Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość wibra
Tajra dasz radę!!! ja walcze już kilkanaście lat, przechodziłam przez etap masakrowania narków, ud, potem ramion i przedramion, dalej szyja i uszy, teraz najbardziej twarz i dekold... ale wierzę że się uda, te zaskórniki to masakra, co ci lekarz na to przepisał, ja jak wytrwam do końca miesiąca to też pojdę do dermatologa. Zapisał mi po duacu (który jest do tej pory najlepszy dla mojej skóry) zineryt (to była masakra - najpierw przez 2-3 tyg wysypywało mnie 3x bardziej niż zwykle, w dodatku był bardzo ostry i gorzki, tzn jak pozmarowałam policzki to oczy mnie piekły, jak już się wchłaniał to usta miałam strasznie gorzkie, mój facet mnie błagał, żebym się tym nie smarowała bo buziaka mi nie może dać, tak to strasznie źle smakuje). Więc powiem, że zineryt sie nie sprawdził, wolę duac, i zasugeruję czy da się u mnie zaskórniki zlikwidować lub troszke zmniejszyc. Do mycia twarzy polecila mi cetaphil, drogi ale bardzo wydajny i dosc skuteczny, fajnie oczyszcza, nie wysusza, ale nie mam wrazenia tlustej skóry jak po kremie. Fajnie łagodzi, nadaje się do demakijażu. Prócz tego nie kazała mi niczego innego używac. Także spróbujcie dziewczyny może i wam to pomoże. Tarja spróbuj obciąć paznokcie i smarować się czymkolwiek, balsam, krem - skóra bedzie tłusta i będzie gorzej wyciskać i zajmij się czymś - sporzatanie układanie 2000 puzzli itp, zeby nie myslec i nie trwac w bezczynności. Bo nuda to najgorsza sprawa przy walce z wyciskaniem!!! trzymam kciuki, wytrzymaj 24h a bedzie już łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wibra dzieki!;) Damy rady wszystkie,kiedyś na pewno,ale trzeba się starać mocno,to takie trudne... Masz racje,w pierwszym dniu jest bardzo ciężko,a potem już lepiej i coraz lepiej byle by nie upaść. Nie da się ukryć,lekko wyciskałam się;/ Ja próbowałam rękawiczek,smarowania rak kremem tez ,pomaga do czasu,ale u mnie wygląda to tak ze ja najpierw myje dłonie i twarz,wyciskam i później znów myje...Chore;/ Dermatolog polecił mi Akneroxid na zaskórniki, smaruje 3 dzień,ale na efekty trzeba poczekać ok. miesiąc oraz doustnie wit.A i od dziś pije szklankę dziennie herbaty ze skrzypu ,podobno dobrze służy na cerę,włosy i paznokcie a ponadto na odchudzanie dobry,wzmacnia naczynia krwionośne i wiele innych dobroczynnych właściwości. Najgorsze w tym wszystkim są ślady utrzymujące się kilka miesięcy,a nawet rok czasu.Zaluje,strasznie ze moja doprowadziłam skore do takiego stanu.Nigdy nie jest za późno,zawsze można wszystko naprawić.Po raz kolejny raz się z tym zmierzam,dzień pierwszy 14:26. Pozdrawiam,życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
ja na razie nie zwracam uwagi na plamy i blizny, nie są aż takie straszne jak zmasakrowana twarz i ropiejące, powyciskane syfy... na razie daje rade, minął tydzień. Jestem z siebie dumna, na twarzy nie wyciskam, zdazy mi sie cos zdrapac na rekach, ale twardo z tym walcze, poczekam do konca miesiaca i potem bede smarowac sie contratubexem na blizny, powinno byc ok. Bardzo w to wierze. Trzymajcie sie dziołchy, kto da rade??????/ MYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wibra fantastycznie ,gratuluje:) To już naprawdę dużo 1/4 miesiąca!:) A ja apeluje ,ze wytrzymałam jeden dzień,choć tak nie wiele a człowieka cieszy:)) Byle do przodu i starać się kompletnie nie myśleć o tych śladach,plamach i innych dziadostwach... miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
nie patrzymy w lusterka, nie dotykamy twarzy, usmiechamy sie i powtarzamy, ze zycie jest piekne, my jestesmy piekne i ze damy rade do konca miesiaca nie wyciskac syfow. DAMY RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
tez to mam od kilku lat i to jest choroba prychiczna niestety. :( jutro ide do dermatologa po tabletki antykonecpyjne sindy 35 by nie było wiecej pryszczy mam nadzieje i zamawiam kwas na allegro by pozbyc sie blizn (dziur) :/ noo i zabiegi mikro i won od warzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
basiula, jaki kwas zamawiasz na allegro? nie boisz się, że to jakas lipa będzie? przeciez dermatolog moze ci cos zapisac... bedzie na pewno bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
wiem z doswiadczenia ze dermatolog ta do ktorej usiluje sie dzis dostac kaze tylko nie wyciskac bo przez to mam te dziury i daje jakas masc na buzie. Ja potrzebuje antybiotyku od srodka, który bedzie zapobiegał wykwitom oraz cos na blizny a nie, że ona da maśćz kwasem i to wszystko. A kwas migdałowy nad którym się zastanawiam jest bardzo bezpieczny jak na początek. W styczniu mam studniówkę, chcę pozbyć się chcoiaż trochę tych blizn w sensie spłycić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
