtedy nałożyłam tego za dużo i strasznie wypaliło mi policzek,więc odstawiłam. Ale po 6 miesiącach posmarowałam sobie te dwa pryszcze na czole co Wam mówiłam,że wyskoczyły i są już płaskie praktycznie. Gorzej z brodą,bo posmarowałam jakiegoś zaskórnika i troszkę jednak wyżarło,ta skóra wygląda niezbyt ładnie. Ale liczę na szybką poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
szczerze mówiąc to tylko internet,nie warto wszystkiego brać do siebie,bo byśmy zwariowali. Jakby ktoś wyraził się tu źle o mojej rodzinie/facecie to dałabym sobie spokój,bo po co się pluć o jakieś chamskie zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
wyzywanie sie to zwykly przejaw niedojrzalosci :P a to podobno dziewczyny wczesniej dojrzewają :D ja opalilem troche skore wiec na cale szczescie nei widac az tak ze sie zmasakrowalem.ale slady sa mimo wszystko ;/ wrrr a juz byla calkiem ogarnieta buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
no dobrze ewaewaee masz rację ale mnie to bardzo akurat uraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
a no lustro bo se cwiczylem swoja dykcje bo ja mam troche problem z "rrrrrr". i zaczalem sie gapic w lustro i wiadomo jak sie skonczylo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
a ja się Tajra skupiam na policzkach a jak patrze w lustro to wydaje mi sie ze widzę .to chyba defekty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
Ah te lustra masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstrętne są xD Najlepiej to patrzeć do lustra z odległości jednego metra,albo pol metra bo się mniej widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ALE naprawdę lustra kłamią bo ludzie mi mówią że nic u mnie nie widać a ja w lustrze widze to tylko tajra nasze wyobrażalne defekty tak podejrzewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
Już zajrzałam na pocztę tajra ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
sadze ze dobra metodą jest tez po prostu dotykanie twarzy jesli oczywiscie mamy czysta buzie i rece, lepsze to niz wyciskanie bo po dotykaniu nie zostają slady. a co do mojego R kurcze cwicze juz sporo, w wiekszosci wyrazow wychodzi okej. najgorzej po Trrrrr Drrrrr i np w slowach artur albo karta ....ech widzicie wy tylko macie problem z cerą niektorzy mają gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
chyba mam za gruby jezyk, albo po prostu jeszcze go za slabo wycwiczylem. ale duzo cwiczylem;/ i jak ja mam wyrywac laski? :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×