No i muszę wziąć sprawy ' we własne ręcę' w sensie iść do jakiegoś lekarza, bo naprawdę nie chce wyglądać jak potwór, juz jedną ranę wczoraj zrobiłam nałożyłam neomycynę i dziś niestety przychodnia nie czynna więc idę do lekarza rodzinnego powiem jaka sytuacja moze by mi przepisała jakiś antybiotyk albo te hormony. To na trądzik i te zaskórniki a co do blizn, które sama zrobiłam ponoć to muszę działać sama kwas zabiegi mikro i w przyszlosci planuje laser. ehhh co za życie :| od mlodego same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
basiula popros lekarza o duac gel-antybiotyk na tradzik, a na blizny contratubex...obydwa przetestowalam, jak nie bedziesz wyciskac to juz po 3-4 dniach bedzie widac znaczne efekty, a na rany-kilka razy dziennie alantan:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
Powiem wam,że byłam u mojej rodzinnej lekarki hormonów mi nie przepisała niestety tylko jakies tabletki na 10 dni doxyratio m. mam sie zglosic na badania jakies i do pani dermatolog i do pani psycholog. Powiedziala mi ze mam za niska samoocene i trzeba mi jakies leki lekko na depresje czy cos w tym stylu, powiedzialam jej ze nie mam nigdzie wsparcia chlopak tez ma gdzies moje problemy, odpowiedziala ze nic mi nie brakuje powinnam chodzic w szpilkach z podniesioną głową i patrzeć jak się za mną oglądają! kiedys taka byłam! jeszcze nie dawno a tymczasem chodze zalamana z ranami i dziurami po krostach ehh i pryszczami na dodatek bo nie wiem jak je wyleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
No właśnie i mam pytanie, bo pryszcze prędzej czy pozniej wylecze wydaje mi sie ze źle na mnie wpływa dym tytoniowy a czesto przebywałam niestety u mojego chlopaka teraz gdzie ciagle palą a no i wlasnoreczne oczyszczanie po tym mi mega duzo krost wyskoczylo na buzi i nie wiem jak sie ich pozbyc ale najgorsze jest to ! Juz tak kiedys miałam na policzku praktycznie na dole mialam jakiegoś wągra nie moglam sie tego pobyc za kazdym razem to ruszałam raz tak masakrycznie ze czerwone nie zeszlo ale co najlepsze znaczy najgorsze w ogole tu sie nie robił strup tylko takie mega czerwone i bez strupa kupiłam wtedy nyomecyne masc tranową cynkową krem jakiś masc arnikową i tego typu sprawy dopiero poszłam na mikrodermabrazję i jakoś to zeszło nie pamiętam dokładnie jak i tu jest problem, że dalej mi w tym miejscu się coś pojawiło i mam taką samą ranę dałam wczoraj neomycynę i dzisiaj zamiast struoa jest takie mega czerwone, chce do poniedziałku aby tam zrobil się strup nie chce tego smarowac czyms co mi to bedzie leczyc rok tylko cos co do jutra zrobi strup zebym w poniedzialek lub wtorek go oderwala i spokoj! A no i mysle, aby gdzieś dostać te tabletki sindy 35 tylko skąd je wziąć gdy one są tylko na recepte ehh:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
Dzisiaj mam to gdzieś pięknie się wykąpie umyje włoski wyprostuje super, jakoś fajnie się ubiorę i pojde na miasto ;) No i obowiązkowo kupue ten doxyratrio chociaz nie wiem co to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
dziewczyny uciekajcie od lusterke chodzcie pogadac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
lusterek*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
po hormony to najlepiej do ginekologa:) albo zmien dematologa:) ja dzis juz nie wytrzymalam, po 9 dniach musiałam wycisnąć. Dostałam okres, wysypało mnie, ale twardo się trzymałam do dzisiaj, wyrosły mi mega wielkie 3 pryszcze, przez 3 dni ich nie tykałam, były już tak nabrzmiałe i świecące i bolące, że przy lekkim ściśnieciu pękły jak balon z ropą, tragedia...więc już je wydusiłam delikatnie przez waciki, zdezynfekowałam wodą utl i nasmarowałam antybiotykiem, oby jutro nie wygladały tak tragicznie. Dym tytoniowy na pewno szkodzi, palenie czynne czy bierne truje nasz organizm i to może się objawiać trądzikiem itd - unikaj takich pomieszczeń i uważaj przy oczyszczaniu twarzy, za często nie używaj środków ścierających bo za bardzo podraznisz i będzie jeszcze gorzej. Jesli chodzi o czerwoną plamke, to moze byc gleboka blizna, polecam contratubex - po kilku dniach powinno zblednąć, a na strupek-alantan, przyspiesza gojenie. Ja zastanawiam sie nad pojsciem do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy - ale stowka to dla mnie duzo i nie wiem czy warto... bylyscie kiedys? jakie efekty? takze odliczam od nowa, po 9 dniach porazka, moze teraz wytrzymam choc do konca miesiaca, jak planowalam... dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
Ehh teraz się rozpiszę! Dopiero wstałam, więc poszłam od razu do lusterka rana jak była tak jest a na noc nałożyłam na nią masc majerankową tranową i cynkową i zjadłam z 5 tabletek cynku i dalej jest ona nie jest w prawdzie duża ale widoczna i nie wiem jak ją mam wyleczyć bo ona nie jest z tego sypu co to robią się strupy to jest czerwony ślad jakby po paznokciach eh! daje rumianek i wszsystko i dupa! Ale masakre mam na czole bo jakies gule i latał mi w nocy komar i nie wiem czy to komar czy pryszcze:| Idę dziś po ten antybiotyk twarzy nie ruszam bo nie ma sensu dusic najwazniejsze to pozbyc sie tego co mam teraz. A na oczyszczanie nie opłaca sie chodzić bo sama chodzę i chodziłam niejednokrotnie więc powiem, że i kosmetyczka potrwafi zmasakrować twarz bo przecież wydusza wągry wyjdą po 4 dniach i dalej sama zaczniesz dusić to nie po prostu nie opłaca. Chyba, że sobie przysięgniesz, jak ja kiedyś przed moim chłopakiem, który pod warunkiem, że nie rusze twarzy ani razu bedzie mi opłacał oczyszczanie raz w miesiącu, ale jakoś tak wyszło, że juz na to nie chodzę, teraz mam problem z pryszczami i niestety na lewym policzku blizny mi sie robią w sensiu dziury więc nie mogę już nic sama ruszać. Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
Nigdy nie miałam doczynienia z tym alatanem, właśnie o nim poczytam, bo cena wydaje się być przystępna, ale ja posiadam tyle maści na rany, ostatnio pani w aptece poleciła mi neomycyne taka masc ktora ma chyba z 10g za ponad 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewidocznyKwiat1
Hej.. dziewczyny tak jak pisalam dwa , trzy miesiace temu.. NOSCIE REKAWICZKI BEDAC W DOMU! To naprawde wam troszke pomoze , nie bedziecie wtedy mialy takiego dostepu do syfow na twarzy - chodzi mi o drapanie. Ja rzadko wyciskam tylko drapie 24/7 , chyba nie mam tradziku przeczosowego , tylko chorobe psychiczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewidocznyKwiat1
I ciesze sie ze watek odzyl,postaram sie czesciej zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
Ciężka sprawa ogolnie mówiąc.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
ten pomysł z rekawiczkami super, tylko kwestia przyzwyczajenia...ją nawet do sprzątajnia nie używam rekawiczek, a co dopiero na codzień...może być ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
ten pomysł z rekawiczkami super, tylko kwestia przyzwyczajenia...ją nawet do sprzątajnia nie używam rekawiczek, a co dopiero na codzień...może być ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobujcie
OCM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
jam myslicie po ilu dniach i w jaki sposob mozna oderwac strupka ??? zeby pieknei bylo zagojone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibra
podobno nie powinno się samemy odrywać. najlepiej jak sam odpadnie, np po kapieli... odrywajac sama mozesz poprzerywac wlokna ktore sie tam goja i mimo ze nie bedzie strupa to etap gojenia wydluzy sie jeszcze bardziej, strupek ma oslaniac rane i gojace sie tkanki. Lepiej nie zrywaj, smaruj kilka razy dziennie, a na pewno szybko sam odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
On jest taki jak papier więc ja go nawet nie smaruje niczym na noc nic nie dałam i jest juz twardszy tylko mysle jaby tu sie go pozbyc zeby rana byla juz zaleczona moze w srode go gdzies lekko oderwe bo mam rane od piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbasiulaxx
Tylko jak ja mam wytrzymać do środy aby tego nie ruszyć hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kafetariusze z grupy wyciskających;) Nie wyciskam się już 2 dni:D Nie zrobiłam zadnej akcji z myciem twarzy prysznicem.No całkiem nieźle,ale za to zdrapałam za to 3 wielkie strupy...w dodatku zrobił mi się dołek na uchu przy wejściu na kolczyka,mam nadzieje ze sie skora zregeneruje i to zejdzie z czasem....Cóż,coś za coś..od jutra żadnego strupka nie zerwę! A dołek rumiankiem i smaruje cepanem(innym odpowiednikiem jest contractubex,uważam ze oby dwie maści są dobre,spłycają blizny.) Strupy są męczące...mam ich chyba ze 50 na twarzy.....;/ Niewielkie,ale co jak co szpecą cerę...nie mówiąc już o nogach,plecach... Ogólnie średnio. Miej niedzieli. Nie wyciskajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxbasiulaxx Basiu kochana,wytrzymasz,trzymam kciuki! NiewidocznyKwiat1 ma racje,rękawiczki ochraniają przed wyciskaniem,ale trzeba pamiętać o codziennym systematycznym zakładaniu. OCM może i dobre,ale nie dal osób,które maja skłonność do pękania naczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×